Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
1. dec 2009

no caute uz som konecne doma. boli sme u nasej baby ma dneska narodky ☹.splnily sme si povinnost a mam to za sebou
vichrica 4x? to co ? ake mas skoly 😀

danciacik
1. dec 2009

Maji asi tomuto personálu čítaš myšlienky lebo nám na večeru doniesli pizzu. Práve papáme potom chcem Larku okúpať lebo zajtra máme veľkú vizitu, ešte sme museli odniesť čo sa vycikala lebo sestričky tvrdia že pije málo ja tvrdím že dosť, tak sme to vyriešili tým že pošlú moč na testy a uvidíme kto má pravdu.

vinka
1. dec 2009

Juliet prečo taký smutný smailík?Ked ide o narodeniny? 😕

vinka
1. dec 2009

Baby ste videli dnes správy na jojke? 😕

sipcek
1. dec 2009

ahojte este ste tu?

sipcek
1. dec 2009

tak nic,napisem si 😉
Dani,no ked zajtra mate mat rehabilitacie tak by to malo byt uz lepsie,nie?bude jej veselsie.ma este kasel?dufam,ze su k vam mili,joj keby som mohla dojst za vami pozriet vas.
Anicka bola som poobede u Marcely,bud rada,ze sa pekne vcera Matej hral s Maroskom,vies ako ju dnes fackal?a to mu nic nerobila,pekne sa hrala,on len rypal do nej.Marosko je vyssi od neho,asi ma pred nim respekt.Potom vzal hokejku a suchol jej po hlave,no Jano len nechapal.Potom nech sa nedivi ked ho Saska uhryzne.
Juliet ty sa moc nemusis so svojou babkou?ja tiez nie.ani jej nechodim blahozelat. 😖

sipcek
1. dec 2009

vinka a co bolo na jojke?

sipcek
1. dec 2009

tak zamykam 😉

sipcek
1. dec 2009

to moje deculo este nespi 😠 vykecava s babkou v posteli,to asi pojdem ja dat tomu koniec 😠

dancat
2. dec 2009

dobre ranko,tak včera naši zobrali miska k sebe,takže som trošku upratala a požehlila,doniesli ho asi okolo pol šiestej,sme sa pohrali,pozreli večerniček, napapkali a ešte sme sa zase trošku hrali a pred osmou mu hovorim,ze nech sa povyzlieka,ze sa ideme umyt a spat.......ked spustil vresk,ze on ide k dedkovi,tak som "akoze" vzala telefon,ze volam dedkovi nech si pre neho pride (najprv som to chcela obratit na srandu,ale nezaberalo) tak zacal ze on nejde k dedkovi a zade "ide" nejde" ide nejde....no vrestal cely cas co sme sa umyvali,davali pyzamko a potom som to už nevydržala a som mu povedala,ze pridem k nemu do izby az ked sa ukludni....no jasne ze prisiel za mnou do obyvky a ako vrestal tak sa vygrcal na celu sedacku......som myslela,ze ho asi aj vycapem 😠 😠 😠 jaaaaj neznasam tie jeho obcasne nervačenie,lebo potom som v šoku a v nervoch aj ja....
No som sa vyžalovala,dufam že sa vyvrešťal a zase bude chvilku klud 🙂
Idem pekny den.......

dancat
2. dec 2009

ozaj Julietke pekny posledny den v praci.......... 😉

juliet221
2. dec 2009

dobre ranko. dakujem.tak dneska si ma predbehla .nez som dosla do roboty ty uz odomkla 😀

vinka
2. dec 2009

Ahojte baby.No najprv chcem zagratulovať Danciacik k jej narodeninám všetko najlepšie.Hlavne nech sa jej Lárka dá do poriadku. 😉
Sipcek v správach bolo,že matka sexuálne zneužívala vlastné 3 ročné dieťa. 😢 😢 😢 😢
Dancat tak toto robí aj Viva niekedy.Práve túto noc som mala zas rušnú.Začala revať a nevedela,že prečo.Chcela ísť s pať k nám.Lenže ja som nemohla spať pri nej lebo ma kopala.Tak som odišla do Vivininej postele.A potom začala revať v spálni,že ona tam chce spať tak som ju vyslala do izby.Ale už som nemohla zaspať. ☹ ☹

juliet221
2. dec 2009

> Pane Boze,
> tento rok si mi vzal mojho oblubeneho spevaka Michaela Jacksona,
> oblubeneho herca Patricka Swayzeho, oblubeneho clena Boyzone Stephena
> Gatelyho...
> Hovoril som Ti uz ze moj oblubeny politik je Robert Fico??
😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliet221
2. dec 2009
danciacik
2. dec 2009

Ahojte, tak mi čakáme na vizitu.
Maji odkiaľ máš, že mám narodeniny?????? 😕 Lebo ja ich mám až 19. februára.
A za Larku ďakujeeeeem
Juliet príjemný posledný deň v práci 😉

juliet221
2. dec 2009

dakujem prave otvarame vinko na rozlucku 😀

stresmenka
2. dec 2009

Ahojte maminy 🙂 tak ja Vás zdravím s práce balím mikulášske balíčky trošku volna ale už mi s toho drbe 85ks booooooooooože ale máme detí kopu, ale šak nás tu je ako hadov 😀 😀

Jeeej Juliet tak ty si iseš užívať krásne chvíľky príjemného voľna 🙂 tak príjemný posledný deň v práci 😉

Danka a ty mi zavolaj ako ste dopadli jasné 😉

juliet221
2. dec 2009

a ty kde pracujes ze balis mikulasov 😀

vinka
2. dec 2009

Dani tak si potom zmen dátum narodenia na icq.Lebo odtial to mám.Jak som si zapla tak mi svietilo,že ti mám zablahoželať.A to mám zapnuté icq každý den. 😉
Juliet neodpovedala si mi,že prečo taký smutný smalík,že babka mala narodeniny. 😉 Krásnu rozlúčku prajem.Velmi sa neopi. 😀 😀 😀

juliet221
2. dec 2009

jaaaaaaaaaj nevsimla som si. lebu jej cela rodina plne zuby akurat roby rozbroje v rodine a kazdy sa tvari milo pre pokoj v rodine

stresmenka
2. dec 2009

jooooj vo veľkej firme juliet a ešte mi treba zabaliť 105 pre pracovníkov a v piatok odovzať všetko 😉

miavin
2. dec 2009

aaaahojte - ako sa tu máte?

vinka
2. dec 2009

Miavin dobre a vy? 😉

juliet221
2. dec 2009

tak ja som uz z obedu nazad 😀 mali sme bryndzovu polievku,bryndzove halusky ceresnovy kompot a caj 😀 mnamka

vinka
2. dec 2009

Juliet čo si ten link hodila to bola zjavne žiačka 17 ročná. 😕

juliet221
2. dec 2009

to hej take daco tam pisali ☹

vichrica
2. dec 2009

Ahojte. Dnes nestíham. Ráno som bola vonku s kámoškou, potom prišla hneď na návštevu spolužiačka s dcérkou a poobede sa tešíme na "koníkovsku" návštevu. Príde k nám vinka s dievčatami, tak sa už veľmi tešíme.
danciacik - verím, že jej musí byť smutno. Dúfam, že budete skoro doma.
juliet - najprv štátnica z vychovávateľstva Bc., potom pedagóg voľného času Mgr., potom nemčina - jazykovka, no a teraz DPŠ v RK, no a ešte ma čaká obhajoba práce v PO 😢 . Dúfam, že si dám aspoň na čas pokoj od škôl 😅 Prajeme príjemný posledný deň v práci.
dancat - aj my niekedy nerváčime 😝
stresmenka - jéééj, takže sa nabalíš tých balíčkov 😀

vinka
2. dec 2009

Vichrica to ty už musíš mať tri tituli pred menom tri za menom. 😀 😀 😀 či to už zbieraš tituli pre dievku? 😀 😀

juliet221
2. dec 2009

vichrica tak to mas fajn. ja som rozmyslala na doktoranstvom pocas materskej. no uvidime ako to vyjde hlavne financne.