Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
2. dec 2009

no nic cica ide ti to jak za nebohych tak zamkni

sipcek
2. dec 2009

ved aj ja pozeram,ze ked nemozme s chlopami tak sa tu vylaskujeme a ideme do pelecha.tak dobru noc a zajtra sa stretneme,ze ti ukazem,aku znacku pouzivam 😀
zamykam 😀

sipcek
2. dec 2009

no ved uz hryziem nechty,co taky nerv mam z toho,tak dobru 😉

petikd
3. dec 2009

Dobré ráno,odomykám 😉
Juliet si už užíva materskú 🙂

dancat
3. dec 2009

ahojte žienky,vidno že ide krasny čas vianoc,každy si tu lasku vyznava heheh.....
Ja som včera akurat zapla telku ked v modrom z neba davali toho choreho chlapceka,ja som tak revala pane bože a hned som isla vystiskat miska do postele a dakovala bohu za zdrave dieta a nech je aj dalej zdrave (klop klop na drevo)...aj ked od kedy chodi do tej skolky rano kasle strasne,ale hadam ako bude 2 tyzdne doma cez sviatky tak to preliecime-dufam........
Dnes zase rano krasne išiel do školky bez plaču....jaaaj môj hrdina.....ale stale hovori,že v pondelok nepojde vystupovat,tak som zvedava ako to dopadne 🙂
Danciacik prajem nech všeeetky vysledky dopadnu dobre a nech ste skoro doma pri svojich chlapcoch 😵 držte sa dievčence
Idem kuknut fotečky a idem,včera sme nahovorili suseda nech nam pride robit Mikulaša,som zvedava hehe dufam,že to nečita moje dieta 😀 😀

petikd
3. dec 2009

Dani prečo sa bojíš testov na reflux,moja neboj Larka to isto zvládne,budeme držať palce 😉 .Ty bud hlavne rada,že vám testy na cystickú dopadli dobre 😉

petikd
3. dec 2009

Juuuj baby ja som tiež utekala si stískať Damuša,ked som to pozerala ☹

danciacik
3. dec 2009

Dobré ránko. Už máme notebook dávno zapnutý ale Larka ma tu nechcela pustiť. Dnes už máme po rehabilitácií už iba jednu pred obedom a na dnes to máme všetko tak neviem čo budeme celý deň robiť.
Baby, ak máte fantáziu raďte ako tú moju bambuľku rozveseliť, lebo som sa pýtala sestričiek a určite nás nepustia do konca týždňa zajtra mám rozprávať s primárkou kedy by nás mohli pustiť.
A Larka je nejaká smutná, ráno mi dokonca grckala - tak som sa zľakla že až.
Juuuj a ráno som videla jedného chlapčeka čo mu dali tú hadičku cez nos až do žalúdka a na 24 hodín. Dúfam, že toto na nás nechystajú lebo toto asi odmietnem keďže som si na ich dotazníku vyžiadala aby sa ma pýtali na povolenie pri akýchkoľvek testoch.
Peti tých testov sa bojím preto, lebo poprvé Larka bude musieť byť hladná a smädná a to je u nás ráno veľký problém, bojím sa či vypije tú látku, lebo ona je v tomto taký trucoško - bojí sa neznámeho a ešte Larka má panický strach z rontgenu a nedajbože ju tam pod rontgen aj priviažu tak si viem predstaviť čo sa bude robiť.
No a ja sa najviac bojím samozrejme výsledkov. Včera som študovala články o tom a nie je to teda žiadna sranda. Som rada, že na tú cystickú testy dopadli dobre, lebo to bol veľký strašiak takže po tejto stránke som rada.

stresmenka
3. dec 2009

Ahojte babule,
Danka ja som volala kolegovi 🙂 tak ako som ti sľúbila robili to jeho deťom tak, že vypili tu kontrastnú látku a normálne ultrazvukom a oni stáli pri deťoch takže všetko na monitore videli 🙂 tak sa neboj.

juliet221
3. dec 2009

dobre raaaaaaaaaaanko. aaaano uyivam si matersku. konecne som sa vyspala 😀 .

danciacik
3. dec 2009

Joj Bianka ďakujeeem dúfam, že nám to hladko pôjde, uvidíme zajtra ale ďakujem si ma potešila. 😉

vichrica
3. dec 2009

Dobré ránko. Vidím, že ste včera písali a písali.
Večer sa Laure akosi nechcelo spať a pozerala s nami Panelák 😝 . Dnes sa chystáme do DM a poobede chceme ísť do Bambina.
juliet - tak dúfam, že nájdeš nejaké vhodné štúdium.
zdenocka - vidím, že Janíčko a Alexík majú rovnaké svetríky 😉

vichrica
3. dec 2009

Baby neviete, ako je to, keď idem s dieťaťom v aute v meste? Mne taxikár vravel, že dieťa v meste nemusí mať sedačku, že môže byť aj na rukách....

petikd
3. dec 2009

Jaaj to sa tak robia tie testy,no ved aj Damiánovi to robili,no ale samozrejme reval jak tur,ale to mal 4 mesiace.Dani len ty sa neboj,cystická je horšia ako reflux,bud rada.No aj synovec mal reflux,tiež bol tam ked bol taký malý.Ale vyliečil sa,iba nám zapcháva záchody 😀 A preplachujú vám nos,či čo to si písala.Synovec si tiež na to pamätá,aj sestra to už kúpila,aj Damiánovi sme to robili,ale on mi tak búchal do ruky,že som sa bála,že to rozbijeme 😒
A ty nečítaj o chorobách,ktoré nemáte,nestraš sa zbytočne,kým to nieje potvrdené 😉
Bud veselá,Larka potrebuje,veselú mamu 😉

vichrica
3. dec 2009

dancat - no, vidíš, aký je už Miško veľký chlap, keď ani neplače? Inak, počula som, že si kámoška - suseda s jednou mojou známou (Janka Peričková) 😉
danciacik - myslíme na vás

petikd
3. dec 2009

Kati minule kdesi rozprávali,že musí mať dieťa a,že aj v taxíku musí mať autosedačku,tak neviem

stresmenka
3. dec 2009

Babule Danka Vám odkazuje, že im konečne zrušili izolačku jooooooooooooj vytešená je jak lečo 😀 😀 😀 😀 😀

Vichrica nie je to pravda dieťa musí mať sedačku vždy tu na sídlisku mal asi pred 2 mesiacmi taxik riadnu havarku a kôli tomu dieťa bolo ťažko zranené že nebolo v sedačke ( taxikar je sestrin kamoš ) tak hneď mal zarobené lebo nemal dieťa v sedačke taxík je povinný mať autosedačku. Tak potom podľa neho by som ani ja nemusela mať v meste dieťa v sedačke. Nemíýli si to s prilbou na hlave tú nemusíš mať v meste ale dieťa aj toto má mať na hlave vždy. 😀

dancat
3. dec 2009

Vichrica aky je ten svet maly hehehhe....šak ako by to bolo keby sa učitelky nepoznali 😉 😀

danciacik
3. dec 2009

Kati Períčková? 😕 Neučila ona výtvarnú?
Juuj baby, no keby ste videli Larku aká je šťastná že sme mohli ísť do herne aj papať už chodíme do jedálne tak už aj so sestričkami vtipkovala - oveľa viac ožila.
No rozprávala som s jednou čo jej dcére dnes robili to na čo my ideme zajtra tak Bianka nebude to taký ultrazvuk ale normálny rontgen ktorý bude chodiť hore dole. Tak dúfam, že to Larka zvládne a nebude sa báť. Inak ževraj tá tekutina je hnusná že sa jej malej hneď chcelo grckať. 😒

vichrica
3. dec 2009

petikd, stresmenka - lebo ja som pýtala sedačku v Alfa Taxíku, a tvrdili mi toto 😠
dancat - to je len náhoda, že učiteľky. My sme spolu spievali v kapele a poznáme sa .... hm, vieš, že ani vlastne neviem...
danciacik - hej učila. Aj Ty ju poznáš? Verím, že sa Larka tešila, že sa môže hrať. 🙂

dancat
3. dec 2009

no musim jej to povedat,ze nech sa prida k nam,ze ju tu pol modreho kona pozna hehehhe 😀

dancat
3. dec 2009

......a poviem jej,že jej žiačky čo už porodili ju tu spominaju hehehhe,.......ta bude rada.... 😀 😀 😀 😀

danciacik
3. dec 2009

Kati hej učila ma na základke. 😀

danciacik
3. dec 2009

Dancat mňa prosím nespomínaj lebo keby si jej povedala moje priezvisko za slobodna a ona by si namňa spomenula tak asi by nadšená nebola. 😅

miavin
3. dec 2009

ahojte - čo tu nové?
dani - tak ako ? ako si prežila no

danciacik
3. dec 2009

Noc - pravdu - ani som poriadne nespala, stále som Larku kontrolovala, dnes je už trošku lepšie a keď zajtra ráno prežijeme tak už budem dúfam v pohode. Zajtra príde na vizitu primárka tak sa spýtam kedy nás pustia a čo nás ešte čaká ale víkend sme určite tu.

stresmenka
3. dec 2009

Katka ja som niekde na nete čítala, že nemusí byť v meste ale pre deti od 3 rokov keby som to niekde našla hodím to tu 🙂

stresmenka
3. dec 2009

Katka :

Podľa ustanovenia § 7 ods. 3 tohto nariadenia, ak vozidlá kategórie M1 (osobné motorové vozidlá) a N1 (malé nákladné motorové vozidlá) nie sú vybavené detským zadržiavacími zariadením alebo je týchto zariadení vo vozidle nedostatočný počet, možno dieťa vo veku 3 a viac rokov pri preprave v obci pripútať na zadnom sedadle vozidla bezpečnostným pásom, ktorým je vozidlo vybavené.

V záujme poskytnutia Vám čo najkomplexnejšej odpovede bola predmetná vec prekonzultovaná s vedúcim oddelenia bezpečnosti cestnej premávky Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky (ďalej len „ministerstvo). Z tejto konzultácie vyplýva, že pri príležitostnej doprave (ide o prepravu v obci), do ktorej možno zaradiť aj prepravu taxíkom, možno dieťa vo veku 3 a viac rokov prepraviť aj bez použitia detskej autosedačky. Mimo obce takáto preprava nie je možná. Ministerstvo zároveň dotknutú vec prekonzultovalo aj s Cechom taxikárov. Predseda Cechu taxikárov ministerstvo informoval, že každý dispečing bude vybavený jednou detskou autosedačkou, ktorú si bude môcť vodič príslušnej taxislužby pri preprave detí zapožičať.

anickamaros
autor
3. dec 2009

ahojte babky pekny den prajem 🙂
ako sa mate a co porabate?
my sme boli doobedu na nakup v tescu stretli sme tam Zdenocku a Janicko si tak krasne spinkal v kociariku joj ale uz je velky chlap. potom sme este na chodbe poobzerali zajaciky a skrecky lebo tam otvaraju novu predajnu zvieraciu tak marosko bol nadceny zvieratkami 😀
teraz sme sa konecne najedli mm si rozkazal zeleninovu polievku a rezance s tvarohom tak bol obed zajtra zas nejake masko mu urobim.
marosko uz spinka od 13.30 tak uvidime do kedy lebo by som chcela ist ku kadernicke tak neviem ci to stihnem ale ked nie bude doma s mm

adrina
3. dec 2009

ahojte...ta čo to ..poprad na druhej strane 😝 😝 😝
ešte že som prišla 😀 😀 😀
doma mi pribudol ďalľí pacient..ochorel aj Mimko...ide ma poraziť, do roboty chodím navčas rána,aby som porobila to najsúrnejšie...a potom letím domov... 😠 😠 😠 normálne som unavená
všetkým chorým babuliatkam prajem skoré uzdravenie 😵 😵 😵