Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
8. dec 2009

caute baby.poradte k zapalu sa mi pridala teplota

zdenocka
8. dec 2009

Ahojte maminy,
my sme mali tiez posledne noci hrozne placlive, Janicko bol skoro vkuse hore a nariekal. Vcera sa nam k tomu pridruzil aj soplik. Myslim, ze to budu zubky. No a tuto noc nas tak prekvapil, bubal od 8 vecera do 6 rana, vypil si svoje mliecko a bubal este do pol 9 rana 😵 . Chudatko, tiez sa uz konecne potreboval vyspat.
Danciacik, drzim palce, nech Vas dnes pustia.
Dancat, Misko je uzasny, ked si tatko stoji za slovom, povedal Mikulaskovi, ze bude serkat do nocnicka a krasne to dodrzal 😉 . Videla som fotecky, krasne je Misko chlapcek.
Miavin, no ja by som o 4 rano asi riadne nadavala, a rano uz ani nevravim 😠 .
Vichrica, pekne nakupovanie. Uz ides kupit aj nejake Vianocne dary?
Vinka, Adrina, nech sa detickam skoro polepsi. Juliet, aj tebe skore uzdravenie prajem.
Andrejka, to som zvedava, co malej kupis, ked tak spekuluje 😀.
Petikd, Damianko je teda riadny hrdina, ked neplakal.

miavin
8. dec 2009

Mimini - jéééj som mrkla foto - ako sa Tomáško zmenil - je taký zlatý chlapček už....no hold, rastú tie deti ako z vody
Dancat - aj Miško vyrástol fešáčisko je a ako krásne umýval topánky na mikuláša - musel byť dobrý....

vinka
8. dec 2009

Ahojte baby.Tak Vivinka má ešte teplotu nedostala od dr.nič len paralen.že je to výrusová teplota mi dnes povedala.Koncom týždna obaja na kontrolu.No máma doma karanténu tak spálna je pod prísnym dohladom.Nesmú ju prekročiť.Včera Viva zastala pred spálnou a ja som skričala Nechod tam! a Vivinka Ved neidem ja jen pozijam sa 😀 😀 😀 Tak sú jak v nemocnici cez sklíčko zakukujú do spálne kde je Chiara. 😀 😀 Oni majú z toho riadnu srandu.Joj a noc bola úboha.Alebo žiadna ☹ ☹ Ani neviem kolko krát som bola hore.Už som to pri 4 raze prestala počítať. ☹ No idem sa najesť a trošku si lahnúť lebo už ani na oči od únavy nevidím. 😝

vinka
8. dec 2009

Tak už som tu.Ani som nestihla zdriemnúť a už bola Vivinka hore.čiže som nespala. 😝

vichrica
8. dec 2009

miavin - no, tak to vám teda vôbec nezávidím. My bývame celkom hore, takže nás susedia vytopiť nemôžu, ale zas keď silno prší a nejaká "dobrá" duša nezatvorí strechu, tak nám tiež zateká 😠
petikd - to dúfam aj ja a hlavne, nech je to čím skôr 😕
zdenocka - jéééj super, že Janíčko tak krásne bubkal. Inak, čo sme pozerali včera tú športovú fľašu v DM, tak som ju Laure kúpila a dnes nič nerobí, len z nej celý deň cucká vodu 😀 Hm, treba mi ešte kúpiť nejaké vianočné darčeky, len ešte neviem čo. 😒
vinka - dúfam, že dnešnú noc budete mať lepšiu

miavin
8. dec 2009

😀 no tak ja už som späť, boli sme so stresmenkou na trhoch, dali sme si langoš a varené vínka....júj fajne bolo..... len naši chlapi nie a nie spať, a začalo pršať - no museli sme ísť domov.....ale fakt bolo super

stresmenka
8. dec 2009

ahojte ano môžem potvrdiť Mirkiné slová a môj fagan spal asi 10 min a pred bytovkou sa zobudil a je ako čeeeeeeeeeeeeeeeeerstvo vyspatý to bude pooede ☹

Mirka zajtra ideme zas ? 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
8. dec 2009

Joj baby išla by som aj ja s vami.Už mám ponorkovú chorobu. 😝

stresmenka
8. dec 2009

Maji príď keď bude Vlado doma nech sa postará a my si spravíme pánsku jazdu u mňa, alebo u Mirky 🙂

vinka
8. dec 2009

Bianka aj by som prišla ale to musia deti vyzdravieť lebo to by Vlado vivinu nezvládol.Ona len cna mne vysí.Reve a nikoho nepustí k sebe.Tak to sa nedá ked je chorá. ☹

miavin
8. dec 2009

stresmenka - no jasné že ideme, ale ty si v práci, nie??? no bolo fakt dobre, a mne malý po dlhých perepetiách zaspal teraz....tak uvidíme

jigsaw05
8. dec 2009

ahojte baby ako tak pozeram tak vsetky mate uz minimalne dve deticky,ja sa na to svoje uz neviem dockat...je nieco zaujimave na tych trhoch v KK?Mozno sa tam pojdeme s manzelom pozriet zajtra.

mammy81
8. dec 2009

Ahojte zabulky zenulky no pridavam sa k chorym ☹ teda nie ja ale moje kurca,boze zase od nedele 39-40 teploty a dnes sme boli u doktora tak mame zase zapal obliciek,nasiel jej krv v moci tak mame ANTB.na novy rok nas caka vysetrenie na klinike na imunitu tak som zvedava ako dopadneme 😒 .

Vinka detom skore uzdravenie prajem to je asi najhorsie co moze byt ked su deti chore 😖
a ostatnym taktiez.

no idem piect uz sa chystam treti den ale pri pacientovi sa to jednoducho neda. ☹

boze cez vikend som bola na diske po neviem kolkych rokoch ale mi to dobre padlo byt trosku obletovana 😀.a najlepsie bolo ze sa tam vobec nefajcilo a to je moje 😵

vinka
8. dec 2009

Ahoj jigsaw kludne nám niečo o sebe napíš.My sme mtu také zvedavé baby. 🙂 A meno už máte?To nieje dôležité či tu prídu maminy s detmi alebo nie.My privítame každú dobrú dušu. 😀

vichrica
8. dec 2009

Boli sme sa trošku vonku prejsť a o chvíľu ideme kúpať Lauru. Zajtra idem ku kámoške do Sp. Belej, tak sa už teším.
mammy - tak už aj vy ste chorí 😒 . Takže diska? Treba raz za čas vypadnúť.
jigsaw - veď bábo bude už o chvíľu 🙂

vierapp
8. dec 2009

vinka....vidím, že si nám dobre poradila sa pozrieť aj tu,,, je Vás tu ozaj dosť....ja by som bola rada keby som niekoho nového spoznala po svadbe som sa presťahovala na dedinu a od vtedy nemám s kým pokecať, teraz dokonca musím len ležať, hrozí mi predčasný pôrod, ale nie je to už také zlé, len dva tri týždne vydržať a nebude to také kritické...babo bude dosť vyvinuté 🙂

miavin
8. dec 2009

viera - ahojky a kde si sa presťahovala? no tak len lež a oddychuj, nie je to sranda

vinka
8. dec 2009

Viera ale ved ja neklamem.To ti baby potvrdia.Ja som len pravdu napísala,že nás je tu kopec a sme super partia.A každá dalšia nová tvár je výtana. 😉

anickamaros
autor
8. dec 2009

ahojte maminy este ste tu alebo som tu z sama?
sipcek haloo si tu? nocna vrana? 😀

anickamaros
autor
8. dec 2009

tak asi som tu sama.
uz je doma mm tak mam chvilku cas dnes ho isiel ulozit on.
a zajtra sa chystam upratit si byt a nejak ho vianocne vyzdobit uividime ci stihnem

anickamaros
autor
8. dec 2009

no nic idem popozerat vase albumy a zamknem

adrina
8. dec 2009

brýý večer....zasa som tu tak neskoro...ale keď ja skorej ani nestíham...som dnes nakupovala vianočnú výzdobu,lebo nič nemáme,kúpila som aj nové svetielka na stromček, vločky a hviezdičky 😉 😉 😉 , a aj jednu reťaz na okno..už aj visí 😀 😀 😀 chceme ešte skočiť kuknúť na vianočných trhoch na nejaký stromček, hádam bude za rozumnú cenu,lebo čo som pozerala po obchodoch..tak nenormálne ceny 😝 😝 😝 ozdoby na stromček som nakúpila v kvetinárstve vedľa baumaxu...už len ten stromček chýýýba 😉 😉 😉
piecť začnem na budúci týýždeň,ja pečiem suché a mamina kréémové..sme si to podelili
darčeky už mám nakúpené, matúškovi už len boby dokúpim a Mimkovi nejakú mikinu a môžem pobaliť darčeky 😵 😵 😵 😵
verím,že chalani budú spokojní 🙂 🙂 🙂
brúú nocku..zamykám 😉 😉 😉

sipcek
8. dec 2009

ahojte,tak hlasim,ze mame uz opraveny notebook,mame skoro vsetko povymazovane,ale aspon ide rychlost ako ma.V piatok ideme do Smokovca pre vysledky si tak som zvedava ako sme na tom.do KK tak ideme az v pondelok.
ja som zaspala pri malej a teraz som sa bola vyzvracat,prehnalo ma a mozem ist zasa spat.fuj.
Dani som rada,ze ste doma,
vsetkym chorym skore uzdravenie.idem ja het,bo mi nie je dobre,Borko v robote,tak nech mam trochu spanku kym mala spi,pa 😉

sipcek
8. dec 2009

dancat to iste mame s kakanim aj my,mala nenosi plienky,len ked spi a sme vonku ale vecer ked ma spat tak si spomenie,ze aj kakat treba.joj som uz nervozna z toho,dneska od pol osmej vecera mala plienku,nech sa vykaka a ona o pol desiatej vyhlasi,ze kaka 😠 do nocnika ani bohovy nie 😠 ja uz unavena,ze spime a ona toto 😠 dala som jej 15 minut,a potom nahanacka po dome,lebo ona samozrejme ritku myt nechce,tak s ravom dole do kupelky a umyvat dupu.to ju kupem po siedmej 😠 teraz si tak zvykla,ze ideme cikaaaaat do vaneeee,a potom ju dostat nemozem z nej,tak jej napustim vanu,nech sa cvachce a ma radost 😉 dnes mi povedala,ze som bosorka. 😀 tak zamykam

dancat
9. dec 2009

Ahojte bosorky 😀 Sipcek to si mala jednym prispevkom zamknut a druhym uz aj hadam odomknut 😉 No my sme mali vcera druhy uspešný kakaci pokus 😀 ale zase v noci sa tak dočural ☹ potom som mu dala peluchu bo isiel do nasej postele,bo jeho totalne aj periny mokre....nechapem,ale to nic hadam sa to nebude opakovat.....
Jaaaj chorym deticka skore uzdravenie.....nech na sviatky su už zdravučke... 😵
Miavin ta to riadna katastrofa,ja by nervy asi zrušila 😖
Moj mm mal vcera narodky,môj maly taky bohovsky,skryval akoze darcek za chrbtom ked tatikovi blahozelal,tak ako ked my mu blahozelame 😀 a v sobotu oslava a ja ze v piatok poobede napečiem a urobim nejaky salatik a dnes rano som si spomenula,ze to v piatok mame zaver roka,takze ja budem tiňu tiňu a nie piect...takze jeden upeciem zajtra a v sobotu rano este nejaky rychly asi....Vinka idem skusit ten tvarohovy,som zvedava ako to dopadne......
Vichrica,Zdenocka vidim,že ste mali pekneho Mikulaška 😵
No idem........pekny den
Ozaj vitam nove tvare,ja mojej "kmotre" stale hovorim,nech sa pripoji do debaty a ona ze tu sme uz stara partia,reku ale nove tvare sa vzdy zidu 🙂 no som sa riadne vykecala,až ma jazyk boli 😀

danciacik
9. dec 2009

Ahojte, Dobré ránko vám prajem. Tak ako Sipcek povedala od včera sme domaaaaaaa. 😀 Bože to bolo radosti. Celý deň sme sa len deťom venovali. Mužíčka som mala doma tak bola paráda, kúpili sme si vínko, išli sme do mesta, Larku som dala ostrihať, potom ku Zuzke na kávičku, domov pobubať a do Maxi na hranolky 😀 . A asi som bola včera veeeeeľmi dobrá, lebo som od pána manžela dostala kabelku. 🙂
Dnes už som bola v škôlke vysvetliť čo je s Larkou lebo ja ju dám do škôlky až po novom roku keď bude mať za sebou kožné testy. Aj za Dr. som bola ale ona tam príde až po deviatej tak som jej aspoň lekársku správu nechala zo Smokovca. Včera som ešte stihla stretko s jednou holkou čo mi doniesla ešte pre Larku darček na Vianoce, takže deti sú už vybavené. Ešte manželovi a rodičom a hotovo.
Juuuj ale lenivá som riadne, chcem dorobiť papiere že končím s tým klientom, ale sa mi nesceeeee.
Maji dúfam, že budeš mať detičky skoro zdravé a že to Chiaru obíde. 😉

vinka
9. dec 2009

Ahojte.Joj dakujem vám za podporu.U nás je karanténa už na ústupe.Vivien mala naposledy paralen včera večer o 18 a od vtedy je bez teploty.Chiara je v poriadku zatial tak sa to snád nezmení už.Damo už vykašlieva tak je tiež lepšie. 😉 No aj v noci som len dva krát vstala ku Vive a raz zbytočne lebo pýtala cikať a necikala. 😝 No dnes budem zas za super mamu lebo máme na obed dukátove buchtičky.Našla som na nete super stránku kde sú jedlá aj koláče s videom.Tak je super aj pre začiatočníčky.Ja som ešte nikdy nerobila dukátové buchty.Dnes prvý krát. 😀

juliet221
9. dec 2009

caute tak ja som dneska od rana behala po doktoroch bo moj neordinoval jak na potvoru,vcera som cely den necitila pohyby tak som pre istotu sla. a sestricka ma poslala do nemocnice na zaznam aj ultrazvuk. nastastie je vsetko. tak mozem s kludnym svedomim oddychovat

gajana1
9. dec 2009

Ahojte tak ja som tiež chora už treti den sa nevladzem postaviť z postele ale od včerajška už nemam teplotu tak dufam že už bude dobre ešte nech ten hnusny kašel prejde lebo si pripadam ako tuberak 😀
A už to aj Tomika chyta lebo kašle a dnes je už taky uplačkany tak mu už davam sirup od kašlu.