Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
21. jan 2010

No tak o 15 to sa už Chiara chystá na druhý spánok.A Vivien tá je už dávno hore. 😀

vinka
21. jan 2010

Peti a Damián nechodí do škôlky? 😕 Kedy to idete do BA? 😕

vinka
21. jan 2010

Baby neskladáte niektorá básne?Potrebujem pomôcť. 😉

petikd
21. jan 2010

Maji nie nechodí,lebo kýchal a soplil,tak som ho od utorka nechala doma,ale už je zdravý,no už ked som ho odhlásila... 😉 No ale asi ho nechám aj na týžden doma,lebo do BA musí ísť zdravý,neviem ešte uvidím.A ideme tam 1.2.
A to ti Viva tak málo spala?

petikd
21. jan 2010

No a mne sa niekedy podarí zložiť básen,ale taká chobotina my z toho vyjde 😀 😀 😀

vinka
21. jan 2010

No mne ide Vivien spať už pred 12 a do 14 je hore.Najneskôr o 14 vstane.Ved dve hodky jej úplne stačia. 😉 Joj tá chobotina ma rozosmiala. 😀 😀

vinka
21. jan 2010

No bolo vás tu vela naozaj. 😀 Chiare som dnes uvarila taký stredný zemiak cica celý ho zjedla. 😀 No tri krát ale predsa. 😀

vinka
21. jan 2010

Tam malo byť na tri krát 😀

danciacik
21. jan 2010

Ahojte.
No nejak veľmi tu nepíšete.
My máme trochu hektické dni, keďže je daňové obdobie.
Ale dnes bola Larka prvý deň v škôlke a zvládla to na jednotku tak som na ňu hrdá.
A konečne máme výsledky od doktorky na tie mykoplazmy a chlamídie a sú negatívne. Sme sa vytešovali celá family

juliet221
21. jan 2010

danciacik to som rada ze je vsetko ok. my uz mame doma aj postielku konecne. mazel ju chce hned aj poskladat. mozno skoro ale necham ho ved sa len nevie dockat. zajtra asi zajdeme k svagrine po kocik a uz bude hadam vsetko doma co treba.ved keby nahodou este daco trebalo tak kym budem v nemocnici tak sa da dokupit 😀 😀 😀 😀

miavin
21. jan 2010

Dani - to je skvelééé tešíme sa
juliet - a taškaa zbalená?

petikd
21. jan 2010

Dani to je super,že máte dobré výsledky 😉
Ja som bola v telocvični,lebo sestra má požiarnický tréning s deťmi a príde neskôr,tak som bola otvoriť,čo sa mi nepodarilo,ešteže bol dnu školník 😀 dohliadla som na deti a šla som domov
Juliet to je super,že už máte všetko,teraz už len čakať na den D,kedy už bude Tomáško s vami 😉

danciacik
21. jan 2010

Juliet tak super, že už máte všetko nachystané.
Mirka čo to na druhé sa chystáte? To bude super.
Peti ďakujeme. My myslíme aj na vás na tu BA. My ešte budúcu stredu ideme do Smokovca tak som zvedavá ako tam dopadneme - dúfam, že dobre.

stresmenka
21. jan 2010

Ahojte maminy čo tu nové?

Katka gratulujem ku štátniciam 🙂 to je super, že to máš za sebou 🙂

No mi na rozdiel od Danky výsledky dobré nemáme tak beháme po ďalších vyšetreniach 🙂
No a Dadko spravil kráááááááááásne pokroky papa samm, kakáme do nočníka už sa pýta, len cikať ani panovi, ale aj to príde nepijeme s fľaše ale s pohára zo slamkou a veľa veľa kecá a chodíme pešo kočiar len keď sa niekam ponáhľam 🙂

peťka a vy načo idete do Bratislavy?

Juliet tebe držím palce aby si to mala konečne za sebou a drobčeka už doma 🙂

Danka to je suppeeeeeeeeeeeeeeeeeeer že máte všetko OK, len nech je Larka zdravučká to je hlavné.

No zhruba som si Vás prečítala idem makať ďalej

petikd
21. jan 2010

Bianca no dúfam,že vám pomôžu.A už vedia,z čoho to má?
Do BA ideme na krv,lebo musí byť spracovaná do 2 hodín a v PP nemajú laboratorium na to 😉

petikd
21. jan 2010

Juuj a blahoželáme k Davkovim pokrokom,šikovný to chlapček 🙂

juliet221
21. jan 2010

dakujem vam. hej taska zbalena vsetko pripeavene. uz fakt len ten den D stastne zvladnut 😀

miavin
21. jan 2010

ejha Bianka - to sú krásne pokroky - gratulujeme, no a držíme palce, aby výsledky dopadli lepšie než predošlé - určite to bude o.k.......čo sa mi ani neozveš?
juliet - zmákneš to - keď som to zvládla ja - tak už každý....

stresmenka
21. jan 2010

baby počuli ste ?????

http://www.rodinka.sk/index.php?id=stahuju-jaho...

peti a čo Vám je ??

petikd
21. jan 2010

Bianca no má zlú zrážanlivosť krvy.Takže musia zistiť,či to má v sebe,alebo je to dôsledok niečoho.A ked chceme ísť vybrať tú mandlu,tak musíme mať aj vyjadrenie hematologa 😉

stresmenka
21. jan 2010

peti ja mám presne to isté mala som ísť na vyšetrenie po pôrode, ale vykašlala som sa preto mi nechceli dovoliť ani cisársky, ale povedala som doky, že či nie je lepšia narkóza keď sa niečo stane ako klasický pôrod tak potom po zvážení a konzultáciách s inými lekármi súhlasila 🙂 a na vyšetrenie som už nešla som lajdák ☹

vinka
21. jan 2010

Juliet každá to zvládla zvládneš to aj ty neboj.A to šťastie ti zariadi zabudnúť nato a budeš už uvažovať o dalšom. 😀
Stresmenka a čo mu zistili nevieš ešte? 😕 Joj nech je Majo rýchlo v poriadku.Dadko jaký už chlop? 😕 No krásne nech vám len a len radosť robí. 😉

petikd
21. jan 2010

Bianca no my musíme dať von tú mandlu,takže musíme to riešiť 😉 Ale keby mu nevzali krv tak ani nevieme,on moc nekrvácal,ked si aj dačo rozbil.Ale možno to má aj on angíny čo mal v lete,lebo od vtedy má aj krčnú mandlu veľkú.
No idem mu dať jesť a ide spať 🙂

stresmenka
21. jan 2010

majka má nizky chlesterol čosi zvýšené a zvýšený jód v tele tak ideme na ult. štítnej žľasy a v utorok si ide pre holter to je prístroj ktorý bude mať na ruke 24hod. a bude mu to merať tlak a tep, lebo má tep stále vysoký a tlak kolísavý ☹ a potom uvidíme čo ďalej

Peťka, len nech mu to vyšetria je to ešte dieťa tak nech je v poriadku. ja to mám asi od 7 rokov ale brala som lieky potom mi to prešlo a teraz vraj zas, ale tiež nekrvácam a to sa divili, že aj kramoše mám len 2 dni 😉

vinka
21. jan 2010

Joj Bianka nech ho dajú do poriadku.Počuj fotku čo máš v pase ti robila sestra? 😉 Pekná. 🙂

vinka
21. jan 2010

No tak idem ja do hajan.Brúúú nocku zamykám. 😉

miavin
22. jan 2010

dobré ránko - odomykám
a juliett si prispala???? alebo už šla rodiť? 😀 😀

juliet221
22. jan 2010

dobre ranko.no uz som torska som lenosila v posteli kym sa este da 😀 😀 😀 malemu sa akosi nechce. jak sa ponahlal tak teraz si dava nacas. kazdy koho stretnem ja abo manze sa len pytataju ci uz? kazdy by len vypil. nech aspon sem ta maju dovod a to poriadny 😀 😀 😀

miavin
22. jan 2010

juliet - no ja si myslím, že to bude v pondelok.....
baby - tipujte 😀 , ale hrozne sa tešíme na nový prírastok do partie....

juliet221
22. jan 2010

kto vie neviem preco mi na nete vsade rata termin 25.1. a v knizke mam az 28 😀 😀 normalne nerozumiem.v pondelok idem este do poradne. zasa ☹ uz to chcem mat stastne za sebou.uz ledva chodim jak ma vsetko boli