Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
21. nov 2009

Dani pekná vydarila sa ti.Si šikovná. 😉

danciacik
21. nov 2009

Ďakujem moja. Potešia si ma. 😉

vienesa
21. nov 2009

kraaaaaaaaaaaaaaasna torta !!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vienesa
21. nov 2009

Adi aj ja sa pripajam k blahozelaniam....VSETKO NAJLEPSIE a NAPLNENIE VSETKYCH SNOV 😉

danciacik
21. nov 2009

Zuzi ďakujeeeeeeem 😉

vinka
21. nov 2009

Jééééj Vienesa a ty si sa tu kde vzala? 😕 😀 😀

vienesa
21. nov 2009

hahahahhaha vinka 😀 😀 😀 😀 😀
prisla som vas pozdravit..... no sa lepsim nie? 😝

vinka
21. nov 2009

Jáj a to si už mohla popriať aj príjemné sviatky.Lebo do sviatkoch sa tu už isto neukážeš. 😀 😀 😀

vienesa
21. nov 2009

hahaha to si na skype myslela mna ...a ze ani na meno si mi neprisla 😠

vienesa
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

vienesa
21. nov 2009

ty si iny vtipalek 😀 😝 😝 😝 😝

vienesa
21. nov 2009

tebe pridem osobne popriat 😀 😝

vienesa
21. nov 2009

ta co je spime tu?nik tu nieje ?

vienesa
21. nov 2009

ta kde si?pisem si tu sama so sebou??? fiha tak to sa mi tu nestava casto 😀 ...nevadi tak sa aspon porozpravam:
AHOJ Zuzi 😀
ahooooj ako?
aaaaale moze byt ... 😀
nuda?
ahm........nie vobec nieeeeeee

vinka
21. nov 2009

Moja nestíham písať.Na skype si píšem s jednou otravou a nestíham tži odpovedať. 😀 😀 😀

vienesa
21. nov 2009

ta ty si ale..hlavna vec z e sa stazujes ze tu nechodim ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ posli tu otravu niekam 😉

anickamaros
autor
21. nov 2009

danka krasna torta uz viem kde dam urobit maroskovi na 2 rocky urobis mi vsak moja 😕
vienesa vediet dobry rozhovor 😀

anickamaros
autor
21. nov 2009

ja uz som dala prat dnes 2 pracky aj vyvesila aj popratala aj by som chcela pozehlit ale mm nedovoli ze dnes este nie tak snad zajtra

anickamaros
autor
21. nov 2009

joj zeny ja som taka hladna ze by som zjedla aj macku keby bola dobre urobena 😀

anickamaros
autor
21. nov 2009

po tom ze som mesiac nic nejedla by som fakt aj klince srotovala

vinka
21. nov 2009

Moja tak to niesi velmi hladná ked musí byť dobre zrobená tá mačka. 😀 😀

vienesa
21. nov 2009

ahoj anicka 🙂 😉 ako sa mate?co mate noveho ?preoc si mesiac nejedla??? 😲 😲 😲

sipcek
21. nov 2009

ahojte,Anicka kedy dosli vasi domov?
Saska mala len 37,6 tak ju Borko dava spat,budem jej merat teplotu ked pojdem spat,ci bude vyssia.
joj ja tu len o teplotach pisem,ale ma to hneva a komu inemu sa vyzalovat ked nie vam.uz mi svyha doma,taky vybeh by som potrebovala
Dnes mi volala mamka,ze jej zomrela kamaratka co spolu pracovali,aj ja som ju poznala,mala 41 rokov a chore srdce.Mala maleho synceka a neprisla po neho do skolky,tak volali,ze co a ona bola mrtva.Vraj cakala na operaciu a nedockala sa.Mamka chcela ist aj na pohreb ale neskoro sa to dozvedela,bol dnes doobedu. ☹

vinka
21. nov 2009

😕 😕 😕 Kriste to je šok pre dieťa také niečo.A kde bola v nemocnici? 😕

sipcek
21. nov 2009

dani no uzasna torta,ja by som na take nieco nemala nervy,to by som ju musela robit sama a vediet ako.tolen tak z hlavy robite tie torty dievcence?musela aj chutit 😀

vinka
21. nov 2009

Sipcek no ved na nete je kopec tort a pokukáš niečo priložíš niečo uberieš a máš svoj výtvor. 😉

sipcek
21. nov 2009

nie,ona mala chore srdce uz davno a bola operovana aj. ked cakala babo tak jej ho museli kvoli tomu odobrat a potom ked otehotnela zasa tak si ho nechala,velmi chcela deti.aj to bolo raz v novinach,ze zena s chorym srdcom porodila zdrave babatko.teraz neviem ako sa jej zdravotne vodilo,lebo som sa odstahovala,len mala prist k mamke na navstevu,aj si nechala u mojej sestry odlozit lego pre synceka na vianoce a neprisla si po neho ☹

sipcek
21. nov 2009

jaaaj,no to by ma nenapadlo,tak pokukam aj ja a urobim aj Saske nejaku na narodeniny,potom hodim foto. 😀

vinka
21. nov 2009

http://www.tortyodmamy.sk/
Daj si tram fotky a kukaj aj do rána máš čo robiť. 😉

sipcek
21. nov 2009

no to ti poviem,ze uz aj peciem 😀 urcite nieco urobim,len nech mi svokra do toho nerecni 😀 ako minuleho roku