Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
24. nov 2009

Brokolicová polievka,
Kuracie mäso na spôsob Kung pao, hranolky, dusená ryža 1/2 por.
Delená: Slivkové knedle s tvarohovou posýpkou
Vyprážaný karbonátok, zemiaková kaša
Horársky guláš, varené zemiaky

co by ste si vybrali 😀
kung pao nemozem bo to posypane orechami a ja na ne alergicka

vienesa
24. nov 2009

jednotku alebo dvojku 🙂 mnam .... ale slivkove knedle budu isto super 🙂 a cinu mam rada,ale to niekde do jedalne chodis alebo do restiky?

vienesa
24. nov 2009

aj ja som rodila v januari...na vianoce som uz male velke brucho...bala som sa jest kapustnicu ,ze keby to na mna prislo tak radcej som sa jej vzdala... 😀 pre istotu 😀 😀 😀 verim ti ze mas strach,aj ja som mala strasny...ale neboj zvladnes to... sice mne toto kazdy hovoril ze zvladnem a podobne ale ja aj tak som myslela na vselico ine len nie na to ze to pojde hladko 😀

vienesa
24. nov 2009

jezis teraz som si vsimla ze si napisala ze si alergicka na orechy....tak knedlicky alebo gulas...moze byt fajny,maso das na bok ked bude masne a s knedlika sa na papas a z omacky 😀 aspon ja to tak v restike robim

juliet221
24. nov 2009

no chodime do hotela tatra. no nakoniec som si dala tu jednotku bo som videla ze orechy su cele a nie pomlete tak som ich povyberala.no aj ja to tak prezivam kazdy mi hovori ze to bude ok nech sa nebojim ale to asi vsetkym prvorodickam beha vsetko mozne po hlave. jak sa u nas hovori ze po boji je kazdy general.no ja som zatial pribrala 7kg tak uvidime ako to bude pokracovat kedze mi svagrinky hovoria ze mam uzku panvu. jasom vyskovo malicka a chuducka akurat mi teraz len brusko narastlo cez boky nic.

danciacik
24. nov 2009

Ahojte, čo to tu sa robí pirohová párty? 😀
Maji, ja už nemám my sme všetky pojedli.
Zuzi, Juliet no ja by som na vašom mieste nechodia do Poľska po stromček ale počkala na Vianočné trhy v PP - lebo totiž poliaci sa dotrepú aj so stromčekmi sem - my sme na Vianočných trhoch kúpili minulý rok 1,90 m stromček nádherný hustý za 900 Sk. 😉
Juuuj vonku hrozne fučí ten vietor. Som bola kúpiť lízatká Larke na zajtra do škôlky ale je chladno.

vichrica
24. nov 2009

Ahojte. Včera sme boli aj so Zdenkou a kámoškou v novom Bambine. Síce oficiálne majú otvorené až od štvrtku 😅 Majú väčšie priestory.
Už 2. deň, keď sa vyberieme vonku, tak prší 😒 . Babka dnes prišla so sekáča s plnou taško vecí pre Lauru. Neviem, kde to dáme 😝
Laura teraz spinká, llebo ráno spala do 9 h, keďže jej asi idú zúbky a už 4. noc zle spí. Poobede sa chystám s kámoškou do mesta na džúsik 😉 . Pekný dníček vám prajem.

zdenocka
24. nov 2009

Ahojte,
jaaaj, nestiham Vam akosi, vsetko sa mi nakopilo, plus este asi aj zimna unava 😀 .
Dufam mate sa vsetke dobre, a aj deticky posluchaju 😉 .
Mali sme cez vikend velku rodinnu oslavu, tak teraz dohadan spanok 😝. Nakupovala som darceky na Vianoce, zatial len cez net, ale aspon uz viem, co vsetko nakupime 😉 . Pochvalte sa, co budete kupovat vy?
Idem trosku popratat, pokym Janicko buba, aby mohol poobejde urobit zase bordelik 😅 .
Pekny dnik.

zdenocka
24. nov 2009

Vichrica, aj Janicko spal skoro do pol 8, sa vcera riadne unavili 😉 . Urcite su to zubky, ked tak zle spinka, nech jej rychlo vyjdu, musi sa teraz trapit 😔. A ktore jej idu?
A co pekne kupila babina Laurinke?
Aj ja chcem ist dnes do mesta 🙂 .

lienka8311
24. nov 2009

Ahojte,baby,chcem sa opytat je tu niektora mamicka zo svitu?teraz sme sa tam prestahovali a nikoho nepoznam...Ak ano tak ip.dakujem

vinka
24. nov 2009

Lienka ano je tu Gajana zo Svitu aj Aja. 😉 Určite sa ti ozvu.Ak nie tak si ich vystriehni a sama sa im ozvy. 🙂

lienka8311
24. nov 2009

Dakujem vinka,urcite sa imozvem,lebo sa tam zblaznim od nudy 🙂

vinka
24. nov 2009

tak príd do pp. 🙂

lienka8311
24. nov 2009

no prave som,ale byt mame vo svite ☹

petikd
24. nov 2009

Ahojte.Tak ja som si dnes pobehala po meste,lebo mi trebalo ísť do všeobecnej a potom na urád práce,no a som potom utekala na bus,tak ma chytila migréna,už 3 den ☹ Ale bolelo ma medzi lopatkami potom prešlo na hrudník a teraz ma už bolí skoro na pleciach,ked sa nadýchnem tak ma bolí 😒
Bola som po papier,tak zajtra ideme na to krčné

juliet221
24. nov 2009

tak ja uz pomaly balim a idem domov.tam sa zasa pripojim 😀 manzel ma este pytal ci mu dneska neupecem kolac. no co uz s nim.upecem taky rychly jablkovy

miavin
24. nov 2009

tak my máme po kontrole - takže : naďalej ATB, v piatok kontrolný výter, mali sme streptokoka a pneumokoka, mucosolvan k tomu a všetky kvapky ako doteraz...ale malý pekne odkašlieva, tak vysávať, vysávať a v piatok kontrola - potom uvidíme že ako.
peti - a čo na krčnom??? a z čoho ťa tak pichá????

etuska
24. nov 2009

ahojte kocky,
prepacte ze vam tu leziem-mam na vas jednu otazku-kde sa robi v PP 3D Usg a kolko priblizne stoji?
Ideme totiz na Vianoce na SVK -tu v UK je to hrozne drahe.Dakujem a prajem pekny dnicek 😵

juliet221
24. nov 2009

ahoj. no ak myslime na 4D co neviem aky je v tom rozdiel tak moj doky roby.vojtassak. ja som platila 35eur a to som jeho pacientka ostatne platia viac a ti nepoviem kolko.

etuska
24. nov 2009

dik Juliet-poslala som ti IP 😵

juliet221
24. nov 2009

odpisala som 😀

petikd
24. nov 2009

Juuj Mirka tak už nech je zdravý 😉
No neviem asi z chrbtice,teda myslím a nejako mi nevychádza isť na ortopédiu.
No a na krčné idem s Damčom,lebo dýcha stále s ústami a ked ich zavrie,tak počuť ako sa mu zle dých a nosom.No a niekedy ked mu niečo hovorím,tak akoby nepočul,aj včera som skúšala mu tak tichšie rozprávať a nepočul 😒 No a doky povedal,že to môže byť aj dedičné,kedže som mala vybraté aj nosné mandle.Som chrápala v noci a aj Damčo chrápe

vichrica
24. nov 2009

Na káve bolo fajn 😉 Zajtra sa chystáme na plaváreň, tak sa už veľmi tešíme.
zdenocka - tak to je super, že tak dlho spikal. Babina jej kúpila všetko možné - tričká, tepláčiky, kabátik, vetrovku, šatôčky a tak.
miavin - to je dobre, že sa Alexíkovi polepšilo
petikd - držíme palce na krčnom

vinka
24. nov 2009

Vichrica,Zdenocka ak by sa vám zvýšil čas budem rada ked zajtra prídete.Viem,že idete plávať ale predsa. 🙂

juliet221
24. nov 2009

no predsa tu niekto je 😀

juliet221
24. nov 2009

vinka ozaj kde je tu v pp slovenslka restika 😀

petikd
24. nov 2009

Juliet Vinka nad nou býva 😉 v meste

juliet221
24. nov 2009

to viem preto sa pytam ze de to je . ja este tak pp dobre nepoznam 😀

danciacik
24. nov 2009

ahojte, ta čo tu nikto nie je? ja už aj na zajtra navarené mám tak som so sebou celkom spokojná 😀

vinka
24. nov 2009

Baby píšem ešte raz pre tie ktoré to nečítali alebo nepochopili,že to je aj pre nich.Zajtra vás všetke pozývam ku mne na kávu.Mirka síce vymyslela pirohovú párty ale tolko pirôch nemám danciacik neprispeje svojími tak sa musíte upokojiť aj s vodou. 😀 😀 😀 Hlavne,že pokecáme a sa zasmejeme.To je mojím cielom. 😀 😀 😀