Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
19. jan 2010

No a teraz si v akurátnom veku a stále pekná. 😀 😀 Joj ja odpisujem jak debilná.Dva príspevky do zadu.Kukám správy a potom neviem odpisovať. 😝

vinka
19. jan 2010

Joj deti som dala dfnes skôr spať lebo to už bolo na šalený dom. ☹ ☹ Vivien je unavená lebo ráno skoro vstala a na obed ešte málo spala. ☹ ☹

miavin
19. jan 2010

vinka - no uvidíme koncom roka, či sa zadarí..... 😀

vinka
19. jan 2010

No hej a nezareagovala si minule.Máš už parťáčku ne tehulkovanie či sa mám muža opýtať. 😀 😀

miavin
19. jan 2010

no zdenočka vravela, že budú uvažovať, ale mohla by si sa ku mne pridať - týmto vyzývam všetky ktoré plánujú - pridajte sa - koncom roka miesime 😀 😀 😀

vinka
19. jan 2010

😀 😀 😀 No moja mna by už starý vyčistil sám. 😀 😀 Ta kde to tolko deti živiť. 😀 Ale možno o 7 rokov ked budeš čakať tretie tak potom možno aj ja ešte. 😀

vinka
19. jan 2010

Miavin a dajte presný den či sa nestretnete aj na pôrodnici a toto isto dáme do markizáckych správ. 😀 😀

miavin
19. jan 2010

vinka - to by bola sranda, nie???? no my tretie už nie - budeme radi, ak sa druhé zadarí a bude zdravučké.... 😀

vinka
19. jan 2010

Joj moja aj môj muž povedal,že tretie nie.A kukaj. 😀 No to by bolo isto na jednu story. 😀 😀

evicka1
19. jan 2010

kocky prepacte ze vam tu leziem. len sa chcem opytat, akosi mi nejde stranka aqua city poprad, neviete ci je tam nejaky detsky bazenik kde sa vyblaznia aj rocne deti? sim dakujem

juliet221
20. jan 2010

dobre ranko . odmykam. no jak nam pekne snezi 😀 😀 😀 😀

miavin
20. jan 2010

dobré ránko..... juliet - ešte si celááá? no už to máš za pár - každý deň čakám, či nás nepotešíš správou že už si mamina....

juliet221
20. jan 2010

ahoj no este som 2v1 aj cela rodina len caka kedy dojde mms ze uz a ja este furt nic 😀 😀

petikd
20. jan 2010

Ahojte
Julet sneží?Jooj a u nás nič 😒
Teda Mirka ja by som sa pridala,ale nie,mám čas,ja by som chcela ešte 2 deti,tak po sebe.Ale ktovie,možno jak bude so starkou otec a ja si nebudem môcť nájsť robotu.... 😉
Evicka isto bude bazénik,baby chodia do aquacity 😉

juliet221
20. jan 2010

no hej snezi tu 😀 😀

vinka
20. jan 2010

Ahojte ciciny moje. 😀 😀 Evička je tam detský bazénik aj kútik po plávaní detský všetko je tam. 😉

petikd
20. jan 2010

Jaaj Juli už aj u nás taký malý padá 😵

juliet221
20. jan 2010

no vidis tak to je fajn. ale uz by sa aj mohla skoncit zima 😀 tak zima o nicom a ani lyzovat nemozem. ☹

vinka
20. jan 2010

Ejha idete sa pretrhnúť z tolkého písania. 😀

andrejka10
20. jan 2010

Ahojte maminky. Ja len zase na skok. 🙂 Nejaký dobrák nám tu vŕta a malú mi zobudil. 😠 Už sme boli dnes aj kočíkovať, bože ale som zmrzla. Bleee 😀

Víchrica, supééééér, blahoželám ku štátniciam. Si šikulka.
Vinka, tiež blahoželám ku prvému zúbku. A to len tak???? Žiadne teploty ani hnačky??? Ani plaču? Tak to u nás nehrozí. 😒 Inak, nádhernýýý kalednár.
Petikd, takže až do Blavy musíte isť? Ešte,že je doky super. Tak vám držím palce, nech to máte za sebou. 😉

vinka
20. jan 2010

Adi no plaču bolo a nervičky tiež.Ale našťastie žiadne hnačky ani teploty. 😉

vichrica
20. jan 2010

Noc bola hrozná. Laura od 23.00 do 1.00 ryčala ako pavián. Neviem, čo jej bolo. Vôbec nechcela spať. 😠
Dnes som si bola vybaviť rodičák a poobede ideme plávať. Dúfam, že si zas nezabudnem plavky 😅
petikd - už do 2 hodín? A to prečo? Ďakujem. Som rada, že sa už nemusím učiť.
vinka - ďakujem veľmi pekne 😵 Vidím, že si sa zabávala s fotkami 😉
mammy - dík
miavin - nečkalo sa mi, ale určite pomohlo, že si na mňa myslela 🙂 Nejdeš dnes s nami plávať? Ja plánujem "miesiť" až po lete 😝
andrejka - ďakujééém
evicka - www.aquacity.sk

miavin
20. jan 2010

ahojte
vichrica - no rada by som šla, ale došla mamka ku mne na noc,...takže inokedy, ale ďakujem....nabudúce určite pôjdem.... ešte raz gratulujem

tomaslavka3
20. jan 2010

Ahojte-miavin-mame sa celkom dobre.Trojcatka chodia do skolky uz na cely den,lebo ja uz robim na 6 hodin.Majte sa vsetky fajn 🙂 🙂 🙂

vinka
20. jan 2010

Tomaslavka ahoj.A ked pridáš pár nových fotiek nenahneváme sa. 😀 😀

majuska1988
20. jan 2010

ahojte maminky takze nas doktor kvoli tomu ze dami neje posiela na gasto. vysetrenie no som zvedava ci nam nejako pomozu. aj sa trosku bojim aby mu nic zle nezistili ☹
tomaslavka3 mas nadherne trojcata a velmi ta obdivujem lebo urcite mat trojcana nie take lahke drzim vam palceky nech ste zdravy 🙂

majuska1988
20. jan 2010

zase som sa pomylila myslela som gastroentoloicke vysetrenie

petikd
20. jan 2010

Majuska tak držíme palce,aby to nebolo nič vážne a aby bol Damianko v poriadku 😉

juliet221
20. jan 2010

majuska neboj urcite bude vsetko ok 😉

majuska1988
20. jan 2010

dakujeme maminky ze nam drzite palceky 🙂