Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
14. dec 2009

Peti choď a ešte tento rok - lebo ten detský kútik je fantastický a je zadarmo len do konca roka 😀 .
Ja mám deťúrence v posteliach aj ja som nejaká unavená dúfam, že zvládnem počkať MM.
Baby poznáte Dr. Papcúnovú, najprv robila imunoalergologičku, potom primárku na novorodeneckom oddelení, bola mi aj pri Paťkovi keď sa narodil a som sa dopočula že otvára pediatrickú ambulanciu - normálne ma karie k nej ísť. 😀

vinka
14. dec 2009

Adka tak ja som lakomá aby som kúpila buchty.Mám múku po 5 sk kilo a pekárnik a idem. 😀 A potom narobím buchty.Tie mi už idú od ruky 😀 😀 Mnam ale boli fajné.čokoládove.To Damián miluje. 😀

vinka
14. dec 2009

Baby ta kde ste? 😕

adrina
14. dec 2009

vinka..ja som prikvitla 😀 😀 😀

adrina
14. dec 2009

som bola bazari,kúpila som Damianovi overal na zimu.za 5eur 😀 😀 😀 výhodná kúpa..lebo na začiatku zimy som mu kúpila vetrovku nike a nemáme oteplovačky...tak aby mal na sankovačku 😉 😉
som bola na nakup v kauflande...kurňa,nič človek nenakupi a 30eur zahlasila pokladníčka..skoro ma vystrelo...veď mi všetko prejeme a zvyšok preperieme v práčke 😀 😀 😀
Matúško bol po 2tt chorej v škole, normálne na smrť unavený došiel 😀 😀 😀 môj školáčik malý 😉 😉

adrina
14. dec 2009

ta vykrikuješ,že tu nikto nieje a teraz som tu ja sama 😀 😀

adrina
14. dec 2009

hallooooooooooooooooo

lenka7984
14. dec 2009

ahojte
prepačte že sa Vám tu pcham ale chcela by som sa Vás opýtať na daky dobry obchod v Poprade s kočikmi pripadne aj internetovu stránku
Ďakujem

adrina
14. dec 2009

takže môžem sama podiškurovať....len nejako neviem o čom 😵 😵

danciacik
14. dec 2009

čaf Adi ja som len nakukla som mŕtva - totál unavená, už len čakám Jarka a trielim do postele.

bartakovah
14. dec 2009

Dobrý večer, práve som našla toto fórum, nechcem sa Vám tu pchať ale hľadám spriaznenú dušu na pokecani esom na materskej s 8,5 mesačným synom, mám 43 rokov, je to moje tretie dieťa, bojím sa o syna našla som mu nahlavičke zdurené uzliny, doktorka povedala, že sú to cestujúce uzliny , chcela by som počuť názor nejakej mamičky ďakujem

adrina
14. dec 2009

dani...awoj...

danciacik
14. dec 2009

Lenka no tu máš detské obchody ale nejaký veľký výber bohužiaľ nie. Kočíky máme najmä v jednom hračkárstve a asi 4 detských obchodoch ale žiadny veľký výber. 😒
Bartakovah - mrzí ma čo sa deje tvojmu synčekovi, bohužiaľ ja ti nepomôžem, lebo tomu nerozumiem. Držím však palce.

danciacik
14. dec 2009

Lúčim sa kočky. som K.O.. Dobrú noc. 😉

vinka
14. dec 2009

Bartakovah vieš to je ťažko takto odpovedať.nemala som s tým skúsenosti.Ale už som to počula tak to bude asi pravda.lepšie sa je opýtať na názor iného doktora. 😉

vinka
14. dec 2009

Adi som si bola obriadiť farmu a postel pripraviť.

vinka
14. dec 2009

bartakovah ale ak budeš chcieť len tak pokecať kludne sa pridaj.My sme tu také super baby ktoré rady kecajú. 😀

vinka
14. dec 2009

Aha tak som tu zas sama? 😕 😝 No ale muž sa nesťažujem lebo odýdem a príde ada. 😀

vinka
14. dec 2009

No tak zamknem.Sipcek ak tu ešte prídeš tak to riadne zamkni po mne. 😉

adrina
14. dec 2009

xixixi vinka..nesťažuj sa..zasa sme sa obišli,keď tu nikto nebol, bola som pozerať serial 😀 😀

dancat
15. dec 2009

ahoooojte,no som vas docitala. Maleho mam doma,tak strasne kaslal,az ho na vracanie napinalo,hlavne rano a tak som v piatok s nim zbehla k lekarke a ona nam rovno dala antibiotika,lebo ze je riadne zahlieneny a aby to nepreslo az do zapalu pluc,lebo ze teraz je rozsireny........takze do skolky pojde az v roku 2010 😀
Vo stvrtok odpadol moj ocino v praci,takze je v nemocnici a mali podozrenie na emboliu ☹ ale uz to vyzera lepsie,este mu pichaju nejake injekcie do brucha na rozpustanie krvnych zrazenin a ide este dnes na ultrazvuk,dufam,ze to bude dobre.
V piatok sme mali z prace zaver roka,najprv som ani nemala chut ist,ani miska som nemala kde nechat,bo mal ho strazit moj ocino,ale on v nemocnici.ALe nakoniec si mangel vymenil smenu a isla som a tak ako sa mi nechcelo tak bolo perfektne,.....jaaaj som sa tak vytancovala,aj v tombole som krasnu vazu vyhrala.Len ako som taka asi spotena isla domov tak som nachladena,sopel po kolena zase,ale to nic...hlavne,ze uz Misko menej kasle 😉
Ozaj Vinka kolac ten tvarohovy som robila,všetci chvalili,uz mam aj objednavky na silvestra 😀
pekny den zienky a chorym detickam skore uzdravenie prajem,aby sme mali krasne sviatky všetci

vierapp
15. dec 2009

dancat....tak tvojho ocka mi je ľúto, určite sa to polepší......

vichrica
15. dec 2009

Ahojte. Práve varím na obed špenát 😕, a potom sa chceme ísť troško prejsť ku Aréne.
lilly - hlavne, že ste spokojní. Je jedno, kde ste 😉
andrejka - ani ja veľmi nechodím na prior, len náhodou si tam kámoška kupovala puzzle. Rozmýšľam, že kúpim ešte asi aj ja.
gajana - nezávidím Ti tú nemocnicu ☹, ale hlavne nech ste s bábätkami v poriadku. Držte sa. 😵
danciacik - fíha, takže Larke idú vyberať nosnú mandľu? Chúďatko ☹
dancat - Miškovi a ockovi prajeme skoré uzdravenie. Super, že si sa vytancovala 😉

vinka
15. dec 2009

Ahojte baby.Dancat no vidíš ja ti budem dohadzovať recepty a ty budeš piecť na objednávku. 😀 😀 A môžeš skúsiť dať ovocie da tvarohu.Kompot môže to byť ešte lepšie si myslím. 😉
Joj nech sa ti rýchlo dá ocino do poriadku ☹ No idem ja piecť karamelové košíčky. 😉

vierapp
15. dec 2009

Ahoj Majka, príjemné pečenie....... 🙂

vinka
15. dec 2009

Vierka dakujem.No salko sa varí tak idem robiť košíčky. 🙂

vierapp
15. dec 2009

Ja som už domáce koláče nejedla od bratovej svadby - 3 roky....ja na pečenie nie som, pomôcť hej, ale nič viac. 🙂

zdenocka
15. dec 2009

Ahoj,
Dancat, drzime ocinovi palceky, nech je v poriadku. A aj tebe a Miskovi, nech ste skoro zdravucki.
My sme mali vcera pekne poobejde, stretli sme sa s kamoskou a jej dcerkou, my sme si dali kavicku a deticky sa potom pohrali v tom centre v Maxe 😵 .
Dnes som zacala robit poriadok, nech mame na sviatky krasne cistucko 😉 .
Adrina, super kupu si urobila.
Vichrica, to robis to Vinkine spenatove rizoto?
Vinka, prijemne pecenie.
Maminy, a vy uz mate nakupene darceky? Sa pytam, lebo my mame len pre Janicka a to je zatial vsetko 😅 .

vichrica
15. dec 2009

vinka - dnes som videla Tvoju sestru
zdenocka - nie, ja len špenát so zemiakmi a vajíčkom

danciacik
15. dec 2009

Ahojte,
tak my sme mali hroznú noc obidve deti plakali ako o preteky. Larka mala zvýšenú teplotu. Takže noc o ničom. Ja som už ráno o pol siedmej škrabala okná na aute - brrrr ako to neznášam 😠 . Ale zase dobre bolo vyvážať si zadok ku doktorom a netrepať sa po takej zime. Bola som na rontgen a huráááá nemám zapálené dutiny iba opuchnutú sliznicu v nose takže som šťastná ako blcha.
Dnes som bola u Zuzky na kávu - ten Miško je zo dňa na deň zlatší. Zaniesla som pesničky pre detičky a také gumené kocky nech má Miško radosť.
Kati, asi pôjdeme po novom roku ale najprv musíme zvládnuť kožné alergické testy, kontrolu na krčnom, prípadne ešte nejaké dodatočné vyšetrenie z krvy a potom sa s krčnou dohodneme, lebo keď je pravda, že jej odtiaľ vyteká hnis tak nie je čo riešiť. Aj keď sa hrozne bojím. 😖
Zdeni ja mám zatiaľ tiež len pre deti, ešte mi treba mužovi a rodičom ale viem presne čo, len nemám čas to ísť kúpiť, respektíve nechce sa mi trepať so sebou deti. A my sme teraz v takom režime že náš tatík robí každý deň bez voľna od deviatej do deviatej ☹ . Ale dnes sa hádam dostane trošičku skôr domov lebo nechcem ísť sama na nákup, lebo rada by som nakúpila suroviny na koláče a pomaličky idem piecť - ale len také vínové a ešte nejaké vymyslím.
Zdeni a čo si kúpila Janíčkovi?