Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
7. dec 2009

Ahojte. 🙂
Dancat no super fotečky,Miško fešáák 🙂 No Damián začal tiež najprv iba cikať do nočníka.A nekakal kým som mu plienku nedala,to potom sa strčil za kreslo a tam 😀 Ale prešlo ho to 😉
Dani držíme palce,nech už idete domov 😉
Maji ako je Damčovi?
Baby dala som si aktualizovať novú verziu skypu a on nejde vôbec ☹

dancat
7. dec 2009

peti ale on už je dlho bez plienok,ani v noci už nema,len na kakanie si vždy pytal....no uvidim

vinka
7. dec 2009

Ahojte baby.No tak damiánko maroduje je celý natešený lebo sa nejde do školy. 😠 Dostal atb a v piatok kontrola. 😒 Ja nešťastná,že nechodí do školy lebo tu zošalejem s ních idu sa s Vivinou zabiť. ☹ ☹

vinka
7. dec 2009

Takže u nás asi prepukla epidémia.Už aj Vivien má teplotu zatial len 37,5 ale neverím,že ju to prejde. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vinka
7. dec 2009

Baby ta kde ste.Už to tu zas zamrza. ☹ ☹ Nikto tu už nechodí ja mám hlavu v smútku bo už je aj Viva chorá.Keby som vedela mohla ísť ráno somnou ku dr.Zajtra som tam zas s Vivinou.Dúfam,že nepôjdem tam aj s Chiarou. ☹ ☹

vichrica
7. dec 2009

Ahojte. Dnes nejak nestihame. Laura chcela v noci 3x jesť 😠. 3. fľašu som jej už nechcela dať, tak kvičala každé 2 h, že som jej ju nakoniec dala o 5 h, a potom spala do 9 h, takže máme deň hore nohami.
Boli sme už aj nakúpiť, prišla k nám suseda a poobede sa chystáme aj so Zdenkou na Mikuláša do Bambina. Tak som zvedava.
petikd - sme radi, že ste tak dobre nakúpili
dancat - držíme Miškovi na vystúpení palčeky
vinka - prajeme, aby "epidémia" čím skôr prešla

vinka
7. dec 2009

Vichrica tak aj vám prajeme pekné poobedie v bambíne. 😉

vinka
7. dec 2009

No ja idem urobiť orechové trubičky.Ešte som ich nerobila ale vyzerajú dobre 😉 No na obrázku. 😀

vinka
7. dec 2009

Ta to čo to.Poprad na druhej strane 😕 No ja mám už trubičky napečené a plniť sa budú až na vianoce. 😉

juliet221
7. dec 2009

ahojte tak som konecne tu. nemohla som sa dostat na pc.trapi ma zub a uz som z toho hotova ☹ .mam zapal od mandle cez zub az k uchu.cela prava strana ma boli.

vinka
7. dec 2009

Jáj Juliet tak to ti nezávidím.Mne teraz Vivien zaspala.Musím ju nechať aspon pol hodiny pospať lebo je strášne unavená ma vysokú teplotu. ☹

andrejka10
7. dec 2009

Oj, Juliet, tak to ti ani na chvíľu nezávidím. Dúfam, že ti to raz dva prejde.
No vidíš, Vinka, aká si šikovná, už zase niečo napečené. 🙂 A je mi ľúto, že máš detičky choré. Viem, aké to je, teraz v tomto období 😒 Snáď to nechytí aj Chiara. Držím palce, nech ste rýchlo zdraví.

Ja som dnes bola v Maxe pozrieť nejaké darčeky na Ježiška. A moja Andrejka, tak to je poriadna držka. Pozerali sme korčule na ľad. Ona, že radšej kolieskové korčule a keď sme vychádzali z obchodu, tak ma takým vážnym hlasom "sprdla" že ona nepotrebuje žiadne korčule, ale klzák. 😀 😀 😀 No a v hypernove majú kuchynku v celkom dobrej cene. Aspoň 5x som ju dvíhala, ukazovala, či sa jej nepáči. Ale moja dcéra zkonštatovala, nie je ružová a hotovo. Ona chce auto na diaľkové a po celej hypernove behá s mečmi, brneniami, rytierskymi prilbami...... Teda ja nemám potuchy, čo tomu dievčaťu má doniesť Ježiško. 😀 😀 😀 😀 😀

vichrica
7. dec 2009

Tak už sme doma. Balíček sme dostali 😀 a Mikuláška sa Laura nebála. Mala ho na "háku" 😀
vinka - ďakujem
juliet - prajeme skoré uzdravenie a aby zápal rýchlo prešiel
andrejka - tak to máš doma malú rytierku 😎

juliet221
7. dec 2009

dakujem vam. je to strasny pocit ani najest sa poriadne nemoze ani spat,dom uz z toho hotova ☹ neviete mi poradit co na to.zubara nie taho sa bojim jak cert svetenej vody

danciacik
7. dec 2009

Ahojte, tak nás dnes mali pustiť, ale hádajte čo? - Nepustili. 😠 Nie kvôli tomu že nemôžme ale akosi nestíhajú vypisovať papiere tak mi primárka povedala, že zajtra ráno, ale teraz som sa pýtala sestričiek tak oni nemajú ešte ani naši výsledky nahádzané tak že možno zajtra doobedu. 😠 Ma porazí.
Tak prišiel aspoň poobede Jarko s Paťkom a zobrali nás do SNV do Madarasu, decká sa tam aspoň vyšaleli a mohli sme ísť naspäť

miavin
7. dec 2009

Ahojte, ako sa máte? ja som dnes bola v práci - bolo fajn, ale je mi nejak zle - asi to chytilo aj mňa - je mi na blytí..... už som si aj vinčisko uvarila, a nič.... no som zvedavá aká bude noc...

mimini
7. dec 2009

ahojte, po 100 rokoch som sa sem konečne dostala. Manžel si našiel robotku na doma, kreslí projekty, tak som vkuse bez pc, ale na druhej strane aspoň máme korunky. 🙂
dúfam, že cez sviatky nebude nič robiť a budem sem môcť trochu viac chodiť.
videla som fotky, neskutočne vám detičky vyrástli 😎

mimini
7. dec 2009

majuš, dúfam, že deti budú čím skôr fit a podarí sa ti robotka 😉

danciacik
7. dec 2009

Mirka ta čo to ti je? nie si tehotná?
Mimini ahoooj si tu dlho nebola. To je fajn, že si manžel našiel takto robotu. 😉

miavin
7. dec 2009

Dani - určite nie - to asi nachladnutie abo chrípka - ale určite nie tehu....nemám byť s kým 😀

vinka
7. dec 2009

No už to mám poukladané.kriste teraz posledné dve hodiny tu ubehly ako 100 rokov. 😝 😝 Som hotová.Vivinka večer zvrackala potom som jej už dala paralen a o hodinu zábal ale kleslo na 37,3 tak som sa vytešovala. 🙂 Chiara už chcela spať a nemala som na nu čas tak potom mi ukázala,že aj ona je tu začala tak jačať,že som ju upokojiť nemohla.Joj jak dobre,že MM prišiwl dnes poobede lebo by som si to už asi hodila. ☹ ☹ Dosť mi dnes pomohol joj musím ho pochváliť lebo len seba tu chválim a jeho nič a je strááášne starostlivý. 😉
Mimini chcem ti vrátiť odsávačku kedy prídeš do pp?Alebo prídeš do kaskády? 😕

miavin
7. dec 2009

vinka - júúúj tak skoré uzdravenie vám prajeme......

vinka
7. dec 2009

Joj dakujem.Teraz už len Chiaru chránim.Dnes nesmela ani vivien ani Damián do spálne stúpiť.V detskej je infekčná izba tam sa musia zdržiavať. 😀 😀

vinka
7. dec 2009

Neviem si predstaviť keby sme mali jednu izbu. 😀 Kde by bola infekčná izba. 😝 😀

dancat
7. dec 2009

no ahojte,takže dnešne vystupenie dopadlo presne podla predpokladu,maly ričal a držal sa ma ako kliešť,viacej detičiek tam plakalo,ale aspon na podium vyšli,ale naš misko ani to...ale pani učitelky mu baliček aj tak dali
No ale aspon jedna dobra sprava,po takmer 3 rokoch sme da konečne vykakali do nočnika huraaa huraaa huraa,keby mm nesiel do prace tak sa asi aj opijeme heheh 😀
Môj mm ma zajtra narodeninky,tak som mu este rychle upiekla štrudle do prace,bo iny kolač som nestihala...ale hadam budu chutit...no idem,vinka liečte sa, môj maly strasne kašle a dnes uz aj nos zapchaty,dufam,ze to nepojde k horšiemu a že cez vianoce sa preliečime

adrina
7. dec 2009

ahoj babeny..moji starší ešte na chorej..obaja na atb...Matúškovi je už lepšie 😉 😉 😉
my sme dnes piekli s Matúškom medovníčky...a ty moji chlopi polku pojedli 😀 😀 😀 musím ešte z jednej dávky upiesť..ale ked doma nebudú...lebo zasa pojedia..xixiixi
choručkým bambuliatkam prajem skoré uzdravenie
asi už aj zamknem 😉 😉 😉

miavin
8. dec 2009

dobré ránko - po dlhej dobe odomykááám
no my sme mali v noci rodeo.malý zle spal a ja som vôbec nespala - nevedela som zaspať, len som sa prehadzovala. o 4 počúvam nejaký šuchot - a ja že malý zas, tak som šla do obývačky a počúvam - ono to ide z chodby - som si myslela, že som nezastavila vodu v kúpelni, alebo že praskol kotol....kriste počúvam a ono to von na chodbe, otvorím dvere a tam záplava.....normálne zhora sa liala už voda na naše poschodie a dole na prízemie....ešteže jeden z majstrov býva vlastne tu v takej kôlni....som poňho utekala...doteraz behal s vedrami ani neviem čo sa stalo ale už to netečie......steny mokré - som pozerala že aj v kúpelni máme roh trošku mokrý no ide ma poraziť....

vichrica
8. dec 2009

Ahojte. V noci sme papali 4x. Hm, čím ďalej, tým lepšie 😢. Dúfam, že tie zúbky už výjdu. Ešte stále máme len 8 😕. Dnes ideme na nákup do DM.
danciacik - tak teda kvôli papierom by som nechcela trčať v nemocnici 😠
vinka - takže ste si zriadili infekčnú izbu 😅
dancat - neboj, veď Miško sa osmelí a gratulujeme k nočníkovému úspechu 😉
miavin - tak to ste mali teda fakt riadne rušnú noc. A čo sa to vlastne stalo s tou vodou?

miavin
8. dec 2009

vichrica - hore prasklo šrúbenie na kotly, tak všetká voda vytekala - no bol to hrozný pohľad... je to hore na chodbe, takže to zatieklo susede najviac - a tá je na týždňovke - a keďže tam je sadrokarton, tak to napuchne a odpadne stena asi....no to bude eštelen sranda 😒

petikd
8. dec 2009

Ahojte
Juuj Mirka riadna šarapata,ešteže vám nenatieklo veľa 😉
Maji skoré uzdravenie detičkám a aby to Chiara nechytila 😉
Kati no dúfam,že vám zúbky vyjdu a vy sa vyspíte 😉
Boli sme ráno na krvi,damčo ani nezaplakal,no a potom na hematologii
Dancat juuj no úspech s tým nočníkom,Myško je už veľký chlap 😉