Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

stresmenka
27. dec 2009

ahojte babule 🙂

tami nie som síce doky ale ona má pravdu olej nie je dobrý je mastný a úpcháva póry a môže sa ti malý vysypať indulóna, ale modrá je super ja som používala len toto mne to tiež poradili 🙂 a ja si s iným krémom tvár ani nenatriem ( na iné krémy mám alergiu ) a po 6 týždňoch som u malého začala používať Niveu senzitív je to hypoalergénny krém 🙂

vinka
27. dec 2009

Tami prečítaj si aj predošlú stranu čo som ti napísala aby si neprehliadla. 😉 No ideme my obedovať tú kačku.Dnes ju dorazíme. 😀

tami_tami
27. dec 2009

vdaka za reakcie - ale avirilom nemozem predsa nic pokazit nie? alebo...? neviem no...ma strasne suchu pokozku tak som z toho paff trosku... do teraz som mu davala kazde tri hodiny papat bud nutrilon alebo ak som mala dost odstriekane tak moje mlieko... teraz ked pyta medzi nutrilonom tak ho kojim... len neviem ci potom mu dat zase celu davku nutrilonu po kojeni alebo menej...

stresmenka
27. dec 2009

tami mne povedali, že olej je mastný a indulóna tiež, ale perfektne vsaje, len si vezmi aké majú robotníci súché a popraskané ruky a na indulónu nedajú dopustiť, ale nejdem ťa nahovárať 🙂

a k mliečku ja som tiež po sekcii ja som mala mlieka málo od začiatku prišla som z nemocky tak aby som vedela koľko vypil odsávala som si a dávala do chladničky a pil z fľaše aspoň som mala prehľad o papaní, ale ja som to dávala tak, že kým som mala moje mliečko tak ho pil a keď som už cez deň nemala dokrmila som ho bebou viem že pil každé 3 hodky 40-50ml

tami_tami
27. dec 2009

stresmenka - ja tiez odstriekavam aby som vedela kolko mam - ale je to dost narocne aj fyzicky aj casovo a + by som chcela aby sa mi to rozbehlo preto som sa dala na kojenie... on pekne hned taha - kym ja rozmasirujem a pusti sa to po kvapkach - to trva aj pol hodiny niekedy...

stresmenka
27. dec 2009

no mne sa nepustilo vôbec a brala som aj kvapky aj homeopatiká a nič ☹ ja som aj z nemocky odchádzala s tým, že mliečko žiadne a to isté som mala aj pri staršom synovy

vinka
27. dec 2009

Tami práve modrý aviril je najväčší alergén. 😲 😲 Nie toto niééééééééééééé.Okamžite to zahod tak daleko ako dohodíš. 😲

vinka
27. dec 2009

Tami ak ťahá neodstrekuj lebo prestaneš kojiť a ked budeš odstrekovať zaberie ti to pol života.Neboj on ked ťahá a prehltáva tak pije.Ak prestane ťahať bude len tak plytko cmukať si.Vtedy sa hraje.Vtedy daj dudu a žiaden teplý cumel. 😀 Ale ako som písala.Pri jednom kojení môžeš otočiť prsníky aj dva razy po sebe.Kým nemá dosť.A zober si z tých rád čo ti vyhovuje najlepšie. 😉

tami_tami
27. dec 2009

dakujem vam fakt ste mi pomohli 😉

vinka
27. dec 2009

No idem si ja trochu oddýchnuť.A potom prídem vás prečítať.Tak píšte,píšte. 🙂

sipcek
27. dec 2009

ahojte
tami gratulujem ku krasnemu uzlicku,vela mliecka-drzim palce,nech sa rozbehne 😀nevzdavaj to ako ja
babka mi uspava malu,ale nie som velmi nadsena,lebo ona jej spieva spieva spieva a decko mi este nespi,ale na druhej strane som rada,ze si len tak chvilu posedim.
vcera sme boli s mm na zabave,mame u nas otvoreny novy bar a je tam super,len keby sa mm neopil 😠 dnes este stale vylihuje,sem tam grcka,no vianocna idylka 😠
skusim pridat nejake foto

dancat
27. dec 2009

ahojte žienky,vidím že detičky mali kraaasne vianoce.Aj u nas bol Ježisko riadne bohaty,traktor co mal ten velky doma,sme museli odniest do babky,lebo by sme nemali kde rozložit vlačiky.....u nas v PP chodil rano jezisko,potom sme sli k nasim a tam sme boli až do vcera a dnes poobede sa chystame k svokrovcom a zajtra ideme cela familia do Žiliny,mamina tam ma brata tak ideme na vianočnu navštevu......
potom pridam nejake fotečky.....

vinka
27. dec 2009

No ja idem s dievkami na prechádzku do kauflandu. 😉 Potrebujem len cestoviny do polievky na zajtra tak mám dôvod sa s nimi prejsť. 😀

danciacik
27. dec 2009

Ahojte,
tak vidím že ste toho veľa popísali.
Ja mám od včera veľmi zlú náladu - Mirka to čo sa stalo tebe pred Vianocami sa mne deje teraz ☹

juliet221
27. dec 2009

ahojte.tak my sme sa uz vratili od svokrovcov. konecne doma. 😀 nikdy by som nepovedala ze sa tak budem tesit domov po tych 2 tyzdnoch v nemocnici a potom sme isli rovno k svokrovcom a dosli sme teraz. uz som si od svagriniek zobrala prvu varku deckych veciciek a aj daco sme uz boli kupit. tak uz to konecne vyzera ze ocakavame nasho drobceka 😀
a co mate nove vy pochvalte sa. troska som mimo po takej dlhej dobe

vinka
27. dec 2009

Dani čo sa deje? 😕

vienesa
27. dec 2009

Ahojte zienky,vopred sa vam chcem vsetkym ospravedlnit ze som vam nezapriala pekne vianoce,ja viem ze je neskoro takze do noveho roku vam urcite zablahozelam 🙂 mali sme toho vela,takze na nete som sa nezdrziavala 😉 ako sa mate?a ako ste sa mali na vianoce?

vinka
27. dec 2009

Vienesa viem,že si toho mala vela preto to máš odpustené. 😀 😀 😀
Radšej sa pochvál aký bol ježiško. 😉

vinka
27. dec 2009

Damiánko je už dlho doma.Trucuje.Lebo som mu dnes kázala robiť projekt a mladý pán sa naštval,že musí robiť projekt.Od rána len za telkou sedel.Tak je teraz tu jak v hrobe.Telka vypnutá a kukáme na bielu stenu. 😀 😀 😀

vinka
27. dec 2009

No a už zas tu nikto nepíše.Nemám čo robiť tak píšte kým som tu. 😀

vienesa
27. dec 2009

ahoj vinka...no vsetko bolo super az na tie moje oci...ale je to uz lepsie...boze ma to tak dorazilo...som sa nedokazala tak sustredit na vsetko...bolelo,skrabalo,stipalo a podobne.....ale inac bolo fajn,sviatkujeme v pohode..raduk uz ide zajtra do roboty takze asi tak..uz aby bol novy rok ze zas bude doma...fajne vegetiiiiiiiiiime,uz mi to chybalo.....a vy ako? a to do skoly mu treba?o com?pocuj vinka a to nema este prazdniny?nezazlievaj mu tu tv,ved vies ze cez sviatky je pestry program a ja sa tiez na neho tesim aj ked mam uz svoje roky 😀 😀 aj ked toho roku je to take dive trosku som cakala ze daju aj starsie rozpravky a nie shreka a happy feet,co mame na dvd a stalep ozerma dokola 😀

danciacik
27. dec 2009

Maji to ťažko vysvetľovať takto verejne ale v podstate niečo také ako sa stalo Miavin ☹ .
Zuzi ako sa máte? čo nie si na skype?

vinka
27. dec 2009

Hej moja do školy potrebuje pol ročný projekt.To musí byť na asi 6 strán.Ide písať o plávaní.Nezazlievala by som mu telku keby doobedu niečo napísal.Nekázala som mu vela ale po kúsku.Lebo potom všetko bude vela naraz.Ale on urazený,že nemôže hrať hru ale písať projekt.A ešte nadával,že o plávaní.Ako keby ja som ho nútila.Ved to on si vybral a nahlásil učitelke aký ide robiť projekt.Tak ma vytočil a teraz sedí a pozerá do steny. 😠

vienesa
27. dec 2009

ahoj dani...ako ste sviatkovali/co noveho?

vienesa
27. dec 2009

hehehehehe no moja myslim ze sme boli rovnaky no...vies ked sa nad tym zamyslis tak aj my by sme reagovali takto 😀 tu ti to mozem napisat ,lebo syn necita 😀 😀 😀

danciacik
27. dec 2009

štedrý večer úžasný - od včera katastrofa ☹ .
moja idem ti ešte napísať IP

vinka
27. dec 2009

No daj pozor on číta mi niekedy aj od chrbta.čítať už vie tak sa len obzerám či mi nestojí za chrbtom. 😀

vinka
27. dec 2009

Dani isto sa to upravý a bude dobre.Vieš kaša sa nikdy nehje tak horúca ako sa varí.Neviem čo sa stalo ale stále je lepšie nechať všetko uležať 😉

vienesa
27. dec 2009

presne tak to su tie chvilkove emoooocie ktore casom opadnu,aj ked to je tazke vsetko....cas je najlepsie liek..myslim ze vsetci to vieme lebo zazili sme to nie raz...dani hlavu hore... 😉

danciacik
27. dec 2009

Maji ja to nechávam uležať už siedmy rok a už nevládzem 😢