Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
25. jan 2010

tak som tu,nemohol sa odtrhnut od farmy,joj aka som ja nahnevana na to,dnes odkedy prisiel z roboty travil hodne casu na nete a nema pokoj aj ked decko spi,len som krivo pozerala na neho a zdohadal sa.
vinka ta fotka je krasna,toho pava by som dala prec a miesto toho nejake holuby.ale ak to ma iny vyznam pre teba,tak ho tam nechaj.Niekde som citala ze-Boh sa nemohol starat o vsetko tak vymyslel babky.hm?
tak dobru nocku prajem,zamykam.
andreaber vitaj a pis pis,lebo sa to tu ozaj nejak flaka,zeby jarna unava? 🙂

vinka
26. jan 2010

Dobre ránko odomykáááááám.tolko pocty som už dlho nemala. 😀

vinka
26. jan 2010

Sipcek nemá pre mna žioaden význam ten páv.ja som aj chcela holuby dať ale som si myslela,že nemám holuba tak som dala páva,že možno si to nikto nevšimne. 😀 😀 Ale som tolko hladala,že som ho predsa našla tak to idem opraviť. 😉 Ale dík,že si miá poradila. 🙂

vinka
26. jan 2010

Suipcek som ho upravila ohodnoť ho teraz. 😉

danciacik
26. jan 2010

Ahojte.
Maji vyzerá to super. Ale aj ten text od Sipcek by tam pasoval.
Ja už mám obed urobený, zapekané šampióny - mňaaaaam. Kedy ja len schudnem 😀 😝 .
Zajtra ideme do Smokovca tak na nás myslíte.

petikd
26. jan 2010

Ahojte 🙂
Maji možno sa babaám zmenia vlásky 😉
No a máme zástrčku,ale potom by som ho musela nechať v obývačke a vieš niekto by nevedel by ho zhodil,alebo by Damča mrzel 🙂
Juj ale tá fotka je krásna 😵

vinka
26. jan 2010

No ale ste toho vela,popísali. 😉

gajana1
26. jan 2010

Ahojte tak baby neuverite ale včera mi Dr. v SNV povedal že čakame dievčatka 😀

gajana1
26. jan 2010

A inak viem že sa o tom tu už pisalo ale poradte nejakeho dobreho gynekologa

danciacik
26. jan 2010

Jeeej Gabika gratulujeeeeeem. A vieš už mená?
No asi sa tu zhodneme že jeden z najlepších je Vojtaššák. 😉

petikd
26. jan 2010

Gabi juuj to je super 😉

andreaber
26. jan 2010

Ahojte,

ja len tak na rýchlo tesne pred štartom po Danielku do škôlky. Dnes vôôôbec nestíham písať, lebo sme boli ráno s Ľubkou plávať. Navarené som mala rýchlo - zohriate zo včera kuracie stehná a paradajkovú polievku 🙂

Gabika - gratulujem, tak teraz v rodine prevážia baby 😉

Danciacik - zajtra držím palce na rukách aj nohách, inak v tom stánku registrujem dve panie - jedna má tmavšie vlasy a okuliare a druhá svetlejšie vlasy bez okuliarov

vinka
26. jan 2010

Andrea chodíte plávať?Moja suseda robí inštruktorku vám. 😀 😀 Aj ja som chodila zo synom tiež plávať. 😉
Gajana verím ti a je to supéééér sprááááva.Aj ty budeš mať nielen mužík. 😀 😀

danciacik
26. jan 2010

Andrea no neviem lebo moja mamka má blond vlasy - taký blond melír a okuliare tento týždeň má ranné 😉

gajana1
26. jan 2010

Dani ešte nie celkom ale jedna bude asi Petra a druha ešte sme sa nestihli dohodnuť.
a Vojtaššak nie je nahodou sukromnik?

vinka
26. jan 2010

Baby dnes som uvarila jablko Chiare.Od kedy má príkrmi nemôže sa vykakať dobre.Má zápchu. ☹ ☹ Už aj fenikel som jej dala do zemiaku.Aj slivkovú šťavu pije a furt nič.Ale nepasuje jej to jablko. 😝

danciacik
26. jan 2010

Je súkromník ale neviem treba ti teraz gynekologa či pri pôrode?
A vyšetrenia u neho neplatíš ak máš na mysli to.

gajana1
26. jan 2010

chcem zmeniť svojho

vichrica
26. jan 2010

Ahojte. Dnes som bola doobeda na Dni otvorených dverí na anglickom gymnáziu 😉
andrejka - super, že máte opravený kočiarik
andreaber - a to berú deti len na doobeda do škôlky? A koľko sa potom platí? Ako za celú škôlku?
gajana - supeeer, takže 2 baby? 😵
danciacik - myslíme na vás
vinka - vidím, že sa realizuješ s fotkami 😀

danciacik
26. jan 2010

Gabi tak to Vojtaššák by bol pre teba super aspoň si myslím. Je to veľmi zlatý a ústretový človek. Nemôžem na neho povedať krivé slovo. Vyšetrenia sa neplatia a ak by si chcela 3D tak to sa síce platí ale ešte aj zľavu budeš mať.

vinka
26. jan 2010

Baby dienčatá mi spia a ja jak kon pred krčmou driemem preberiem sa zas zaspím a tak dookola. 😀 😀

vinka
26. jan 2010

Dani to je o spokojnosti.Ja mám kelemena a som tiež spokojná.Všetko stále do podrobna vysvetlí.A počula som ženy ktoré od neho odišli lebo neboli spokojné.To je len vec názoru.Asi tak. 😉

vinka
26. jan 2010

Som zabudla napísať,že mne vyhovoval práve preto,že skoro odrinuje.Si privstanem deti nechám ešte spať pri Vladovi a do 7.30 som už dávno doma.A toto mi pasovalo pri Chiare ked som ju čakala.Lebo som vstala o 5.30 a o 6.30 som už doma bola a mohla som Damiána budiť do školy a deti vôbec netušili,že mama chodí na nejaké poradne lebo nemuseli tam sedieť somnou.Ale ked si prišla o 8 ráno už bola prázdna čakáren kde iný lekár len začína pracovať Kelemen má už pol dna za sebou. 😀 😀 😀

danciacik
26. jan 2010

Maji to je čisto môj osobný názor. U Kelemena som bola raz vyšetrená a nebola som spokojná - ale to je tiež iba môj názor.

vinka
26. jan 2010

Ale ved som napísala,že to je vec názoru.Napr.ja som odišla od Kramára a iné sa k nemu trepali,že aký dobrý dr.A ja pre nespokojnosť som odišla.Chmelová ako dr.mi vyhovovala lebo mi dosť zdravotne pomohla aj mojej sestre ale zas organizačne mi to nepasovalo.Lebo ja pri dvoch deťoch ked som prišla o 8.30 si po časenku už skôr ako o 12 som číslo nemala.A to nieje možné sedieť pol dna.No teraz mi to vyhovuje. 😉

vinka
26. jan 2010

Dani a ako si myslela,že si nebola spokojná.Ti zle určil diagnozu alebo správanie ti nevyhovovalo.

sipcek
26. jan 2010

ahojte,
Vinka je to krasne,paci sa mi to 😉
My sme dnes mali akcne doobedie,sli sme do obchodu so susedou,a ostali sme stat najprv u nas v chodbicke,taky velky pes sa prechadzal po dedine a zastal akurat pred nasimi dvermi,potom sa stratil.tak sme sli a bol pri kostole zasity.tak sme rychlo vbehli Anicke do dvora,ale ten pes potvora si nasiel otvorenu branku z inej strany ich dvora tak sme sa nahanali ako hlupi.Volali sme aj na obecny urad,kvoli odchytu psov,a vykrucali sa z toho,nakoniec si Borko vzal pol smeny volno a siel sa porozpravat na urad,ako to mienia riesit,ze behaju psy po dedine.Teraz som ho poslala s malou spat,lebo aj on driemal a ja neviem co skorej,ci riady,ci pracka,ci co.vybrala som si kona 😀
Ja uz neviem co mam malej varit,na ranajky zjedla osminku rozteka,a polievku len ochutnala,to decko ma raz pripravi o ostatne zafarbene vlasy.
Dani si mi spominala nejaku dietu,ja som stale na tej 90dnovke a podarilo sa mi zatial 5 kil zhodit ale uz mam taku chut na prazenicu s chlebikom az sa mi slinky zbiehaju,ale musim si dat zajst chute,hodim oriesky do huby a jedu dal 😀 tak papa vecer.

vinka
26. jan 2010

No tak dík za pochvalu. 😉 Kriste taktvoja Saška málo s papá.A z čoho žije? 😕 Lebo to Viva má apetít riadny.Náhodou ju nenalievaš vela?Vieš ebo ked vela pije a sladké alebo vela mlieka tak ti jesť ani nebude lebo je stále sýta.

miavin
26. jan 2010

ahojte baby ako sa máte?
čo je s juliet? už majú bábo ? nestíham čítať

sipcek
26. jan 2010

ja neviem preco tak malo je.Aj som ju nechala raz vyhladovat ale nepomohlo to.Pije priemer,nic slavne,ale nie je chuda,taka akurat.ale ked si spomeniem,ze by mala mat zastupene vsetky vyzivne latky od bielkovin cez tuky po sacharidy atd,tak je mi z toho smutno.osupala som jej jablcko,odstavila pomaranc a nic z toho nechce.sladke jej nedavam,tak ja uz neviem co jej varit.snazime sa jest vsetci spolu,aby mala vacsi apetit a ona len trochu odje a lieta po kuchyni.v septembri tu bola Borkova sestra s detmi a mala videla Zinku jest za stolom,odvtedy mi nechcela sediet v sedaku.teraz ma oblubenu rozpravku a ked ju chce pozerat tak sa musi prv najest ale nechce.ked jej ju zapnem,trochu do nej natlacim ale akonahle nechce tak ani rozpravka nie je.nie je to spravne ale ja uz neviem dalsiu alternativu.porad.