Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zdenocka
12. jan 2010

Ahojte maminky,
prisla som Vas pozdravit 🙂 .
Juliet, krasne foto mate z ultrazvuku 😵 . Vyrera to tak, ze sa Vam narodi poriadny chlap 😉 .
Miavin, akurat som si pozerala Vas album. Jeeej, tak vy uz chodkate? Alexik je riadne sikovny chlapcek 😵 .
Maminy, chcela som sa Vas opytat, kde davate strihat Vase deticky? Janicko ma hrozne dlhe a kucerave vlasky, tak ho potrebujeme ostrihat. Tak mi je luto tych vlasou, su krasne. Ale je chlapcek a ked mu dame dole ciapocku, vyzera ako certik s tymi vlaskami dlhymi 😀 . Pridala som fotecku 😉 .

petikd
12. jan 2010

Ahoj Zdeni,zlatučký je 😵 No Damiána strihám ja alebo môj otec,naposledy ho strihala kaderníčka čo nás chodí strihať 😉

gajana1
12. jan 2010

Ahojte dnes sme boli v poradni a Dr. nam prezradil pohlavie len jedneho dieťatka čiže vieme že jedno babo bude chlapček a druhe sa nam skrylo

Baby čo poviete na tento kočik:
http://ww.mimibazar.sk/foto.php?id=7463616

len neviem aku farbu vybrať

juliet221
12. jan 2010

zdeni to hej vyzera ze to bude fajny buncosko. 😀 😀 😀

miavin
12. jan 2010

Ahojte babenky, nepísala som tu dlhšie, ale ako už Zdenočka spomenula máme trošku veselé starosti, drobček začal chodkať, takže máme veselo..... čo tu je nové?

zdenocka
12. jan 2010

Petikd, dakujeme, som mu dala sponku 😀. Takze dnes sme nesli ku kadernikovi, lebo nemam k dispozicii auto, tak sa pokusim vecer Janicka ostrihat sama 😅 .
Gajana, to je vyborne, ze viete, ze bude jeden chlapcek. Kociarik je pekny.
Juliet, som zvedava, kolko bude mat drobcek, ked sa narodi, ked ma take krasne baculate licka 😵 .
Miavin, to vazne uz sam chodka? Tak to gratulujeme k takeme velkemu pokroku, a aj k 9 mesiacikom 😉 .

miavin
12. jan 2010

zdeni - ďakujeme pekne - sú to len prvé pokusy, ale prejde skoro celú obývačku u našich - keď sa podarí.... 😀

juliet221
12. jan 2010

zdeni to som zvedava aj ja kolko bude mat.nemusel by bit nejaky velky.ja som doteraz pribrala 9kg tak som zvedava 😀

petikd
12. jan 2010

Zdeni tak držím palce,pri strihaní 😉
Mirka jgratulujeme k 9 mesiacom aj k chodkaniu.Juuj aký je zlatý,šikovný 😵 aj Damušo začal tak chodiť 😉

miavin
12. jan 2010

peti - ďakujeme pekne....je to fakt krásne obdobie.....
dievčatá prajem dobrú noc, malý je v postielke, vypína pc, papapa 😉

vinka
12. jan 2010

Joj baby dnes som nemala ani čas na kona.Najprv som sesterke vysvetlovala ako sa pracuje v gimpe a medzi to deti a motám sa celý den.

vinka
12. jan 2010

Boli sme dnes v poradni tak sa Chiara nepáčila dr.že ešte sama nesedí ale,že sa spína a nechce byť na brušku.Tak povedala,že ked do 3 týždnov si sama nesadne tak nás pošle na cvičenia na rehabku. ☹ ☹

helka1
12. jan 2010

Ahojky,
Gajana pekny kociarik 😉 len by som chcela vediet vahu 😅 ale u dvojkocikov to byva dost 😔 s tym nic nenarobis 🤐 . Gratulujem k chlapcekovi aj mne nas spolocny gynekolog odhaduje chlapceka zatial len na 80 % 😅
Vinka myslim, ze tvoja Chiarinka ma dost casu na sedenie 😉 , nechapem preco maju Dr tendenciu urychlovat prirodzeny vyvin u deti. Aj mne radil nas detsky Dr podopierat dieta vankusmi, pricom na rehabilitacii nam to vyslovene zakazovali ...
Zdenocka k mojej svagrinej chodi kadernicka raz za cas a tak sme sa tam votreli a ta nam striha drobcov, len u nas bolo prve strihanie s velkym revom a to sme ho (Adamka) museli drzat dvaja 😅

zdenocka
12. jan 2010

Maminy, tak sme Janicka ostrihali, pridala som aj foto, nech vidite, aka som sikovna kadernicka 🙂 .
Juliet, to si krasne drzis vahu 😉 .
Vinka, a pediatricka si nahodou nepomylila vek Chiarinki? Lebo na ten vek co ma, tak sa ma prevraciat z chrbatika na brusko, a okolo 6 mesiaca sa ma vediet prevratit aj z bruska na chrbatik, a sediet by mala vediet len z oporou, ale hlavicka musi byt zpriamena. To je este velmi skoro, aby si ona sama sadla 😕 . Ja si tiez myslim, ze kazde dieta je indivudualne, niektore zacnu robit nieco skor, niektore neskor 😉 .

vinka
12. jan 2010

No tak Chiara sa už vráti aj z bruška na chrbát.Aj sa tak pootáča,že ju občas hladám lebo nieje na zemi tam kde som ju dala. 😝 No ja som už zabudla ako to chodí. 😀 A vek si isto nezmýlila lebo ešte pozrela,že kolko má preto povedala,že taký jeden dva týždne jej ešte dáva. 😒 Aby sedela. 😢

vinka
12. jan 2010

No super Zdenka.Jaký je on jak baránok. 😀 😀 No pridám ja fotečku ktorú som urobila sestre. 😉

andrejka10
12. jan 2010

Vinka, fíha, aj my ideme zajtra do poradne so Sárou. Tak som zvedavá, že čo bude. A hlavne koľoko váži. 😀 Ale mne sa vôbec nezdá, žeby už musela sama sedieť. 😕 Každé dieťa je iné. Nemám rada tabuľkové normy. Všetky deti, šup do jednej tabuľky. Veď to by sme namali ani géniov. 😀
Zdenočka, šikovná maminka si. Pekne si malého ostrihala, ale aj s gumičkou bol zlatučkýýýýýý. 😀
Miavin, tak tebe už malý chodí, hmm, šikovný je. Veď má len 9 mesiacov. Tak teraz veľa trpezlivosti pri náháňaní 😉
Juliet 9 kg????? Tak to je supeeeer. Ja som len cez Vianoce 8 pribrala. Fuj, zahanbená som 😖
Gajana, kočík je kráááásny. Veľmi sa mi páči. Dobre ste si vybrali.

mammy81
12. jan 2010

Caveste zeny,

Vinka krasne fotky mas za nich 1 s hviezdickou 🙂

Zdeni maly je ako baranok, podareny 😉

Juliet ja som pribrala tiez len 8kg a mala mala 2800g takze pohoda 😵

Gajana kocik je pekny len vyberte nejaku neutralnu farbu aby bola aj aj ked vies len jedno pohlavie zatial 😉

No my sme bolii vcera na klinike-brali jej krv a idu jej robit testy na imunitu tak som zvedava ako dopadneme o 2 tyzdne vysledky.

Mirka malemu vsetko naj k 9 mesiacikom a ze uz chodka?? juj moja tak zacina doba vsetko skryvat 😀

vinka
12. jan 2010

No zajtra vás dočítam.Len som prišla zamknúť.Dobrú nocku.

miavin
13. jan 2010

dobré ránko - odomykám....
mammy - ďakujeme pekne
vinka - to čo je za hlúposť? náš začal sedieť až po 7 mesiacoch tuším, to sa nemá uponáhľať....veď dieťatko si vie kedy má čo urobiť, naša Ela v 8 mesiacoch začala sedieť, tak nech dokyna nestresuje - a ty kľud - nieže ju budeš nasilu dávať sedieť, vieš aké sú následky...... Chiarinka je šikovná a sama vie kedy sa posadí.... držím palčeky a informuj 😉

juliet221
13. jan 2010

dobre ranko. tak ja sa mam dneska hlasit v nemocnici.som zvedava co mi tam povedia. teraz by som vraj mala chodit na kontroly do nemocnice. neviete ako casto?lebo tento tyzden som u doky kazdy den. furt dac treba.v pondelok v poradni, vcera po vysledky a dneska do tej nemocnice.pocas tehu som ziskala odpor k nemocniciam za ten cas co som 2x lezala.

vinka
13. jan 2010

Ahojte baby.No na začiatok sa posťažujem.Celý večer som robila kalendár.Robila som september aj bol hotový a neuložilo mi to.Skoro ma šlak trafil z toho. 😠 😠 😠 Tak som to vypla a išla spať lebo by som pc vyhodila von oknom. 😠 😠 No idem robiť zas kalendár.

tomaslavka3
13. jan 2010

ahojte vsetky-vinka,neda sa na vas zabudnut,miavin-prve vase vianoce v trojici.Pa babenky 🙂 🙂 🙂

juliet221
13. jan 2010

no ja som uz z nemocnice doma. tak raucina ma poslal aby som chodila dalej na kontroly k svojmu dokymu.len si ma pohadzuju. do nemocnice mam dost na druhy den po termine ak dovtedy neporodim. tak idem volat svojmu dokyu

vinka
13. jan 2010

Juliet ale to sa už nechodí do nemocky na kontroly.Ale ku svojmu.Neviem prečo ťa tvoj dr.poslal do nemocky.No on možno preto lebo si bola hospitalizovaná. 😉 No ja mám už apríl a december hotový.A ešte 10 mesiacov a kalendár na svete. 😀

miavin
13. jan 2010

ahoj slávka - ako sa máš??? čo nového??? super, že si nás prišla pozrieť aspoň takto
juliet - to budeš normálne do poradne chodiť - ale do nemocky - každý týždeň - aspoň ja som tak chodila....na prietoky a poradňu...
vinka - ty si šikulka - tešíme sa na kalendár

juliet221
13. jan 2010

no tak ja budem chodit k svojmu.na prietoky a aj krv konrolovat.tie moje trombocity

petikd
13. jan 2010

Ahojte. 🙂
Tak sme boli na hematologii,rá vzala krv,ale povedala,že nemáme na 11 chodiť,lebo majú veľa a že si mám zavolať poobede či máme ešte brať tie kvapky.Objednala nás na 27,ale povedala,že tento týžden je tam doktorka z BA,tak že sa pokúsi nás objednať na piatok..Tak som volala,povedala že máme prísť v piatok a že kvapky máme brať
Takže ideme v piatok,dúfam,že bude všetko v poriadku 🙂
Maji juuj to je smola s tým ukladaním,to poznám aj mne sa to veľakrát stalo 😒 Maji mne sa tiež nezdá to s tým sedením,ved mne Damián sedel v 6 mesiacoch a mi vraveli,že ho nemám často dávať,že je skoro 😒Každé dieťatko je iné,jedno urobí skôr to druhé tamto 😉
Zdeni no vidíš aká si šikovná,podarený Janulo 😉

vinka
13. jan 2010

Mirka no neviem ako v kk ale v poprade sa už nechodí do poradne do nemocky. 😉 Raz na prietoky a potom až den po termíne. 😉 No poumývala som podlahy a ide sa pracovať na dalších mesiacoch. 😉

juliet221
13. jan 2010

no uz ani na prietoky iba den po termine. dneska mi tak povedali.a svojmu dokymu som sa nemohla dneska dovolat ☹