Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
23. jan 2010

caute tak ja uz mam porate aj poratane. polievka sa vari, mesko je v rure a uz len ryzu s kukuricou mi treba. no na to mam este cas kedze ryza je raz dva. manzel pozera krstneho otca co siel v noci a dal si nahrat. tak ja mam kustik casu pre seba a oddychujem bo uz ma vsetko boli.uz som si aj odskocila na postu zaplatit poistku za byt takze uz mam na dnes v podstate pokoj 😀 😀 😀 😀

juliet221
23. jan 2010

baby ani pospat si nemozem. vcera jak o 7 sused zacal vrtat ta skoncil asi tak okolo 21.00 - 21.30 a dneska to vyzera na to iste tiez zacal kolo 8 a este stale vrta. na nervy. 😠 😠 😠

vichrica
23. jan 2010

vinka - uf, tak to by som potom mala mať zvýšení rodičák. Ešte mi neprišiel papier. 🤐
andrejka - ja som myslela zmluvu, že keď niekde robíš, a potom ideš na materskú a si tam ešte stále zamestnaná, lebo ja už nie som
juliet - to Ti nezávidím. My máme tiež nového suseda, ktorý si prerába byt.

juliet221
23. jan 2010

no to hej len ten nas sused neni novy preraba od kedy tu byvame a to uz bude skoro rok a v kuse den co den. ja by uz mala za rok 3 raz prerobeny byt. tak sme sa rozhodli ze ideme kuknut zasa svokrovcov toto sa neda pocuvat. len sa najeme a pojdeme. kym som chodila do roboty tak sa to ako tak a dalo ale teraz jak som doma a cele dni to pocuvam akurat ma z toho boli hlava. som zvedava jak mi bude maly spat v takom hluku

vinka
23. jan 2010

Vichrica a bola si požiadať o zvýšenie?Lebo oni ti hned vedia povedať či dostaneš alebo nie.Dajú ti tlačivo ktoré potvrdí sociálne a budeš múdrejšia. 😀

vinka
23. jan 2010

No čakám mamku,že príde z roboty a ja idem s chiarou do kaufu kúpiť šampinony jablká a liči 😉

vinka
23. jan 2010

No baby ja som už naspäť a tu nikoho? 😕

vinka
23. jan 2010

No tak bol 18,9 a štafeta výsledky budú zajtra.No darmo.Už ich je presila.Mal čo robiť. 😉 No ešte zajtra bude dva krát plávať tak som zvedavá ako dopadne. 😉

vinka
23. jan 2010

Vy ste sa dnes išli roztrhnúť z tolkého písania.keby nie ja tak zas poprad už na tretej strane 😠 😠

petikd
23. jan 2010

Moja jooj,ja som sa dnes celý den liečila 😉
Moja a čo znamená,že bol 18,9 😕

nikusska11
23. jan 2010

páni to som tu uz fajt dlho nebola ked uz mate BT5.awojteee 🙂

danciacik
23. jan 2010

Ahojte, no ja som dnes tiež celý deň pratala a pracovala, nakupovala a tak - veľa roboty bolo
Nikusska jeeeeej ahoooj som strašne rada že ťa tu vidím. No riadne dlho si tu nebola. Čo to? čakáte druhé? tak gratulujeme. 🙂

vinka
23. jan 2010

Jáj Nikuška no vidíš od kedy si tu nebola mne sa aj tretie narodilo.A to ked same sa videli prvý a aj posledný krát mala Vivien 4 mesiace.A už mám druhú dievku 6 mesačnú. 😀 😀 😀
Petik to znamená,že na znaku bol 18-ty a na prsiach 9-ty a zajtra bude plávať ešte kraula a motílika. 😉 Už som to teraz napísala správne. 🙂

vinka
23. jan 2010

Jáj tam malo byť ked sme sa videli nie same 😀 😀 😀

nikusska11
23. jan 2010

vinka viem ze si cakala ja obcas zbehnem precitat ale uz nemam cas pisat.

nemal dakto z vas problem s kovovou chutou v ustach ja sa jej neviem zbavit

vinka
23. jan 2010

A ako pokračuje manžel s podnikaním moja. 😉

petikd
23. jan 2010

Jaaj Maji dakujem za vysvetlenie 😉
Nikuska ahoooj,gratulujem k tehotenstvu 😉

petikd
23. jan 2010

No baby tak pre istotu primknem 😉 Dobrú noc

petikd
24. jan 2010

Dobré ráno odomykám 🙂 To sa mi ešte nestalo 😀
No nešla som ani do kostola,liečim sa dalej,ale po obede ideme k sestre,ale na aute,tak aspon na chvílu 🙂

zdenocka
24. jan 2010

Ahojte, som Vas prisla pozdravit 😉 .
Nikusska, gratulujem k tehu 🙂 .

vichrica
24. jan 2010

Ahojte. Laura už spinká. Doobeda sme sa boli pozrieť v Decordome alebo ako sa to presne volá. Našla som tam moju vysnívanú kuchynku. Hm, možno niekedy 😕
vinka - na sociálnom mi nič nevravela, takže myslím, že by som to mala dostať, lebo som bola poistená a aj materskú som mala. A Ty si si platila dobrovoľné nemocenské poistenie, aby si mala materskú alebo si niekde zamestnaná?
petikd - skoro sa uzdrav
zdenocka - ahoj 🙂

juliet221
24. jan 2010

caute.tak my sme uz od svokrovcov nazad a pozeram ze od vcera ste toho vela nepopisali.co sa to deje. ja ze budem mat co citat a vy nic ☹ .my uz mame konecne doma aj kocik aj autosedacku

andrejka10
24. jan 2010

Vichrica, jéééj, tak to som ťa nepochopila. 🙂 🙂 Ja som myslela, že popri materskej ešte vykonávaš nejakú činnosť napr. na dohodu. 😀 Tak vtedy je problém so zvýšeným rodičovským príspevkom. Ale ak si normálne zamestnaná na prac.zmluvu a zo zamestnania si išla na materskú, tak vtedy je to OK. Len, tak, ako ti písala Vinka, o zvýšený rodičovský musíš požiadať sama. Automaticky ti ho nezvýšia. Musíš požiadať najneskôr 6 mesiacov od vzniku nároku. Inak prepadá. Ak ti povedia na sociálnom ináč, je to blud. Treba požiadať. Skús tam zájsť osobne ešte raz. Podľa toho, čo si tu napísala, tak nárok máš. 😉

sipcek
24. jan 2010

ahojte,mam trosku casu,tak som vas len zbehla pozdravit,mame sa fajne,zajtra asi pojdem k doki s malou,ci je ten nostek ok ci co.Je tu na navsteve moja sestra,dali sme deti spat a asi zaspala so Sarkou.Vcera Saska nespala tak bola hrrrooozna v noci.3 krat mlieko a debatila v noci o 106.
nikuska-ja som mala s tym problem a prestalo po niekolkych mesiacoch,ja som bola na kyslom,stale po ruke citronova stava,nemohla som inak uhasit smäd.
Cakam svokrusku,Borko siel po nu na vlakovu stanicu,sa uz tesim na nu,ze dame kavu,tak pa

vinka
24. jan 2010

Ahojte baby flákate to tu ale riadne.Vichrica vyzerá,že dostaneš ked si mala aj matersku. 😉
Baby neviete či niekto vo vašom okolí nemá záujem o fusak?Mám skoro úplne nový bol len jeden alebo dva krát použitý.Originál z ovčieho rúna.Velmi pekný a vhodný pre chlapca.Lebo je takej peknej sivej farby.Ale svetlo sivá s mackom.Bol dosť drahý ale predám ho výhodne.Ak by ste o niekom vedeli dajte mi vedieť.Len mi zbytočne zavadzia.A ja mám pre Chiaru červený tak ho nepotrebujem. 😉

anickamaros
autor
24. jan 2010

ahojte maminy
joj mame zle spravy marosko ma prvy krat v zivote anginu.
chuda moje teploty vysoke nic nepaapa len cajik pije a vracka.
sme boli na pohoovosti tak nam dala doky atb tak uvidime ako dalej
drzte pace papa

andrejka10
24. jan 2010

Awojte maminky. Mám k vám veeeeľkú prosbu. Moj divý synátor zlomil na kočiari predné koliesko. ☹ Neviete náhodou, kde by sa dali zohnať náhradné kolieska?? Nerada by som kupovala nový celý kočiar. S týmto som maximálne spokojná. ☹ ☹ ☹

vinka
24. jan 2010

Adka tak to netuším.A neskúsila si sa pýtať priamo v predajni kde predávajú kočiare? 😕

andrejka10
24. jan 2010

Nie Vinka, ešte som sa nikde nepýtala. stalo sa to dnes. Skúšam nájsť niečo na nete, ale sa mi nedarí. ☹

vinka
24. jan 2010

No ja by som to najprv riešila cez predajne či sa nedá dokúpiť. 😉