Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
18. feb 2010

no hura,tak je to ok,som rada,mozete pisat a pisat a ja sa idem venovat domacim pracam,pa poobede 😀

vinka
18. feb 2010

sipcek to vieš,že by som pomohla.ale nebola som tu. 😀

vinka
18. feb 2010

Ale aj sama si to zvládla. 😉

andrejka10
18. feb 2010

Zdravím maminky. :D Tak náš tatino, konečne dnes ráno dorazil domov. 😀 Detváky sa stráááášne vytešujú. Darčeky rozdané, tak môže ísť zase von. Xixi. Keby ma tak počul. 😀
Naša Sárina šťastne zdolala 6 mesiacov. Keby ste videli, ako zvládla prvý príkrm. Tak to bolo hroznééé. Skoro som prišla o jedno dieťa. Chúďa moje malé, škoda, že sa tu nedá dať link z facebooku na video. 😝
Dočítam si vás hneď ako budem mať chvíľočku času. Prajem pekný deň všetkýýým popradčankám. 😀

petikd
18. feb 2010

Ahojte 🙂
Andrejka a ako sa voláš na facebooku,by som si pozrela to videjko 😉
No tak sme šli na krčné zbytočne ☹ hned nás vzali,ale sestra vravela,že ked má zlé výsledky tak asi z toho nič.Tak som jej povedala,že by mohol ležať na detskom.Tak povedala,že máme prísť v utorok,lebo to musí pozrieť primár a ten tam nebol,že až vtedy.Tak dúfam,že nás vezmú 🙂
No a zajtra idem na tie znamienka 🙂

sipcek
18. feb 2010

no mne uz dcera spi,celkom rychlo zaspala,tak uvidime dokedy potiahne a si aj ja nepojdem k nej.ako som bola nazhavena na utieranie prachu tak sa mi teraz vooobec nechce.som len povysavala,umyla dlazku v spalni a teraz pucim pomaranc,nech nezhniju 😀

vinka ved som pozerala ze co to ta mala porobila,vidis,nechaj deti same-jedno male druhe velke a aha co vedia urobit.Sparocka vam odkazuje,ze vas ma rada,a ked sa jej podari s tym heslom tak bude pisat.ale myslim,ze si nas aspon cita,na to nie je treba heslo,ci?

petikd
18. feb 2010

Jooj šsko da,že Sparocka zabudla heslo,ale ved to pošlú na mail,ked zabudneš nie? 😕
No ja mám mrchu,bolí ma hlava a akosi čudne mi krúti v bruchu 😝 Babka vzala damča k starým rodičom.On kašle tak sucho a dráždivo neviem čo to 🙄

vinka
18. feb 2010

Andrejka dá sa.Kludne si naklikaj to video a skopiruj.A hod to tu. 😉

vinka
18. feb 2010

hej čítať sa dá ked nieje prihlásený.A to môže napísať adminkám ked nieje prihlásená?No nech sa zaregistruje na novo.A potom dodatočne nech napíše adminkám. 😉

petikd
18. feb 2010

Ale ved normálne ked sa prihlasuješ,tak sa ťa pýta:nevieš si spomenúť na heslo?,a oni by ti mali poslať na mail 😉

sparocka
18. feb 2010

Babenky huraaaa mam heslo.Našla som ho v mailoch.No babule len ma neosypte otazkymi 😀 ale nieee srandujem. Ako sa mi mate? 😵

petikd
18. feb 2010

Sparocka ahooooooooooooooooj 😵 😵 😵 😵
My dobre,ty sa pochváľ,ako to dopadlo s priatelom?A ako sa má Alex?Píš,píš,píš 😉

sparocka
18. feb 2010

Alexík sa ma dobre.Neskutočne je neposedny a nič nepočuva joooj 😠 S priatelom tiež dobre.Od vtedy som sa o nom s našimi nerozpravala. Ani nevedia,či sme ešte spolu.Nepytaju sa ma na neho vobec.

vinka
18. feb 2010

Ahoooooooooooooooooj kriste ženská nechala si nás tu tak na pospas.No a bola si tam u neho?Mala si ísť autobusom dodatočne.No super,že sa máš fajn.Vieš sme nevedeli čo je s tebou. 🙂

sparocka
18. feb 2010

Nebola som ešte pri nom ☹ ☹ ☹ Chiarinka je naaadherna a už velka slečna. ako ten čas leti.

vinka
18. feb 2010

No hovor mi o tom niečo.Mám niečo odfotené tak dnes stiahnem a pridám včerajšie fotečky. 😀 A ešte ste v kontakte?Ta čo si tam ešte nešla.

sparocka
18. feb 2010

Nešla som,lebo ja som ani sama nevedela ako by to dopadlo 😠 možno by to našich tak vytočilo,že by ma už ani domu nespustili keby som šla na par dni k nemu. a k nemu by som ist byvať nemohla. ved ako by to vyzeralo po mesiaci chodenia sa hned k nemu nasťahovať. bola som zbabela ☹ ☹ ☹ ☹ sme v kontakte a stale sme spolu. už to bude pol roka,čo sme spolu. on chodi za mnou a ideme do mesta niekam na kavu.

vinka
18. feb 2010

Pane bože. ☹ Joj krásny je ten tvoj chlopík. 😀 Videla som fotečky. 😉No je to ťažké. 😖A ked príde tak ideš do mesta aj s malým?Joj bože a čo zas neskúsiš otvoriť tú tému. 😒

vinka
18. feb 2010

No pridala som Chiare aktuálne fotky. 🙂

petikd
18. feb 2010

Jeej Maji,aká je už veľká 😵 😵 😵 krásnučká je 😉

sipcek
18. feb 2010

ahojte,tak sparocka vitaj medzi nami utaranymi zenami 😀
my sme boli poobede na navsteve,vecer mi volala kamaratka,vratila sa na par dni zo Svajciarska domov,tak sa tesim ze sa uvidime,uz rok som ju nevidela.idem pozriet fotky a este pozbierat urodu,neskor sa ozvem 😀

vinka
18. feb 2010

Juj pozbieraj aj mne.Bo sa mi nechce. 😝

sparocka
18. feb 2010

ktorú temu maš na mysli ?

sparocka
18. feb 2010

tu nikoho,tak pre istotu primknem..... 😵

sipcek
18. feb 2010

vinka ved keby sa mne chcelo,ale aspon sitakto oddychnem,lebo sa mi nechce pozerat serialy v telke a nemusim s nikym rozpravat,len tak sediet a cumiet do netu.

aha ju sikovnicu,zamykat sa jej zapacilo,poziciam ti kluce ale hlavny castelan som tu ja 😀 😀 😀 teda na zaverecnu,zas taky ranovstajko nie som sparocka 😀 😀 joj ale fajne ze si sa ozvala.vinka mala na mysli tu temu s tvojim drahym ak sa nemylim.
tak zamykam a hajde spac,rano treba vstac 😀
este sa mi stala taka mila udalost,sme sa modlili so Saskou vecer a ked opakovala po mne "neuved nas do pokusenia"tak ma zacala hryzt do brady 😀 😀 no chutna bola 😀 papa

dancat
19. feb 2010

slovenskoooooooo slovenskoooo heja heja heja slovenskooooooo , baby ta to boli nervy......

vinka
19. feb 2010

Dobre ráno Dancat.Ale nevadí ty už máš asi den ked so tak horúco naladená. 😀 😀 No a ako dopadlo to slovensko ked tak vehementne fandíš. 😀 Som zvedavá ked bude v pp memoriál a bude pretekať Vlasatý či tiež budeš tak kričať Vlasatýýýýýýýýýýýý Vlasatýýýýý heja heja heja Vlasatýýýýý.Ja si počkám nato do 17.4 😀 😀 😀

petikd
19. feb 2010

Dancat jeeežinku som si dobre že palce nepolámala jak som držala 😀 😀 Ale..............slovenskoooooo 😉 😵
No len sa moc neradujme,bo aby to nebol prvý a posledný čo vyhrali 😕
Jooj baby ta damián tak kašle ked spí,tak že idem do dokyho,ale tam je vraj tooooľko naších spoluobčanov z vedlajšej dediny 😒 tak neskôr
No a vypijem káfuuu a idem na tie znamienka 🙂

vinka
19. feb 2010

Sparocka ano Sipcek má pravdu.Myslela som tému s rodičmi ty a tvoj priatel. 😕 Vieš takto na veky nemôžete skrývať. 😕

petikd
19. feb 2010

Maji aj ja budem kričať Vlasatýýýýýýýýýýý 😉 😀 No 2.1 po samostatných nájazdoch 😉