Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
15. mar 2010

Prečo ty a nie ja. 😕 😀 😀 Zamykám. 😀

sipcek
15. mar 2010

ahojte,tak ja zasa na sam konec idem.som si myslela,ze svokra umyje riad aby som mala pokoj ked vyjdem z izby ale ma svoje serialy a to ako priklincovana k telke.tak som ho umyla ja,dali sme si marlenku a nakoniec nemohla najst mobil,tak som jej prezvonila a on v nasej spalni pri vysielacke 😠 esteze Saska tuho spi,ze nepocula zvonit 😠 Borko sa asi stavil na pive tak ho pockam,ze potom pojdem do vane trochu polebedit,teraz nechcem,keby mala plakala tak by som nohy dolamala po schodoch.
Anickin Marosko ma chudatko zapal mocovych ciest,boze stale bojuju s tym,uz od malinka.
tak zamykam ja,mozno este Anicka pride po mne,tak domkne.papa

liluu
16. mar 2010

Ahojte baby, neviete mi poradiť nejakú predporodnú prípravu tu v pp?? Myslím, že už mám najvyšší čas, ale ešte som nič nevypátrala. Velké Ď.

vinka
16. mar 2010

Ahojte cicky.No Sipcek a načo si jej dala marlenku ked nepoumývala riady?Mala si jej dať čistý tanier,že každý podla zásluh. 😀 😀
Liluu ak sa nemýlim robia to v Bambíne ale niesom si istá. 😉

juliet221
16. mar 2010

liluu hej v banbine robia a kolegina chodi do nemocnice.doktor jej dal kontak ak si dobre pamatam 😀 😀

vinka
16. mar 2010

No tu je pusto tak idem ja do hajan. 😀

sipcek
16. mar 2010

ahojte
ta co to ze nemam co citat? 😀
Vinka tak toto ma nenapadlo 😀 polepsim sa 😀
chulietka ako ste na tom s mlieckom?

marika17
16. mar 2010

Tak konečne som vás našla .
Ahojte moje rodná tehulky. 🙂
Potrbujem toľko rád.Čakám síce 5 babo ,ale už si na nič nepamätám z predošlých 😔

marika17
16. mar 2010

Ešte som si síce neprečítala všetko čo píšete tak idem na to 😎

marika17
16. mar 2010

oprava do kelu ani pisať už neviem "moje rodné" a "potrebujem nie potrbujem" Sory

ako tak čítam nie je nás tu veľa a tehu veľmi málo čím to je ?

sipcek
16. mar 2010

ahoj marika,no to vies "kriza" 😀
ako to,ze si na nic nepamatas,ved by si mala byt uz profesionalka 😀
si rodacka s PP?napis nieco o sebe,my sme velmi zvedava kopa 😀

vinka
16. mar 2010

Sipcek to mne tak povedal primár ked mu povedali,že som treťorodička.A on no paráda tak vy to máte už v malíčku. 😀 A ja som si robila srandy a on,že a ešte sa aj smeje.Pôrod bez bolesti a smiala sa celá vizita. 😀
Marika neboj ked to príde na všetko si spomenieš a velmi rýchlo. 😀
baby mi ideme dnes plávať tak sa teším.ešte pečiem korpus.Idem robiť tortu nepoviem akú potom mi poviete načo sa to podobá. 😀 😀

marika17
16. mar 2010

sipcek vieš máme to po dlhšej pauzičke a ja som už vôbec nežila v tom že budem tehu....ja som bola zabehnutá v inom kolotoči škola práca rodina apod... a teraz sa nanovo rozpamätávam ale ja nato postupne prídem....asi som príliš mladá na takúto debatku....ale som profi takže idem ....niekedy nabudúce ....trochu je to tu nudné a na začiatok taká zvedavá kopa pa držte sa a veľa zdravička
😢 🤐

sipcek
16. mar 2010

jaaj vinka,co mas deficit?ze tortu pecies?
mne sa nic nechce,aj som sklobetonky umyla,ale nic pratat sa mi nechce na velku noc,ved to este prach aj tak nasada,nechce sa mi 2krat tu istu robotu robit.
mala hore,papa

marika17
16. mar 2010

vinka Ďakujem si milá .drž sa ,a nech sa ti nič nepripečie.Pekný relax majte sa 🙂

vinka
16. mar 2010

Ahoj Marika.
Sipcek hej mám deficit.Nudím sa nemám čo robiť. 😀 😀 Nie trénujem lebo ju budem robiť kamarátke pre syna a nech sa nezahanbím tak si ju idem skúsiť aby som vychytala chyby. 😀 😀

gajana1
16. mar 2010

Ahojte tak ja sa hlasim ešte 3v1. Zajtra idem na prietoky a dohodnuť sa na pôrode 😉

petikd
16. mar 2010

Gajana,veru už sa ti to kráti,tak daj potom vedieť ako si dopadla 😉
Ja idem zajtra ráno o 6 na krčné aj na kožné po výsledky 😉 Tak pôjdem skôr spať,majte sa a dobrú noc 😉

vinka
16. mar 2010

Jéj Gajana fajn,že si sa ozvala. 🙂 Akurát dnes sme mysleli na teba bola tu Zuzanka a sme uvažovali kde si 😀
No mi sme boli plávať.Pečiem ešte jeden korpus a zajtra naplním. 🙂

vinka
16. mar 2010

Kriste zas som tu sama? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

vinka
16. mar 2010

No nič záverečná zamykám ked som tu jak palec. 😒

sipcek
16. mar 2010

ahojte,tak dnes ste toho ozaj vela nenapisali,a ja zasa sama tu pre seba ☹

Marika prepac ak som sa ta nejako dotkla, som to v zlom nemyslela.Ale urcite tu nuda nie je,len teraz je to tu ozaj poredsie,babenky maju vela roboty a my budeme radi ked napises ako sa mas a tak.Su tu mamicky ktore maju malinke babätka alebo su tesne pred vid.Gajana.a ostatnym ak sa podari tak budu tiez tehu.tak ked budes niekedy potrebovat rady,kludne sa pytaj 😉

no tak nic zienky,domykam,bru nocku

stresmenka
16. mar 2010

ahojte
pridala som fotečky 🙂 po dllllllllllllllllllhej dobe 🙂

vinka
17. mar 2010

odomykám? 😕 Tak tu je už riadna kríza. 😀 😀 No dnes dostaneme návštevu.Príde Vienesa s Alexom jáj Vivien aká vytešená.Od rána Ho už vyzerá. 😀 Zas jej pomastím srdiečko.Ona je taká šťastná ked príde Alex. 😀 😀

petikd
17. mar 2010

Ahojte.
Tak som doma,výsledky z kožného dobré a to čo som mala v ústach,bola cysta,tak prepichol
Bianca aký je fešák veliký Dávidko 🙂
Joj baby ja by som aj viac písala,ale ked ja nemám čo 😒

juliet221
17. mar 2010

caute baby tak som sa konec na kus dostala aj sem. maly konecne teraz zaspal. buntosil od 4.45 . maly uz si hodnu chvilku cuchal ocka a straaaaaasne plakal nemohla som ho utisit ani papat necel. az teraz sa napil troska nautrilonu a spi ako dudok.pred papanim som mu zmerala teplotu ta mal 37,3 tak ked poobede pojdeme do poradne tak poviem doktorke dufam ze nic vazne. bo svagrina mi vravela ze u babetiek do 38 je v pohode. ☹

vinka
17. mar 2010

Bianka zabudla som naPíSAť AKý JE PODARENý.jOJ ALE MI BOLO SMIEšNE Z NEHO ako sa tvári.No musíte mať radosť z fešáka. 😀
Peťka super,že výsledky dopadly dobre.Počuj a vy kde pestujete paradajky v skleníku?alebo vonku.Lebo ma Vlado presviedčal,že iba v skleníku vypestujem tu. 😕 No vieš máme záhradu tak sa musím priučiť od skúsenejšej záhradkárky. 😀 😀

petikd
17. mar 2010

Majka my máme drevenú stodolu a pri nej máme vždy posadené,ale sú iba chránené takým prístreškom igelitovým 😉

vinka
17. mar 2010

Tak si myslím či je či nie je to jedno však.

petikd
17. mar 2010

Neviem Maji,ja sa ešte spýtam našich,len si myslím,že by ti stačilo aj niečo z igelitu,aby im bolo teplo nevie 😉 spýtam sa ked prídu adám vedieť 😉