Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

lenocka84
1. aug 2010

@vinka tak ja teraz "dovolenkujem" a on tam robi, ale tak chcel by
no uvidime

vinka
1. aug 2010

Hej len som myslela,že pred materskou či si tiež tam robila

lenocka84
2. aug 2010

@vinka ja od uz 6 rokov v ba, on 5
z kk som odisla hned po skole

lucik106
2. aug 2010

ahojte chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s tým, že sa vám stane z očí? nikdy som veľmi na také veci neverila, ale odkedy mám malú tak to je skoro na dennom poriadku ☹ chcela by som vedieť ako sa dá tomu vyhnúť?

danciacik
2. aug 2010

Ahojte, Lucik no nie každý na to verí, ale ja áno a už sa mi to aj stalo. Keď sa ti stane s očí tak sa škrtajú zápalky a hádžu do vody ale to ťa asi zaujímať nebude, ale aby si sa tomu vyhla tak sa hovorí že si máš dať buď nejakú červenú nitku alebo šnúrku na ruku a malej by si mohla pripnúť do kočíka takú malú červenú mašličku alebo ak nie tak sa hovorí že si máš niečo obliecť naopak, stačí ponožku alebo spodné prádlo. 😉

lucik106
2. aug 2010

uplietla som jej červený náramok na rúčku a nič, a uhlíky hádžem tiež už keď si neviem rady, ešteže mi to mamina ukázala ako sa to robí. skúsim jej dačo obliecť naopak to som neskúšala díky 🙂

danciacik
2. aug 2010

nie je za čo 😉

zdenka_pp
5. aug 2010

Ahojte baby, tak som sa odhodlala a píšem...kde tu v PP je dobré kaderníctvo, kde dobre a nepredražene strihajú?

danciacik
5. aug 2010

Ahoj Zdenka, ja som spokojná v Maxe ale tam je to dosť drahé a najspokojnejšia som so Saškou, to je jedna z nás čo si spolu píšeme, ona mi robí vlasy. 😉

zdenka_pp
6. aug 2010

@danciacik Ahoj, v Maxe som bola aj ja 2x, no teraz som bola menej spokojná. Raz som bola aj v jednom blízko pri nemocnici, takom fakt komunistickom, ale celkom dobre ostrihali. U nás doma mám super kaderníčku (aj keď tam zvyčajne strávim aj 3 hodiny 😠 , stojí to za to), aj ceny sú lepšie, ale nemám sa tam ako dostať, bus neprichádza teraz do úvahy.

danciacik
6. aug 2010

@zdenka_pp no ja som od detstva chodila do Výkriku do kaderníctva aj svadobný účes mi robili vo Výkriku ale potom som začala chodiť ku Saške iba raz keď nemohla tak som išla do Maxi ale ja som úplne spokojná s ňou takže by som nemenila

vinka
6. aug 2010

@zdenka_pp Tak dobré kaderníctvo je aj v meste a je tam kaderník.Ja tam chodím.Ale kolko stojí tžo neviem to platí moj muž stále. 😒 Ale kaderník je perfektný fakt 😉

zdenka_pp
6. aug 2010

@vinka Vinka, napíš mi prosím do IP, že kde to v meste je a ako sa volá.

janka257
13. aug 2010

Ahojte baby, neviete mi niektora z vas poradit, keby som chcela ist k dr. Vojtassakovi na 3D ultrazvuk, co by ma to stalo, ked nie som jeho pacientka? Kolko stoji u nho foto? Diky fest

danciacik
14. aug 2010

@janka257 no veru istá si nie som aj keď k nemu patrím ale myslím že niečo okolo 50 eur

danciacik
14. aug 2010

@janka257 tu je jeho stránka môžeš skúsiť zavolať - sestrička ti povie

fidorka1108
15. aug 2010

🙂 caute babenky mozem sa opytat kto poradi ok ms na juhu alebo na zapade? hm uvazujem malu do ms dat ale neviem ci my ju vezmu am 2r ale secko ovlada na wc aj papat aj vela keca hm diki za radu pa 😝

danciacik
15. aug 2010

@fidorka1108 ahoj no a na ktorom Juhu by si chcela? Na starom alebo na novom? MOžno ti ju zoberú ale to sa dozvieš najskôr v septembri lebo oni detičky 2-ročné zoberú len vtedy ak nenaplnia počty 3-ročnými.

fidorka1108
15. aug 2010

avoj diki na novom juhuuu ja viem iba ak maju volne miesta dik 🙂

danciacik
16. aug 2010

@fidorka1108 na Novom Juhu je výborná MŠ Záborského je úplne super, riaditeľku tam robí pani Rybková, zlatá to žena, vždy pomôže keď môže. 😉 My sme tam chodili kým sme sa nepresťahovali

fidorka1108
16. aug 2010

avojj faktt hmm zvazim pocula som aj plusy aj minusy ako vsade v kazde ms diki aj tak 🙂

vinka
16. aug 2010

@fidorka1108 to záleží ako kto.Ja som dávala do škôlky na okružnú a spokojná som nebola a ide tam dať známa lebo ona nieje spokojná s taškou kde ja zas chcem dať dievčatá.Tak asi takto je to zo škôlkami.Ale už budeme vyberať kde je miesto a nie čo sa nám páči alebo nepáči. 😒

fidorka1108
16. aug 2010

vinka j a som davala na okr.ale uz davno a som bola moccc spokojna ale casy sa menia aludia tiez asik tolko k teme mojej dik pa

andrejka10
13. okt 2010

Jéééjda, to bola námaha, nájsť našu diskusiu. 😉 Musím ju posunúť trošičku do predu, aby nám nezakapala. 🙂
Či tu maminky vôbec nechodia??? 😨 😨

vinka
13. okt 2010

@andrejka10 Nie moja nechodia.Ale ked nemáš nič na robote tak môžeme tu chodiť mi dve. 😀 😀

andrejka10
13. okt 2010

@vinka 😀 😀 😀 😀 , no ty ma nájdeš všade 😀 😀 😀 😀 Si ma teraz odhalila, ako sa tu snažím oživiť tému.

vinka
13. okt 2010

@andrejka10 moja to naopak.Mna nájdeš všade.Aj tam kde netreba.Alebo hlavne tam kde netreba. 😀 😀 😀

andrejka10
13. okt 2010

@vinka , pre jána pána ty si už doma??? Ty máš niekde nejaký pohon??? 😀 😀 😀

vinka
13. okt 2010

@andrejka10 moja už dávno. 😀 😀 O 16:30 som doma obed 😀 😀 jedla.

andrejka10
13. okt 2010

@vinka , pekne, že o 16,30 obed. To už pomaly ako ja. 😀 😀 Keď idem na zumbu, tak obed je o 19,30 😀 😀 😝 😝