Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
16. dec 2009

Ani ja Adi len mi to dáko mužík obsadil a potom som šla psa venčiť ešte sprcha a teraz už idem ja do hajan. 😉 Tak ak tu nepríde nikto tak dobrú nocku a zamykám. 😀

petikd
17. dec 2009

Dobré ráno,odomykám 😉
Baby ja tomu môjmu decku nerozumiem.On o 4.33 ležal pri mne a už bol aj prezlečený 😒 Už som nespala,len driemala aj to tak po 2 minútach 😀 😔

dancat
17. dec 2009

dobre ranko, vonku kraaasne sneží aj ked ja zimu nemusim,ale takto ked snezi tak sa mi to páči. My sme Miškovi na vianoce kupili vlacika thomasa-sodorsku banu a vcera sme mu boli dokupit este malickosti,taky lekarsky kufrik, auto co sa posklada robot a kocky,lebo si rad stavia,tak sme mu dokupili,aby si dosypal do krabice a dve knižky.
Môj ocino je ešte v nemocnici,ešte mu stale robia nejake vysetrenia,ale CTcko dopadlo dobre tak to je hlavne.Hadam ho aj v piatok pustia,lebo oco nadava,ze to sodoma gomora ta nemocnica aj cele naše zdravotnictvo 😝
Dnes pridu krstnovci este blahozelat našmu tatikovi,tak zbehnem kupit nejake kolače heheh Vinka nepredavaš? 😀 Ozaj uži si tu brigadu, a poooooriadne si oddychni pri tom baleni darcekov.......No idem pekny den zienky
Ozaj vitam nove tvare.....pekny den

danciacik
17. dec 2009

Ahojte babulky. Tak my máme za sebou poriadne zlú noc. Paťo sa večer zobudil a nespal do 1:30. Zobral ho k sebe aj Jarko a snažil sa ho uspať ale toten len vrieskal a vrieskal a za pána nechcel spať. 😠 . Aj na zadok dostal a nič. Až keď sa poriadne vyreval tak potom akosi zdriemol 😔 .
Jooj viem že som teraz zlá, ale mám na neho také nervy. 😠

petikd
17. dec 2009

Dani prečo by si mala byť zlá,ved to je normálne.Ja som bola nadránom flegma,ani raz som na Damiána nekričala,v pohode som sa s ním rozprávala. 😉 Ale ráno ked nechcel mlieko piť,tak už dostal aj po zadku 😒

danciacik
17. dec 2009

Keď ma mrzí že v noci dostal poriadne pár krát po plienke lebo to už nebolo normálne. Stále Larku budil. A príčinu vôbec neviem, hladný nebol, smädný nebol - proste nejaká fanta ho chytila a mňa takéto stavy vedia hrozne vytočiť a on to nerobil žeby bol tak dlho hore, nerozumiem čo ho chytilo. Možno keď tu spomínaš mlieko tak ma napadlo, či to nebude tým že mi po večeroch nepije mlieko ☹ . Ale dnes má smolu - dám mu Dithiaden lebo už si potrebujem pospať. 😔

lilly2711
17. dec 2009

AHOJTE

Tak čítam o samých nespavcoch a pridávam sa. Matej šiel spať o pol noci !!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Horúčky má už nižšie, tak predpokladám, že to sú zuby potvory, čo ho trápia. Kojili sme asi 100 krát a aj tak som ho neuspala. Nakoniec zaspal pri mne na gauči, keď som pozerala Kriminálku CSI.

DANCIACIK, nemyslím, že to bude mliekom, teda tým, že ho nepije, pokiaľ sa normálne navečeria, tak by mu nemalo chýbať. Či myslíš, že je to kôli tomu??? Inak nám Dihtiaden nezaberá, deti sú z neho ešte viac rozrušené a spia ešte horšie. U nás jedine Fenistil 😀

PETIKD ja sa väčšinou snažím premáhať hnev, ale včera som tiež už zakričala, oči mi padali, bola som hladná, lebo ja večeriam, keď deti spia.

lilly2711
17. dec 2009

Dancat ockovi prajem skoré uzdravenie, o tom zdravotníctve by sa dalo knihy popísať 😠 😠 😠

zdenocka
17. dec 2009

Ahoj,
my sme mali tiez horsiu noc, Janickovi som asi 5 krat musela podat cumlik 😝 . Ale dnes vobec nadranom nepil mliecko. Od kedy sme sa o tom tu bavili, tak on pytal az o 6:15, a dnes uz ani to nie.
Dancat, super, ze ocinovi dopadlo dobre ctc-ko. Nech je skoro doma, lebo v nemocnici nic moc.
Lilly, a ake zubky mu idu? Dobre, ze teplota ustupila.
Petikd, ja neviem, ci by som zvladla take skore vstavnie. A mate v rodine nejakeho nespavca, ako je Damianko? A v puberte ho budes chodit budit, nech uz konecne vstane 😀 .
My sme sa dnes boli sankovat. Bolo uzasne, Janicko sa tak tesil, potahala som ho na sankach, vyvalaj sa v snehu, aj ho prvy krat ochutnal. No boli sme dlho, lebo sme aj sneh odpratavali z garaze a z chodnikov a tak uz plackal, lebo mu bola zima 😖 . Spapal obedik, a ked som ho ulozila, ani sa nepohol, zavrel ocka a hned zaspal - anielik moj 😵 .

gajana1
17. dec 2009

Ahojte tak ja len oddychujem od včera dnes som spala do 9tej to sa už dlho nestalo a teraz počkam mm a ideme do PP lebo pre Tomaška ešte nemam nič kupene

Baby poradte niečo lebo vôbec neviem ostatny uťž maju lebo som každemu rozdelila čo maju kupiť a ja teraz neviem a ani ma nič nenapada. mi sme mu kupili posteľ a len take maličkosti by som chcela poradte prosiiiiiiim

zdenocka
17. dec 2009

Dancat, krasne darceky ste Miskovi kupili. To sa bude tesit 🙂 .
Gajana, len oddychuj, nech si ty a babetka v poriadku. A ani v nemocnici Ti neprezradili pohlavie? Zvedava som.
Chodte s manzelom do Dracika v Maxe, tam mas tolko hraciek, ze nakoniec nebudes vediet, co kupit 😅 .

gajana1
17. dec 2009

Nie zdeni neprezradili vždy sa tak otočia že ich nieje vidno
Ja som už bola v Dračiku a nevedela som čo mam kupiť tak som odtiaľ odišla
Rozmyšľala som nad guličkami takymi čo by som dala do bazeniku tak som zvedava čo vyberieme

zdenocka
17. dec 2009

Gajana, skoda, ze sa tak otocili. Aspon budete mat prekvapenie. A mas tusenie, co cakate?
Co ma najradsej Tomasko? S cim sa najradsej hra? My zboznujeme auticka vsetkych druhov, vsetko co ma kolesa a toci sa to, takze u na kazdy vie, co ma kupit 😀 .

gajana1
17. dec 2009

Vôbec netušim čo čakame ale dufam že v january sa už ukažu
Tomaško miluje lopty karty s tym sa dokaže vyhrať takže nad niečim takym rozmyšľam.
Zhaňala som aj detsku futbalku nejaku značkovu ale malokde maju a ked maju tak nie taku aku chcem tak dufam že dnes niečo vyberiem a nebudem len nervačiť zo svokra ktory ide s nami

zdenocka
17. dec 2009

Drzima palce, nech najdete nieco, co Tomaska potesi 🙂 .

vichrica
17. dec 2009

Doobeda sme boli v bazáre a kúpila som Laure zateplené nohavice. Nejdeme sa dnes očkovať, lebo MM má horúčku a je predpoklad, že to môže chytiť aj Laura 😒 Tešíla som sa, že spí a že si prečítam koňa. Hm, ale už je hore. Dnes spala len 1x a to 45 min 😢
zdenocka - ďakujeme za pekné včerajšie popoludnie. Veľmi sa nám u vás páčilo 😵 😵 A aký si kúpila Janíčkovi laptop? Aj ja by som chcela kúpiť Laure.
danciacik - jéj, to je pekný darček. Potom napíš, či sa Larke páčil.
vinka - prajeme príjemných zákazníkov v práci 😉

zdenocka
17. dec 2009

Vichrica, no neuveris, ale presne teraz som na Vas myslela 😅 .
Taky sme kupili, lebo bol jediny v slovenskom jazyku.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7428951
Dufajme, ze Laurinku to obide a nebude chorucka.

danciacik
17. dec 2009

Ahojte,
deťúrence už spia, dúfam, že som ich dostatočne unavila, boli sme odniesť tatíkovi obed, nakúpili sme a davaj naspäť, teraz sa napapali a dúfam, že spia.
Lilly neviem či to je v mlieku asi nie, to ma len tak napadlo, ako tak rozmýšľam tak musím bohužiaľ skonštatovať že on to má v povahe. ☹ No nám Dithiaden kázala dávať doktorka, lebo keď som jej opísala ako Paťo spí povedala, že to nie je možné a ani dobré lebo sa zbytočne stresuje on aj ja, takže ak sa nám také nespavé stavy budú opakovať alebo stupňovať tak mu mám dať tak 4 dni Dithiaden. Takže už ho mám odskúšaný a našťastie aspoň trochu zaberá.
Gabika, takú detskú futbalku mali pred časom v Tescu - takú peknú čierno-bielu Adidas - neobla ani nejak drahá. My sme ju kúpili Larke. 😉
Kati, jasné že dám vedieť, ja som sama hrozne zvedavá. 😀
No baby ale vám musím napísať, že minule som bola v lekárni v Maxepýtať nejaký sprej do nosa pre Larku na nádchu a my povedali že pre 3-ročné deti neexistuje. Tak som bola sklamaná, lebo Larke keď dám kvapky jej hneď stekajú do krku a ju to dusí takže žiadny efekt 😝 . No a keď tu bola Zuzka včera tak sme sa bavili o nádche a ona mi hovorila, že dáva Paťkovi do nosa detský sprej Olynth. Tak som dnes nabehla do tej lekárne a čuduj sa svete zrazu mali Olynth v spreji pre deti od 2 do 6 rokov. Dosť ma nahneval taký prístup

zdenocka
17. dec 2009

Danciacik, a aky sprej do nosa?
Tu mas rozpisane, co deticky mozu uzivat proti nadche 😉 :
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=od...
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=od...

danciacik
17. dec 2009

Jeeej Zdeni ďakujem, toto som potrebovala.
Larke som kúpila Olynth sprej pre deti od 2 do 6 rokov
ale pozerám že aj pre Paťka existuje tak ešte budem musieť zbehnúť kúpiť jemu.
Lebo tie spreje sú podľa mňa lepšie.
ďakujem za pomoc. 😉

lilly2711
17. dec 2009

Caute,
ZDENOCKA idu mu stolicky, tie prve, mame dve a ide nam tretia a stvrta, ale doteraz sme nemali ziadne teploty ani nic. A dnes je nejaky zakaslany a cele dopoludnie prespal, teraz sa zobudil, som zvedava ci bude jest, lebo nic nechce. ☹
A to som mu vyvarala od rana hovädziu polievocku so zeleninou a cestovinkou a kuracie mäsko na stave a ryzu a kompot. Ked to nezje, budem ako 😠
GAJANA to je super, budete mat prekvapenie,ja som pri Juli vobec nevedela, co to bude, mali sme prekvapenie a bolo to milucke.
ZDENOCKA aj my sme kupili nieco na sposob notebooku a tak som sa vytesovala ako male decko. Aj som sa pohrala s nim. 😀

No a zurim, Matej prave je obed a z celeho mojho snazenia som don natrieskala akurat cestoviny z polievky!!!

petikd
17. dec 2009

Dani no to fakt je hrozná prístup. 😠 My sme mali tiež Olynth,alebo ešte nasivin 😉
Zdeni ani neviem či máme nespavca,všetci radi spíme 😀 Presne taký laptop máme 😉
Juuj Gabi len oddychuj 😉 Isto niečo vyberiete 🙂

lilly2711
17. dec 2009

Danciacik no taku nespiacu povahu ma aj Sam, vecer zaspava po 10. a v noci je casto hore a nespi, chce sa rozpravat a rano vstava o pol siestej. Ma 7 rokov, odskusala som hocico, vela unavit a pod. proste nic. Dufam, ze ten tvoj sa umudri. 😉

vichrica
17. dec 2009

Išli sme k babine, lebo som potrebovala trochu oddychu 😅 Inak, Laura mi už 2. deň hnačkuje a aj často čká. Myslíte, že jej mohol vadiť cesnak v špenáte alebo možno tie torteliny? Hm, už jej to nebudem dávať. 😖
zdenocka - ten laptop je pekný. Určite raz kúpim Laure. Teraz na Vianoce už má darčeky, ale možno na meninky 😉 Ty máš na každý problém hneď nejaký dobrý link na nete 😀
danciacik - kto vie, prečo Ti nepovedali o tom spreji skôr 😒
petikd - a ste s tým laptopom spojný? Páči sa Damiánkovi?
lilly - aj môj obed tak niekedy dopadne ☹

danciacik
17. dec 2009

Kati tie laptopy pre deti sú fakt super vec. Je to výborná zábava, my sa na ňom s Larkou hráme a Paťko nám robí zlosť 😀 .
O tom spreji no neviem prečo mi nepovedali ale sa mi to zdá dosť blbé že ti nevedia dať adekvátnu odpoveď a poskytnúť primerané informácie.
Lilly no náš Paťo nespí nejak najhorišie, občas ho chytia takéto fanty a on je bohužiaľ aj hrozne trucovitý a tvrdohlavý - to s ním si nikto neporadí. ☹

danciacik
17. dec 2009

A Kati, torteliny by som nepovedala, skôr ten cesnak. A veľa ti hnačkuje?
😕

miavin
17. dec 2009

ahojte, nestíham vás čítať, mám toho nejak moc - len sa chcem pochváliť, včera som našla alexíkovi prvý zubček, tak sa vytešujeme 😀

sipcek
17. dec 2009

ahojte,tak som tu,bolo nam super,len teraz musim vsetko prat,babka veeela fajci.tak sa hadam k vam vecer dostanem ked si vas precitam,dufam,ze len same dobre spravy budu.uz teraz citam,ze Alexik ma uz chrup ako chlop 😀 tak idem do pratania,nemame ani cerstvy chleba,tak to je smola,dnes o hlade ale zajtra nakupim uz,papa

danciacik
17. dec 2009

Mirka gratulujemeeee 😵

andrejka10
17. dec 2009

Ahojte maminky. Nestíham vás čítať, ale večer si to všetko určite dočítam. 🙂 No musím napísať
Vinka, urobila som to špenátové rizoto a malo veeeeeeľkýýýýýýý úspech. Detváky, najskôr, že fúúúj špenát a teraz sa ho nevedia dojesť. 😀 Ďakujéééém 😝 😝 😝 😝 😝 😝