Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
22. feb 2010

Zdenka ja mu to pripomeniem večer.Ale kedže sú dvaja tak budú musieť robiť každý den ☹ Lebo jeden by si nevystačil. 😒

danciacik
22. feb 2010

No Larka už má aj teploty.
Zdeni Šišáková je z nás zúfalá, my už chodíme do Tatier na krčné, tento týždeň mal byť posledný a budúci týždeň mali začať krvné testy, hodnotenie nosnej mandle a liečba imunity ale takto budeme zase mesiac čakať. Zajtra tam zavolám že čo máme robiť. ☹

zdenocka
22. feb 2010

Vinka, pripomen mu to 🙂 .
Danciacik, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne a nech je mala uz konecne v poriadku.

vinka
22. feb 2010

No baby čo ideme večer písať či zamkneme to tu? 😕 😀 😀

zdenocka
22. feb 2010

Vinka, ja by som rada s Vami popisala, ale uz idem pocitat kasu a bezim za svojimi laskami domov 😵.
Prajem pekny vecer 🙂 .

stresmenka
22. feb 2010

ahojte žienky 🙂
tak ja len podám hlásenie, že Majovi sa to lepší rozprávala som dnes s dokym, ale operácia ho nemynie 🙂
Dado ho v kuse hľadá zbadal fotku a reval jak tur, že ,, kde je Mamoooooooooo ".

tak vy popíšte a ja idem makať 😀

vinka
22. feb 2010

A čo zas robíš?Pošlem ti moje zvončeky.Lebo ja som ešte len jeden urobila.Druhý nedokončený 😠 Vôbec ma to nebaví. 😒 Radšej pokecám na konovi. 😀

stresmenka
22. feb 2010

majka robím vajíčka teraz pre zmenu a korálkové stromčeky 🙂

danciacik
22. feb 2010

No ja som tu. Dala som Paťkovi Diazepan mal zabrať do hodiny a prešli dve hodiny a nič 😝 . To moje dieťa je nezmar.
Bianka to som rada, že mu je lepšie.

vinka
22. feb 2010

Bianka aj ja som rada,že Majovi je lepšie. 😉 Chalanisko on je jak repa.Neboj o chvýlzu sa budete smiat.On je v nemocke? 😕 No tak pôjdem robiť fotky ked sa tu pracuje. 😀

stresmenka
22. feb 2010

ano je v nemocke šak som to písala 🙂

danciacik
22. feb 2010

a aké vajíčka Bianka? akou technikou?
Ja makám na papieroch ale robím kukuč aj tu. Síce mi horí pod zadkom ale dala som si vínko s kolou tak sa lepšie pracuje. No a tatík stráži Paťka. 😉

vinka
22. feb 2010

Bianka prepáč ale už asi čítam po medzi od kedy ťahám aj nočné.Dnes som už myslela,že poobede odpadnem taká unavená som bola.Snád budeme lepšie spať večer. ☹

stresmenka
22. feb 2010

danka klasika stužka tak isto ako vianočné 🙂

Majka to niiiiiiiiiič ja to chápem 🙂

vinka
22. feb 2010

Joj aspon niekto ma chápe.To čo je Chiare vôbec netuším.Nastane druhá hodka v noci koniec.začne ziaoať a vezmem ju k nám a vrieska každých 15 min.do rána. ☹ ☹ ☹ ☹

danciacik
22. feb 2010

Juuuj Maji to sme tu viaceré, mne tak Paťo spí asi už pol roka ale to je tak že ja ho o pol ôsmej uložím do štvrť na devť nejak zaspí a o trištvrte už je hore a reve každú pol hodku až do rána zo mňa sa už všetci smeju či ešte žijem. 😅

danciacik
22. feb 2010

Bianka jaaaj no hezky, hezky. potom hoď nejaké foto nech sa pokochám 😉

danciacik
22. feb 2010

ta čo mám zamknúť? 😕

vinka
22. feb 2010

Joj kukám areru ta to taký K..t ten chlap,že by som ho zabila.Joj až mi je do plaču. ☹ ☹

danciacik
22. feb 2010

čo kukáš?

danciacik
22. feb 2010

jaaaj no nič, čo to už porobené, Paťo už aj plakal 😠 , idem ja spať. Tak pre istotu zamykám 😉

sipcek
22. feb 2010

ahojte,este ste tu?

vinka
22. feb 2010

Ja som tu ale idem ešte do tesca. 😉

sipcek
22. feb 2010

no nic,ja kym tu dojdem.... 😒
Dani ta co to?ked pojdete do smokovca pojdes za primarom ci za jeho zenou?Nam dali Luivac na posilnenie imunity a klop klop zatial je dobre.chodim s nou von kazdy den aspon na hodinu.Drzim palce.

Juliet moja mala mi nikdy nepila podla tabulky.skus prikladat castejsie ked pije malo,joj to by bola skoda,keby si mliecko stratila,ja mam tiez z toho depku,ze som to vzdala po 10 tyzdnoch.nechcem sa do toho montovat,urcite vies ty najlepsie co a ako,ale ak sa da,odsavaj si mlieko este po kojeni,uvidis kolko odsajes a ponukni mu to aj cez flasu alebo striekacku.vykasli sa na domace prace,pockaju.mrazene mlieko mozes skladovat 3 mesiace,tak si namraz kym mas.joj ale som teraz mudra dofrasa,skoda,ze som nepoznala MK kym som kojila.

sipcek
22. feb 2010

pozerala som letak,ja sa chystam na tricka 😉

sipcek
22. feb 2010

a este Julietka ta povzbudim,Saska pila tiez len 50-60 ml.Plakala som ked mi Anicka hovorila kolko pije jej Marosko ale uz neporovnavam.kazde babo je osobnost samo o sebe.My sme si kupili vahu a vazila som malu pred a po kojeni.tak budem drzat palce nech len priberate.ozaj,nepytala si sa pediatricky na nejaku laktacnu sestru?

sipcek
22. feb 2010

no a este zamknem ked vinka nedobehne z tesca kuknut a pochvalit sa co kupila 😉

sipcek
22. feb 2010

tak vinka nic sa nepochvalis?tak dobru nocku,idem uz aj ja skusit ci zaspim 😉
zamykam

danciacik
23. feb 2010

Dobré ránko, odomykám.
Akú ste mali noc? Nám ten Diazepan veľmi nepomohol 😖 .
Volala som s mamkou takže Larka do tretej rána plakala ale potom už spala, dýchala nosom a teraz ráno tiež dýcha nosom a nemá zelené soplíky, len zakašľať som ju počula. Tak počkáme a uvidíme.
Dani, Larke nemôžu dať ani lieky na imunitu, lebo niečo v krvi mala zvýšené a kým sa to nezníži tak nemôžu ísť lieky

juliet221
23. feb 2010

dobre ranko. po dlhej dobe odmykam.
no mali sme strasnu noc. vynimocne kazdy 1,5 hodiny sme vstavali.hotova som.nad ranom uz ani nechcel byt v postieke tak sme spali v obyvacke na gauci ☹
sipcek ja nemam tolko zeby som mrazila . kazdu druhu davku ma moje mliecko a kazdu druhu nutrilon tak nam to vychadza a este sem tam cez den di ho prilozim a v noci iba kojim. v noci je pri prsniku kym nezaspinka.co neni az tak dlho. ale necham ho nech sa napapa a spine .