Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
2. dec 2009

ahojte - ako sa máte? som tu nebola - teda nečítala - a sipcek nám dnes oznámil čo sa deje s Dankou - držííím silno pršteky. Nevedela som, že také trápenie.
a vy ostatné - čo nového? hádam budem sa už aj vám venovať, nejako som doteraz nestíhala.... 😒

danciacik
2. dec 2009

Mirka ďakujeme 😉 .
A ako Alexík - už zdravý?

miavin
2. dec 2009

Dani - hej je už oki, výter negatívny..... držkajte sa....

danciacik
2. dec 2009

NOoo tak super tak si aspoň tento predvianočný čas môžete užiť naplno. V piatok Mikuláša juuuj išla by som ale Jarko zoberie aspoň Paťka. Nám by tu mal prísť teda dúfam, že izolačku neobíde. A dnes som čítala že 12-teho budú Vianočné trhy v PP tak dúfam,ž e tam už pôjdeme

miavin
2. dec 2009

Dani - určite sa tam stretneme na varenom vínku alebo medovinke - uvidíš, bude to v poriadku....
No ja by som asi šla na Mikolaja tu v KK - s Biankou by sme sa možno stretli - som zvedavá, lebo ešte som vianoce v KK nezažila - teda tie akcie okolo toho

anickamaros
autor
2. dec 2009

dani a to do kedy tam budete?a preco ste stale na izolacke aby larka neochorela?
mirka ahoj ako sa mate?

stresmenka
2. dec 2009

jeej mirka caaaaaaau 🙂

zdeni sladkosti keksy, čokolády, arašidy, lentilky, lízatko, cukríky a také čoko tyčinky a dospelákom dezert kávu a poukážky na nákup 🙂

baby neviete či od nového roku budú preplácať jasle??? keď donesiem potvrdenie o zaplatení? dadko iide do jaslí od januára ☹

zdenocka
2. dec 2009

Anicka, a vies, ze som na to myslela, ze Ta prideme pozriet 😅 ? No strestli sme Sipcek, tak aspon ju sme pozdravili 🙂 .
Danciacik, niektore sestricky su dost neprijemne, oni to beru ako samozrejmost, ze su tam deticky a ze ich upozornuju na to, a na to ........... . Treba ich ignorovat pre pokoj duse aj tvojej a jej, lebo potom vedia byt velmi neprijemne 😖 .
Miavin, tesime sa, ze sa nam budes venovat 🙂 .

anickamaros
autor
2. dec 2009

a baby kedy bude mikulas v poprade no neviem toho roku este asi nie

danciacik
2. dec 2009

Mirka a do PP sa nechystáš na Mikuláša?
Anička neviem moja, asi preto, že Larka kašle a soplí, aj ked teploty už nemá ale nejak nás z tej izolačky pustiť nechcú, ale som jej sľúbila, že ju zajtra zoberiem na prízemie do bufetu na hranolky - tak sa hrozne teší. Aspoň nejak jej to spríjemním. NO a neviem ako dlho tu budeme keď som sa na to pýtal atak mi povedali že 7 až 21 dní ☹

miavin
2. dec 2009

stresmenka - čau micaaaaaaaaaa, tak ten mikuláš na piatok platí? a čo to tu bude vlastne?????
Zdenočka - no jasné - už mám trošku času - ináč fest fajne dnes u vás bolo - musíme zopakovať - alebo príďte vy.... Janulko je úžasný - ako sa podelil o hračky a tancoval a ako sa vytešoval z Alexíka 😀
anička ahoj - no máme sa už fajn - len sme stále bez zubov - ale hnačkujeme až po krk 😀

zdenocka
2. dec 2009

Anicka, v piatok je rozsvietenie namestia. Uz sa tesim, ako bude Janicko kukat, ze co to 😅 . A myslim, ze v sobotu je zase nejake program na namesti. No a v pondelok ideme do Bambina na Mikulasa.
Miavin, som rada, ze ste sa u nas citili dobre 🙂 . Pridte kedy sa bude dat. Janicka zboznuje deticky sa tak vytesoval s Vasej navstevy 😵 .

danciacik
2. dec 2009

Bianka ahoj, no moja keď sa nič nezmenilo tak by mali. Takže už si sa tam bola aj pozrieť? 😕
Mirka no Mikuláš v Poprade bude v piatok o 17:00 😉
Zdeni hej ja viem, asi máš pravdu, len ja som na to hrozne citlivá, ale zajtra tu snád tá jedna nebude tak budeme mať kľud

zdenocka
2. dec 2009

Stresmenka, same dobroty v balicku 😉 .
Danciacik, treba sa to povzniest, mozno to obratit aj na srandu, lahsie Vam tak s Larkou bude, ked uz tam mate byt tak dlho.

stresmenka
2. dec 2009

Mica jasné, že platí už sa teším 😀

danka ano bola papiere mi dali treba ich potvrdiť u doky zaplatiť na január a 8.1 môže ísť

danciacik
2. dec 2009

Neboj Bianka bude mu tam dobre.
Teraz mi manžel písal, že v Madarase bude 5-teho dobrý program pre deti tak tam s Paťkom pôjdu. Juuuj keby sa aj nám s Larkou podarilo tam ubziknúť.
Asi áno, konečne dali na chodbu stromček tak sa Larka hrozne tešila.
Idem hodiť do albumu ešte nejaké fotky ak sa mi podarí.

miavin
2. dec 2009

cica - a o koľkej to je????????

vinka
2. dec 2009

Joj baby pozerám modré z neba a revem jak túr. ☹ ☹ ☹ Joj prečo musia deti trpieť. ☹ ☹ ☹ Bože jak ja bohu dakujem,že mám zdravé deti.Ja som revala pri Vive,že musíme ísť na ortopédiu.Ale mne tam sestrička povedala.Budte radi,že ste len tu.Fakt to bola malina oproti iným chorobám.Fakt je zdravie najdôležitejšie.No končím bo revem už nenormálne. ☹ ☹

miavin
2. dec 2009

vinka - neplač - všetky tu určite ďakujeme bohu, že máme zdravé detičky.... ja presne preto nepozerám modré z neba - nechcem sa zbytočne trápiť a plakať - buďme radi, že sme ako - tak v poriadku..... dobru nocku odchádzam bubať

vinka
2. dec 2009

Tak spinkaj sladko. 😉 Ja musím ísť ešte psa vyvenčiť. 😉

vinka
2. dec 2009

No tak vy už asi spíte.Tak zamknem ked Sipcek nepríde. 😉

danciacik
2. dec 2009

Ešte som tu ja, ale asi ste už išli všetky spať. Baby dnes mám hrozne citlivú náladu tak ma tak berte - asi som vám sem vniesla trochu depresie - tak prepáčte - a nebudem konkretizovať ale pár z vás tu malo so mnou konflikt - príčinou som bola viac-menej ja tak všektých ktorých sa to týka - prepáčte. Už sa polepším aj keď vrátiť sa to nedá.
Tak zamknem? 😕 Asi áno. 😔 Dobrú noc.

danciacik
2. dec 2009

AAAA pridala som asi 3 fotky. No ale už fakt Zamykám. Dobrú

sipcek
2. dec 2009

ahojte 😀

anickamaros
autor
2. dec 2009

ahojte
vinka ani ja nepozeram lebo potom som v prdelke a revem tak racej nepozeram 😒
aj teraz som revala prisla na mna taka mala depka ze som stale zavreta doma a stale to iste a marosko sa bez mama ani nepohne ☹
no ale mna to zajtra prejde vyspim sa a bude dobre
sipcek ahoj

anickamaros
autor
2. dec 2009

sipcek pise ale uz tu asi nie je tak ja asi zamknem aby som si nepisala sama zo sebou

tak zamykam dobru nocku vsetkym a este krajsie ranko 😀

sipcek
2. dec 2009

boze kym mne sa nacita net 😠

sipcek
2. dec 2009

jaaj anicka este nechod,som ta nestihla,do kelu 😠
potesim ta,aj ja mam mrchu,prisla dnes ma pozdravit a hadam dojde aj zajtra 🙂

anickamaros
autor
2. dec 2009

este som tu ako sa mate? a co mamka?

anickamaros
autor
2. dec 2009

mne prisla vcera ale dufam ze o chvilku tu nebude