Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
21. dec 2009

Ahojte. Doobeda sme boli v lekárni a v obchode. Poobede sa chystáme s kámoškou do Maxu.
petikd - držíme palce na vyšetrení
vinka - príjemné pečenie

vinka
21. dec 2009

Joj buchty už hotovéééééééé.Celý byt vonia za rumovou aromou. 😀 To budú mať na večeru deti moje. 😉

petikd
21. dec 2009

Ahojte.
Tak výsledky mal zlé,jeden môžu ovplyvniť a druhý nie.Dali nám vitamín K a o 3 týždne ideme na kontrolu.Doktorka povedala,že sa ten výsledok mohol skresliť a ked bude zase zlý,tak v PP to riešiť nevedia,až v BA.Tak dúfam,že bude dobrý ☹
Damián zaspal v aute,tak ani nejedol išiel do postele,idem dať starkej jesť.
Ej Maji deti ti budú dobre spať 😉

danciacik
21. dec 2009

Ahojte.
Kati aj ja idem poobede do Maxu - možno sa uvidíme 😉 .
Dnes som od rána trčala na krčnom a nebola schopná ma zobrať ani za dve hodiny - tkaé nervy som mala, lebo som sa ponáhľala k Vojtaššákovi, ale už som bola u krčnej na rade, tak som sa tešila že to stihnem a prišli dve krásky, že oni si zaplatia prednostné vyšetrenie tak ich hneď brali dnu, no tak som sa tak naštvala, že som odišla a od januára beriem kartu moju aj mojich detí a ideme inde.
Peti - od teba potrebujem vedieť ako sa volá váš krčný? Lebo si ho pri Damiánkovi chválila.
U Vojtaššáka bolo aspoň fajn - mala som s ním debatu lebo sa neviem rozhodnúť nad antikoncepciou tak to ešte v januári ideme doriešiť.

vinka
21. dec 2009

Hej petka sú plné maku.Joj to ma mrzí,že Damiánkovi vyšli zle výsledky.Dúfam,že druhé už budú lepšie.Prajem vám to moja. 😉 No ja sa idem poobliekať a hajde do práce.babka prišla skôr z roboty ku deťom tak mama môže ísť.Tak večer sa ozvem. 😉

danciacik
21. dec 2009

Peti a prečo až v BA. Páni dúfam, že to nebude také zlé a že vám tu pomôžu.

petikd
21. dec 2009

Dani neviem 😒 Maji no to bol už 3 odber,ale budú nám robiť aj pečenové tak uvidíme

sipcek
21. dec 2009

ahojte,tak sme doma komplet servis a uz aj idem,lebo dosiel muz a chce farmarcit 😠 😀

andrejka10
21. dec 2009

Ahojte.
tak ja mám prvú časť bakalárky odovzdanú. Trápila som sa s ňou celú noc. ☹ Ale teraz už hurááá na Vianoce. Nech aj u nás sú pekné. 😀 😀
Petikd, držim palce nech sa vám výsledky upravia a nebude žiadna BA.
Danciacik, dnes si teda nemala veľmi príjemný deň. Škoda zabitého času v čakárni. 😖
Aj ja idem večer do Maxu. Len by ste sa museli nejako označiť, aby som vedela, keď sa stretneme, že s vami si píšem na MK. 😀 😀 😀 😀 😀 Takže, keď stretnete osôbku, kt. si ide krk vykrútiť za vami, tak nemáte niečo na tvári ale možno som to ja 🙂

sipcek
21. dec 2009

tak uz ma pustil 😀
vinka aj ja mam rada take buchty ale nemam odvahu ich robit,nie som kamaratka s kysnutym cestom 😀
peti tak to ma fakt mrzi,ze vysledky nedopadli podla vasich predstav,budem drzat palce,nech sa upravia co najskor.a co vlastne nemozete ovplyvnit?
babky koncim lebo Saska mi uz sedi na kolenach.ale som rada,ze vstava uz skor. 😉 tak papa vecer. 😉

miavin
21. dec 2009

ahojte, tak som tu - nevládzem, som totál vyčerpaná, malý mi dáva zabrať a to všetko okolo vianoc, vybavovačky, nakupy...už mi z toho šibe - akurát som sa dobre vyplakala manželovi do telefonu..... už mám toho fakt dosť niekedy..... ale bytík vyzdobený, balkon tiež, kúpeľna vyprataná, povysávané - okná umyté, všetko prichystané a ja sa cítim taká nepotrebná nejaká - asi depka..... ja som sa len potrebovala vyžalovať..... ešte zajtra nákupy na vianočnú večeru a už bude všetko zariadené...... snáď si cez tie vianoce oddýchnemmmm.
ďakujem pekne že som sa mohla vysťažovať.... 😀

zdenocka
21. dec 2009

Ahojte maminy,
Dancat, super, ze ocino je uz doma. Jeej, taka laska medzi nim a Miskom 🙂 .
Petikd, drzim palce, nech sa Damiankovi napravi co ma, a nech ma v januari uz dobre vysledky. Myslim na Vas.
Majuska, ako tu pisali maminy, nemusis sa bat, ze Ti syncek este nerozprava, ja mam synovca a zacal az po 3 rokov. Dolezite je, aby vsetko rozumel, ked rozumie, tak je ok.
Danciacik, no cakat v cakarni, to je hrozna otrava, taka strata casu 😠 . Ja ani po doktoroch nechodim, kvoli tym radam, len ku gynekologovi, lebo on objednava, a zubarovi, lebo aj on objednava 😀 .
Andrejka, takze si robila pracu? A o com si pisala? Nech sa paci aj tvojim profesorom 😉 .
Sipcek, tak Ti dnes Saska spala poobejde? To je dobre, vsak?
A coze davaju v Maxe, ked tam vsetky idete 😅 ?
Jaaj, ja som teraz za lenivu, mne sa tak nic nechce. Dnes sme pratali a od vcera robim vianocku vyzdobu. Este stromcek musime postavit a ovesat. Chcela som to robit s manzelom, no neviem, lebo on do 23 nonstop robi
😒 .

danciacik
21. dec 2009

Tak mi sme sa práve vrátili z Maxu, trčali sme tam 2 a pol hodiny, ešteže som nešla autom lebo by sme tam boli doteraz - hrozné zápchy.
Takže ako pozerám ste tu šikovnice, všetko popratané, vyzdobené,....
Len ja nič, len trochu popratané ale nič extra a ani výzdobu nerobím keďže budeme u našich.
Som si v Maxe chcela kúpiť knižku pod stromček ale je vypredaná, bude až zajtra na obed, tak tam budem musieť ísť zase.
Peti a ani nevieš kde sídli? Ja si zistím ako sa volá. 😉
Ešte mi treba žehliť ale už sa mi dnes nechceeeee asi to nechám na zajtra spolu s koláčikom.
Juuuj a sa musím pochváliť, že som dnes dostala od manžela predčasný vianočný darček - ja som mu bola odniesť cigarety a ja som dostala nový mobil. 🙂 Sa vytešujem ako malé decko.

vichrica
21. dec 2009

Dnes sme mali príjemný večer. Pozreli sme si rozprávku a povyberali hry, čo doma máme a ocko nám robil DJ. Laura si to užívala 😎
vinka - takže na večeru rum 😕 😕 😀
petikd - držíme Damiánkovi palce
danciacik - nakoniec sme neboli v Maxe, lebo kámoška to nestíhala, takže pôjdeme až zajtra. Chodíš ku Kravčíkovej? Tam sa hroooozne dlho čaká 😒
andrejka - fajn, že si už odovzdala prácu. Je to dobrý pocit, keď si človek môže trošku vydýchnuť 😉
miavin - vidíš, aká si šikovná. Toľko si toho stihla.

miavin
21. dec 2009

vichrica - no hej - to sa Ti zdá....dokopy mám stále pocit, že nemám nič urobené...už som dnes malého uložila a musím sa vyspať do kľudného dňa, lebo on to asi cíti, že mám nervy v p....i lebo jak vstal, len plakal a plakal....no zajtra večer dojde tatino veľmi sa teším, asi som sa nikdy netešila viac ako teraz, hrozne mi chýba... to je priznanie čo?

vinka
21. dec 2009

Ahojte baby už som doma.Mirka ty máš pocit,že si nič neurobila ale ja viem,že nemám doma nič porobené lebo doobedu nestíham a poobede tu už niesom.Tak budem na štedrý den lietať a upratovať ked sa vrátim z práce. 😝 No baby ešte som nedostala výplatu a už som ju aj minula.Kúpila som mužíčkovi toal.vodu a deodorant Hugo Boss.Miluje ju tak dúfam,že sa poteší.Vôbec o tom nevie. 😉 No ak mu to neprezradíte alebo si neprečíta kona. 😀 😀

petikd
21. dec 2009

Dakujem baby,že na nás myslíte 😉
Dani pánečku,ja som si nevšimla tvoje otázky 😕 viem ako sa volá,Kováč isto a asi Ladislav a je v Aduse 😉
My sme urobili stromček,teda manžel postavil a ja som zdobila,ale ešte ho nevidela mamka tak ho isto budem prerábať,lebo ja mov niesom na také veci 😀
Maji ved to je normálne,že míname výplaty,ešte ich ani v rukách nemáme 😀 Juuj ja som mužovi povedala dnes v meste,že pôjdeme ničo kúpiť jemu pod stromček,ale on že nie že on má všetko,takže my si nekupujeme nič,my na seba míname cez rok 😀

vinka
21. dec 2009

Petka ved práve preto som mu kúpila lebo on dostane panvice pod stromček.Mi kôli deťom si niečo dáme pod stromček aby mal každý aj ked len mydlo na ruky ale predsa. 😀 No a kúpili sme si panvice a mužopvi vravím či to môže byť pod stromček a on,že hej.No čo mal povedať.Tak som sa rozhodla,že si zaslúži to čo chce.Ja tie peniaze súrne nepotrebujem na nič tak poteším tým nielen jeho(aspon dúfam)ale aj seba,že som urobila mu radosť. 😀

miavin
21. dec 2009

no - s tými darčekami, my sme si tiež kúpili spoločný darček - takže som mu povedala, nech viac nekupuje, lebo nemáme peniažky na somariny..... tak verím,že ma neprekvapí, lebo sa budem cítiť blbo....

danciacik
21. dec 2009

No tak mne detváky už spia - teda aspoň dúfam.
Maji určite to bude super darček - Hugo Boss nemá chybu. Môj ocko ju má. 😉
My sme si s Jarkom hovorili že si nič nebudeme kupovať a kukaj ho, už mám nachystané ja pre neho nohavice a hrnček a on pre mňa nohavice, dnes mobil a zajtra si idem po tú knižku.
Peti ďakujem si poklad, hneď v novom roku si zistím či berie nových pacientov. 😉

adrina
21. dec 2009

ahoj kočandy..v maxe som dnes bola aj ja..dani..tebe som videla ked si s detičkami kráčala,ale ja som bola autom ja zajtra ešte robím,juuj,ale sa mi nescééé...ale teším sa ,lebo mám voľno až do 4.1. 😀 😀 😀 😀
mne boli dnes vyčistiť sedačku,tak sedíme v spálni,lebo musí vyschnúť 😉 😉 😉
ja som dnes poprinášala z roboty darčeky,dúfam,že ich neobjavia

miavin
21. dec 2009

No nič dievky idem do hajan pomaly.... prajem dobrú nocku a krásne sníčky...

danciacik
21. dec 2009

Juuj škoda Adi že som ťa nevidela 🙂 .
Nič idem aj ja do postele, manžel nejak nechodí, Paťko už plakal tak sa idem túliť aspoň k tomu malému chlapovi. Dobrú nocku. 😉

vinka
21. dec 2009

No my s mužíkom sme boli v kauflande. 😉 Tak som si urobila šalátik zeleninový a čítam si vás. 🙂
Danciacik no jemu sa páči hugo.Stále to opakuje.Tak dúfam,že sa nerozčertí.No on si to aj zaslúži.Už je to dosť,že vydržal so mnou tak dlho. 😀 😀

vinka
21. dec 2009

No tak ja som zas prišla po funuse.Tak idem ja spať. 😝

sipcek
21. dec 2009

ahojte,tak ja tiez len zamknem 😀
mirka ja som mala taky isty den ako ty 😉 cely den sama s malou,svokra od lekara rovno na fusky,len sa prisla najest domov,Borko furt nieco robi a Saska ma uz vytacala skoro do revu.O osmej vecer som povedala Borkovi nech si ju berie,lebo som myslela,ze vybuchnem.To decko nechce jest,len vymysla.som jej hriala polievku a ona sla po stolicku a prisunula si ju ku peci,ze ide aj ona pozerat a skoro stiahla hrniec na seba.darmo jej vravim,nech tam nechodi,no, nesmiem ju nechat samu nikde.ked nieco potrebujem porobit len chodi za mnou ako bludna ovecka a vola ma.aj s nou upratujem,zamestnavam ju,no nie stale ma naladu a ked nie je po jej voli tak sa rozreve.Tak by som potrebovala ist vonku sa prejst sama,len tak do mesta po vykladoch popozerat ☹

zdeni no hej,spala aj vcera aj dneska 😀 sice nie dlho ako zvycajne ale aj hodinka sa rata 😀

ale az mam vycitky svedomia,ze len po nej vrieskam,ale ona akoby nereagovala na kludny hlas 😀 chcela som aby sla so mnou dole,ze jej idem obut papucky a ona nic,tak som ju pekne zavolala este dvakrat a ked ani tak nereagovala,som sa dvihla a sla sama.To si mala vidiet ako vystrelila za mnou,ze aj ona ide dole.no inak sa neda.nemienim sa podriadovat jej vykrutkami.

no pisem uz roman,tak pa a dobru noc,zamykam 😉

dancat
22. dec 2009

dobre ranko žienky,ja pracujem aj zajtra,lebo mam uz iba 4 dni dovolenky a tie chcem vziat medzi sviatkami,ze budeme mat dlheee praaazdninky. Nam volali , že uz je ta skrina,mm pre nu vcera siel,zrkadla nenamontovali - zabudli- kurnik tu.....tak sa mm bol pytat u sklenara,tak ze nam to urobi,ale chapete dvojita robota,zas tie dvere vlacik k sklenarovi 😠 😠 😠
Včera som sa taak vytočila aj na seba aj na mangela,tak dnes je Misko s dedkom tak som večer ze navarim perkelt im na obed. Večer maly vreštal,ze on iba so mnou ide spat,tak som k nemu lahla a jasna vec ze som aj zaspala a môj milovany mangel nie aby ma siel zobudit,drichmala som do desiatej a potom do polnoci varila....aj ked k jeho dobru musim povedat,ze on uz skoro vsetko urobil,uz sa masko varilo,ale aj tak,kym som dovarila a popratala kuchynu ta polnoc 😠
No som si vyliala serdco tak možem v klude pracovat 😀 ,ale uz len v kludnom tempe,sak idu vianoce 😀 pekny den zienky
petik juuuj to ma mrzi,ze mate zle vysledky......a nech v novom roku to ide len a len k lepsiemu papa

petikd
22. dec 2009

Ahojte
Dancat dakujeme 😉
Danciacik,ja som normálne prišla k nemu,ani som si nezisťovala či nás vezme 🙂
Maji zeleninový šalát...juuj dala by som si 🙂
Sipcek u nás je to tiež také.Poviem mu 4 krát pekne on nič,tak potom zvriesknem 😀
Juuj zase pekne sneží,ale ked hlásia teplo,som sa tešila na biele vianoce

adrina
22. dec 2009

ahojte babule...ja posledný deň v prááci,ešte to nejako vydržať a hurráááá vianocovať...včera mi vyčistili sedačku, tak aby som deti do obyvačky nepúšťala,aby zostala čistá 😀 😀 😀 😀 😀 aspoň do štedrého večera,lebo oni ju hneď zababrú 😉 😉 😉 😝 😝 😝 ...
dnes pozmývam dlážky,utriem prach a večer požehlím...a koniec,viac,ani ťuk 😀 😀 😀 😀
zajtra idem pre našich a Damíka....už sa vytešujem..bude plný dom ľudí..to ja mám rada na sviatky 😵 😵 😵 😵
idem sa ešte tváriť,že pracujem...čakám,či šéf nevyhodí nejaké vianočné odmeny...potešilo by 😀 😀 😀 😀 😀

vichrica
22. dec 2009

Ahojte. Doobeda sme sa boli prejsť so susedou v sekáči, ale nič som nekúpila. No a poobede budeme musieť ísť do obchodu kúpiť niečo na jedenie a prebíjať sa v dave ľudí ☹
Zajtra idem konečne piecť a ocino bude s Laurou ozdobovať stromček. Už sa teším 😵
miavin - to je pravda, že deti cítia, akú máme náladu. Ja keď som nervózna, tak aj Laura viac plače. Je normálne, že sa tešíš na ocina. Veď ste málo spolu, idú sviatky (emotívne obdobie 😉 ) a potrebuješ si oddýchnuť. Tak si ho užite 😵 A aký darček ste si kúpili?
vinka - aj mne sa páči vôňa Hugo Boss. Hm, len by nemusela byť taká drahá 😖
dacat - blbé, že vám tam nedali zrkadlá
adrina - príjemný posledný deň v práci