Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
9. dec 2009

ahojte,tak jasne,vsetky chodte spat,to si nikto nemoze dat redbull a pokecat so mnou? 😠 😀

sipcek
9. dec 2009

no tak my sme mali celkom ok den,len som nejaka unavena ci co,som sa aj vykaslala na spratovanie a spala s malou poobede.Dnes som robila lasagne,joj ale mi ich muzicek pochvalil,vravel ze suprove,len keby mi to netrvalo cely den 😀
Vitam nove babenky 😀
ale nas Sparocka a Anicka zanedbavaju,vsak?neviete co nove so Sparockou?nie ste niektora s nou v kontakte?
Saska dneska nemohla zaspat,az zurila co sa nemohla ulozit.Zajtra mame na obecnom urade Mikulasa o 18tej tak sa tesim,zasa nieco nove pre nu 😀

sipcek
9. dec 2009

no a my este nemame nic kupene na vianoce,pre Sasku aj vieme co,len cakame na vyplatu 😅 a ostatok co mi brnkne do nosa 😀 tak nejdem pisat litanie,dobru nocku a zamykam 😉

anickamaros
autor
9. dec 2009

ahojte babule ako sa mate ja som dnes cely dom upratovala a uz mam aj vianocnu vyzdobu tak sa tesim

anickamaros
autor
9. dec 2009

sipcek danka cicka moja si tu?

anickamaros
autor
9. dec 2009

ja som tu zas sama 😢

anickamaros
autor
9. dec 2009

no nic tak zamykam pap

dancat
10. dec 2009

dobre ranko,žienky nejako ste sa rozbehli ci co...ale som sa nerehnila,kym som vas precitala....ste vy ale partička 😀
Tak my uz mame na vianoce skoro vsetko,pre miska mame vlacika Thomasa,my sme kupili sodorsku banu a nasi mu kupili drahu,este nejake prkotiny mu dokupime a bude jezisko. Len neviem,kde to zase vsetko potrepeme,asi ten velky slapaci traktor zase odnesieme do nasej skladovne - k nasim heheh....este ze maju taky velky dom. Pre mm mam pulovrik a vcera si kupil rifle.....
Dnes by mala dojst kamoska s deturencami,tak hadam bude veselo a vecer sa chystam piect,len som zistila,ze je posledna cast odstudenych,tak neviem ako to pecenie dopadne 😝 aby som do rana nepiekla a na zavere roka zajtra hodim šlofika 😀
No idem pekny den prajem

petikd
10. dec 2009

Ahojte.
No Zuzka,Andrejka,aj my máme pre damiána autodráhu,ale hádajte kto sa na nu teší najviac 😀 samozrejme ja a manžel 😀
No máme tu neter ideme aj ju odniesť do škôlky.
Naši idú zajtra k bratovi do trnavy,takže sme sami cez výkend 🙂
Anička ty už máš výzdobu,hm si šikovná,my ešte ani okná umyté nemáme 😀
Adrina super,že už máš stromček 🙂
No ja mužovi ani neviem čo kúpim,ale pre seba už mám knihu a samozrejme už ju čítam a ešte jednu si chcem objednať,lebo som našla lepšiu 😒

vierapp
10. dec 2009

Ahojte, ... vienesa, nič som večer nemusela vybavovať, ale musela som vrátiť notebook švagrovii, má 16 rokov a nevie bez neho žiť...... Dnes som si konečne vybavila matersku tak od soboty som oficiálne na materskej, dúfam, že z môjho biedneho platu mi vyjde aspoň aká-taká materska.

vichrica
10. dec 2009

Dobré ránko. Vidím, že ste včera písali a písali.
Laura večer zaspala ako zabitá, ale v noci bola hore od 1 do 2 h 😒. Doobeda sa chystáme s kámoškou von. Dúfam, že nezačne pršať.
vienesa - bola som v Sp. Belej len na návšteve pri kámoške
vierapp - takže už na materskej? Tak si to užívaj 🙂

vierapp
10. dec 2009

ahoj vichrica, ďakujem, ja to síce moc nepocítim, že som na materskej, lebo už od augusta som na marotke....ale predsa je to už niečo iné...

danciacik
10. dec 2009

Ahojte, dobré ránko prajem, síce trošku oneskorene ale predsa. Čo dnes idete robiť a variť?

vierapp
10. dec 2009

ahoj, u nás sa dnes varí segedín, neviem sa ho ako tehotná dojesť.... 🙂 a čo robiť, ako vždy vylehovať v posteli... ☹

adrina
10. dec 2009

zdravím vás z prááce 😀 😀 😀 😀 😀 ako vždy..zasa sa mi nechce..asi už stáárnem 😀 😀 😀 😀
vierapp..ja som prvé tehu celé preležala, a to v nemocnici... 😝 😝 😝 ale stáálo to za 😉 😉 😉 😉 😉

vierapp
10. dec 2009

uff, tak to by som nechcela, ja som bola len dva týždne a bolo to hrozné, ale aspoň som spoznala personál v KK nemocnici,,,

danciacik
10. dec 2009

Vierka no tak na také 2 dni by som si to s tebou vymenila ale inak nieeee.
Ja dnes varím paradajkovú polievku a džadky - sa budete smiať ale som ich nikdy nerobila tak maturujem - lebo ich chcel Jarko.

vierapp
10. dec 2009

no džadky som nerobila ani ja....tak držím palce, aby vyšli.... 🙂
no to chápem, ja by som rada už niečo robila, aspoň si poriadne popratať...manžel sem-tam poprace, ale nie je to ono, on skôr okolo domu porobí ako doma..

adrina
10. dec 2009

dani..príídem na obed..džadky milujeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka38
10. dec 2009

Ahojte ako sa máte?pozerám že nové tváre?
Dani ako dopadli džadky?

petikd
10. dec 2009

Jeej Zuzi ahoj,pozrela som foto,aký sú krásny tí tvoji chlapci 😵 Ako sa máte?
Dani čo si džadky? 😕

zuzanka38
10. dec 2009

ashoj peti, máme sa fajn, deti rastú hlavne miško ani neviem ako ale hlavne že su zdraví a vy?

danciacik
10. dec 2009

Zuzi, ja ťa obesím, mala som čo pred Jarom spomenúť ja som toho totiž urobila plný hrniec tak doteraz som robila guličky. Ak príde a sa mu to nebude páčiť tak sa normálne nahnevám.
Peti džadky sú zemiaky s múkou urobené na guličky s maslom alebo škvarkami.
Zuzi nešla si do tej Maxi?

zdenocka
10. dec 2009

Ahojte,
vcera som Vam pisala, ako krasne nam zacal Janicko bubat, a klasika zakrikla som, tuto noc zase celu prefnukal a uz o 7 bol hore 😝 .
My sme uz boli v meste, sestricka konecne predala vakcinu na ovcie kiahne, tak sme si boli po peniazky a boli sme si kupit vyzivu v Sintre, lebo Janicko ju zboznuje, a tam je najlacnejsia.
Vienesa, aj moj muzik je chory ☹ . Si ma pobavila s tym maslom 😀 .
Adrina, super, ze uz ste kupili stromcek a uz ho mate aj vyzdobeni. My sa stale nevieme rozhodnut, ci chceme zivy, ci umely. Dufam, ze pre nejaky sa do Vianoc rozhodneme 😅 . My sa s manzelom tesime, na obdobie, ked bude chciet Janicko PSP, lebo sa zabavime aj my 😀 . Uz teraz snivame o velkom zeriave, ktory je aute a je na ovladanie.
Andrejka, jeminku, rovnaku barbinu si kupila, to je taka smola.
Vierka, len pekne lezkaj, ked pride babetko na svet, uz sa nezastavis.
Petikd, a ake knizky si si objednala?
Sipcek, aj my ideme na Mikulasa. My ho slavime uz skoro tyzden 😀.
My mame zo vcera sosovicovu polievocku a halusky 😉 .
Pekny dnik.

zuzanka38
10. dec 2009

Musela som isť pozrieť na net, tak som musela skočiť ku svokre a miško spí a nikto tu nieje tak kus pokecám a paťkovi som slubila že pojdem poobede s ním tak pojdem možno presvedčím aj miša. no a ak ti sa zvyšia džadky tak si ich potom opraž su vyborné.

danciacik
10. dec 2009

Zdeni a nejdú mu nejaké zúbky?
Nášmu sa z časti prerezali 2 stoličky - konečne lebo mať 7 zubov nie je bohvie čo.

danciacik
10. dec 2009

no keď sa zvýšia tak vyskúšam. Jaaaj takže vegetíš - no jak ti fajne ja idem dať nezbedníkom jesť a dať ich spať, bo im dnes niet rady. Mimochodom CD-čka máš napálené 🙂

zuzanka38
10. dec 2009

juuuj diky.máš to u mna 😉 tak trošku si povegetím bo jak pojdem do školky tak sa zas nezastavím akurát včera som mala celý den pokoj svokrovci zobrali paťka na kupko tak prišli o pol 4 tak len najesť a spať ale rano ani bohovi do školky vstavať 😠

danciacik
10. dec 2009

He, naša Larka sa už rozhodla že do škôlky už nepôjde, tak to si asi zažijem v januári.
Nemáš za čo 😉 . Včera som napaľovala, deti tancovali takže pohodička.
AJ Larka chce ísť na kúpalisko ale to si ešte počká.
NO idem im dať jesť a prídem

zuzanka38
10. dec 2009

dufam že paťko po prázninach si zas 3 mesiace zvykať nebude 😀 😠