Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
10. dec 2009

ahoj,no uz som myslela ze zasa monolog budem viest 😀

sipcek
10. dec 2009

dostali sme sladkosti,dzusik,asi nejakych 7 kuskov v sacku,bolo to mile,no ti poviem,ze ti cigani ozaj nie su normalni,to vidno,ze to kocovny narod 😠

anickamaros
autor
10. dec 2009

nie som tu

anickamaros
autor
10. dec 2009

dani ja som mala take nervy ze som isla domov

sipcek
10. dec 2009

ja som mala v plane zehlit cely den,no ani dneska nevyslo,sa mi nechce teraz.mala tak zle zaspava,ja neviem co to s nou,asi je zabanovana za babkou,chcela ju dnes do postielky.

sipcek
10. dec 2009

som si myslela,to oni posadaju ako debili,niezeby do jedneho radu sadali,ale ako pride.to vies,naucili sa ,ze bieli nikam nechodia,tak si myslia,ze to ich vsetko.no ja aj na rok pojdem,nie sme o nic horsi ako oni a mala ma narok aj na tych 7 kuskov v balicku.esteze mikulas nebol cigan,bo to by som ozaj rozdychavala. 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

joj moja cibka malicka je zvyknuta na babinu

anickamaros
autor
10. dec 2009

no ti poviem jedina vyhoda.zajtra co robime?

sipcek
10. dec 2009

vies aka bola zlata,len pozerala ze co sa deje okolo nej,a potom ked jej dal mikulas balicek ani neplakala a pekne podakovala.joj som ju chcela zjest taka bola chutna.Matej plakaaal 😀 ste si mohli prist sadnut k nam

sipcek
10. dec 2009

mozes mi prist pomoct robit francuzske zemiaky 😀 dnes ozaj vdaka za strazenie 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

nie dani nechcela som pripadala som si tam jak v ciernej diere 😀
chcela som len aby ho videl a stacilo

anickamaros
autor
10. dec 2009

boze za ake strazenie ja dakujem za polievku a ides varit tak nic potom som myslela ze ked je borko po nocnej pojdeme niekam z detmi ale asi nie tak nabuduce

sipcek
10. dec 2009

ja by som uz tiez rada bola keby svokra dosla,mne ju nikto nevezme vonku a nejak to nemam zorganizovane,furt len varim alebo umyvam riad 😠 Borko ani nevie co by jedol,aj som mu vravela nech si povie co chce,ze aspon viem co varit a on len kruti nosom.som si myslela,ze budem varievat na 2 dni ale to mu nechuti jest zo dna.on by rad vsetko cerstve.ale aj ja som taka 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

joj moja nevadi v pohode ani ja nemam rada jedlo na dva dni. a ja som myslela ze by sme sa sli s detmi niekam preist ale asi nie tak nic ked nestihas

sipcek
10. dec 2009

kam si chcela ist?ved ja zajtra malu neukladam spat,ideme do toho Smokovca,musi vydrzat do 3tej 😖

anickamaros
autor
10. dec 2009

idem asi spat lebo sa mi uz oci zatvaraju

anickamaros
autor
10. dec 2009

aha no hej som zabudla ja neviem kam resp viem ale...............

sipcek
10. dec 2009

ved ja mam uz narezane spekacky,uz len zemiaky naskrabat a narezat a to rychlovka,nebudem cakat aby mal Borko teple,urobim to doobedu,nech nemusim potom behat domov.
tak uz chod spat,ja este chvilu posedim,urobila som si cesnacku do hrnceka,taky relax pre mna 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

boze na noc cesnacku to je zena porazi ma.by som ani oko nezazmurila

sipcek
10. dec 2009

jaaaj kym to nie je klobasa a poj..any kebab tak je to ok 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

fakt mas apetit cica ja by som mala tlak 10 na 20 a celu noc by som pila fit drink 😀

anickamaros
autor
10. dec 2009

no nic idem tak dobru noc zajtra sa ozvem

sipcek
10. dec 2009

ved aj tak vyzeram 😀 dobru noc 😀
zamykam 😀

petikd
11. dec 2009

Dobré ráno odomykám. 🙂
Tak boli sme na krvy,Damčo už vedel čo ho čaká,ale veľmi nereval,iba nechcel.Teraz čakáme na krstného a ideme do mesta 🙂

danciacik
11. dec 2009

Dobré ránko babulky. Len zdravím a utekám pracovať. dnes dúfam, poslednýkrát

danciacik
11. dec 2009

Baby mám na vás veľkú prosbu, chcem pomôcť jednému človeku, ktorý má veľký talent na písanie. Dávam vám tu link je tam jeden román pod ním pod posledným slovom sú hviezdičky, prosím ohodnoťte ho, prípadne kto to bude čítať celé napíšte komentár alebo aspoň kliknite na tento link, autorovi tým veľmi pomôžete. Ďakujem.
http://www.mamtalent.sk/slecna-madeline.phtml?p...

vichrica
11. dec 2009

Dnes Laura pekne spinkala. 😵 Teraz sme pri babke a poobede sa chystáme na plaváreň.
petikd - blbé s tým limitom 😅 Tak to je Damiánko veľký hrdina, keď si tak nechal brať krv. Ja by som asi vystrájala viac 😅
anickamaros - hm, aj ja by som sa už mala zahrať na Ježiška 😉
danciacik - príjemnú prácu

danciacik
11. dec 2009

jeej baby a ak môžte dajte to aj vašim priateľom. Ďakujem
Kati ďakujem 😉

danciacik
11. dec 2009

a ešte - môžete tam kliknúť aj viackrát. 😉 ďakujem.

miavin
11. dec 2009

ahojte, trošku som tu nebola - nejako nestíham popri práci a malom - včera mi prišiel manžel, takže zase tu nebudem, chcem vás všetky len pozdraviť......
my nemáme nič nové - všetko po starom tak prajem krásny víkend.....