Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
13. nov 2009

no nic babky lucim sa s vami dobru nocku pa

sipcek
13. nov 2009

no teraz si ma helka dostala,normalne rozmyslam ako sa ta firma volala.ale myslim ze tatrasvit 😕 😅 ale uz je zrusena.

helka1
13. nov 2009

No ked bude nanic pocasie tak si tam spravime vylet 😅 , dnes som bola po 1x poozriet OD v PP /ako bol byvaly Podtatran/ heh, tak som si zaspominala, lebo som na tych miestach robila 7 rokov 🙂

helka1
13. nov 2009

anicka na zapad 😉

sipcek
13. nov 2009

takze nostalgia,co?ja som zas mala taku ked som v Kk sla po rokoch do jednej firmy kde predtym bola nasa skolka 🙂
helka v anickinom albume je aj moja Sasula 😀

sipcek
13. nov 2009

anicka dobru nocku.nech vyjdu nakupy 😉
helka tebe sa este neziada spat?nie si unavena teraz ked si tehu?ja som bola stale 😉

sipcek
13. nov 2009

mne sa inac OD novy nepaci,je to tam vsetko take natlacene,nemam prehlad 😒 som bola zvyknuta na ten velky prior

helka1
13. nov 2009

...veru nostalgia prevelika 😅 , Sasku vidim, aj tvoj albumcek som omrkla 😉
sipcek, aj ked som bola tehu s dvojkami tak som do 3-4 ostavala hore, lebo som nejak nevedela zaspat 😝 a aj teraz by som lahla a premyslala o blbostiach a nezaspala 😝 ...no rozdiel bol v tom, ze v tehu s dvojkami som to mohla dospavat cez den kedykolvek a teraz mi drobci nedaju 😀 ... Unavena som rano, ked chcem spat a drobcom sa uz nechce

helka1
13. nov 2009

ani mne sa novy OD nepaci, ved som rozpravala MM, ze ked sa clovek isiel prejst do mesta, tak sa na chvilu isiel ohriat do OD, teraz je to od ruky a navyse, jeden obchodik na druhom 😝

sipcek
13. nov 2009

ktovie co postavia na jeho mieste,ja som sa tam tiez zastavila vzdy ked som bola v meste a teraz ani nemam cestu okolo tohto noveho.
hm,s tym spanim to mame rovnake,ja mam problem zaspat,niekedy aj dve hodky kym zaspim a to je Saska prave hore a pyta si mlieko,tak jej ho zarobim a pospim si kym sa nepreberie a zase chce mlieko 🙄 ale mne to nejak nevadi,ved ona z toho vyrastie,je to take zvlastne a prirodzene krasne ked moje vlastne dieta je zavisle na mne 😅 ked vies co tym myslim 🙂

majuska1988
13. nov 2009

ahoj helka1 mas krasne deturence. chcem sa ta opytat kolko vazili pri narodeni boli take drobnucke 🙂

helka1
13. nov 2009

... ano viem, no niekedy mam pocit ze aspon v niecom by sa mohli tie deturence osamostatnit a .... nejde to, nejaky cas som davala Adamkovi slipy a aj vydrzal sa nepocikat, ale prislo obdobie ked sa mi pocikal aj 4 razy za den a ja som ho zakazdym musela s velkym bojom prezliekat tak som mu nasadila plienku opat a zatial to neriesim 😔 ... my mame mliecko uz len rano okolo 5-6 hod , ale cez noc nastastie nieee 🙂

sipcek
13. nov 2009

neboj helka on z toho vyrastie,ja si to stale rozpravam ked mam krizu 🙂 Saska ma plienky uz len ked spi a ked ideme vonku ale neviem ako ju odnaucit od nocneho krmenia.vidis a ty to mas vyriesene.Saska uz tiez papkala len raz za noc ale odkedy ochorela tak si pyta castejsie.vcera trikrat ale to som ju uhovorila na dvakrat,lebo medzi jednotlivou davkou bol rozdiel jednej hodiny a to sa mi zdalo byt ozaj zbytocne 😉 o chvilu ale pojdem ze si umyjem flasky a nalejem vodu,nech mam pripravene ked si bude pytat. 😉

helka1
13. nov 2009

majuska ahoj Adamko mal 2200g , Radka 1620g veru boli drobni, aj som s nimi bola v nemocnici mesiac 😔

helka1
13. nov 2009

sipcek a nebude Saska v noci len smadna, aby si nahradila mliecko cajikom ? Hm ? Ja som maleho kojila vyse roka a ked uz to nocne vstavanie bolo neunosne tak som namiesto prsnika ponukala cajik, ale na ten si nejak nezvykol a teda sa naucil ze mliecko len 1x aj to nad ranom 😀

sipcek
13. nov 2009

helka tak si si dost uzila,moja bola fajna 3620 a 51 cm,
ok,tak ja idem babky,majte sa pekne,dobru nocku a zamknite potom 😉
a babkam na dobre ranko prajem pekny vikend 😉

sipcek
13. nov 2009

helka to som uz skusala a bola hore castejsie.pila trochu caju a o chvilu chcela mlieko a tak dokola.ved uvidime ked vyzdravie.papa

helka1
13. nov 2009

ok 😉
zajtra budu 3 strany citania 😀
zamykam !

danciacik
14. nov 2009

Ahojte. Dobré ránko. Odomykám!
Tak gratulujem k otvoreniu 5. Šikovnice ste.
A ďakujem všetkým za podporu. Možno to beriem príliš vážne len Larka je už dosť veľká a všetko veľmi prežíva. Veď aj pri rontgene plakala.
Čo dnes idete robiť? Ja idem navariť, trošku popratať, popracovať a najneskôr v pondelok ráno ideme naspäť na Leopoldov.

vichrica
14. nov 2009

Teda. Ja sa vytešujem v starej téme, že konečne odomykám a vy takto 🤐

vichrica
14. nov 2009

Idem práve so spolužiačkou na kávu, tak padám.

petikd
14. nov 2009

Ahojte.Fííha ste sa akosi poponáhľali s novou témou
No naši išli do PL,tak máme veselo s deťmi

vinka
14. nov 2009

Ahojte baby.No Helka má pravdu už nemusí sa uzamykať téma.Tak snád to nepresunú.Ved Anicka nepíše celý týžden a príde len tému otvoriť. 😀 No ja už varím o 106.Robím dnes madarský guláš.Joj dobre som sa vyspala.Som skôr zalahla ani neviem kedy si môj muž ku mne lahol.Ale som vstala vyspatá. 😀

vinka
14. nov 2009

Budem to musieť robiť častejšie lebo ani po deťoch nekričím nič mi nevadí.Ani,že ziapú ani,že lietajú nič. 😀 😀

zdenocka
14. nov 2009

Ahojte,
jeeej, tak uz mame 5 cast 😅 .
My uz sme po obede, Janicko lezka v postielke a ja na sedacke 😀 .
Pojdeme dnes so SNV, manzel nas pozval aj na pizzu, tak sa tesim, zboznujem taliansku kuchynu 🙂 .
Helka, a kde presne byvas, na Strbe?
Petikd, drzim palce, nech to vsetci zvladnete, ked ste sa za noc tak rozrastli 😀 .
Vinka, tak to si pojdem aj ja dnes skor lahnut, ked pises, ze si oddychnuta a je Ti vseto jedno 🙂 .

vinka
14. nov 2009

Joj Zdečni hej oddýchla som si a dobre. 😀

vichrica
14. nov 2009

Už sme po obede. Obarila som si jazyk 😢. Dnes večer si pôjdem s kámoškami posedieť do Venezie, tak sa teším, že si oddýchnem 😵
petikd - dúfam, že detičky budú počúvať 😉
vinka - hej, ja som pozerala, že niektoré témy majú viac ako 10.000 a fungujú ďalej
zdenocka - my chceme ísť zajtra do SNV 🙂

dancat
14. nov 2009

ahojte žienky,ta čo to už 5tka.....????ste sa nejak rozpisali ci co.My dnes mame tatika v praci,ale stihli sme toho dost.sme s miskom prezliekli periny,navarili obed - zemiacikovu polievku a do alovalu som urobila take na sposob zivanskej,normalne aj Misko pučil o dušu,čo on je z tych čo jest nemusia.
Baby ja stale nepočujem na to lave ucho,ale nič absolutne nič...kurna budem musiet ist na ušne,bo to nedobre,aj vcera zdenocku som ledva pocula heheheh........ale naozaj je to nedobre,uz aj v praci sa mi smeju,bo daco hovoria a ja COOOOOOOO?????.......hadam mi urobia kukuk a bude dobre......
No uz som aj upratala,s Miskom sme povysavali a ked zaspal tak som umyla podlahy,este v spalni ale teraz tam bubka tak potom....kriste ale mam uz take spinave koberce,hruuuza uz ani farbu nevidno heheh...ale uz necham tak a pred vianocami vycistime...bo keby teraz tak do vianoc zase budu riňave
No idem........pekny den....idem pozriet foto ci nejake pribudlo a mangelovi precitam tu cast od miavin o tych hodinkach...miavin krasne to mangel vymyslel naozaj.......
Vichrica prijemne poobedie

gajana1
14. nov 2009

Ahojte tak mne chlapi spia jak im dobre a ja osm nejake fotečky popridavala ale všetky nove čo su tak ma segra v mobile bo ona ho foti stale 😉
Ked stanu chlapi tak chceme isť do DM-ka lebo včera sme boli už v PP ale zabudla som kartu no čo už asi na mňa dolieha tehotenska demencia 😀

vinka
14. nov 2009

Gajana na mna doliuehala tehotenská hluchota a ostalo mi to až do teraz.Daj pozor,že ti to neostane. 😀 😀 😀