Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
2. mar 2010

Ahojte
Tak sme doma.Na krčné sme prišli o pol 11 a vzali nás až o pol 1 😒 Bol s nami môj otec,ale šiel domov,lebo starkej trebalo jesť,tak domov sme šli na buse.No primár nám povedal,že oni by mu aj v PP vybrali,ale keby náhodou nezareagoval na plazmu,alebo by bolo niečo zlé,tak by sa ho hned pýtali,že prečo nás najprv neposlal na hlavné stredisko či čo a to je až v KE 😒 .Takže musíme do Košíc a ked nám povedia,že oni vyberú tak tam a ked povedia že nie tak vyberú v PP.Ale že nechce riskovať,lebo že keby niečo tak by ho museli previesť tam kde majú potrebné veci či čo.Takže pôjdeme na výlet 😉

petikd
2. mar 2010

Mirka tak nech vás teploty obídu 😉
Maji ,dúfam,že Chiarinka začne sedieť 😉

petikd
2. mar 2010

Adri skoré uzdravenie 😉

miavin
2. mar 2010

peti - fúha, tak vám držím palce - bože také opletačky....hrozné...

vinka
2. mar 2010

Joj dík Peti.Bola som ju objednať u ortopéda.Ale u Katiala nás na 19.3 objednali 😒 😒 čo siá myslím,že u tak malého dieťatka je dosť neskoro.Lebo to sa vyvíja každým dnom. ☹ No ale čo už tak len čakať. ☹

majuska1988
2. mar 2010

ahojte maminky tak dnes sme boli po vysledky na gastre a chvalabohu boli uz dobre 🙂 tak sa tesim ziadna nemocnica 🙂 vinka ten katial je tam pri nemocnici? a co ti chiara nechce sediet? mojej kamosky dcerka zacala az v deviatom mesiaci sediet a tiez chodila k ortopedovi a teraz uz ma 3roky a vsetko je ok 🙂

miavin
2. mar 2010

majuska - tak to je super, tak sa držkajte
vinka - no to objednávanie je na h...o, ja tu prídem - a hneď berú detičky.... no ale my sme malé mesto 😀

majuska1988
2. mar 2010

miavin a kde ty vlastne byvas 🙂

petikd
2. mar 2010

Majuska to je super,že máte dobré výsledky 😵

majuska1988
2. mar 2010

pedikd a vy s damiankom ako sa mate? 🙂

vinka
2. mar 2010

Majuska potešilo ma to čo si napísala.Tak dúfam,že to bude aj náš prípad.No sedí ale je zohnutá a viac menej nesedí.Lebo ju hned zvalí na zem. 😒

petikd
2. mar 2010

Majuska tak ako som písala vyššie,musíme do Košíc na konzultáciu s mandlou 😒

miavin
2. mar 2010

majuska - v KK

vinka
2. mar 2010

Joj Peťka to na nervy tu do BA tu do KE. 😒 No nech vám to dobre dopadne.Tak ked tam budete chodte do voskového múzea.Aj Damián s Vladom v nom boli. 🙂

petikd
2. mar 2010

Maji hej ked stihneme a nezablúdime..... 😀

dancat
2. mar 2010

ahojte žienky,júúúúúj to je najhoršie tie behačky po lekároch.........petik dúfam,že to konečne vyjde v tych Košiciach a Vinka tiež držím palce malinkej,aj ked si myslím,že časom bude pekne hopkat,prosto potrebuje svoj čas.......
Adrina skore uzdravenie chlapcom a riadne teda stihaš,dve prace a 3 deturence....juuuuj
Mirka dúfam,že teplotky vas obídu.....
My chodíme druhý týžden do škôlky (klopem na drevo) ale ked vidím ake nachladené detičky sú tam tak ma nervy beru....akože chápem,že ked nemam kde dať dieťa tak je to naozaj jedine riešenie,ale.....no nejdem to tu rozoberať,lebo aj tak prd tym poriesim .......
No idem,som vyumyvala dnes kupelnu a wc-ko,zajtra som si dala za úlohu,že upracem špajzu,tak uvidím či splním plán práce 😀

mammy81
2. mar 2010

Maji u nas vsetko po starom mame sa dobre momentalne hladame aktovku bozicku moj tolko tasiek a ziadna podla nasho gusta 😀 😀 .

Mirka dakujeme v dalekom kraji vsetko normalne,nic extra. 😕 juj no tak dufajme ze maly nedostane teploty chudacik.

peti vy ked nie Bratislava ta Kosice nech to mate rychlo za sebou vsetko 😉

Adi ty si tiez neznicitelna 😀 skore uzdravenie 😉

idem cvicit za hodinu a teraz som spucila kalerab no to bude zase narocne robit brusaky 😎 😠

miavin
2. mar 2010

ááá veruže vaše priania nezabrali - už teplotujeme už som si aj poplakala, je to ťažké vidieť vlastné dieťatko takto bezvládne ležkať a len fňučkať.,....ale dala som mu paralen a obklady a už bubá...už som si ustlala v obývačke, aby som bola v pohotovosti ☹
mammy - a kedy dorazíte na svk? že sa konečne stretneme

vinka
2. mar 2010

Mirka a malý ti nespí v spálni? 😕 No neboj vyteplotuje a bude. 😉 Moje na šťastie berú očkovania bez teploty každé a jedno.LenDamián mal pri prvej opuchnutú nožičku.Ale to je už dávno.No a ked dostal tú pred školou tak to mi týžden na nohu nestúpil.Už som myslela,že bude chodiť do samrti ako ochrnutý. 😠 😀 😀 Mammy ta to jakú tašku hladáte.čo bude sama do školy chodiť? 😀 😀
Dancat dakujem aj ja dúfam,že potrebuje čas.Len vieš keby som nešla a niečo by bolo zle ja by som si vyčítala celý život,že to bola moja vina.A to nechcem. 😒 No stou škôlkou si pamätám aj ja.Ked chodil Damián a tiež som sa rozčulovala.Ale moja mama ma hned schladila a mi povedala,že ona musela v jasliach(Ada tam chodila)ráno merať teplotu.Ked bolo viac zbila a hajde do roboty.Lebo pred tým marodovala s jednou.Ked má niektorá mamička dve tri deti a ochorie jedno potom druhé a ked chytí aj tretie tak je doma skoro mesiac a ked sa vráti tak si preberie výstup.Je to ťažké ja viem ale tiež nesúhlasím s tým lebo ide o zdravie.No čo už ked je tu taká politika na prd. 😒 No aký román som napísala.Ktovie či to niektorá prečítate do konca. 😀

petikd
2. mar 2010

Maji ja som prečítala 😉 😀

majuska1988
2. mar 2010

vinka ja som si precitala az do konca 🙂
kedy ides davat vivien do skolky 😉

miavin
2. mar 2010

vinka - ta čosi, už veľmi dávno bubá v detskej.... v spálni nemá kde....máme tam skrine 😀

majuska1988
2. mar 2010

miavin tebe spinka mimco v detskej? juj ja neviem preco ale ja sa fest bojim dat dieta do inej miesnosti ako som ja 🙂

miavin
2. mar 2010

maji - ja som práve pre možnú závislosť dala malého od malička - cca 5 mesiacov spať do detskej, lebo ono nie sú deti závislé na nás ale my na nich 😀 no a aj kvôli priestoru - lebo máme malé izbičky....a prečo sa bojíš? a to máš obe pri sebe???????????

vinka
2. mar 2010

No to som rada,že ste to čítali do konca.Tie moje litánie. 😀 😀 Mirka ked ti prespí celú noc tak sa dá.Ale mne Chiara vstáva aj dva krát v noci a to by sa ani tý dvaja nevyspali. 😒 Tak preto.No a je to aj zvyk,že musí byť pri mne. 😉
Majuska ale damián ti už spí sám v izbe však. 😉

miavin
2. mar 2010

vinka - veď v pohodičke - to záleží aj od toho - že je zatiaľ sám - a že máme malý bytík, tak sa dá.... tiež sa v noci sem-tam zobudí, no ale ty keby si mala behať cez tri izby - ta ťažko - ani by si ju nepočula asi 😀 ja to mám cez stenu - sadrokarton..... ale raz mal také sople, tak som si ho zobrala do spálne a fakt po tých pár dňoch bolo pre mňa hrozne ťažké ho "odložiť" do detskej som si pripadala jak macocha....ale musí tak musí
áááá už sme bez teplotky chvalabohu

majuska1988
2. mar 2010

no vinka dami nespal nikdy sam ani v postielke lebo som sa strastne bala ja neviem preco este do teraz spi pri mne a kiara v postielke ale aj ona uz spekuluje a stale chce ist ku mne v noci ked sa zobudi a nezaspi kym si nelahne ku mne ale tak co uz narobim dufam ze ked budeme uz vo vlastnom byte bude lepsie 🙂

vinka
2. mar 2010

No supééééér tak nech mu to tak aj ostane.No to máš pravdu.Ja by som ju ani nepočula.Ved Vivien ked plače tak mamka musí prísť mi zaklopať na dvere do spálne lebo ja ju nepočujem.No ju nikto v noci nemôže dať cikať iba ja tak preto. 😒 Ona je tiež závisla na mne. 😀 😀 Hrozne vysí na mne. 😝 😀

miavin
2. mar 2010

majuska - fúha, to budeš mať fušku odnaučiť...... lebo na toto si dietkyy rýchlo zvyknú a nerady odvykajú 😀

majuska1988
2. mar 2010

to mas pravdu miavin ale nejako to uz zvladneme 🙂 len muzik sa na mna hneva ze furt len deti spinkaju pri mne ze chce aj on ☹