Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
6. feb 2012

@katka6211 a bývate v byte či v dome?Jané ked,potrebuješ zmenu,je ti lahšie ked máš kam ísť 😉

katka6211
6. feb 2012

petikd my v byte a nasi v dome, tak by som povedala, ze si uzivam vyhody bytu aj domu 😉 ale na to, ze som bola zvyknuta byvat v doma, tak v bytovke sa mi byva uplne super 😀

danciacik
6. feb 2012

@katka6211 to ma mrzí a nedá sa to nejak zoperovať aby bol zdravučký.
Ale máš pravdu treba sa tešíť z neho, pozrela som si vaše fotky, krásny je to chlapček. Fešák 🙂

katka6211
6. feb 2012

danciacik jedine riesenie je operacne, ale uz nebude mat zdrave srdiecko nikdy, ani tak pracujuce ako zdrave. on to ma dost zlozite, je to na dlhe vysvetlovanie, a aj tak clovek tomu uplne nerozumie, lebo ak nie si lekar ani sa to asi neda. Ale dolezite je, ze funguje normalne, vladze skoro ako zdrave deticky, takze mame sa z coho tesit 🙂 a niekedy ma energie az az 😀
ale ty musis mat s troma detickami doma riadne veselo, vsak ? 🙂

danciacik
6. feb 2012

@katka6211 no tak to vám nezávidím, ale malý vyzerá ako riane slniečko, Základ že môže žiť plnohodnotný život.
No veru mám to pestré ale je to sranda, ja som dosť hyperaktívna takže ja mám rada ruch okolo seba a popri nich sa snažím stíhať ešte pár vecí aj keď Nelka je dosť náročné bábätko 🙂

katka6211
6. feb 2012

danciacik kym je to tak ako to je teraz, tak je to super 😉 a je to slniecko ale aj riadne sidlo 😀
mne by sa tiez pacilo mat tolko deti 🙂 lebo ked teraz pri jednom mame tolko radosti (samozrejme aj starosti) tak pri troch to musi byt super aj ked narocne. ale vzdy sa tak v duchu potesim, ked vidim taku vacsiu rodinku 🙂

danciacik
6. feb 2012

@katka6211 takže chystáte súrodencov? Nás tretie tehotenstvo dosť šokovalo ale som rada, že to pánbožko tak zariadil

katka6211
6. feb 2012

danciacik no to je vo hviezdach 😀 najprv musi byt matusov stav taky, ze si budeme isty, ze nas aspon zo tri roky nebude cakat ziadna operacia a potom sa uvidi. a na druhej strane uz mam strach, ze by zase mohlo nieco s babom byt, lebo aj toto bol uplne sok, ani vo sne by ma to nenapadlo, lebo sme s mm uplne zdravotne v poriadku a zrazu taky sok.
ale v podstate verim, ze raz budem mat tu odvahu a ze bude este jedno, aby ani matusko nebol sam

danciacik
6. feb 2012

@katka6211 jaj tak to chápem ale určite so súrodencom bude veselšie, tak vám hrozne držím palce.

atap
7. feb 2012

Ahojte kočky. Môžem sa pridať? Som z KK, mám skoro 5 mesačnú dcérku. Je tu niekto aj z Kežmarku alebo všetky len PP?

vinka
10. feb 2012

@atap ahoj kludne sa pridaj.Sú aj z KK tu baby. 😉

andrejka10
11. feb 2012

Poniektoré aj pracujúce v KK 😀 😀 😀 , však @vinka ??

@atap , vitaj medzi nami 😉

vinka
12. feb 2012

@andrejka10 boha ty si pri každej príležitosti spomenieš na mna.No ta musíme z PP robiť v KK ked kežmarčanky nám robia v PP 😀 😀 😀 😀 😀

atap
13. feb 2012

@andrejka10
@vinka
Dakujem ale pozeram ze tu moc nechodite...

vinka
13. feb 2012

@atap no je to trochu ináč.Mi máme súkromnu tému.Takže tam sme každý den.Tu asi len sporadicky kuknem ja a ešte sem tam niektoré. 😀 😀 😀 😀 Ak máš naozaj záujem si písať s nami máme aj kežmarčanky medzi sebou tak ťa tam môžem pridať.Potom mi napíš IP-čku 😉

gia111
19. feb 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, ktoré škôlky sú teraz v Poprade s dobrým hodnotením?Je v Poprade škôlka, kde sa zaujímajú aj o kvalitu stravy?

monikawierna
21. feb 2012

@danciacik ahoj tak my sa rozhodujeme kde dame malu do skolky a tam na zaborskeho sa mi najviac pozdava je tam dobre a kolko tam asi tak stoji skolka dakujem pekny dnik

danciacik
21. feb 2012

@monikawierna ahoj, no škôlky stoja väčšinou približne rovnako tu sa platí 10 eur školné a 23 eur stravné, k tomu raz za pol roka nejaké ZRPŠ a triedny fond a divadielka. Ale v pohode sa to dá utiahnuť 🙂

monikawierna
21. feb 2012

@danciacik tak dakujem pekne to nieje vela lebo som pozerala sukromnu stellu a stoji 100e tak tamto je v pohode

meissa
27. feb 2012

Ahojte baby.Chcela by som dat malu na plavanie....nechodi niekto z vas s dietatkom plavat? 🙂

andrejka10
13. mar 2012

@meissa , chodia tu maminky plávať s detičkami. Ale ak máš na mysli plavecký kurz pre batoľatá tak o tom neviem, žeby niektorá chodila, ktorá píše na MK 😉 Hmm, asi som ti, nie veľmi poradila 😎 😀 😀

andrejka10
13. mar 2012

Dokonca medzi deťmi maminiek máme aj šampiona v plávaní, však @vinka. 😉 🙂

meissa
13. mar 2012

Moja mala ma styri roky tak k batolatam uz urcite nie 🙂 Plavecky kurz myslim.

cistko
21. mar 2012

ahojte mamicky, popradcanky 😉 ak by ste niekedy potrebovali netradicy darcek pre svoich blizkych tak sa ozvite 😅 😅 😅 http://tortyodzuzky.webnode.sk/

fiany
4. apr 2012

Ahojte, ja som tu nove 🙂 potrebujem poradit, som v 18tt. momentalne zijeme v Rakusku, ale cez sviatky cestujem domov do Popradu na niekolko tyzdnov a budem potrebovat velky ultrazvuk, ktory sa robi v 18 - 22 tt tehotenstva a je zamerani na dokladne vysetrenie dietatka. V Poprade chcem aj rodit, rozmyslam nad dr. Saadem, mate niekto s ni skusennost? a tiez ci mi urobi tento ultrazvuk bezne kazdy gynekolog, alebo sa treba specialne niekde objednat. Velmi pekne dakujem za odpoved

mandragora22
4. apr 2012

caute baby, tu je jedna temicka

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/svitovky/

ak by ste tu boli nejake svitovky, sup sa k nam, 😀 😀

kaculiatko88
13. apr 2012

Ahojte ... rada by som sa k Vám pridala. Som rodená Popradčanka, ale momentálne vydatá v Spišskom Štvrtku. Ale stále mi je bližší Poprad ako Spišská Nová Ves.

danciacik
13. apr 2012

@kaculiatko88 ahoj ja mám v Spišskom Štvrtku rodinu - Dunčkovcov - nepoznáš?

kaculiatko88
14. apr 2012

@danciacik ahoj ja veľa ľudí tu nepoznám. Ale poznám Martina Dunčka.

danciacik
14. apr 2012

@kaculiatko88 toho zas nepoznám ja. To je manželova rodina, tí ktorých ja poznám, jeho bratranci a sesternica sú Peťo, Palo a Ivko Dunčkovci a Anička Dunčková. Veď to nevadí že nepoznáš a akko dlho už tam bývaš?