Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vienesa
24. nov 2009

vinka ved mi radi prideme 😀 😀 😀

vienesa
24. nov 2009

ahojte zienky tak ja som tu znova 😀 😀 😀 chlapi sa na mna vykaslali,pozeraju futbal takze som na nete a k dispozicii 😀 😀 😀 dufam ze nesklamete a budete prispievat nejakymi vetamy....dobre? tak sup sup piste 😀 kto ste tu 😀

vienesa
24. nov 2009

no vidim ze aj vy na mna kaslete 😠 😢 😢 😢 😢

danciacik
24. nov 2009

nieeee nekašleme ale kukám panelák 😉

vienesa
24. nov 2009

a dobry je?daco zaujimave tam je ...? deti uz spia?

zdenocka
24. nov 2009

Vinka, este raz dakujem za pozvanie 😵 . Na tu plavaren ideme sice az nieco po pol 4, ale mne okolo pol 2 Janicko este buba, takze ja to nestiham. No keby si suhlasila, tak ja by som dobehla vo stvrtok 🙂 .

danciacik
24. nov 2009

Zuzi no dobrý bol celkom - síce ja byť režisér tak to zmením ale čo už.
Hej spia teda aspoň zatiaľ - uvidím aké nočné rošambo ma čaká túto noc.

sipcek
24. nov 2009

ahojte,tak som tu 😵

sipcek
24. nov 2009

no tak vsetky sa tesite ze som tu 😀
vinka ja idem vo stvrtok k zubarke o pol 9tej rano a bus mi ide az o 11tej,tak sa mozno stavim,uvidim kedy ma vezme,idem k nej prvy krat,ani neviem ako sa vola,len ze ma ordinaciu ako je Aramis,tak sa mozno so Zdenkou stretnem 😀 tak nechaj kolac aj pre mna 😵 😵 .
dneska mi moj muz isiel cely den na nervy,je lenivy ako vsa,nic sa mu nechce,a ja som nevedela od nervov co skorej pratat.ja ked mam nerv tak prachovka v ruke a jedeš 😀
nechcem od neho prieborne prace,len nech vynesie mrazak maly na pojd,lebo zavadzia pod schodami a zalozit ziarovku a take prkotinky,no on ani pi.i,dnes som ho budila o 9tej a o 11tej zasa spal kym som nesla malu ulozit,no chapete to?ved bude mat prelezaniny 😠 🙄
zato ja som dnes zavesila 4 zaclony,poprala,prach vytrela,okolo decka a som tu a nestazujem sa 😠
tak 😀

sipcek
24. nov 2009

tak dobru nocku,zamykam 😉

sipcek
24. nov 2009

to akoze fakt uz nikto?tak nic no ☹ som straaasne smutna,ze ste uz prec,ale neva,zajtra skusim zasa 😀 tak este raz domknem,boze to fakt mam kluce pripnute na opasku,ako kastelani 😉

gajana1
24. nov 2009

Ahojte ja nemam teraz nejako čas včera sme Tomaškovi kupili rožťahovacie kreslo a sme prerabali do večera a dnes od rana som bola v PP najprv so svokrom u lekara potom u švagriny v Sp.Teplici a zase som musela isť do PP lebo teta prišla a chcela aby som išla Tomimu vybrať darček a potom pekne domou ale dlho som sa neohriala lebo sme išli po svokrovcou do Teplice a prišli sme až večer.
a teraz MM pozera so svokrom futbal a ja trošku na nete ale už by som išla spať

vinka
24. nov 2009

Tak zamykám.Zdobila som stromček a došla mi poleva.Musím skončiť.Tak dobrú nocku a zajtra sa na vás teším. 🙂 Prídte všetke nech mám zas plný byt ludí.Ja to rada. 😀

juliet221
25. nov 2009

dobre ranko odmykam.tak som zasa tu.skoda ze som dnes tak dlho v praci. rada by som vas spoznala.oz vy ste sa ako pozoznamovali osobne? ja osobne som ostala sokovana teda aspon zo zaciat ze sa baby z netu aj osobne stretavaju. 😀

petikd
25. nov 2009

Ahojte,tak už sa chystáme k dokymi.
Joj Sipcek ja som zabudla ti napísať,no sestra má 5 ročné dievčatko a 13 chlapca 😉

petikd
25. nov 2009

Kati všetko najlepšie k meninám 😉

vinka
25. nov 2009

Ahojte baby.Juliet mi tu máme aj albumy spoločné.Mali sme už aj oficiálne stretká pred Maxom.Ale nemyslí si,že tam boli všetke.Ešte sa furt nájdu baby ktoré sa nepoznajú.Napr.Dancat tá je tu dlho jak svet a ešte na stretko neprišla.Furt je v robote ked bolo stretko.No ale dnes sa už prislúbila,že dobehne z roboty tak som velmi zvedavá či dodrží slub. 😀 😀 Juliet škoda,že nemôžeš prísť ešte som ťa chcela vidieť pred pôrodom. 😀 😀
Katka všetko najlepšie k meninám nech ťa Laura počúva aj jej tato. 😀 😀 😀 A rýchlo ti prajem dalšieho potomka.Ved ich chceš mať aspon tri nie? 😀 😀

dancat
25. nov 2009

Ahojte žienky,Vinka ty čo už ma takto zarana ohovaraš 😠 😀 😀 😀
Vichrica všetko všetučko NAJ NAJ k meninkam,aby ste boli všetci zdravi, aby Ťa mangel počuval a Laurinka robila len radosť....a to čo Vinka - rychle dalšieho potomka 😉 😀
Mna dnes môj maly rano chcel vytočiť, tak ideme do škôlky, tak najprv kakal asi 15 minut a nič nevykakal a potom už oblečeny že este chce cikať 😠 prosto len ako zdržiavať 😠 ešte šťastie,že volal môj otec,že ide na siedmu do prace tak nas vezme autom,ale už som videla,že aj on je nervny,bo stvrť na osem (čo zvyčajne sme už v škôlke) a dnes este na šerbli 😠 ...no a som zvedava dokedy zase bude fungovať ta škôlka,bo rano ked sme s Miškom vošli tak v triede bola učitelka a jeden chlapcek..... 😒
S magelom sa nerozpravam,a ešte sa čudoval čo mi je.....kurnik tak maly ked v noci plače,že ho boli uško tak on chudačik sa musi presťahovať do obyvačky aby sa vyspal,lebo on jediny z rodiny chodi do prace asi....jaaaaj mam nervy na neho 😒
No som sa vysťažovala,môžem ist pracovať, Vinka dnes rovno ako odbije 15.00 letim z prace pre Miška (ale len domov,bo ho ma zo škôlky vziať mangel,teda dufam) a rovno letim k tebe....sa tesim.......

vinka
25. nov 2009

Aj ja cicka.No a koho mám zrána ohovoriť?Ak nechceš teba daj tip koho. 😀 😀
Moja a z toho čo urobil tvoj mužík si nič nerob.V noci naša Vivien sa aj 4 krát zobudí chce cikať,prikriť a tak.A to lietam ja.Mužík spí.Len sa otočí ked prídem,že čo chcela.A ráno povie,že je nevyspatý lebo Vivien bola hore.Ale opýta sa ma a kolko krát vstala túto noc? 😠 😠 😠 Lebo z tých 4 tri prespí. 😠

juliet221
25. nov 2009

vinka no neni co obkukovat. som velka jak slon uz sa toho chcem zbavit.aj ked to mozno mam len ja taky pocit kedze som pribrala zatial len 7kg 😀 to som nevedela.mala som pocit ze sa vsetky poznate a som tu sama co len tak pise.
aj ja sa pripajam k blahozelaniu

dancat
25. nov 2009

hehe juliet nie si sama co nikoho nepoznas,ja poznam iba vinku a asi 3 žienky som odchytila kade-tade...heheh....ale občas mam trapas,lebo sa mi zda,že z niekade poznam tu žienku a potom neviem či z prace alebo z kona hehehe

juliet221
25. nov 2009

no to sa stava.ja nikoho neodchytavam bo tu v pp aokrem ludi z prace nikoho nepoznam. 😀

vinka
25. nov 2009

Juliet dancat má všetke obkukané z kona.Dokonca aj sestru moju čo tu neprispieva.A ja jej len hovorím ktorá ju kde videla.A sestru ide šlak trafiť lebo žiadnu nepozná a ju každá z môjho albumu. 😀 😀 Ale už ju nahováram nech sa pridá aj ona. 😀 Tak mi slubuje,že už si dá do kopy net a už sa pridá. 😀

vienesa
25. nov 2009

ahoj dancat ,ta maly jaky podareny ked tak vymysla 🙂 🙂 🙂 hahahha si to predlzoval aby ste nesli hej?to ja sa tiez alexa pytam cu mu netreba este cikat predtym jak ho obleciem,tvrdi ze NIE NIE NIE a jak mu dam slipy,body,pancuchy,tricko,opasok bundu,sal,ciapku ,rukavice,topanky tak povie : RYCHLO CIKAT CHCEM
a preco je v skolke sam?chore su deti ci co sa stalo?on chodi na zapad ze?

juliet221
25. nov 2009

tak aspon nesom sama a nebude to len pre mna take zvlastne az sa raz stretneme 😀

juliet221
25. nov 2009

ozaj.kazdym dnom mi treba vybavovat matersku.od kial vezmem to tlacivo. to mi daky, abo v robte abo musim nekde na urad? na nete som nic na stiahnutie nenasla

dancat
25. nov 2009

vienesa,deturence su chore,aj teraz v piatok a pondelok bola škôlka zavreta pre choroby 😒 Juliet papier kedy Ti zacina materska by ti mal dat gyndos nie? aspon tak si to pamatam.......

dancat
25. nov 2009

a s tym potom asi zajdes na vase personalne a tam sa popytaj ci to oni potom posielaju na socialnu poistovnu,ci ty tam mas ist to odniest....ale ked porodis aj tak musis ist na socialnu poistovnu vybavit papierovacky...a ak si prispievas do druheho dôchodkoveho piliera to tiez musis ist ohlasit na socialnu poistovnu,ze ziadas aby ti tam zasielali aj cez matersku prasule

juliet221
25. nov 2009

to netusim teraz ked som u nho bola mal nastole vypisane take tlacivo na materske pre inu mamicku.taka A4 format tak neviem ci to mam donest a bo ako

vienesa
25. nov 2009

no ale aspon dancat rodicia deti nedavaju chore do skolky zeby nenakazili druhe deti.....aj ked nei vsade to tak je....