Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
25. nov 2009

na personalnom mi povedali ze oni to na socialke vybavia

vienesa
25. nov 2009

juliet na socialke ked ti vybavia tak s a neboj ak nie ,tak si pojdes sama pre tlaciva ohladom materskej ,vypises,podpises,a myslim ze aj zamestnavate potvrdzuje...uz si to presne nepamatam...ja ich niekde mam odlozene .....

zdenocka
25. nov 2009

Dobre ranko maminky,
Dancat, jaaj, mame rovnakym manzelov 😀 . Ja celu noc vstavam k Janickovi, raz cumlik, raz mliecko, raz len pre istutu, ci som tam, a manzelmi dnes rano vravi, ze joooj, uz nikdy nedospime to co nam chyba 😠 😀 . A pritom mi minutku dozadu vravi, ze spal celu noc 😠 😀 .
Deticky vymyslaju hrozne, ked sa im niekde nechce ist 😅 .
Prajem dnes pekne posedenie, a vsetko pofodte, nech sme potom v duchu s Vami 😉 .

vienesa
25. nov 2009

baby idem si umyt riady lebo mi je taka zima :( a asi uz aj zrobit cesto na pizzu ...

vienesa
25. nov 2009

Ahoj Zdenus,tak aj vy si uzite pekny den... 😉

vichrica
25. nov 2009

Baby veľmi pekne ďakujem za blahoželania 😵 😵 😵
Ja musím MM pochváliť, lebo mliečko a cumlíky dáva v noci zväčša on 😕. Zvykli sme si tak, keď som ja v noci odsávala.
vinka - ďakujem za pozvanie. Škoda, že je to dnes, keď ideme na plaváreň 😒 . Snáď nám to výjde na budúce niekedy pri vínku 😝 To, hej, najprv som chcela 3 deti, ale myslím, že mi budú stačiť aj 2 😅
dancat - dúfam, že Miško dnes bude bubať lepšie

zdenocka
25. nov 2009

Vichrica, vsetko naj naj naj k meninkam. Vcera som si este vravela, nezabudni napisat Katka a aha zabudla som 😀 .

juliet221
25. nov 2009

to sa stava aj mne ze ked si to stale opakujem ze mam daco spravi samozrejme zabudnem 😀

petikd
25. nov 2009

No už sme doma.Tak doktor je fest dobrý,milý.No a musíme ísť vybrať mandlu,lebo že je obrovská.Alelen sme vošli a doky povedal,že aha ústa otvorené.Tak nám dal na výber.Alebo ambulantne by vybral 18,ale sa platí 100 eur 😕 Alebo do nemocky na 3 dni,tak uvidím sa pozhováram s mamkou a mužom,ale vyzerá to tak,že pôjdeme ležať do nemocky

juliet221
25. nov 2009

😲 oooooooooo tak to neprijemne.nechcela by som neznasam nemocnice

vienesa
25. nov 2009

vichrica vsetko naj ,nech sa ti splnia vsetky sny 😉

vinka
25. nov 2009

Joj aké ste akčné v písaní ked nemám čas.No aspon viem,že nebudem písať len vás čítať.Vivien trhá Damiánovi starý projekt ten ju asi dohluší ked sa vráti. 😀

vinka
25. nov 2009

No jasné ja som začala písať a tu ani nohy. ☹ ☹

juliet221
25. nov 2009

no ja som tu stale. len som taka unavena ze sotva vidim napismenaka 😀

dancat
25. nov 2009

Vinka a kto to ma dnes asi všetko dobehnut k tebe?

dancat
25. nov 2009

nejaky zoznam hosti tu vyves hehehe

vinka
25. nov 2009

no moja taký asi nebude.Lebo zatial si mi potvrdila účasť ty a Vienesa. ☹ ☹ ☹ ☹ Tak som ostala dosť smutná.No počítam,že príde aj Mirka ked to všetko spáchala. 😀 😀 Ale už asi nikto.Možno ešte Adka a dosť.Som sklamaná fakt. 😢 😢 😢

gajana1
25. nov 2009

Ahojte ja by som sa veľmi rada pridala ale nemôžem ☹ chcem isť s malym na očkovanie a zase na bytovy podnik ☹

vinka
25. nov 2009

Tak aspon sama pojem tie koláče čo som si napiekla. 😝 Joj fajné su mnam.No už ked tu neprídete tak aspon vedzte,že sú fajnové. 😀 😀 Ked to vy môžete zajtra a ja velmi nie lebo mám mužíčka zajtra doma.A to chcem sa venovať rodinke. 😒 No idem sa sčlovečiť lebo idem do lekárne tak píšte niečo. 😉

vinka
25. nov 2009

A prečo na bytový podnik? 😕 No škoda.Moja ty mi už tak dlho slubuješ návštevu,že asi už prídeš len moje vnúčata okukať. 😀

gajana1
25. nov 2009

Lebo od kedy tu byvame nam nejde radiator v kupelke už sme tam boli milion krat tak boli tu pozrieť asi zo 3razy ale nič s tym nespravili tak idem zase som zvedala kedy to spravia už ma strašne štvu.
Neboj určite pridem niekedy už isto už mi nebyva tak často zle tak určite sa ozvem a dojdem

juliet221
25. nov 2009

tak uz som tu.bola som na obed a teraz sa mi chce este viac spat ☹

vinka
25. nov 2009

No to ti verím.To aj mne.čo fajné si mala? 😕

juliet221
25. nov 2009

zeleninovu polievku, znojemsku hovedziu pecienku a slovenska ryza,mrkvovy salat a voda 😀

gajana1
25. nov 2009

Bože baby MM ma tak vytočil od rana už 2krat že mi je až zle a teraz zahlasil že on nejde s Tomim na očkovanie som myslela že ho zabyjem. A ja sama nemôžem isť lebo ja by som ho nevladala držať a dvihať. asi ma dnes trafi abo ho zabijem a budem mať pokoj 😠

sipcek
25. nov 2009

ahojte,tak sa o chvilku budete hostit u vinky a ja doma,mala este spinka ale o chvilku vstane,som ju uspala o 13tej 😵
som stihla umyt 2 okna,este mi treba 2 velke a jedno male a mam do noveho roka pokoj s oknami,uz len tesne pred vianocami prelestim Saskine pacicky 😵
vinka ja zajtra dojdem len pozriet malu hej?nie som narocna,ktovie co mi budu robit u zubarky,urcite vrtat ked nie trhat bo diera jak krater 😅
Kati vsetko najlepsie,som od rana myslela na to,ze ti musim zablahozelat 😀

gajana,pevne nervy ti zelam,viem presne o com hovoris 😀 ja verim,ze pride cas,ked ja s kludnym srdcom budem vediet povedat nie.vcera sa ho pytam kedy pojdeme tutu mutu a on,ze sa mu nechce ist do vane 😠 tak hadam do vianoc este stihneme,lebo si kupim robertka pod stromcek a to ho uz na nic nebudem potrebovat,akurat na soferovanie 😀

juliet ja ani tehotna nie som a pribrala som zasa 😅 😅 uz mam 68,6 na digitalnej,ale po vianociach uz do tuheho.uz som aj vysadila chlieb,jem len tie suchare miesto toho 😀
tak pa

dancat
25. nov 2009

hahaha hehehe ja sa tu rehocem,jedna chce zabit mangela a druha si kupit robertka 😀 😀 😀 musim povedat,ze su to obidva dobre napady hehehehhe

sipcek
25. nov 2009

jaaj vinka az teraz som si precitala,ze mas doma draheho,tak potom niekedy inokedy sa stavim,aby som ti mohla aj nejaku skodu urobit,nie len o vode byt 😀 kolace mozu aj do mrazaka ist,nemusis cely plech zjest,lebo budes ako ja 😀
tak pa a drzte mi palce zajtra rano,straaaasne sa bojim,ked uvidi co mam v hube tak si schuti zahresi 😅 😢

sipcek
25. nov 2009

dani ved uvidis,ze ma budes pytat pozicat 😀

juliet221
25. nov 2009

sipcek ja mam teraz 56.5 😀 a vianoce u mna ani neznamenaju odriekanie . ja kolace moc nejem.taze nikdy ani nepriberem