Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
17. nov 2009

ta ju dakedy odfoť s dakou bublinkou, to by bola super fotka 🙂

adrina
17. nov 2009

čafte babule....my sme boli s chalanmi v madarase....spontáány nápad...matúško sa vyšantil v detskom kútiku a my sme nakupovali darčeky, kúpila som nejaké knižky,,,a aj v kik som bola,,kúpila som mirkovi posteľné prádlo pod stromček simpsonovcov,,teeda má nápady...ale aspoň mi ušetril behanie po obchodoch...
Dani..čítam vás priebežne..skoré uzdravenie...Matuškovi sa v škole darí..Damikovi sa pusinka otváára..rehoce sa na požiadanie...milujem tie moje bambušky 😀 😀 😀
**Dani..však dobehni na kafé,ak bude Larka v školke

danciacik
17. nov 2009

Adi jasné že dobehnem ale ešte neviem kedy lebo zajtra príde Zuzka a potom by niektorý deň mala dojsť aj druhá Zuzka a v piatok by som chcela ísť ku Vojtaššákovi. a ty budeš doma? 😕

adrina
17. nov 2009

danii....som doma..liečim sa 😉 😉 až do piatku----v piatok poobede ale ideme k našim už

vinka
17. nov 2009

Dani aká druhá zuzka?Poznám? 😕

vinka
17. nov 2009

Adei to si sám vybral?jaký podarený,že simpsonovcov. 😀

adrina
17. nov 2009

nooo..vinka sam..doma kopec obliečok a robil tam na mňa oči jak malý ťuťo...tak som povedala,že ok ale pod stromček..12eur stáli

adrina
17. nov 2009

vinka..kde si zdrhla??? 😕 😕 😕

vinka
17. nov 2009

Joj starý ma vyhodil od pc. 😒 Vieš nezaujíma ho ordinácia tak si pozerá autá. 😒 No kým nekuká na nete holé ženy tak mu dovolím. 😀 😀

vinka
17. nov 2009

No tak nech má radosť z tých obliečok.A slipi snupy nechcel? 😀 😀

adrina
17. nov 2009

neee...to on už boxerky armani..hehehe...on jak manekýn , sa oblieka jak frajer,kuká po babach a obliečky simpsonovcov 😀 😀 😀 😀

adrina
17. nov 2009

zamknem...lebo ste sa na to vykašlali 😀 😀 😀 😀

sipcek
17. nov 2009

ahojte,tak som sa konecne dostala na net 😠 momentalne mi je do revu od nervov,ale nejak to musim rozdychat.Borko sa vratil domov z roboty,ked siel mal teplotu a teraz lezi v posteli a stresuje 😠 ale ma aj preco,som mu merala teplotu mal 39,2,robila som mu caj a teraflu a uvidim ci sa dneska vobec vyspim 😠 Sasku som dnes okupkala,vecer sa vycikala do nocnika,zabalila som ju do plienky,dala mlieko a potom sa postavila na postel a pokakala sa,kym sa vylietala pri kakani sla spat o 22hej, 😠 potom si pytala pesnicky spievat a medzitym Borko dosiel z roboty,nechala som svokru pozerat film na hallmarku,a teraz som si chcela pustit film na dvd,ze dopozeram,mam jeden rozpozerany,tak ona chce pozerat este jeden na hallmarku 😠 😠 😠uz asi vybuchnem 😠ale aj tak dobre,aspon pojdem skorej spat.joj sa bojim aby sa Saska nenakazila. ☹no som sa vykecala a asi aj idem spat,lebo svokra do mna je..e a nechcem jej vynadat,dost ze svokor mal dnes svoj den 😠

sipcek
17. nov 2009

adri no vidis kym ja napisem co ma se..e tak aj zamknes 😀 tak len domknem,dobru noc

helka1
17. nov 2009

Ahojky sipcek asi to mas pestre so svokrovcami 😅 , co ?

sipcek
17. nov 2009

joj mi hovor... 😠

helka1
17. nov 2009

A neriesite vlastne byvanie ?

No nic idem ja haji, bo uz je vela hodin, pa a zamkni 😉

sipcek
17. nov 2009

helka inac som sa pytala mamky ci bol aj v SNV Tatrasvit,tak ze ano,teraz sa to vola Finiš a neviem ci to este funguje.no teraz svokra povedala ze ten film uz videla tak ide spat 😠 som mohla mat uz polovicu filmu dopozeranu. 😠 so svokrovcami nie je az take hrozne byvat,len niekedy mam dojem,ze tu nemam na nic pravo len na vychovu mojej dcery 😠 a momentalne na nich nemam naladu.bola som pozriet maroda tak asi ho obkladat budem lebo nevladze ist do kupelky ze by si dal sprchu.mozno by aj vladal ale pri jeho lenivosti by to bolo nad jeho sily.ale mozno mu krivdim a ozaj nevladze.este mu zmeriam teplotu,drzi sa mu to,tak sa maj pekne a drzte sa 😉

juliet221
18. nov 2009

dobre ranko . co sa to stalo? nova tema? cely vykend som tu nebola boli sme u nasich na predlzeny vikend. co mate nove za tie 4 dni? 😀

juliet221
18. nov 2009

no co oslavovali ste vcera? ci den ako kazdy iny ? 😀

dancat
18. nov 2009

dobre ranko žienky, Sipcek uprimne ta lutujem,bo to ked chlap chori tak to horsie jak dieta....
Danciacik drzim palce nech to s Larkou dobre dopadne.......
Adri pekne sa vyliec,ja som bola v pondelok na tom usnom,cosi mi tam lekar posprtal posprtal a sa polepsilo...a inac viete co, stale sa cudujem,ze ti lekari su uz mladsi ako ja....dopekla asi starnem...... 😀
No idem,dnes ide mangel s malym do škôlky aj zajtra a už babka volala,že v piatok ma voľno tak nech ho odhlasime zo škôlky........pekny den zienky
Ozaj Sparocka napis ako bo ja taka zvedava,ze ako laska pokracuje...... 😉

miavin
18. nov 2009

ahojte - dobré ránko, hlásim celkom o.k. noc, až nato, že sa nám alarm spustil - asi bobkoš tvrdo zaspal....hrozne chrapčí - až zle počúvať....ideme dnes k dokyne tak som zvedavá.
sipcek - no dancat má pravzdu - ak chlap chorý, to horšie ako dieťa 🙂 skoré uzdravenie prajem
sparocka - no napíš ako pokračujete? bola si za ním? a čo vaši? všetky podrobnosti -sme zvedavé 😀
Dani - ďakujeme - uvidíme čo to dnes bude u dokyny....joj je to ozaj ťažké, keď dieťaťu nemožno nijak pomôcť ☹

mammy81
18. nov 2009

Dobre ranko zienky v prvom rade chccem Mirke zablahozelat k jej narodeninkam:Mirka vsetko naj naj najlepsie vela zdravicka ,stastia,lasky, nech sa Ti splni vsetko po com Ti srdiecko tuzi. 😵

mammy81
18. nov 2009

sorry ze som nepisala ale ja mam tolko stresu v posledne dni ze neviem kde mam hlavu. 😖
No oslavovali sme len v kruhu rodiny a boli tu svokrovci a svagor s priatelkou tak sme si to uzili 🙂
no som vam spominala ze sophie chodi plavat,tak minule ju kritizoval predomnou ze jej to nejde a vcera ona normalne najprv ze ide s nim a naraz sa otocila a s revom ze ona nejde ja som ani nevedela ako ju prehovorit ale nakoniec som jej dohovorila tak sla len slzy ako hrachy.Neviem po kom je taka citlivka 😒
darceky kupujete hej?? jemine ja ani neviem co sophie vsetkeho ma. 😠musim cosi este vymysliet

Dani tak drzime palce Larke uvidis ze vsetko dopadne 😉

vichrica
18. nov 2009

Ahojte. Normálne pozerám, že som včera kvôli farme zabudla aj na koníka 😅. Teda!! Poobede sme boli pri dedkovi a krstnom.
Inak Bambino už tento piatok otvára 😉
zdenocka - my sme jedli hneď vedľa tej pizzerie, kde sú také stoly oproti Jysku. Polievka bola hnusná, ale inak to bolo celkom fajn. Takže tam robia dobrú pizzu? Tak na budúce ochutnáme.
miavin - takže je Alexík chorý?? Chúďatko. Tak daj vedieť, ako dopadla kontrola. ...a všetko NAAAAAj. cmuk
😵

miavin
18. nov 2009

mammy - ďakujem krásne - ma prekvapujete.... hej je chorý, kašle asi priedušky, no dnes ideme na kontrolu - určite dám info....
vichrica - ďakujem mojko - dám info 🙂

petikd
18. nov 2009

Mirka juuj tak nech je čím skôr zdravučký 😉 A pripájam sa k blahoželaniu,všeeetko najnajnajlepšie 😉

vinka
18. nov 2009

Ahojte.Mirka všetko,všetučko najlepšie.Hlavne vela rodinnej pohody zdravia a to ostatné už príde samo. 🙂 A malý nech ti dá za každú z nás sladkú pusinku. 😀

miavin
18. nov 2009

Peťka - ďakujem pekne, no snáď sa polepší, dnes už aj niečo spapal, tak sa vytešujeme 🙂

vinka
18. nov 2009

Juj mirka tak nech sa malý rýchlo vylieči chúdatenko moje malé. ☹