Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
24. dec 2009

ahojte babule
prajem vam krasne a pozehnane vianocne sviatky a vela lasky a pohody 🙂

zdenocka
24. dec 2009

Ahojte,
prajeme stastne a vesele Vianoce, plne lasky, porozumie a rodinnej pohody. Zdenka a Janicko.

helka1
24. dec 2009

Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.

Pa, Pa...

vinka
24. dec 2009

Ahojte baby.No tak to bolo radosti u nás.Ale nakoniec som nie ja muža prekvapila ale on mna.Dostala som hodinky.Hlavne,že sme sa dohodli,že si už nič nebudeme kupovať. 😒 Ale bol prekvapený ked dostal Huga.Tešil sa tak som bola spokojná. 😀

vinka
24. dec 2009

Baby zas som tu sama?už sa zqas smial muž či diskutujem sama zo sebou. 😝 😀

anickamaros
autor
24. dec 2009

ahojte babule tak aky bol jezisko?
joj keby ste videli nasho maroska nevedel ci ma plakat alebo sa smiat dostal auto na ovladanie take velke ze aj on sam moze kerovat a ma pedal na plyn ved potom pridam foto. 😀

anickamaros
autor
24. dec 2009

teraz ideme do kostola a potom spat a zajtra rano sup ho ku babe po darceky 🙂

anickamaros
autor
24. dec 2009

no babky zabky neviem ci tu este dnes niektora pride tak pre istotu zamykam.

petikd
24. dec 2009

Ahojte.Tak u nás bol tiež radostný ježiško 🙂
Damián išiel pred chvíľou spať,juuj ale aké vyrážky sa mu vyhodili na chrbte ☹ teraz neviem z čoho

Tak dobrú noc.domykám 🙂

anickamaros
autor
24. dec 2009

joj zabky este som prisla precitat.
akurat som dala maroska do postielky ale este nespi debatuje s tatikom.chudak mal rusny den.
no idem aj ja tak dobru nocku zamykam

vinka
25. dec 2009

Ahojte odomykám.No môj mužík išiel so SNv dedovi odniesť obed.Išiel sám lebo deti by som teraz z izby nevytiahla.Pána ta to je radosti.Od rána ich ani telka nezaujíma aspon raz.KONEčNE 😀 😀 😀

petikd
25. dec 2009

Ahojte 🙂
Maji 😀 😀 😀
Booože ja som myslela že to moje decko jaaak dlho bude spať.Ved išiel o 10 a ešte aj dithiaden som mu dala kvôli tým vyrážkam.A ráno mi mama hovorí,že už o 5,20 😕 😕 😕 bol hore 😀
Jooj ale ako škaredo je von,juuj ráno sme šli do kostola a tak fúkalo

vinka
25. dec 2009

Petka ved MM povedal,že keby slnko zasvietilo tak sa môžeme opalovať.Joj včera som pridala vive a Damiánovi fotky do albumu. 😉

zdenocka
25. dec 2009

Ahoj,
my sme mali tiez velmi pekny vecer, Janicko sa tak hrozne tesil z novych hraciek. Pridala som tiez nejake fotecky 🙂 .

petikd
25. dec 2009

Juuj baby super fotky.Moj muž sa teraz morduje s autodráhou 😀 chudách jaké má nervy 😀

vinka
25. dec 2009

No ja mám deti poukladané Damián je vonku zo psom a ja konečne veget. 😀 Dnes ideme na hrob môjho otca a potom na kávu ku sestre. 😀 A zajtra pôjdeme zapáližňť sviečku babke Vladovej mamke. 😢 😢

anickamaros
autor
25. dec 2009

ahojte vinka krasne foto 🙂
zdenocka mame rovnaky vkus marosko dostal rovnake auticko ako janicko a mate k nemu aj ovladanie pre teba?tak uz sa tesim pojdeme spolu s nasimi chlapmi vonku ked bude pekne
sme u baby dostal hracky tak nevedel co skor bolo toho fakt vela

vichrica
25. dec 2009

Ahojte. My sme mali tiež pekný večer. Laure sa darčeky páčia, hlavne kocky a zvukové hračky od babky. Dnes veľmi cez deň nechcela ísť spať. Chce len vystrájať a hrať sa 😖 .
To počasie je fakt na figu.
zdenocka - teda, ten Janíčko ale dostal riadne fáro. 😵 No a v tom traktore sedela aj Laura, keď sme boli v Dráčiku 😉
vinka - vidím, že Viva Ti už pomáha aj upratovať. Aj Damiánko má pekný darček.

zdenocka
25. dec 2009

Vinka, krasne darceky deticky dostali 🙂 .
Petikd, ako sa darilo manzelovi s autodrahou 😅 ?
Anicka, to auticko kupil Janickov krstny, a ten traktorik dostal od svokrovcov. Som bola sokovana, ked som videla kolko hraciek dostal. Bol stastny prestastny, on zboznuje auticka. Tiez mame ovladac pre rodica 😉 .
Vichrica, super, ze sa Laurinka tesi hraciek 🙂 .

adrina
25. dec 2009

ahoj babule...príjemne sviatkovanie všetkým 😉 😉 😉
u nás vianoce najintenzívnejšie prežíval Matúško, Damík len tak z ďaleka obzeral a všetko preveroval 😉 😉 😉 ale darčeky ho tešili 😀 😀 😀
pridala som aj foto 😉 😉 😉

bartakovah
25. dec 2009

Ahojte všetky žienky prajem Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov, dlho som sa neozývala ale 20.12. mi zomrel otec, takže som bola odcestovaná , vrátili sme sa až 23.12 v noci, takže sviatky u nás doma sú veľmi smutné, už nemám ani mamku ani otca, keby som nemala malého Mateja tak by som ani nesviatkovala, stále sa mi chce plakať, dúfam, že čas všetko zahojí,.Počasie sa pokazilo nedá sa ísť ani von, že by si človek vyvetral hlavu a prišiel na iné myšlienky, zajtra ideme ku svokrovcom na sviatočný obed dúfam, že tam prídem na iné myšlienky, no už dosť pochmúrnych slov, Matejkovi konečne vyšli dolné zúbky, už je trochu pokojneší.

vinka
25. dec 2009

Adi ty jaká šlerha na tých fotkách. 😕 😉 Som až kukala jak ti to pristane.No vidieť,že aj najstarší bol vytešený ked ježiško doniesol to PSP-čko 😀 😀 No Damiánovi mljmu ani nechýbalo 😀 😀

anickamaros
autor
25. dec 2009

ahojte maminy tak uz sme doma konecne vsade dobre ale doma najlepsie

petikd
25. dec 2009

Ahojte
Zdeni postavil,len Damián nemá cit v rukách,jemu nevysvetlíš,že má slabo stlačiť. 😀 Stlačí silno a potom auto vyletí z dráhy 😀
Bartakova to je mi ľúto,úprimnú sústrasť ☹
Adrina jejj jaký ste podarený,aké máte podobné svetre 🙂

miavin
25. dec 2009

aaaaahojte....
Tak ako ste prežili Štedrý večer? čo ste našli pod stromčekom, aká bola večera????
vichrica - hej je to fakt super vec, prišla v pravej chvíli tá umývačka - cez vianoce, keď je toho riadu neúrekom....
vinka - kúpili sme teda siemens - 60-tku - nech sa aj hrnce myjú....je to fakt úúúúžasnáááá vec - vrelo odporúčam - hrozne veľa času ušetrí.....
a ako sa chystáte stráviť Silvestra????

sipcek
25. dec 2009

ahojte,tak som poslala spat malu s tatikom,nech si trochu oddychnem.My sme mali vcera tiez pekny den,mala dostala hojdaceho konika,vozik s legom,papucky,babiku,male zvieratka-nech aj ona farmarci 😀 telefonik,oblecenie a tak.no a objeda nam stromcek,tak som musela vsetky salonky dat vyssie,taka je podarena,zajde za stromcek,sadne na kniznicu a pozera kde este su salonky 😀
dnes sme boli na vylete,chceli sme vidiet sneh,ale na Strbskom prsalo este viac,tak sme sa pekne povozili,aj na dialnicu sme vysli.Jasne,ze Saska nezaspala v aute,tak som ju uz doma nedala.
tak sa majte pekne 😀

sipcek
25. dec 2009

vichrica dakujem 😉
pani som pozerala vase fotecky,ake maju deturence rozziarene ocka,
adri-super svetriky,mne sa take velmi pacia 😉
bartakovah-uprimnu sutrast,moj ocino by mal vcera narodeniny,tak kazdy rok melancholia,budem drzat palce,aby ryhlo pominul smutok.

miavin
25. dec 2009

bartakovah - úprimnú sústrasť, je to určite ťažké .... držte sa

vinka
25. dec 2009

Bartaková aj ja súcitím s tebou.Je to najhoršie ked stratzíme rodičov.Viem čo to je.Nemám ocka už 5-ty rok. 😢 😢 Ale to prebolí.No to máš oto horšie,že už ani mamku nemáš. 😢 Ale sústred sa na syna ten ťa teraz potrebuje najviac.A nielen teraz ale bude stále ťa potrebovať. 😉

vinka
25. dec 2009

Miavin a myčka nielen čas ušetrí ale aj vodu. 😉 No ak neumývaš v stojatej vode. 😀