Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
19. mar 2010

Jooj baby mne nejako sa kazí net,nemám nervy,tak idem het ☹ 😠

vinka
19. mar 2010

Ahojte kočandy.No založila som nám stáliciam súkromnú tému. 🙂 Napísala som vás tam.Koho som zabudla sa vám ospravedlnujem a vás dopíšem.tak vás tam čakám 🙂

petikd
19. mar 2010

Aaa to kde mám hladať? 😕

petikd
19. mar 2010

Jaaj našla som to, 😉 😉 😉 No idem drichmať,tak dobrú noc 😉

gajana1
19. mar 2010

Ahojte ako sa mate?
Ja celkom fajn zatiaľ ešte som kinderko 😀 ale už mam spravene predoperačne keby niečo dufam že ešte vydržim 😉

anickamaros
autor
19. mar 2010

sipcek tak ti toto cestou gratulujem k narodeninam prajem ti vela vela zdravicka lasky a hlavne trpezlivosti pri vychove sasky 🙂

andrejka10
20. mar 2010

Dobré ránko maminky, odomykám nazamknuté 😀 😀
Super kočeny, že nám to opäť ide. Normálne sa mi to páči, Už len si zvyknúť. 😉 A hneď skúsim pridať aj fotky k prispevku. Vraj ich už netreba zmenšovať. Super 😀 😀 😀
Gajana, držím vám palce, aby ste to včetučko poľahky zvládli. 😉
Sipček aj ja sa pridávam a prajem ti veľa zdravíčka, šťastíčka. lásky a rodinnej pohody 😉

vinka
20. mar 2010

Baby okrem Andrejky ma nikto nenašiel v súkromnej téme.tak šup do nej. 😀

sparocka
20. mar 2010

Vinka Ako sa vola ta sukromna tema ???

danciacik
20. mar 2010

Ahojte kočky ako sa máte?
Juuuj dnes je krásne.
Gabika som rada žsa držíte.
Mne deťúrence spia, som ich umordovala v Maxe. A som hroooozne nerozhodná, dnes som bola vymeniť rám okuliarov za inú farbu. 😀

alexa21
20. mar 2010

ahojte maminy, som prisla trosku kuk a kukam a kukam..teda riadne zmeny sa tu udiali..je to hodne vylepsene aj ked komplikovanejsie..
ako sa vsetky mate?joj, obzeram si albumy dookola, krassne deticky mate, ako uz vyrastli..len nech sa vam drzia..
konecne mame pocko, uz sme boli so samkom krmit kacky, prisli sme ako prasiatka, ale vyteseny ajajaj..zabubkal skor ako som stihla zavriet dvere na spalni..

tak vam prajem este pekny dnik, vikend...

petikd
20. mar 2010

Saška ahoj,no veru konečne je vonku pekne a teplo 🙂

juliet221
20. mar 2010

jeeeeeeej caute. konecne fungujeme dalej. no moj drahy bol dneska v polsku.na plienky,prasok mesko syry a tak.mesko hlavne na krstiny konecne je doma . pani to su ceny ne jak u nas. konecne mame krasne pocasie

petikd
20. mar 2010

Juli aj naši boli v PL,tiež na mäsko 🙂

juliet221
20. mar 2010

no parada . nech zije polsko 😀 😀 😀

andrejka10
20. mar 2010

Aj my musíme ísť do Poľska. Ale budem čakať na tatina, ten príde na Veľkú noc. Idem reklamovať kočiar. Polámali sa mi predné kolieska. ☹ Som zvedavá, či zreklamujeme, pretože na záručnom máme záruku len 6 mesiacov. No a to je už 9 mesiacov, čo som kúpila kočiar. Ale na druhej strane, keď nezreklamujem kúpime nový kočiarik - čisto športiak. Aj tak mi už malá vyrástla z autosedačky a vaničku nebudem už po zime potrebovať. Ja sa teším a Lukáš je smutný, lebo miniem euríky a on chce vodíčák. 😉

vinka
20. mar 2010

Baby stále pridávam vás do súkromnej debaty.Ktoré ste neboli už možno ste a ktoré ešte nieste sa mi tu hláste. 🙂

vinka
20. mar 2010

A naša téma sa volá.Stálice z Popradu. 😀 😀

stresmenka
21. mar 2010

Odomykám 😀 😀 😀 😀
no babule pozerám, že ste sa presunuli na súkromné vinkou otvorené fórum bo tu ani nohy ☹ ta čo to 🙂, aaaaaaaale dobre ste spravili 😀 😀

Dado spí tak ja troška na nete obsmŕdam a kontrolujem Vás 😀

vinka
21. mar 2010

Občas sa môže oživiť téma a nech prídu tu aj nové. 😀

zuzanka38
22. mar 2010

Ahojte,
No Vau čo to nový koník?tak ja som tu riadne dlho nebola.Občas nakuknem a prečítam vás ale to som nevedela.
Ako sa máte?
My sa máme fajn, miško lenivý jak vša ani krok neurobí, sedí ale sem tam sa zgrulí jak taká grulka, ale vyzjapuje jek keeby mal rok a pol 😀 No zachvílu si dúfam prenesieme net tak tu budem častejšie tak sa teším.
Gajana vy ako? Už sa vám to kráti pozerám že už vývavička kupená, super kočiariky, tak sa držte budem vám držať palce 🙂
Idme bo muž ma už vyhadzuje lebo robí bakalárku tak zatial ahojte 🙂

vinka
22. mar 2010

Zuzi hej nový ale nepáči sa mi. 😒 Zle sa tu orientuje.Ale to musím si zvyknúť. 😉

majuska1988
22. mar 2010

ahojte maminy. no dlho som tu nebola budem musiet poprecitat stranky co je nove 🙂
vinka ani mne sa tento novy konik nepaci ale co uz 😝
musim sa vam pochvalit moj daminko vie povedat havo a dakedy sa mu podari aj auto povedat 🙂 som stastna 🙂 ale zaroven smutna lebo prestava jest upne ☹

vinka
22. mar 2010

Ahoj Majuska.Ta čo to s Damiánkom..A bol v nemocke?čo mal ísť. 😕

majuska1988
23. mar 2010

ahoj vinka nie nebol v nemocke lebo mal dobre krvne vysledky tak uvidime teraz mame ist na kontrolu.

vinka
23. mar 2010

Ktovie prečo nechce jesť.A u tej pani ste už neboli vo Svite? 😕
Chcem pozvať tu nové maminy aj nemaminy 😀

mammy81
23. mar 2010

Vinka a kam o pozyvas???????????????? jaaaaaaaj dlho som tu nebola a pridem a novy kon ci pana len sa naucit na nom jazdit 😀

vinka
23. mar 2010

Hej,hej máš pravdu.Naučiť sa jazdiť na nom. 😀 😀

vinka
24. mar 2010

Nikto nič? 😕 Budem tu sama? 😕

zdenka_pp
24. mar 2010

Vonku je príliš pekne, aby sedeli za netom......teda až na tých, ktorí nič nevládzu, ako ja 🙂