Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zmrzka1
27. feb 2010
vinka
27. feb 2010

Jáj Dancat dakujeme. 😀 Ved sa mamka smiala,že mi by sme mu mali len za prvé miesta vešať diplomy lebo nebude o chvýlu už miesto.A to má len 9 rokov. 😀

andrejka10
27. feb 2010

Óóó, maminky, nezamknuté rýchlo zamykám 😀

zdenocka
28. feb 2010

Ahojte,
cik cik - odomknute 😅.
Vinka, gratulujem Damiankovi 🙂.
Jeejda, sme prehrali, takze si domov vezieme zemiakovu medailu 😝 .
Andrejka, ved jasne, ze nemali ist s tymi kiahnami medzi ludi 😠.
Majuska, tak nech sa Ti Damianko rozpapa, to je najhorsie, ked dieta nechce jest ☹.
Peknu nedelu Vám prajem 🙂.

miavin
28. feb 2010

ahojte
v prvom rade ďakujeme za gratulácie - alexandrovci dobre oslávili 😀
vinka - Damčovi srdečne gratulujem ku krásnym úspechom - aspoň on nám robí radosť....
prajem vám krásnu nedeľu....

vinka
28. feb 2010

Dobre ránko ženičky.No dnes Damián spal do 8. 😝 To nieje zvyk u neho.Bol riadne unavený.Ráno vstával o 4 a večer išiel spať o 22.A ešte aj plával cez den.No zajtra mu chcem upiecť tortu kým príde zo školy.Dnes si upečiem korpus naplním a zajtra dorobím zvyšok. 😉

majuska1988
28. feb 2010

ahoj vinka aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂 dnes ma chyta depka normalne mi z toho uz sibe preco nechce damik jest ☹ som zvedava ze ci ta zmena prostredia pomoze. prajem tiez penku nedelu 🙂

vinka
28. feb 2010

Joj Majuska prajem ti nech vám to pomôže. ☹ A nekupovali ste byt? 😕

majuska1988
28. feb 2010

hej kupovali potom sme mali idyst prec nakoniec sme ostali a byt sme si nechali lebo sme ho chceli predat no a teraz na mesiac tam uz konecne zacneme nieco robit treba tam bieli urobit kupelnu a este vela veci roboty jak na kostele. vinka ty este chiaru kojis? ja uz len v noci ked sa zobudi cez den vobec ale ona mi zas nechce vobec mlieko pit ona len papat chce taka je buchta z nej 🙂

vinka
28. feb 2010

Hej ešte ju kojím ale už len ráno na obed a večer a v noci.Ale to má už skôr od smädu.Lebo spapá chlebík večer a sa napije alebo mi zje aj ráno chlieb a zas mliečko.A niekedy na obed ked nemá ešte dovarené,že som nestihla tak ju oklamem cicinou. 😀 😀
Andrejka tebe som zabudla odpovedať.No Chiara je o mesiac staršia od tvojej tak to tiež ber do úvahy.Nemusí ti jesť ked nechce.Daj jej zas o 2 dni.Mne papá Chiara príkrmi.Ona má už doobedu bud ovocie alebo jogurt bieli.Potom na obed niečo.A večer má chlebík alebo čo sa jej z obedu zvýšilo. 😉

majuska1988
28. feb 2010

vinka a co mam teraz robit ked mi nechce mlieko najviac vypije 30ml viac nie myslis ze to mam povedat dokymu?

sparocka
28. feb 2010

Ahojte babenky. Ako sa mate ??

majuška to ti malinko vypije. Skus to povedať možno ti niečo poradi. Maš krasne detičky 😵 😵

majuska1988
28. feb 2010

AHOJ SPAROCKA DAKUJEM🙂 HEJ MALINKO ALE ZATO PAPA VELA INE KASICKY A JEDLA. AJ TY MAS KRASNEHO CHLAPCEKA 🙂

vinka
28. feb 2010

Majuska neviem lebo si myslím,že malá vie kolko chce.Niektoré deti sa rýchlo odstavia samé od mlieka.Ked je najedená chce papať stravu tak ja by som to nechala tak.Lebo ona nie,že nič neje.A už tiež nemôže piť mlieko ustavične. 😉 A ty ako môžeš vedieť kolko vypije? 😉 Snád nemáš na prsníku odmerku. 😀 Aj v noci ju dojčíš aj ráno a večer si myslím,že má dosť., 🙂

juliet221
28. feb 2010

caute baby tak my sme uz od svokrovcom konecne doma.vykend bol super svagrinky popestovali maleho tak som mala troska volnejsie. 😀 😀 len skoda toho hokeja ☹ ☹

andrejka10
28. feb 2010

Joj, maminy ja som takááá unavenáááá. Som strašne zvedavá, kedy dospím olypmiádu. Dnes sa len tak motám po byte. Keby dávali medaily za lenivosť tak dnes mám zlatú. 😖

andrejka10
28. feb 2010

Toto fórum je úžasné. Ja napíšem, že som dnes lenivá, potom sa doma stráááášne hanbím a začnem robiť. 😀 😀 To je super. Konečne som sa rozhýbala 😵 😵 😵

vinka
28. feb 2010

Andrejka ved nikto nevie,že si napísala pravdu. 😀 😀

vinka
28. feb 2010

No idečm ja do sprchy.Chlap ma vytáča tu nikoho no na nič den. ☹ ☹ ☹

vinka
28. feb 2010

No tak idem ja do hajan.Nikto tu neprišiel tak zamykám. 😒

majuska1988
28. feb 2010

no vinka nie nemam na prsniku odmerku ale ja ju kojim iba v noci a rano a vecer jej davam mlieko z flasky 😉

majuska1988
1. mar 2010

dobre ranko dnes som sa vobec nevyspala dami mi zaspal az o pol jedenastej a kiara o pol tretej zacala buntosit chcela sa hrat a rozpravat juj a ja zaspata nervozna ale nakoniec ju manzel uspal aj ked on musel byt este viac unaveny kedze prisiel o pol druhej rano domov z prace.
neviem co mam robit damianko je asi velmi hyper aktivny on stale beha, aj ked ideme von tak beha kade take prideme domov a zase len beha a aj tak nevie zaspat.

vinka
1. mar 2010

Ahojte baby.No Maji tak to ti nezávidím.Ja mám doma tiež hyper dieťa tak viem čo to je.On si nesadne na fotelku ale skočí. 😉 A aké mlieko jej dávaš cez flašu svoje?Lebo ak ti vypije cezý flašku tak jej skús tak to ponúknuť. 😉 že si odstriekaš.A ked nie tak jej stačí normálna strava a maminkiného mlieka má už dosť.Ved koniec koncov ho pila v kuse pol roka. 😀 No mám zlosť lebo mi Vivien teraz Chiaru zobudila búchaním. ☹ ☹

vinka
1. mar 2010

Majuska musíte mu vymyslieť šport kde sa vybesnie.Tam nič iné nepomáha.Možno aj preto môj Damián je tak dobrý športovec lebo ako povedal jeho tréner je nezničitelný. 😉

juliet221
1. mar 2010

ahojte baby. tak sa som dlhsej dobe mala kludnesiu noc aj ked ne este taku ako mi spava ale uz je zasa lepsie. akurat som bola v lidli kupit manzelovi darcek na narodeniny a vonku taaaaaaaaaak fuci ze mi skoro kociar prevratilo. len len ze som ho miestami odrzala 😠 😠

majuska1988
1. mar 2010

no vies co ja uz nemam tak vela mlieka tak si neviem odstriekat mlieko ale davala som jej bebu ale teraz som jej dala kravske mlieko a v pohode ale nechce ho takze asi jej budem davat iba papt 🙂 hej ja som tiez rozmyslal ze damiankovi vymyslim nejaky sport on rad kope do lopty dokonca sa na fudbal pozera aj v tv tak mozno z neho bude fudbalista 🙂 boze zajtra ideme na gastro tak nam drzte palceky nech su vysledky dobre.

vinka
1. mar 2010

Joj majuska jasné,že budeme.Napíš potom ako ste dopadli. 😉 No ked rád behá tak by mu to robilo radosť.hyper deti potrebujú šport tvrdý šport a potom bude dobre. 🙂 A taký futbal by aj bodol.no tu bude plavec,futbalista a ešte kto? 😕 😀 😀 😀 A ráno ju prečo nekojíš ale jej dávaš bebu?Ved z noci sa ti musí nahromadiť dosť.

vinka
1. mar 2010

Ta kde je Petka? 😕 ☹ ☹ ☹

vinka
1. mar 2010

Každý tu len číta a nikto nepíše.Prestzanem písať aj ja a potom som zvedavá čo budete čítať. 😀 😀 😀

juliet221
1. mar 2010

no akurat som dala malemu papat a kolo toho varim,pratam a periem.este mi treba dneska pozehlit a ist pozametat a zmyt chodbu na schodisku. 🙂 🙂 🙂