Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
28. dec 2009

caute tak co je tu niekto? ci az zasa ked ja uz pojdem spat 😀

danciacik
28. dec 2009

bože baby, nieže dačo napíšete 😠

stresmenka
28. dec 2009

dani došiel ti mail???

danciacik
28. dec 2009

hej došiel len moje deti sú mierne povedané neskutočne rozšaleté tak čakám kedy ich dám spať a pokukám poriadne a pošleš mi tie knižky zajtra?

stresmenka
28. dec 2009

áno drahá manžel ti ich donesie na leopoldov? a myčka budeeeeeeeeeee majo ho prehovoril 😀 😀 😀

danciacik
28. dec 2009

čooo? na leopoldov nieeee - ja som u našich? nemám si po nich niekde prísť?
A gratulujeeeeeeeeeem. Čo zabralo?

stresmenka
28. dec 2009

on nevie kde tak že pri kryptone sa stretnete a ja ti budem volať keď tam pôjde, lebo presný čas nevie ☹ a tie noviny máš? či ti pozriem tu v stánku či ich ešte nemajú?

stresmenka
28. dec 2009

a čo zabralo ?? majov mail 😀

danciacik
28. dec 2009

no moja to bude trošku komplikované. Poprvé neviem kde je Krypton a po druhé o deviatej máš školenie.
vážne, júúúj napíš aspoň do IP o čom bol.

stresmenka
28. dec 2009

krypton je v ňom ten sekáč čo si sedačku do auta kúpila a o 9,00 maš školenie???? či čo??
IP za chvíľu pošlem 🙂

danciacik
28. dec 2009

aha už presne viem ok
hej o deviatej mám školenie problém že neviem ako dlho viac ako hodinu asi nie
pošli, pošli

stresmenka
28. dec 2009

oki tak ti to donesie do 8,30?

danciacik
28. dec 2009

paráda, platí, ďakujeeeeeeeeem si poklad 🙂

stresmenka
28. dec 2009

tak ti prezvoním keď bude odchádzať z práce, lebo aj tak má cestu na juh 🙂 idem tvoriť 😉

danciacik
28. dec 2009

ok moja tak budem čakať. ja idem čítať paaaa.

vinka
28. dec 2009

Stresmenka aj mna zaujíma ako tvoj synátor presvedčil mužíka,že bude myčka. 😲 🙂 Som zvedavá no a čo. 😀 😀

vinka
28. dec 2009

No ja som už dlho nebehala s varechou po izbe.21 hodín a oni ešte nespia.Tak varecha do ruky a hybaj na deti. 😀 😀 Ale Damiánovi stačilo ju len ukázať a už vedel čo má robiť.A Vivien to videla prvý krát v mojej ruke.Tak len vyplašene spod paplonu kukala. 😀 😀 A už aj ticho je tam. 😀

vinka
28. dec 2009

Jasné ja som prišla a vy ste zmizli.Idem radšej nech si píšete. 😝

vinka
28. dec 2009

To tu ešte nikto nebol?No nič idem ja do hajan.Tak papa. 😉

vinka
28. dec 2009

No pes vyvenčený a už idem do hajan.Tak dobrú nocku zamykám papa. 😉

sipcek
28. dec 2009

joj som nemohla skorej,som uspavala malu dnes ja a kecala a kecala....
tak vam prajem dobru nocku,papa zamykam 😉

sipcek
29. dec 2009

tak som tu len nakukla ci niekto nespi ale uz vsetky chrapete,idem aj ja 😀

juliet221
29. dec 2009

dobre ranko. odmykam 😀

vinka
29. dec 2009

Ahojte baby.No ja zas musím ísť zas reklamovať pekárnik. ☹ ☹ ☹ Už som z neho nešťestná.Idem si piecť chleby aby som mala do zásoby lebo mám doma skoro 30 kg múky a mi zvlhne kým mi vrátia pekárnik. ☹

stresmenka
29. dec 2009

Ahojte maminy 🙂 Majka a čo sa mu stalo??? ani sa nedivím šak ty ten pekárnik využívaš na 1000% to ne jak môj, že len sem tam ☹

Maji napísal mu, že keď chcel aby sa kúpilo LCD neprotestovala som vybrala ečka a dala, keď chcel nové auto vybrala peniaze dala a keď ja chcem poondianu umývačku za 400€ tak ani bohovy, že to nie je len pre mňa ale pre celú rodinu 🙂. Tak včera povedal, že si mám ísť kúpiť, ale až v januári, lebo musíme doriešiť prívod a odtok vody, lebo ja to mám poprerábané 🙂.

vinka
29. dec 2009

No múdro mu povedal synák múdro. 😀 😀 No búcha ale iba pri 13 programe.Pri miesení.Tak uvidím čo povedia.No ale musím si predpiecť chlieb lebo mám múky vela doma.Mám prázdny mrazák tak môžem piecť. 😀 😀 Ved aj mamka moja povedala,že oni sa prerátali,že mne ho predali lebo ja ho využívam na 100% a už sa nenájde asi nikto iný čo používa pekárnik aj 3 krát denne.

stresmenka
29. dec 2009

joooooooooooooooj tak to sa nediv, že ho porazilo 🙂 a daj dajaky dobrý recept na chlieb, lebo tie čo ja mám recepty už sme prežratý a aj bylinkový som robila, ale nikto ho moc necel tak som sama pučila a aj tie sladké čo mám tak už som 100x robila tak preto som prestala piecť ☹

vinka
29. dec 2009

Moja nedám ti recept lebo u nás sa pečie iba ten mliečny.Ale ked chcem niečo iné tak najčastešie hladám tu na tejto stránke. 😉
http://vareni.dama.cz/

stresmenka
29. dec 2009

OKI ďakujem idem kuk a možno upečiem aj ja aj u nás ide naj naj ten mliečny ale pečie sa 3 hodky a za pol hodky je v ťahu ☹

danciacik
29. dec 2009

ahojte, mám po školení a idem sa len baviť s bambulkami, lebo od januára mi začínajú dve šichty.
Maji netráp sa, ale si asi fakt jediná čo tak používa pekárnik ja len tak 1-krát denne.
Juuuj dens budem veeeeľa čítať sa tešíííííím.