Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
28. nov 2009

fúha Andrejka tak tomáme asi rovnaké. My tiež čakáme že manželových šéfov osvieti a zistia že musia živiť aj svoje rodiny 😠

andrejka10
28. nov 2009

veď to, že oni si neuvedomujú, že majú aj rodiny a vianoce predo dvermi. Hlavne, že sa šéfovia majú dobre a užívajú si nové autá a luxusné dovolenky. A my potom máme hlavy v smútku a naozaj je problémom zohnať 230 eur. 😠 😠 😠 To ma tak štve

anickamaros
autor
28. nov 2009

ahojte babule.
ako sa mate?vidim ze vas skolila choroba tak babule len sa dajte rychlo dokopy ja uz to mam za sebou tak drzim palce aj vam 😉
ja pozeram slavika a marosko je u nasich boli sme cely den u druhej babky tak chcel ist k tej tak uvidime kedy ho to prejde a mamka zavola ze si mame pre nho prist 🙂
vcera sme boli prepisat auto na popradske znacky este ze som tam pracovala lebpo ten rad by som nestala ani za svet 😒

anickamaros
autor
28. nov 2009

joj babule ja to sice nepoznam ale moj oco ano ked clovek nema vyplatu a musi siahnut po rezervach 😖
dufam ze sa vam to do vianoc vyriesi drzim palce

anickamaros
autor
28. nov 2009

baby neviete je to normalne ked sa mi zda a nie ze sa mi zda ale marosko ma jeden semennik vacsi ako druhy a je to normalne vidno a sem tam ma ten vacsi dokonca aj trosku modry hlavne ked sa kupe
teraz mam strach a chcem ist k doky len neviem ci je to opodstatnene alebo moj strach je len hlupost
prosim vsetky co mate chlapcov poradte

gajana1
28. nov 2009

Anicka no to si viem predstaviť aka rada tam bola mi sme tiež mali vybbavene cez švagra(je policajt) lebo ja by som tam určite nestala

andrejka10
28. nov 2009

Anicka ani trochu nevahaj a chod ku lekárke. Ja by som určite išla. Mám chlapca a keď bol malý tak nič podobné nemal, ale viem, že v jasličkách, kde chodil sa udrel pri hre nejaký chlapček do vajíčok, už neviem, či mu hodili kocku alebo čo, ale dva krát ho museli operovať. Určite by som nič nepodcenila.

anickamaros
autor
28. nov 2009

joj andrejka ani nehovor lebo ja mam taky strach ze ani spat nemozem ani nic nejem som jak mrtva

andrejka10
28. nov 2009

Joj maminky, ešte sa vás chcem opýtať kde kupujete čiapky svojim ratolestiam. Keď idem po meste, tak tie detičky majú také kráásne čiapky a ja si pripadám ako úchyl ako vytáčam hlavu a sa vytešujem. Ale v obchode nemám šťastie natrafiť na nejakú zaujímavu a peknú. Páčia sa mi niečo také:

http://www.karyobaby.sk/obchod/action/productde...
alebo
http://www.karyobaby.sk/obchod/action/productde...

nevideli ste niečo podobné v obchodoch? Tie by nám pasovali ku kombinézam 😀

andrejka10
28. nov 2009

Anička, neboj sa zbytočne dopredu. To som nechcela. prepááááč Veď možno to je prirodzené, keď chlapček rastie a taká nejaká zmena je v poriadku, ale nech to radšej potvrdí lekár. Určite choď k lekárovi.

anickamaros
autor
28. nov 2009

andrejka nevadi v pohode ale v pondelok urcite idem hned lebo ani nemozem spavat

anickamaros
autor
28. nov 2009

baby ta co som tu sama?
tak zamykam???????

andrejka10
28. nov 2009

Anička, radšej nie hneď v pondelok ale choď do poradne medzi bábatká s takým problémom, aby ste si zbytočne niečo nedoniesli.

andrejka10
28. nov 2009

jasne Anička môžeš zamknúť a pekne sa vyspi. 😉

vinka
28. nov 2009

Ja som doma.Bola som pozrieť kamarátku ale muž mi volal,že sa Viva zobudila cikať a ked ja neprídem tak koniec sveta.Tak začala vrieskať,že on išiel autom pre mna a Viva pri mojej mame vrieskala až do môjho príchodu.Potom sa trošku ukôludnila a ked ma videla tak druhá vlna.Tak vrieskala od radosti asi. ☹ ☹ Toto je zabiják pre mna. ☹ Ja saq pohnúť bez nej nemôžem. ☹

vinka
28. nov 2009

Anicka si zapamätaj radšej 10 krát zbytočne ako raz neskoro.Chod a možno to nič nieje ale nepamätám si žeby Damián také niečo mal.A to som mu už pipíka preťahovala pri kúpaní taqk by som si to všimla isto.Tak chod a nech sa vyjadrí pediater.A kde chodíš.Ked ku šiške tak jej zavolaj a ona ked ti povie aby si prišla tak jej povedz,že malý nieje chorý aby neochorel.Hned ti povie aby si zaklopala.

vinka
28. nov 2009

No vykecala som sa tak idem ja do hajan. 😝

vinka
28. nov 2009

No dobre prišla som po funuse tak idem ja do hajan.Zamykám dobrú noc. 😉

miavin
29. nov 2009

dobré ránko - odomykám, ako ste spali?
prajem peknú nedeľu 😉

vichrica
29. nov 2009

Ahojte, včera sme chceli ísť do Tesca autobusom. Čakáme na zastávke a nič. Potom sme zistili, že náš rozpis autobusov je 2 roky starý a časy sú už dávno zmenené 😅. Hm, tak sme sa aspoň poprechádzali. Dnes možno pôjdeme do Slovenského raja.
zdenocka - a ako dlho stačí platiť to maximum nemocenského poistenia, aby si z tej výšky dostala materskú?
andrejka - prajeme vám skoré uzdravenie. Hej, poliši si zbierali na odmeny 😀 . Boli ďalej za mnou. Ja som nechcela prudko zabrzdiť, lebo pršalo a musela som prejsť tesne na oranžovú. No a oni hneď zapli svetlá a išli za mnou. Ja som si najprv myslela, že sa tam stala nejaká nehoda, ale čoskoro mi došlo, že im ide o mňa 😢 Mala som smolu. Bolo to v Ružomberku.

zdenocka
29. nov 2009

Ahojte,
dnes sa citim o cosi lepsie 😉 .
Andrejka, ved preto nerada chodim k doktorom, vysedis sa tam, a nakoniec Ti aj tak povedia, ze kupte si to alebo to, a mozes ist po 4 hodinach domov 😠.
Anicka, drzim palceky, nech je vsetko v poriadku.
Vichrica, na DNP sa musis prihlasit predtym ako otehotnies, to si budes platit minimum, a ked zistis, ze si tehu, tak sa odlhasis, potom zase prihlasis a budes si platit maximimum, no musis to stihnut do 8 tt tehotenstva. Zatial nerobia socialne poistovne problemy s tym, ze sa odhlasis a hned prihlasis, ale treba to zistit na prislusnej socialnej poistovni. No a pokym budeme tehu, tak sa to urcite aj 3 krat zmeni 😠 . Pekny vyletik Vam prajem.
Miavin, aj my prajeme peknu nedelu 🙂 .

andrejka10
29. nov 2009

Dobré "ránko" maminky. Ja som si včera myslela, že už som OK, dokázala som "až" navariť a dnes sa nevládzem pohnúť. Zase som sa precenila. ☹ Ešte, že ma tatino zobudil telefónom 😀 , neviem, kedy by som vstala. Moje zlaté detváky ma nechali spať, lebo Sára tiež spinkala.
Zdenočka,som rada, že tebe je už lepšie. Tak to poriadne dolieč.
Víchrica, tak to bola smola. Nechcem hovoriť, že ja som nejaký šofér-kretén, ale už sa mi stalo, že som preletela na oranžovú 😵 Prajem pekný výlet a nech vám vydrží počasie bez dažďa.
Vinka, no večer si nám chýbala 😀 😀 A máš to s Vivou veselé, ale na druhej strane to je milé. Raz keď budeš mať sto rokov budeš mať na čo spomínať.

zdenocka
29. nov 2009

Jaaj maminy, mne sa zase pohorsilo. Dobre mi bolo preto, lebo som este nadranom Panadol, lebo ta bolest hlavy sa uz nedala vydrzat.
Andrejka, uzasne deticky mas, ked Ta nechali dlhsie spinkat 😉 . Janicko tiez citi, ze je mi zle, buba od 8 vecera do 7:45 rana, a iba raz pyta papat 🙂 . Oni citia, ked sa mi mami necitime dobre.
Idem si lahnut, lebo mam pocit, ze odpadnem 😢 .

vichrica
29. nov 2009

zdenocka - skúsim to zistiť s tým DNP. Tak si len pekne ležkaj a skús oddychovať. Janíčko je už veľký chlap. Vidíš, ako s Tebou súciti a 😉
andrejka - ďakujem, ale boli sme teraz vonku a je dosť chladno a aj vietor fúka. Poobede asi zmeníme plány.

vichrica
29. nov 2009

zdenocka - ževraj sa DNP už nedá zvýšiť. Že to zrušili, lebo že to ľudia zneužívali 😒

vinka
29. nov 2009

Ahojte baby.No vichrica môj muž ti odkazuje pre budúcnosť,že si máš pýtať fotku záznam,že si prešla na červenú.A na orandžovú ťa pokutovať nesmú.A oni sú povinný ti ukázať záznam na kamere alebo fotku.Tak si to zapamätajte aj ostatné aby sa vám to nestalo. 😉

vinka
29. nov 2009

No neviem ako je to s DNp ale minule mi vravel mužov bratranec,že sa to ešte dá lebo sa bol pýtať totiž jeho žena mala mizernú materskú vdaka bývalej zamestnankyni lebo jej platila odvody z minima a to sa odzrkadlilo na materskej. 😒 Tak si chcú priplácať a že sa to dá ale ja to neviem isto.

vinka
29. nov 2009

baby pridala som fotku adventnej hviezdy akú máme. 😉

vinka
29. nov 2009

Ta kde ste.Oddychujete? 😕 Joj dobr sme sa najedli.Mužík mi zas dobre navaril. 🙂

andrejka10
29. nov 2009

Vinka, ja som už tu 😀 😀
Krááááásne pečieš. Musím ťa pochváliť. Aj ja robím chalupku z perníka, ale inú. No tento rok nemám ešte nič napečené ani popratané ani nakúpené darčeky. Ale zato mám chrípku. 😀 😀 Vinka, pekne tenúčko zdobíš, čím to zdobíš? Skúšala som rôzne spôsoby, ale nemám také pekné tenké čiary. Sem s dobrou radou. 😉