Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zdenocka
14. nov 2009

Vichrica, tak ja sa pridavam, aj ja idem vecer zurovat 😉 . Kamosky sa mi vratili zo vsetkych kutov sveta. Akciu sme uz mesiac planovali dopredu. To som len zvedava, ci zvladnem tepmo slobodnych 😀 .
Dancat, ja som v tehotenstve nemala preblem so sluchom 😕 .

vinka
14. nov 2009

Zdeni to nie Dancat mala zo sluchom problémv tehu,ale ja. 😀 😀 Dancat má teraz problém. 😀 Joj závidím vám tie žúrky.Aj ja by som už niekde vypadla.No nemám s kým.Dancat tu za rohom a nejde na vínko. 😝 😀

vinka
14. nov 2009

Ta čo to baby kde ste zmizli?No dala by som si palacinky len sa mi ich nechce robiť.Ale asi ich pôjdem urobiť to zas budem na chvílu tá najlepšia mama na svete. 😀 😀

petikd
14. nov 2009

Ajojte.Tak deti počúvali aj nie.Gregor celý den bol tu v izbe,poobejde mal aj 39,1 😕
Dancat ja som raz mala tiež taký problém,ale neviem či som nemala z choroby.To my naša doky poradila,že si mám dať dithiaden,kvapky sanorin do nosa,naparovať nad rumančekom,potom sa zakryť aj hlavu a tak pod dekou zapchať nos a fukať.No a potom prešlo 🙂
Joj my dnes nejdeme nikam.idem urobiť zapekané chleby,aj ked ešte neviem z čoho 😀

dancat
14. nov 2009

jaaaj keby to bola tehotenska hluchota tak by som sa tešila,ale to mam este z choroby.som myslela,ze mi prejde choroba a prejde aj hluchota ale prd.ALe dutiny mam este zapchate,lebo dnes v noci mangel ze sa musel odstahovat zo spalne,bo ze ja tak chraaaapala.......a ja nikdy nechrapem 🤐
Ze ja nechcem ist na vinko......!!!!!!! sak ja ta uz volala,ale ty furt len muza obhanas hehehe......aj ja vam zavidim žúrky......my mame zaver roka 11.12.,ale to nie taka žúrka ako s kamoškami ........a ja zase tu v PP nemam skoro žiadne kamošky,takže moje žúrky su tak raz za rok ked pridu ma navštíviť tie z výšky....

dancat
14. nov 2009

petik ako? mam sa nadparit a potom pod dekou fukat?

dancat
14. nov 2009

gajana maly krasny chlapček 😵

vinka
14. nov 2009

Bože som nachladená nemôžem ani dýchyť.Ide ma roztrhnúť. 😠 😠

petikd
14. nov 2009

Dancat,hej ona mi kázala dithiaden,aby sa mi zmenšila sliznica,potom naprariť a kým si taká rozhorúčená tak zababušiť sa,nech si udržiavaš teplo,aby sa ti rozpustilo no a zapchať nos a fúkať.Ja som to robila aasi 3 dni a potom prešlo.Tiež som mala dutiny zapchaté,ucho bolelo,potom som nepočula.A ešte som si dala do nosa aj kvapky volajú sa Sanorin,predtým 😉

sipcek
14. nov 2009

ahojte,len vas pozdravim,Saska dole vari s tatikom veceru a pocujem veeelky rachot.Dnes sme obaja ako zdochliaci,mne je na nevydrzanie od bolesti chrbtice a cakame len kedy sa Saska uspi,ze posedime trochu 😀 tak pa mozno vecer 😉

vinka
14. nov 2009

A čo to buchlo?Napíš som zvedavá. 😀

miavin
14. nov 2009

ahojte - čo tu nové??? Maji ako Ti je????

anickamaros
autor
14. nov 2009

ahojte babule tak ako sa mate?
ja uz cvilku oddychujem po velkom nakupe a periem mam plny kos kym vsetko vyperiem tak 3 dni ☹
a pozehlim ani nevravim 😢
sme fajne nakupili vsetko co som potrebovala a chcela ale minuli sme vela az ma hlava boli 😢 😀
tak idem nieco pohladat na nete ani neviem co len tak oddychujem

danciacik
14. nov 2009

Ahojte. Tak ja som dnes aj porobila, aj sa deťom venovala. No ale viete s čím v rúčke Paťko spí? - s kvapkami do nosa. Nechcel inak zaspať.
Anička a čo ste nakupovali.
Danka mám suseda u našich ktorý ževraj robí super masáže - má ich zriadené u našich v suteréne aj so saunou.

petikd
14. nov 2009

Dani no ved,že ripomínaš tú masáž,ja už sa chystám a nie a nie sa dohonúť 😀
Jooj a naši kúpili dnes Damiánovi autodráhu,to dostane od nás,našich aj od sestry
Pôjdem sa ja navečerať a potom spať 🙂

vichrica
14. nov 2009

Dnes Laura poobede najprv nechcela spať, ale nakoniec unavená zaspala po sediačky o 16.30 😀 😀 😀
dancat - ďakujem. Bolo príjemné 🙂
gajana - že tehotenská demencia 😀 Tak ja mám teraz asi materskú 😝 Malý je zlatučký. A tá fotka s dvojičkami je super. Veľmi zlaté 😵
zdenocka - dúfam, že Tvoj dnešný večer bol príjemný 😵 Len pekne trénuj.
vinka, dancat - veď môžme niekedy vymyslieť vínko 😉

danciacik
14. nov 2009

No Peti choď, choď začínajú sa mu tam ľudia kopiť 😀

vinka
14. nov 2009

Vichrica hej povedz kedy,že poviem starému nech je doma pri deťoch a ja pôjdem rada. 😀 Len chorá nesmiem byť. 😒 No a aj deti musia byť zdravé lebo minule na Adrina volala a Viva mala horučky v tedy.A to sa nedá ona vysí na mne. ☹

anickamaros
autor
14. nov 2009

babule neviete ako je to teraz z bambinom som citala ze uz nebude na francissiho by som chcela ist v pondelok no neviem teraz ze co neviete?

vinka
14. nov 2009

No nič idem ja do hajan.Tak zamykám dobrú noc. 😉

sipcek
14. nov 2009

ahojte,no Sasula chcela vystrajat v postielke 😀 taky jaso bola dneska,sme sa este cmuckali v postielke,potom chcela pozerat na tmu vonku 😀 sme aj volit boli so svokrou,nech sa trocha prejdem ale bolo teplucko 😉
neviem ci to mam furt na mojho muza kricat ci ako malemu decku artikulovat,ma nahneval lenivec.som mu uz vela krat hovorila,ze kym uspavam malu moze upratat bordel v obyvacke,len hracky a tak,nech to nie je pohadzane vsade.ja pridem a bordel v izbe no mozem sa vysrat,nepracem to aj ked ma trha.ja nie som robot co len baterky dobija.flasky neumyval ani nepamata ale ide spat k malej,tak nech sa cinni.ja idem do jeho izby,nech sa vyspim.teraz drichme pri mne v obyvaku,on nic nevydrzi,horsie jak stary dedo,kde sadne tam mu oci padaju.preco len ja mam takeho zdochliaka,ako-lubim ho a vsetko s tym ale niekedy by mohol ritou pohnut a nieco porobit 😠
no som sa vyzalovala a mozem ist spat.
Dani aj my mame maserku v Ganovciach,ked budem mat vysledky magn.rezonancie tak uvidim co na neurologii vymyslime,mozno mi predpise nejake masaze ale neviem kedy a ako ich budem realizovat,ta dochadzka a tak.
spite uz vsetky co?

sipcek
14. nov 2009

pana vinka kym ja tu vypisujem romany aj zamknes,asi budem pisat po jednom riadku a odoslem to. 😀 😠 😀

sipcek
14. nov 2009

ok tak zamykam a dobru noc 😉

vinka
14. nov 2009

Jáj moja ja zamknem ked odídeš nie ked píšeš. 😀 😀

miavin
15. nov 2009

dobré ránko - odomykám a prajem príjemnú nedeľu, aj keď upršanú 😀

vinka
15. nov 2009

Ahojte Miavin dakujem aj tebe príjemnú nedelu.Baby poradte ako si mám naspäť stiahnuť skype a ICQ nemám to. ☹ Ale chcem mať toto meno čo som mala pred tým a neviem ako na to.Tak pomôžte dakujem.

dancat
15. nov 2009

ahojte, naš tatik vari a my s miskom vegetime,lebo mne sa asi vracia zase choroba, sople po kolena a hrdlo ma boli jak svina.......neznašam choroby.. 😠
Vichrica mohli by sme konečne dohodnut nejake vinko....ked sa vsetky doliecime tak pojdeme 😉
Včera sme u nas pred bytovkou boli hrabat listie,lebo tam mame jednu hrušku a listia po kolena,ale nikoho nenapadne ist to pohrabat....ale fajne sme pohrabali,aj jeden sused sa pridal,bo dnes prši a zase by to tam len hnilo
No idem peknu nedelu žienky

dancat
15. nov 2009

maji daj si www.skype.com
potom tam je taky zeleny obdlžník "staženi programu skype"

dancat
15. nov 2009

potom "stahnout"

dancat
15. nov 2009

a ked sa ti objavi to okienko tak das svoje prihlasovacie meno a heslo ako si mala...ono si to pamata