Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
16. nov 2009

uz idem aj ja tak dobru nocku zamykam cik cik 😀

sparocka
17. nov 2009

Ahojte babenky. Odomykaaaam Pozeram,že už mame babytuning 5 waaau. Dlho som tu nebola,tak sa ospravedlnujem. Ako sa tu mate ?? Čo mate nove ??? Počujte baby neviete nahodou či sa neda predlžiť materska na 5 rokov ?? Lebo školky mame plne a nemam kde nechať maleho naši chodia do prace. Nedalo by sa to,ked som slobodna matka ?? Neviete niektora ??

vinka
17. nov 2009

Ahoj cica.Ty sa nám pochvál čo je nového. 😉 Ako pokračujete?A čo vyši?Už ste sa udobrili? 😉

vinka
17. nov 2009

Sparocka neviem či sa dá ale ak sa mi zdá tak nie.Ono u nás sú zákony proti slobodným matkám.Takže toto nieje dôvod na predflženie materskej.Lebo bývaš u rodičov a oni to hned berú,že ti pomôžu rodičia Aj ked to nieje ich problém aloe úrady to tak chápu aby ti náhodou nemuseli pomáhať. 😒 Ale to by ti povedali lepšie na socialnom. 😉 Musíš sa ísť tam opýtať.Možno,že sa mýlim a budeš si môcť predlžiť materskú.

danciacik
17. nov 2009

Ahojte, dobré ránko.
Sparocka hurá, som rada, že si sa ozvala. Tak sa pochváľ čo nového. Ako s priateľom? A čo rodičia?
Moja sklamem ťa nedá sa materská predĺžiť. Dá sa iba ak by bol Alex nedajbože na tom nejak zdravotne zle (teda napríklad postihnutý) vtedy sa predlžuje do šiesteho roku veku dieťaťa. No to je čo viem ja. Možno je nejaká zmena ale neviem o tom.
No my sme včera volali do Smokovca tak 9-teho decembra tam ideme tak na nás vtedy myslite. Zajtra idem skúsiť dať Larku do škôlky. No a cez víkend ideme oslavovať jej narodeninky tak sa teším na sobotu, že sa pobavkám s tortou. Lebo chceme aby oslavovala narodeninky aj s tatíkom ale ten budúci víkend robí a potom ďalší víkend je už Mikuláš.

vinka
17. nov 2009

tak potom odfoť tortičku čo spravíš. 😉

danciacik
17. nov 2009

Maji ja nejdem robiť nič zložité len takú ZOO. Ale odfotím 😉

vinka
17. nov 2009

No kriste,že nič zložité.No tak to som zvedavá,že ako chceš urobiť zoo.To dáke zvieratka ideš robiť alebo niekde kúpiť.

danciacik
17. nov 2009

Nie 😀 taká šikovná nie som 😀 . Zvieratká som kúpila v Dráčiku. Mali také ľahké gumené takú celú sadu tak som ich zobrala. No veď potom uvidíš výsledok. Predstavu nejakú mám ale ako sa podarí no neviem.

vinka
17. nov 2009

Aha takže dokonca nejedlú zoologickú.No Vivu mám už uloženú idem ešte Chiaru nakojiť a idem poutierať prach a urobiť trošku poriadok. 😉

danciacik
17. nov 2009

Nooo veď musí mať nejakú pamiatku nie? 😀 . Ja akurát papám, deti uložené. A keď vstanú idem ešte variť na zajtra a popratať lebo chcem zajtra stiahnuť zo škôlky Zuzku na kávu. 🙂

petikd
17. nov 2009

Ahojte.Sparocka ahoj,no píš ako sa máš sme zvedavé 😉
No jedine,žeby si ostala opartrovať maleáho,ale to je zadarmo 😒

aja7
17. nov 2009

Ahojte kocky 😉

prosim vas, co je to Madaras?? spominate to tu, aj nejake detske centrum, este som o tom nepocula 😕 🙂

adrina
17. nov 2009

ahoj baby..akurat som sa nachlípala kuracieho vývaru...zajtra idem na kontrolu ale nádejne to nevidím...
vinka..xixi..kúpim aj ja kuchynku..budem sa s ňou hrať tak akurát ja 😀 😀 ..ten vysavač mi predali..musím hľadať ďalej,lebo 31eur nedám za nový...teraz som tým krpcom objednala do izby stan macka pooh...noo..a ešte musím vymyslieť,čo im kúpim akože za našich.lebo mi dali prachy a ja netuší..ale Matúško zlomil minulý rok boby,tak pojdem popozerať na nejaké
som dnes vycapila na okná vianočné nálepky..takže vianoce sú už aj u nás.. 😉 😉
v piatok mám narodky,ideme k našim,tam oslávime..kúpila som si rifle,knižku a lesk na pery...zablahoželám si sama, matuško mi kreslí obrázok...pripnem na chladničku 😵 😵 😵

danciacik
17. nov 2009

ahoj Aji. Madaras je nákupné centrum v SNV.
😉

adrina
17. nov 2009

ahoj dani 😉

aja7
17. nov 2009

dakujem Danka 🙂

adrina
17. nov 2009

kde ste všetky??von??? 😉 😉

danciacik
17. nov 2009

Jeeej ahoj Adi. Prepáč som sa ti ani neozvala ale mala som toho veľa veď keď počítaš dozadu tak uvidíš.
Ako sa máte? A ako Damík? A čo školák Matúško

danciacik
17. nov 2009

Aji nemáš za čo 😉 a píš tu moja častejšie bo už dlho o tebe nič nepočuť 🙂

sipcek
17. nov 2009

ahojte 😉
Adri ved aj mi ti zablahozelame v piatok,ale obrazok si za nas mozes nakreslit sama a pripnut k Matuskovmu,nech mas od nas pamiatku 😀
Sparocka ahoooj,ta co nove dievka?pis lebo uz sme zvedave ako to vsetko dopadlo 🙂
Vinka prid aj k nam,mne sa nechce ani zacat ked ten bordel vidim 😝
Mne sa dnes zdalo,ze ma Saska zase zvysenu teplotu,boli sme v Jysku a Tescu,ale ked sla spat mala 37 len tak asi bola len trosku prehriata,no hadam zasa na nas nieco nelezie lebo ma uz porazi na cisto do cista.
Anickaaa spat sa mi chceeee,to vidis ked vykecavame do noci a potom zaspavam v drahe letu na postel,ale mozno si schrupnem trosku pri drobcovi.Dnes papala len raz o pol druhej,tak fajne 😀
co robite v tento sviatok? 😀 my sme si kupili nugetu a demokraticky sme sa rozdelili,ze ju asi do vecera zozerieme s muzickom 😀
papa

vinka
17. nov 2009

Joj sipcek ved za totáča nugeta nebola však.Tak to musíte ju zjesť nech viete,že toto ste niekedy nemali. 😀 😀

vinka
17. nov 2009

No môj muž oddychoje v taký velký sviatok.Polihuje celý den. 😀 😀 Ja som už upratala čo sa dalo no a teraz ideme vyvetrať potomkov. 😀

anickamaros
autor
17. nov 2009

ahojte babule ako sa mate?
ja pozeram madagaskar a marosko este spinka ale idem ho zobudit lebo potom vecer nechce spat.
joj tak sa mi nechce nic vsetko ma boli som jak keby ma presiel traktor

vienesa
17. nov 2009

zdravim Vas ...je tu niekto?

miavin
17. nov 2009

ahojte, ja len na skok - zanedbávam vás, no máme perno - malému idú zúbky, je chorý a manžel chvalabohu ešte nešiel do práce, tak aspoň na to nie som sama, zajtra ideme na kontrolu, tak uvidíme, dám potom vedieť ☹

danciacik
17. nov 2009

Ahojte, no nejak vám to tu dnes nepíše 😀 .
Mirka tak nech vám zúbky rýchlo vylezú. Držím palce. Zajtra napíš ako.
My sme tu mali Zuzku s Paťkom a malým Miškom. Podarené sledovať Larku a dvoch Paťkov ako sa hrali a robili si zlosť 😀 . No príprava na zajtrajšiu škôlku. Ale malý Miško je podarený - si už trošku gangorí a podarene sa smejká. Taký malý vegeťák zlatý. 😀
A som chcela navariť na zajtra ale už sa mi nechceeeeee. 😀

vinka
17. nov 2009

No mi sme sa fajne prešli do hypáču.Bolo fajne vonku počko.deti sú už v posteli a ja za pc konečne. 😀 😀 Dani to Chiara si robí bublifuk.Furt sa smejem či vypila jar. 😀 😀

danciacik
17. nov 2009

he to poznám to mi niekedy robila Larka. Paťo nie on bol zadudlanec zadudlaný. 😀

vinka
17. nov 2009

Ale ved aj Chiara dujdá.Bože a jak.Ked nemá cumel tak ruku ale cmúla.No musí byť prejedená,že je cumel nechýba tak v tedy si robí bublifuk. 😀 😀