Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
5. jan 2010

Ahojte.
Tak ja som nejáká chorá,mám nádchu,nevládzem 😒
Ja som varila hráškovú a francúzske zemiaky. 🙂
Podvečer idem do PP,máme také menšie stretko zo strednej,tak aspon na chvíľu idem 🙂
Bianca to ti pekne spí,asi je naozaj prespatý,ked dnes tak skoro vstal 🙂

vinka
5. jan 2010

Ahojte cibule 😀 😀 No danciacik kludne mi môže vybieliť účet.Ten mínus mu rada dám. 😀 😀 Ja sa hackerov nebojím bo hovno mám. 😀 😀 Ale viem o tom,že nabúral sistém aj včera to bolo v správach. 😉 Aj mi sme mali minulý týžden po sviatkoch perkelt.A dnes strapačky a zeleninovú polievku. 😉 A tie dúfam som navarila aspon na tri dni.Lebo to varenie mi už ide na nervy.No baby ukážem vám čo som včera dokázala.Len je to urobené zle ale tak dáko to má byť. 😀

adrina
5. jan 2010

vinka...aká si ty šikula,nauč sa to poriadne, budem tvoja prvá zákaznička 😀 😀 😀 😀 😀
my sme sa boli s Daminkom konečne zaočkovať, baby, on ani nemrnkol, nič...a z ambulancie sme odchádzali revom, lebo jemu sa tam páčilo 😀 😀 😀

vinka
5. jan 2010

No moja to budeš mať už deti bradaté kým sa to ja riadne naučím.Ešte jednu pridám.Dnes som ju dokončila. 😉 To som sa zas učila písať. 🙂

vichrica
5. jan 2010

Ahojte. Očkovanie dopadlo dobre.
vinka - Laura sa pozerala, ako korčuľujem 😉 , ale včera bola riadna zima. Vymrzla chúďatko.
petikd - prajeme dnes večer príjemnú zábavu
adrina - Damiánkovi sa páči u lekára?? Fiha. No a my reveme už aj pri počúvaní 😅

adrina
5. jan 2010

ale,ale...vinka..nebuď prehnane skromná 😉 😉 😉 spolieham na teba 😵 😵 😵
my sme si s Damíkom pospali,teraz mi píli uši,že aj on chce ísť na PC 😀 😀 😀

vinka
5. jan 2010

😀 😀 😀 Tak mu daj po chatovať.čo len ty budeš? 😀 😀 😀

adrina
5. jan 2010

vinka 😀 😀 😀 😀 však keď dovolím, ja už sa na comp nedostanem 😝 😝 😝
dala som ho spinkať a stále vykrikuje, darebáčik malý 😵 😵 😵

miavin
5. jan 2010

ahojte, tak som tu zas na chvíľku
malý spapal krupicu a už hádam chrní, obrobila som farmu - vinka - sa mi zvery samé otáčajú - to je normálne?????
ináč neviete čo je so sparockou????
a ako sa máte ?

vinka
5. jan 2010

Miavin normálne neboj nedostali besnotu 😀 😀 😀 Aj Zdenka sa dlho neukázala.čakám,že napíše a poviem jej nech napíše sparocke.Aj mna štve čo je s nou.Baby a nemáte niektorá známeho na šunave?aby ste sa popýtali na nu aspon budeme vedieť či je tu.

miavin
5. jan 2010

no ja nemám nikoho na šuňave - joj ale som zvedavá, ako trávila sviatky a čo je s ňou - ako to vlastne dopadlo s tým jej priateľom a rodičmi......

vinka
5. jan 2010

no ved aj mna to zaujíma. 😒

danciacik
5. jan 2010

ahojte.
No konečne som sa tu dostala, bola som poobede na úrade práce tak samozrejme mi nevychádza zvýšená materská tak som si pohrešila a hajde pracovať ku segre. Som prišla dosť neskoro, rýchlo som deti okúpala a dala spať. Ráno po nich prídu moji rodičia a ja si idem popratať tak aspoň trochu výdych.
V štvrtok idem s Larkou ku krčnej tak nám držte palce.

mammy81
5. jan 2010

Ahojte babulky, ako sa mi mate??? 😉 co mate noveho?? my vsetko ok uz si pomaly zase zvykame na samotku 😀 ,len family mi chyba neskutocne.je to tazke ked mas okolo seba tolko ludi a potom prides tu a zrazu len sofca a manzel ☹ .

ako ste silvestrovali???a vianoce?? bol Jezisko stedri?? 😕

anickamaros
autor
5. jan 2010

cafte babule ako sa mate?
co mate nove?
ja nic tak ako stale.akurat dnes prisiel mm.tak aspon nejaka zmena.
marosko je chorucky kasle a poriadne ale neboi sme u doky davam mu len sirup a uvidime ci prejde.

anickamaros
autor
5. jan 2010

inac ja mam na sunave pol rodiny tak sa skusim opytat co je zo sparockou

tami_tami
5. jan 2010

ahojte my sme dnes boli v poradni a doktorka nas predsa len poslala na ocne s tymi zahnisanymi ockami - uz sme to mali lepsie ale maly si to prenasa aj rukavickami a rucky si zaviazat do perinky neda ☹ ked bude mat upchate tie slzne kanaliky a bude sa mu tam doktorka vrtat.. neviem ci to rozdycham.. on si ani ocka nechce dat utriet - krici o sto tristo... a najlepsie na tom celom je ze sme tam dnes sli po poradni a gibalova ma dovolenku... az vo stvrtok bude ordinovat tak sme sa previezli aspon prvykrat autom v sedacke... 😅

anickamaros
autor
5. jan 2010

no nic moj sopel sedi na postely a krici mama buba takze nic ine mi neostava len ist spat
tak sa majte a dobru nocku prajem maminkam a samozrejme zamykam 🙂

vinka
5. jan 2010

Tami-tami neboj ty v ambulancii nebudeš ked mu to budú robiť.Budeš vonku tak to rozdýchaš.Neboj sa oni mu len pomôžu a Gibalová určite je to perfekcionistka. 😉 Baby mám v albume fotku pre sestru.Ale nevieme sa s mužom dohodnúť lebo mám ešte jednu a tá je taká istá len ich fotka je čierno-biela.Mne sa páči tá v albume a mužovi tá čierno-biela.Tak ktorá by sa páčila vám?Nemohla som dať tú čierno-bielu lebo mi nešlo zmenšiť.Ale predstavte si to aspon. 😉 Dík za pomoc. 🙂 No zamykám ak tu nikto nepríde. 🙂

anickamaros
autor
5. jan 2010

tami neboj sa bude to pomoc pre maleho.
joj musela som dat maroska spat a este predtym ako uspavanku sme pozerali videa motorky a stvorkolky a potom mu spadla hlava a koniec dala som ho do postielky a uz spi. 😀
idem este nieco popozerat neviem co mu mam kupit na 2 rocky a idem do hajan aj ja.
tak este raz zamykam

miavin
6. jan 2010

ahojte - ta čo to? tu nikoho? tak odomykám
ako ste spali? konečne sneží 😀

tami_tami
6. jan 2010

vinka - tak som aj rada ze pri tom nebudem - som si myslela ze ho budem musiet drzat... jooj ale aj tak sa uz vidim jak placem niekde na chodbe... viem ze mu to pomoze ale aj tak sa bojim za neho... ☹ -aj ked... -vcera som mu to pretrela s vlažnou prevarenou vodou a dnes vstal akoby mu ani nic nebolo - len take male karpiky mal v jednom ocku - ako ked sa my zobudime rano... mozno mu nakoniec nebudu ani nic robit zajtra 😉

inac v noci som ledva oci udrzala kym sa napapal - neskutocne unavena som bola... snad dnes dospim cez den... tak idem ja ranajkovat lebo dopadnem ako vcera ked som ranajkovala o jednej... 😅

petikd
6. jan 2010

Ahojte
Kati dík,bola zábava,som rada,že som bola 🙂
Juuj a stretla som Zuzanku,Miško jaký zlatý,spod deky tíško pozeral 🙂
Maji šikovná si no neviem si predstaviť tú druhú,ale isto je pekná 🙂

petikd
6. jan 2010

Tami neboj sa,ked vravíš,že to má lepšie,tak mu to možno nebudú robiť 😉

stresmenka
6. jan 2010

ahojte 🙂 babule tak mi ideme dnes na sánky konečne 😉

tami neboj mali sme to aj my a dala nám, len ant.kvapky do očí a kázala nám masírovať ona ti ukáže ako masíruje sa to od vonkajšieho očka ku nosu aj 30x denne ako ťa napadne, ale treba to robiť a prejde to len nesmieš prestať potom kvapkať musíš min. týždeň 🙂 takže žiadne strachy má to skoro každé bábo

tami_tami
6. jan 2010

juuj ste ma potesili 😉 dakujem za povzbudenie... 😉 akurat dumem ci ist von ci nie... pise mi tu -4 stupne ale ved uz aj vacsia kosa bola no nie? 😉

petikd
6. jan 2010

Tami v pohode,kým není -20 😉 Damián sa narodil vo februáry a sme boli každý den väčšinu von.Kým nefúka a není hmla

tami_tami
6. jan 2010

petik - zatial sme boli kazdy den pocas posledneho tyzdna - teda vcera len k doktorke a spat + autom do nemocky a spat lebo dost fukalo - ale predsa... takze idem nachystat veci ze ked sa zobudi a nakoji tak frcime 😉

vinka
6. jan 2010

Ahojte baby.Tami je krásne vonku.Určite nesed doma s malým ale idte sa prejsť.neboj nebude aspon chorí čím viac vonku tým lepšie.Ale stane sa ti nakoniec,že ti nikde sa tak dobre nevyspí ako na čerstvom vzduchu. 😀 😀 No idem dnes piecť buchty tvarohové tak sa teším.Už sa cesto robí. 😀 😀 Joj zas bude bitka u nás kto prvý ukradne buchtu. 😀 😀

andrejka10
6. jan 2010

Ahojte babulky. 🙂 My sme dnes mali krutú noc. Ach joj. Ešte o 3,15 ráno sa na mňa tá moja princezna usmievala, ale len keď som ju mala na rukách. Keď som ju zložila z rúk rev ako o život. A nakoniec nad ránom zaspala v autosedačke, lebo som už bola zúfalá a nevedela som čo s ňou. ☹ Keď som ju vybrala z autosedačky, zase rev. Pospala len tak 3 min aj to na boku. Brrrrr.
Inak už sme sami. Tatinko nám odišiel. Bol doma cez Vianoce dlho, tak sme si zvykli a teraz nám je stráááášne smutno. ☹ Ale už sme sa dohodli, že prestane jazdiť, lebo zabúdajú posielať výplaty. Tak sa teším. Už len nájsť nejakú dobrú prácu.

Tami, doktorka Gibalová sa ti bude snažiť pomôcť bez preplachovania kanálikov. Tak ako písala stresmenka.Inak ona to robí až po 3 mesiaci a nie takým malým bábätkám. Nemusíš sa zbytočne báť. Držím vám palce. 🙂