Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
7. mar 2010

Tu nikoho?Tak pre istotu zamykám 😉 Dobrú noc 🙂

juliet221
8. mar 2010

dobre ranko tak ja odmykam. jaka bola vcera krasna noc tak dneska horor.predvcerom vcer sa vecer kolo 8 a bubal az do 3.30 potom sa zasa napapal a bubal tak do 7.30. no dneska mam pocit ze bol v kuse hore. este sa aj z grcal a samozrejme ze mamine vsetko za vystrih 😠 😠 😠

petikd
8. mar 2010

Ahojte 😉
Jaaj Juli no vybité sú tie deti od mala 😉 tak nech dalšie noci Tomáško pekne spinká 😉
Damián už zdravý,nič mu nieje 🙂

dancat
8. mar 2010

ahojte žienky,prajem nám všetko dobre k MDŽ...... 😉
som zvedava,či si môj mangel spomenie 😝

petikd
8. mar 2010

Jooj Dancat a môj išiel na týždnovku ☹ ale od brata som včera čokoládu dostala,on jediný nám kupuje na tie sviatky 😉
Tak aj ja prajem všetkým babám všetko dobré 😉

juliet221
8. mar 2010

caute tak my sme uz nazad. na nozkach ok dalej balit na siroko a o 2 mesiace kontrola.no ked sme dosli na neurologiu nestacila som sa cudovat. dovolenka islo ma porazit. a my na dneska objednany.ma ju do 10.3. tak tam asi 11. nabehneme.teraz sa mali hra s hrkalkou.no podareni je fest jak si do nej bije

zdenocka
8. mar 2010

Ahojcek,
Ja tiez prajem vsetko dobre k MDZ. Dancat, ja som preventivne manzelovi vravela rano, ze je MDZ, aby nezabudol
😅 .
Petikd, dlho som tu nebola, mala som pokazeny notebook, som pouzivala manzelov, ked ho nechal doma, co nebolo casto 🙂.
Juliet, musi byt zlatucky anielik, ako sa hrajka 😵 . My tiez chodime na neurologiu, oni otvaraju po 11-stej, tak tam chodime ovela skor, lebo keby nie, tak tam cakame do 3 pokym by nas vzali 😝 . A preco mate ist?
Odkedy skor svita, aj nas Janicko skor vstava, dnes uz o pol 7 nas budil 😝 . Dufam, ze po 2 roku sa to zmeni, a pospi dlhsie, ze pokym pojdem do roboty, aj kus spanku si uzijem na materksej 😉 .
Pekny dnik prajem, a uzite si nas den 🙂 .

vinka
8. mar 2010

Ahojte baby.No ja vám tiež želám všetko najlepšie v MDž.Dancat kým na taký sviatok zabudne horšie b&y bolo keby zabudol na den matiek.Tento sviatok ani môj muž neoslavuje.Tvrdí,že to je komunistický prežitok.Ale na den matiek ešte nezabudol.To stále dostanem kvietok a podakovanie. 😀 Tak ten MD6 má za toto u mna odpustený. 😀 😀

juliet221
8. mar 2010

zdeni to nas este posali z nemocnice ked nas pustali domov a ja myslela ze je to normalne tak ako na nozky.a boli sme objednany na 10.00

dancat
8. mar 2010

vinka, MDŽ že komunisticky prežitok a valentin zase prevzaty...chlapici si vždy najdu vyhovorky 😠 ja som mu nič nepovedala a uvidim či si spomenie....ale neverim tomu.....od šéfa sme ráno dostali po krasnej ruži 😵 a môj ocino nám vždy s mamkou doniesol kvietok alebo čokoladku.......
No a idem vam povedať,že ako je exisport a nad tym bolo zlatnictvo,tak teraz tam predavaju spodne pradlo v super cenach...som si prave kupila podpiru a gače za 4eurače......juuuj aj sa mi to rymuju..... 😀

vinka
8. mar 2010

tak tam pôjdem kuknúť.A majú aj pre také obrice jak ja? 😀 😀
Juliet nie normálne sa nechodí jak z nožičkami.To ti nič nepovedali,že prečo?Nemusí to byť nič hrozné zjavne niečo nebolo úplne presne.

vinka
8. mar 2010

Kriste z toho môjho syna sa stane bud dobrý podnikatel alebo velký podvodník.kúpil v škole od spolužiačky prefotené doláre.jeden dolár za 1 cent.A hned ich predal jeden dolár za 5 centov. 😀 😀 😀 A mali burzu v škole.mal takú malú knižku malý princ a predával ju za 30 centov.Dáka žiačka ju chcela len nemala peniaze.tak jej povedal,že do zajtra jej ju podrží ale cena bude 40 centov. 😀 😀

sipcek
8. mar 2010

ahojteeee

juliet221
8. mar 2010

vinka no jemu robili uz 2x neurologicke. ze daco tam bolo nedobre ale uz na tom druhom to bolo lepsie.nepamatam co.ten tvoj synator sa nestrati ako tak citam 😀 😀 😀 😀

sipcek
8. mar 2010

vinka ja som chcela tu tortu pozriet a neviem ju najst,si ju stiahla?preco?to bola taka zla?hm?ty ani nevies zle robit,ja ze pochytim nieco z tvojej tu nic.
ja som dokonca zabudla,ze je MDŽ,no hadam si chlop spomenie na nas dva poklady co ma doma 😀
idem nieco robit,riady cakaju,pracka pojde naplno ked Saska vstane,esteze zehlit nemam co 😀 ale sa mi nechce,riadny deficit cez cely vikend 😀

anickamaros
autor
8. mar 2010

ahojte
ako sa mate a co porabate?
ja som dovarila dopiekla a idem sa osprchovat konecne 😀
dancat bola si to ty na plavarni vsak ked ja som sa ta hambila opytat som ale koza co????? 😀
dnes ide mm do prace takze zas samota a v stredu idem s maroskom k zubarovi pane boze uz teraz mam hn acku ako to dopadne ale ja viem ze urcite zle on v kresle neobsedi ani sekundu a usta neotvori ani ked sa poser...me
takze pekny tyzden pred nami

anickamaros
autor
8. mar 2010

dokonca vam pisem z budara lebo ani nemam cas tak sa nehnevajte 😀

dancat
8. mar 2010

Anicka obidve sme KOZY meeeee,lebo aj mne si sa zdala povedoma a ked si potom povedala že "Maroško" tak som si aj myslela,že to ty...hehhehe......
Počuvaj a kde ideš s malym k zubarovi,lebo my sme ešte s Miškom u nijakeho zubara neboli a už by bolo načase,tak daj tip,že ku komu

vinka
8. mar 2010

No baby idem ja s Chiarou zajtra na plaváren.Nájde sa tu niektorá ktorá sa k nám pridá? 😕

danciacik
8. mar 2010

Ahojte,
ako sa tu máte?
Takže poporiadku: Tomáškom všetko najlepšie.
Maji tebe tiež všetko najlepšie k zajtrajším narodeninkám - vieš o tom že si s mojou mamkou v rovnaký deň narodená?
Gabika, moja šetri sa že ešte chvíľku vydržíš.
Anička zubára ani nespomínaj my sme boli minulý týždeň s Larkou trhať zubček 🤐
A prajem vám všetkým krásne MDŽ.
Ja som dostala darček už včera večer, denný krém, toner a parfém od môjho mužíka a to som si vôbec nevyberala sama he he ale trafil sa.
a deti tiež dostali darček, lebo sme dnes boli s nimi v aquacity

vinka
8. mar 2010

Dani dík.no aspon nikdy nezabudneš na moje narodky. 😀 😀

andrejka10
8. mar 2010

Ahojte maminky. Tak ja mám strááááášny mindrák. Zajtra ideme Sárine prepichovať tie slzné kanáliky. Držte nám palce. ☹ ☹ ☹ A ževraj to opakuje 3 krát. Ach joj. ☹

miavin
8. mar 2010

ááááááhojte, ako sa máte?
prajem všetkým krásny MDŽ, ja som od manžela dostala tri krásne ruže - som nechápala, že si vôbec spomenul....bolo to milé....
andrejka držíme palčeky na prepichovaní.....

anickamaros
autor
8. mar 2010

joj dancat no vidis sme mohli pokecat 😀
ja idem s maroskom s mojmu zubarovi k dr petrikovi ja som pri nemu od 6 rokov a som max spokojna 🙂
juj vinka by som aj isla ale maroskovi ide soplik tak asi nie
andrejka moja neboj sa vsetko dobre dopadne malicka si to pametat nebude

petikd
8. mar 2010

No baby predpokladala,som že tá teplota nieje len z bruška.Od včera nemal a teraz 37,9,kašle a bolí ho hrdlo ☹
Andrejka,držíme palce,nech to zvládnete 😉

anickamaros
autor
8. mar 2010

petik a co sa deje maly je chori?a co mu je?aj marosko sa dnes stazoval ze ho boli brusko ale ja si myslim ze vela zjedol a teraz dijetujeme takze uvidime

vinka
8. mar 2010

Andrejka neboj ty bud pokojná.Malá bude plakať ale nebude si to pamätať.A ty ked kojíš a budeš nšrvozna nespokojná tak malá to pocíti cez mliečko.A je to pre nu horšie ako ten zákrok.Neboj isto jej to ide robiť Gybalová ona je už expert v tom.Mávajú to často detičky.Aj kamarátkina dcéra to mala a im už hrozilo,že pôjdu do Ružomberka do nemocky ale nakoniec sa očko spamätalo. 🙂 Tak sa upokoj a malej to iba pomôže neboj. 😉 No mne mužík isto nič nedonesie ale kde budem tolko oslavovať v roku. 🙂 Možno miesto kvietku ma dobre pret...e 😀 😀 A to ma poteší viac ako kvet.Z toho mám viac osoh. 😀 😀 😀
Peťka joj tak nech sa ti Damiánko rýchlo vyzdraví. 🙂

anickamaros
autor
8. mar 2010

andrejka presne tak ako hovori vinka neboj nic.
ej vinka vinka ty certica jedna 😀

vinka
8. mar 2010

No a.ved kvet zvedne a ja potom len rozkvitnem. 😀 😀 😀

stresmenka
8. mar 2010

Ahojte maminy,
všetko dobré na MDŽ

Andrejka neboj všetko bude OK kamoškynej dcére to robili a ani nemukla vraj to nič nie je 🙂 nám to tiež hrozilo , ale mastička zabrala a máme pokoj a Sárka bral aj masť ????

Joooj ja som dostala kráásny kvietok po 100 rokoch a vy ? ste ako obyšli???

Mirka zajtra som doma dôjdi na pohár vínka 😉 😉 😉