Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
19. nov 2009

awoj..som bola na kontrolu..dostala som ďalšie ATB a o tt na kontrolu...juuj a pojdem na pľúcne..aby podporili moju imunitu..lebo som v priebehu mesiaca dostala 2x zapal priedušiek 😝 😝 😝
mirka..chicco mám od mája..a ja som nad mieru spokojná... 😀 😀

veronikapp
19. nov 2009

ahojte, neviete nahodou ci sa v Poprade predava bio zelenina?

adrina
19. nov 2009

veronika..v tescu 😉 😉 😉

miavin
19. nov 2009

vinka - no hej, niečo mu tam asi našli, zajtra zavolám, uvidíme, je to fakt ťažké - na jednej strane skoro celý čas spí - tak ho nenaháňam po celom byte, no na druhej strane mi je normálne ťažko.... 😢
vichrica - ďakujeme, hej máme atb nejaký amoksiklav...a musíme čakať na výter
adrina - naozaj? a kde si ho kupovala? mne sa najviac páči ten chicco, len neviem.... no ale dakujem, že si dala odporúčanie

adrina
19. nov 2009

mirka..naozaj 😀 😀 😀 kúpila som v bocianikovi v meste 😉

miavin
19. nov 2009

Adi - díky moc, asi nakoniec aj my kúpime, no uvidíme.....

adrina
19. nov 2009

my máme ten tyrkysovýýý 😉 😉 😉 a kamoška má červený

sipcek
19. nov 2009

ahojte 😉
Peti a preco by mala byt ta lekarka na teba nahnevana? 😕
Davala som Saske 2 dni,predbehla o jeden,ma 38 a volala som dr,tak nas chcela vidiet,no co vam poviem,mame zase atb,do Smokovca som sa nedovolala,zajtra budem volat rano.mame aj Hedelix,Calcium,dithiaden na noc 😢 😢 😢
Anicka je tiez chora,rano som ju stretla sla k doki s teplotou 39 ☹
tak sme ganovce chore,mna to chvalabohu obchadza-no musim rychlo poklopat

zdenka sa mi snivalo s vami,taky pekny sen,ze ste byvali vedla nas,v takom krasnom domceku,vpredu zahrada plna krasnych kvietkov a doma ste mali tak pekne teplucko,dobre som sa u vas citila 🙂
tak prajem vsetkym chorym skore uzdravenie a rychlo nech zima prejde,ze je jar a teplo 😉

veronikapp
19. nov 2009

adrina dakujem pekne 😉 , pojdem na nakup

juliet221
19. nov 2009

caute tak ja som uz z prace doma 😀

petikd
19. nov 2009

Sipcek,no lebo ona mi vyberala mandlu a druhú som jej odmietla,tak bola nahnevaná 😒

vinka
19. nov 2009

Juj mala som čo čítať kým som na koniec prišla.Joj Chiara mi dnes plače.Teraz večer konečne je spokojnejšia.Ale plakala od obeda.A neviem čo jej bolo.Ani jesť nechcela už som myslela,že budem plakať s nou. 😢 😢 No už som si kúpila časopis s perníkovými chalúpkami už idem si robiť adventný veniec. 😀

vinka
19. nov 2009

Kriste ale vás tu bolo vela.No idem si ohrabať a podojiť a prídem vás skontrolovať. 😀

mammy81
19. nov 2009

Ahojte babule joj mam nervy lebo som si granatovym jablkom obliala koberec 😠 .

sipcek to vazne dalsie antibiotika??? ja by som jej nedala ved teraz nedavno brala nejake to jej uz ani nemozu zabrat pre pana lebo je voci nim odolna.skus jej nejak posilnovat imunitu ja som zacala teraz nam stale odstavovat ovocie cerstve alebo zeleninku tak dufam ze klop klop bude ok i ked nachladena je ale to z toho casu a plavaren a uz ju prefukne a ja taktiez.no moj doktor by jej ani nedal uz minule ked bola chora jej dal homeopaticky sirup.boze chuda male ☹

Peti no ked si to predstavim sa rehlim este teraz 😀

Vinka Chiara uz dobre ktovie netrapilo ju brusko??pusku jej daj za nas 🙂
moj manzel stoji od siestej v zapche jemine ten bude jak tiger ked dojde 😀 😝

vinka
19. nov 2009

Mammy tak ja by som to využila a obliekla si neklíže a vrhla sa do postele. 😀 😀 😀 A nech sa chlap riadne vybúri. 😀 😀

vinka
19. nov 2009

Mammy dakujem už dobre.Neviem čo jej bolo ale šla som s babami von a potom sa ešte najedla a zaspala po kúpani a vstala až pred 20 sa najedla a spí dalej. 😀 S tými ATb máš pavdu.Už musí byť jej organizmus rezistentný voči liekom.

mammy81
19. nov 2009

Maji ty si to na temu sex obratila moja 😀 -ja som myslela ze bude hladny jak tiger a nervny marisko 😀

vinka
19. nov 2009

Moja ale ved ja ti píšem čo by som urobila ja.Bo by bol nervný no nech má kde tie nervy vybiť.Snád nebude drevo rúbať. 😀 😀 😀 A neboj ja viem načo som to obrátila.Viem čo mi chýba. 😀 😀

vinka
19. nov 2009

Pozerala som si teraz tvoj album.Joj ale budem mať krásnu nevestu.Juj pekné je to dievčisko. 🙂 Počuj na tejtorte kde bola sviečka 5 tak toto na vrchu to je tá ovocná zmes čo ju kúpiš hotovú v kelimku?Alebo si to robila ty.Lebo tú zmes ovocnú som milovala a jedla tak na lyžičku. 😀 😀

mammy81
19. nov 2009

Aha takze ty si taka aktivna hej ja to nejako nepotrebujem 😀
dakujem ved je po mame 😀 ta zmes je mrazene miesane ovocie a poliate polevou takou ako zelatina aby to drzalo.

vinka
19. nov 2009

Jáj mrazené viem aká.No ja som myslela tá hotová to predávajú v takom kelímku vieš čo myslím?Joj milovala som to jak tiramisu.To som za dva týždne zjedla aj tri.Ale tie 500gramové. 😀 😀 😀

mammy81
19. nov 2009

Neviem co myslis moja ja som to tu v kelimku este nevidela.kde to maju v chladiacom boxe ci kde.

vinka
19. nov 2009

Ano v chladiacom boxe.Ale je to ako velký jogurt.V takom kelímku.A v tedy to stálo cez euro.Skoro 2 eura. 😉

mammy81
19. nov 2009

no tak to zajtra pozriem v obchode to bolo len ovocie dnu hej?? no som zvedava co najdem 😀

mammy81
19. nov 2009

maji no pockam manzela takze mozno tu do rana aj dieru vysedim 😀

vinka
19. nov 2009

Hej to je ovocie v takej jak želatíne. 😉 Mnam chutilo mi to.No bola som už psa venčiť.

vinka
19. nov 2009

No idem urobiť náš peliešok a prídem kuknúť kolko si popísala.Lebo sme tu samé ak si si to všimla. 😀

mammy81
19. nov 2009

no moj lev uz dosiel takze sa lucim moja-dobru nocku 😉

vinka
19. nov 2009

Tak spí sladko. 😉
Baby my s mužom máme zajtra výročie.čo mu mám pripraviť.Dajte tip cikule.Niečo romantikuš.Dakujem vám za tipi. 😀

vinka
19. nov 2009

No zamykám záverečná. 🙂