Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vienesa
22. nov 2009

jaaaj vinka ta rovno povedz ze sa chces zbavit piroh.... 😀

miavin
22. nov 2009

Zuzik - ja absolútne nechápem - ale keď sa stretneme - tak si môžme ukazovať a porovnávať 😀 😀 😀

sipcek
22. nov 2009

ahojte,co porabate?

miavin
22. nov 2009

ahoooooooooooooooj Daniiiiiiiiiii

vienesa
22. nov 2009

ahooooooj aaaaaaaaaaale pozyvame sa na navstevu k vinke....sa tu vtierame a uz aj pirohy mame slubene 😀

sipcek
22. nov 2009

ahhhoooooooojte,to si myslela mna mirka? 😀 😅

miavin
22. nov 2009

hej - niesi Danka? 😲

sipcek
22. nov 2009

jaaaj,no to ja som uz vela krat vravela,ze pridem k vinke ale to cez leto,ze Saska bude zdrava 😀 potom si popytam urobit ten pernik co som u nej jedla,nie som narocna,a ona rada pecie 😀 vsak?

miavin
22. nov 2009

hej rada pečie - a perník robí parádny - aspoň koláč......mňááám 😝

vienesa
22. nov 2009

ej vinka nejako sa ti objednavky rozmnozuju 😀 😀 😀 😝 😝 😝

sipcek
22. nov 2009

no jasne,ze som 😀 len som bola v rozpakoch,som si myslela,ze nevies moje meno 😅 😅 😅 prepac 😅

vienesa
22. nov 2009

sipcek ako vikendujete?

sipcek
22. nov 2009

sak stiha 3 deti lavou zadnou,muzicka vystiskat,ved my sme ako jej druha rodina,tak nech sa aj o nas trosku postara,nie?ved ona je az kriminalne sikovna 😀

miavin
22. nov 2009

hmmmm - nepodceňuj ma mojko..... ale v pohode , niekedy mi to vypadne...ale snažím sa zapamätať......tak čo - ideš aj ty s nami k Majke na pirohy???? 😀 😀 😀
ozaj baby - len tak od veci -koľko platíte povinné na rok? - auto?

vienesa
22. nov 2009

pod s nami sipcek ,vinka rada dorobi aby sme mali dost 😀

sipcek
22. nov 2009

v poho,ani neviem ze je nedela,Saska vystraja,vidno,ze je jej lepsie 😀 ma len bije dneska potvorka,no musim jej ukazat kto je sef 😀

sipcek
22. nov 2009

jaaj mirka to by som si v zivote nedovolila ta podcenovat 😉
dohodneme sa ked budeme zdravi aby sme nenakazili princeznu najmladsiu.
Saska dnes zjedla polovicu paradajky 😵 som hapyyyyy

gajana1
22. nov 2009

Ahojte
mi sme dnes skoro cele poobede boli u svokry a prišli sme až o 20tej. Mužička som si vyprevadila do prace a ja môžem konečne byť na nete

miavin
22. nov 2009

Dani - to je jasné..... my keď budeme tip-top - ozveme sa, ale už teraz skoro sme....len končíme s odkašliavaním....ale no...

sipcek
22. nov 2009

gajana ahoooj 😀
mirka Saska dnes uz vobec ziaden kasel,len asi jej zabehlo ked pila vodu,ale predsa este kym sa da dokopy,musim potom nejak dat dokopy muza,lebo on ma teraz blok kdekolvek ju brat 😒 strazi ju ako zlate vtacatko v klietke,ja by som ju najradsej len po navstevach viedla 😀

sipcek
22. nov 2009

a Zdenka je kde?nejak som ju tu uz davno nevidela

miavin
22. nov 2009

sipcek - no to Ti verím, ja tiež by som už išla aj na plaváreň......ale nedá sa..... no som naňho sama - aspoň mi do toho nik nekecá 😀

sipcek
22. nov 2009

kde ste mi usli?
vinka este kojis,ci uz dojis na FB?

miavin
22. nov 2009

no neviem kde je Zdenka - ani na skype sa neozvala - asi romantiku má 😀

vinka
22. nov 2009

No už som odsatá a môžem debatovať. 😉

vienesa
22. nov 2009

jooooooooooj zeny ta toten smajda krasne zaspieval 😀 😝 😝 😝 😝 😝

vienesa
22. nov 2009

vinka si aj zasoby robila do flasiek? dajako dlho si bola 😀

sipcek
22. nov 2009

jedna vyhoda ked ti do toho nikto nekeca kam ides a preco a kedy prides a "no neviem ci je to dobry napad" atd.
ja uz som tolko krat chcela ist sa len tak prejst do mesta s malou ale ma furt sprdne,ze naco. 😖

vinka
22. nov 2009

Nie moja ja som už dávno podojila aj zasiala.Už mám aj odkojené a ešte psa vyvenčím a môžem ísť starkého zobudiť nech si splní manželskú povinnosť a môžem si ísť potom zdriemnúť lebo ráno začína škola a bieli deň. 😀 😀 😀

vinka
22. nov 2009

Moja prečo chceš jednu flašku? 😀 😀 😀