Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
25. dec 2009

No ved ja čo som zarobila vo fannku tak z toho som kúpila mužovi bossa.Ináč by ma prekvapil totálne lebo som dostala hodinky.

vinka
25. dec 2009

Joj a odfotzila si ju?pridaj fotečky aká bola krásna. 😉 Joj to damián dostal tričko také pekné to mamka moja mu kúpila v kik za pár šupiek vo výpredaji.Ale strááášne sa mu páčilo.Hned ho chcel obliecť a mal riflovú košelu.A povedal papa košela mám nové tričko.Už ho nosí druhý den. 😀 😀

sipcek
25. dec 2009

ked mi muz nastavi,tak pridam fotky.
To je super,ked sa detom pacili vianocne darceky 😉

sipcek
25. dec 2009

a viva co dostala?a ciare ste kupili nieco?prezerala som si tvoju farmu,ale toho mas 😀 ...

vinka
25. dec 2009

Hej to je základ.Vivien tam mala vo veciach sukničku maskáčovu.Fest sa mojej sestre páčila.Bola nová.Ked som jej povedala,že som ju kúpila v nabymaxe v sekáči až mi veriť nechcela. 😀 😀

sipcek
25. dec 2009

ja som tam tiez kupila uplne nove riflove saty.ale uz som tam davno nebola.zanedbavam o s Anickou.ten ucet bol za novy pausal,ale ratala som s tym az 13.1.,nie ze mi to zarataju uz teraz. 😠 platila som 87 eur 😠

vinka
25. dec 2009

No Chiara dostala od mojej starkej takú bundičku bielu.To som tiež kúpila v nabymaxe 😀 😀 Ale to len preto aby niečo mala pod stromčekom.No a Vivi dostala taký stolček kde môže bábiku krmiť,baldachýn,bubon naplnený hudob.nástrojmi veci na oblečenie a sestra jej kúpila vysávač metličku zo smetákom a kabelôčku.Ona miluje chodiť s kabelkou.To má asi po mne. 😀 😀 Ale to jej také kupuje po 1 euru alebo 50 centov.A Vivien má ohromnú radosť z nich.To je podstatné. 😀 😀 Joj a Chiare ešte kúpili takú súpravu teplákovu. 😉

vinka
25. dec 2009

Pre boha 😕 😲 😲 😲 To je dáko vela nie? 😲 To si kde volala na honolulu? 😲

vinka
25. dec 2009

Naozaj to ani darčeky mojích detí tolko nestáli ako tvoj tel.účet. 😲 😕

sipcek
25. dec 2009

paani,tak to ste mali stedro pod stromcekom. 😀
joj,uz ma muz vyhana,ze si chce pozberat urodu,som mu mala kupit na splatky novy notebook,nech mi da pokoj,uz mi s tou farmou lezie na nervy,lebo teraz uz total nerobi nic,len cumakuje na FB.ani svokre sa to nepaci,by to najradsej vyhodila von oknom.ti poviem,riadny zabijak casu,nechapem,ako to ty vsetko stihas 😀

sipcek
25. dec 2009

no ti poviem,ze to aj mna tak prekvapilo,ale moja svokra ma na moje meno telefon,ale ona vela neplatila.Som povedala,ze by som najradsej vyhodila vsetky mobily do kosa.ma to nebavi,lebo len tam pchame peniaze a dlhov plnu rit 😠

vinka
25. dec 2009

Tak moja,že v poslednej dobe nechávam obrábať farmu syna lwebo mna to už nebaví. 😀 😀 A ked chce zahrať pc tak musí najprv mame obriadiť farmu a tak si ide hrať niečo iné.Ale to je dosť velký účet za tel.To bolo v poriadku?Tolko si prevolala?Alebo prečo tak vysoký. 😕

vinka
25. dec 2009

No idem ja do hajan.Tak dobrú nocku babenky.Zamykám. 🙂

sipcek
25. dec 2009

bolo to ok,v orange si davaju zaplatit aj poj..any prd,esteze mam taku vysoku matersku,ze si to mozem dovolit 😠 oni si akoby dali predplatit ten novy pausal mi prislo,lebo mne sa zacina novy az 13.1.a uz som ho tam mala zaratany.ale okaslat ich.nabuduce si dam len najnizsi kredit a kto ma bude chciet pocut nech si vytoci moje cislo 🙂 vtedy len budem vediet ako casto ma chcu pocut 😀
pa zamykam aj ja 😀

anickamaros
autor
25. dec 2009

no babky tak som si vas precitala.
sipcek tak sa budu mat s cim hrat nase deticky zas maju nieco nove.uz sa tesim ked pridete na navsevu lebo nam drbe doma ked bude zajtra prsat tak pridte
tak babenky zamykam

vichrica
26. dec 2009

Dobré ránko. Odomykám. Čik, čik.

vichrica
26. dec 2009

adrina - vidím, že stan mal úspech. Damiánko má pekné očká 😉
bratkovah - úprimnú sústrasť ☹
miavin - na Silvestra pôjdeme ku kámoške a budeme hrať hry a večer domov. A čo Ty?
sipcek - škoda, že vám počasie na výlete nevyšlo

danciacik
26. dec 2009

Ahojte. 🙂
Prečítala som vás, popozerala som fotky, nádherné Vianoce ste mali.
Bartakovah - úprimnú sústrasť. ☹
My sme mali úplne úžasné Vianoce, deti podostávali kopec darčekov a sme sa aj trafili lebo sa s nimi vkuse hrajú.
Paťko si obľúbil plyšového macíka s ktorým aj spinká aj ho stíska.
A asi som aj ja bola dobrá, lebo som dostala okrem darčekov o ktorých som vedela ešte aj perfektný parfém od manžela.
Popridávala som fotky. 😉

zdenocka
26. dec 2009

Ahoj,
maminy, pozerala som si vsetky albumy, krasne okamihy ste nafotili, pri kazdej som sa az pousmiala, ze ako tie deturecne prezivali Vianoce, a ake nadherne darceky dostali 😵 .
Bartakovah, uprimimnu sustrast 😔.
Mne uz isiel tatik s Janickom na skusobnu jazdu. Ja neviem, kto ma vacsiu radost z auta, ci maly, ci velky, lebo maly sa vyvaza a velky to auto riadi 😀 . Anicka, uz ste ho aj vy skusali? Co nanho hovori Marosko? Uz vie aj sam jazdit? Sa tak tesim na leto, ako vyrazime po dedine a povozime tych nasich syncekov.
Maminy, som si tak oddychla, lebo od 24 nevarim, chodime na obed k nasim, a dnes ideme ku svokrovcom, plus ma tatik 3 dni volno 🙂 .
Pekny dnik prajem.

miavin
26. dec 2009

ahojte
zdeni - no náááádherné autíčko Janulko dostal - paráda - mm hneď povedal, že krásne, že nabudúci rok alexíkovi také prinesie ježiško - fakt krásne
ako ste babenky spinkali? idem pokukať foto

miavin
26. dec 2009

stresmenka - to máš jasné, že Ti poumývam všetky poháre - len dojdi, kým sa umyje vypijeme vínečko 😀 je to fakt úžasná pomoc.
dani - no krásneho ste mali ježiška, ako žiaria Larke a Paťkovi očká....a celkom bohatý bol ježiško, však? som videla vysávač, krásne hračky - no super....

stresmenka
26. dec 2009

ahojte maminy 🙂
zdeni ja som ho tiež uázala mm a tiež povedal, že také by bral pre davka 🙂 no bola by sranda keby sme sa všetky s rovnakými autami po PP vybrali 🙂

bartakovah - úprimnú sústrasť 😔

ľúbil, že mi myčku na narodky kúpi hehe to som zvedavá Mirka jasnéže prídem na kuk, lebo jaro mi sľúbil, že mi myčku na narodky kúpi 🙂, ale nepovedal, či na elektriku, alebo dajakú s dvoma rukami došikuje ( slúžku ) , ale aj tá by niekedy bodla 😀 😀 😀

Dani tak u Vás bohatý ježiško bol 🙂 joooj strašne su tie deti zlaté ako sa tešiť dokážu to len ty naši pubertiaci berú už ako samozrejmosť ☹ nie Adrina ? 😀

Joooj včera som sa toľko narehlila lebo Maroša tu nejaká kočka zháňala je vraj do neho paff a on je neceeeeeeeee tak som mu povedala, že ho hľadá a on mi nato : ,, joooj mami šak ona je čipnutá ( opitá ) ináč by tu nezvonila hambila by sa " no ani nedopovedal a zas no asi 5x a už ma tak nas.... srdila, že som jej povedala nech dá chlapcovi pokoj že na frajle má čas tak chvíľu bol pokoj a o pol dvanástej ďalšia, že je Majo doma tak nech príde von no mňa skoro urvalo, ale potom mi Majo povedal, že to susedina dcéra musela ísť zo psom a bála sa tak som sa tak smiala, že chalan na roztrhanie 😀 😀 😀 😀

stresmenka
26. dec 2009

mirka sľúbil -

stresmenka
26. dec 2009

mne tu dajaký škriatok vliezol lebo sto mám napísané jak tatar ☹

vichrica
26. dec 2009

Práve sme sa vrátili od susedov a poobede ideme aj ocinom a babinou na plaváreň 😀
zdenocka - aj MM sa hrá viac s kockami ako Laura 😀 Užite si tatíka.
danciacik - detičky dostali pekné darčeky. Tá reťaz na vianočnom stromčeku je z popcornu?? Super. 🙂
stresmenka - no, vidíš, akého máš šumného syna 😀

tami_tami
26. dec 2009

Ahojte, tak som tu zase, tentokrat uz ako mamicka 😉 tak sa pridavam k popradskym mamickam 😀 do teraz som nemala velmi co pisat lebo ste si pisali vacsinou o detickach a tak no teraz sa s vami mozem o radosti a starosti podelit uz aj ja 😉 takze sa teda predstavime: narodili sme sa den po termine - v utorok - 15.12. o 15:07 sekciou s mierami 3080g a 50cm, maly sa vola Nicolas a je uuuuuzasnyyyyy 😅 domov sme prisli 19. - v sobotu, cize Vianoce sme stihli a boli suprove 😉 maly dostal aj darceky od starkych a krstnych, inac sme si vela darcekov nedavali kedze maly bol pre nas tym najkrajsim darcekom... inac ked nespinkame tak placeme vacsinou, no babinka je ako uspavacie zariadenie - akonahle ho vezme na ruky - hned je vsetko o.k - takto to fungovalo aj pri sestrinom drobcovi 😀 som z maleho totalne hotova, mame par dni a uz mame nejakych 150 fotiek nafotenych 😀 tak zatial tolko - nedalo mi nepochvalit sa 😵 😵 😵 😵

anickamaros
autor
26. dec 2009

ahojte
ja som akurat dovarila polievku ale je mi na prd boli ma strasne hrdlo mam teplotu a kaslem jak tuberak dufam ze ti nie je prasacia chripka 😒
dani krasne darceky dostali deturence.
ja este len pridam nejake maroskove fotky nie je cas ale popytam mm nech stiahne do pc.
dnes ho ma na starosti tak uvidime ako to dopadne ale ja dufam ze dobre ved som na blizku.

miavin
26. dec 2009

jéééj tami - tami - srdečne gratulujem ku krásnemu vianočnému darčeku - prajem veľa veľa zdravíčka a veľa mliečka, a podávaj sem-tam nejaké info a aktuálne foto - tešíme sa s tebou - vitaj mamina medzi nami 😀

miavin
26. dec 2009

tami - krááásne fotky, Nicolasko je prekrásny - také ňu ňu bábätko - super

danciacik
26. dec 2009

Tami, už som ti síce gratulovala na facebooku ale ešte raz gratulujem. Pozrela som si fotečky tak malý je strašne zlatý a musím uznať, že aj ty vyzeráš super, ja som po Larke vyzerala o takom čase ako keby som minimálne týždeň preflámovala.
ďakujeme za pochvalu.
Kati no my sme u našich takú reťaz nemali, to bolo u sestry kde si prišli deti tiež po darčeky a áno je z popcornu, mne sa tiež hrozne páčila. 🙂
Zdeni super autíčko máte - tak nech dobre slúži vám a Anička aj vášmu Maroškovi - budú frajeri 🙂 .
No Larka mala hroznú radosť, fakt to veľmi prežívala, keď dostala Snehulienku tak jej očká len tak žiarili, ale pri všetkých darčekoch skákala od radosti. Dokonca aj keď rozbalila balík v ktorom boli nohavičky tak aj tým sa strašne tešila. Sa mi to páči, že sa dokáže tešiť úplne z každej drobnosti. Ale tohto roku mali fakt hojne okrem oblečenia tá Snehulienka, húsenička od Fisher price, knižky (Larke sa hrozne páči knižka o Červenej čiapočke kde si stláča gombíky a ,,ujo" jej rozprávku číta), Aqua draw teiž bodovalo, no proste všetko.
A Paťko no tam zabrala najviac garáž a volant to nemalo chybu.
Bianka ach tí puberťáci. 😀
No ja som tiež spomínala tohto roku, že aká som bola, kým som bola ako dieťa tak tie Vianoce boli pre mňa niečo fantastické, ale postupne to opadlo, ale teraz keď som videla Larku tak som to cítila zase - proste to čaro Vianoc z pohľadu detí.
No ale som sa rozkecala. 😀