Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
3. mar 2010

Alebo porovú polievku.Uvaríš zemiaky s vločkami rozmixuješ pridáš maslo a nasekaný por na koniec a vypneš.A polievka ako lusk.Chiare ju robím juj ale jej chutí.Aj rascu tam môžeš dať. 😉

miavin
3. mar 2010

hej solím - nie moc, ale zo všetkého trošku..... veď má skoro rok....
no špenátovú viem navariť, len neviem aký šalát myslíš, lebo neviem či mi to tak bude papať. no musím zajtra nejakú telacinku a hovädzinku na polievočku kúpiť....

vinka
3. mar 2010

Mirka a ten petržlen si nemýliš zo zelerom?lebo petržlen sa môže.To zeler a paradajky sú dosť alergizujúce preto až po roku.Telacie asi nekúpiš ale hovädzie hej. 😉

vinka
3. mar 2010

Myslela som napariť cviklu,kapustu,Nie vela aby ho nezdúvalo lebo sa zblázniš.Aj inú zeleninku a zaliať to bud kyslou smotanou alebo bielim jogurtom petržlenuvú vnať a papať.Nemusí ti to jesť ale nech skúša.Možno mu také čerstvé šaláty zachutia.Ja milujem také šaláty a tvrdo stojím za tým aby damián ich jedol. 😀 No už aj Vivu tlačím,že to musí zjesť. 😀

vinka
3. mar 2010

No idem ja do hajan.Dobrú nocku. 😉 Zamykám. 🙂

dancat
4. mar 2010

ahojte žienky, juuuuuj Julietka,tie pady su najhoršie....ja vždy po takom pade, celu noc ho sledujem .....moja kamoška malemu kupila taku prilbu z takeho makkeho materialu,že ked pada....ale viete,že jej to nechcel mať na hlave hehehehhe
My sme včera mali krstnovcov,dnes ideme k našim a zajtra neviem aky program vymyslim na poobedie....bo tatik nam robi 3 dni poobednu....vikend ma byť na prd počasie,ale potom,že už ma prist jar...sa tešim,už mi ta zima lezie hore krkom....pekny deň

vinka
4. mar 2010

Dancat čo keby ste prišli sa pohrať? 😕 😀 😀 No ked nevieš čo zajtra. 😀 😀

petikd
4. mar 2010

Ahojte
Tak som bola u doky a mám ATB 😒
Mirka tak dúfam,že sa železo doplní a budete v poriadku 😉

juliet221
4. mar 2010

caute baby tak my sme boli dneska na krvicku. jooooooj to bol plac. ozaj mozete mi daktora poradit. potrebujem dat upiect tortu na krstiny ja sama si netrufam. aj ked vraj peciem dobre ale toto musi bit perfektne a mne jak na potvoru ked najviac chcem aby sa podarila tak to dopadne katastrofou a zachranujem co sa da.tak radsej by som dala upiect. teda za nasich nebudu sa s tortou trepat z michaloviec.

vinka
4. mar 2010

Jáj tak plakal?Mne plakal iba Damián.Vive brali v pred nedávnom a naozaj ani nemukla.A chcela aj Damiánovi pár dní po nej a ten pomaly záchvat plaču dostal.dr.neverila vlastným očiam čo vyvádza.tak mu nebrali.zakázala som pc a do týždna si chlapec to rozmyslel. 😀 a dal odobrať krv. 😉

vinka
4. mar 2010

idem si piecť tortu na narodky.sama sebe si. 😀 😀 neoslavujem len mám dôvod na tréning 😀 😀

mammy81
4. mar 2010

ahojte tak mi sme dnes skoncili u dokyho a dostali sme ATB. Sophie vcera nebolo nic a v noci zacala teploty a tak som sla rano s nou a doky ze skusime bez ATB.ze ako minule ze nema ani hrdlo take zapalene a potom vravi ze urobi vyter z hrdla pre istotu no a test pozitivny do slaka 😠 takze sa liecime prave spi chuda moje mala ist zajtra na party ☹

Juliet dobra cukraren je pri Nabymaxe tam ako je krcme hned vedla je cukraren Hanka,robila tam moja mama mozem odporucit 😉

sipcek
4. mar 2010

ahojte,len som vas prisla pozdravit,ideme zajtra do NZ tak nam hadam rychlo cesta zbehne.
mne ide hlavu roztrhnut,esteze je tu moja mamka,ze mi pomaha okolo Sasky,lebo som neschopna.Ja som bola u neurologicky tak sa musim objednat ku Vasilovej na rehab.chrbtice.ale musim to najprv vyratat ako Borko so svokrou robia nech ma kto byt s malou.Borko bol tiez na prehliadke a ma problemy s tlakom,a tiez chrbticu by mu trebalo dat doporiadku nejakou masazou ale uz ho vidim ako peni pri masazi.
Aj som stihla este prechadzku vonku s Anickou,uz to ma za sebou,moja zlata.
tak vam prajem pekny vikend.
vinka a ty mas kedy narodeniny?ty si ryba,nie?aj ja 😀

juliet no tu babky pecu velmi dobre torty,ale mozes si objednat aj niekde v cukrarni. 😉
tak papa

vinka
4. mar 2010

9.3. 😉 hej som ryba.dnes tu nebudem nebude čas zamknitre potom. 😀

petikd
4. mar 2010

Joj Maji len si urob radosť s tortou,zaslúžiš si 😉
No ktovie či tu niekto bude,ja asi nie,ale pre istotu primknem 😉

robka
4. mar 2010

Ahojte chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti s pruhom 😒boli sme v nemocke na chirurgii a tam velmi zlaty chirurg zhodnotil ze s tym bude potrebne ist do kosic pretoze v poprade neoperuju take male babatka 😢 ak by to bolo nahodou potrebne... 😒 co verim ze nie vraj sa to moze este vytratit tak dufame ☹

dancat
5. mar 2010

ahojte, vinka dakujeme za pozvanie,uvidime 🙂 ....ked tak ti zavolam....idem pre maleho do škôlky,potom chcem ist na prior mu kupit topanocky,bo maju vypredaj a maju tam jedny pekne za 7eur,len ci mu budu dobre,lebo to maju asi len uz posledne pary a potom,ze ideme do cukrarne,aby mama nahodou neschudla nejake gramy heheheh......tento tyžden som ani na zumbe nebola,nevydalo,bo mangel skoro cely tyzden poobede......ale mne pri mojich sto kiloch by trebalo dva krat do dna chodit a nie raz za tyzden 😝 pekny den zienky
Vinka potom hod foto tej torty 😉
Julietka nasi vzdy malemu objednavaju u jednej cukrarky v Hôrke a tiež pečie vyborne.........

dancat
5. mar 2010

booože Julietka Tomaško kraaasny,tie deturence ked bubkaju ta to ako anjeličkovia......ja sa na Miška doteraz nemôžem vynakúkať ked si tak chrapka,ale ked sa zobudi ta mu hned rožky narastu 🙂

petikd
5. mar 2010

Ahojte. 🙂
Robka juuj,tak dúfam,že tie Košice nebudú potrebné a že sa to Samkovi samo vytratí 😉
Jaaj,Dancat ta ty si maska 😀 😀 že sto kila,si vydela mna? 😀

petikd
5. mar 2010

Pána videla s tvrdým, i,sorry 🙂

juliet221
5. mar 2010

dobre ranko. kukam ze svieti slniecko ale asi je zubate.dani tak to hej jak anjelik ale ked sa zobudi ta certik.ale neeeeeeeeee zlatuzky je aj ked je hore len musim mat naladu tak krasne sa vie na mna smiat.ale ako sa hovori ked spi ani jest nepyta 😀 😀 😀 . no moja polovicka bere dneska pol dna dovolenku a ideme k nasi na vykend tak som zvedava ako zvladneme prv taku dlhu cestu. dufam ze nebude plakat. bo moj drahy strasny nervak.ked sme sa boli vcera prejst s malym ta plakal jakeby ho rezali. a moj drahy ani kocik nechcel tiskat jak ho to vytacalo.ta co uz z nim on by asi nemohol bit na materskej s takym malim.

vinka
5. mar 2010

Ahojte 🙂 😀 😀 😀 Juliet to preto je žena matka lebo chlapi by toho viac nezvládli. 😀 😀 No krém mám už hotový a pôjdem natrieť a potom tvoriť dalej.už včera má Adina kolegina pýtala na jún tortu. 😀 Sa TEšíM LEBO TRéNUJEM a čím viac budem trénovat tým to bude lepšie.Jasné,že zadara jej upečiem mna to teší. 😀 😀 😀

adrina
5. mar 2010

ahojte..dnes som bola na socialke zrušiť rodičák,lebo robím na zmluvu,kurnik, byrokkracia vládne svetom...do kelu 😝 😝 😝 😝 som sa tam iba rozčúlila..lebo taká pečiatka,hentaké potvrdenie 😠 😠 😠 😠
ja som začala 90dňovku držať,dnes úspešne 5ty deň..ja budem za super štíhlu hehehehe

adrina
5. mar 2010

ta to čo je??v pp vypadol net???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

adrina
5. mar 2010

hmmm..tretí krat robím kuk...a tu ani noha.... 😨 😨 😨 😨

adrina
5. mar 2010

hanba vám dievčatá,,takéto flákanie 😀 😀 😀 😀 😀
vinka...už aj ty si to tu začala zanedbávať?? 😀 😀 😀 😀

adrina
5. mar 2010

tak nič baby...ja už aj domov pôjdem z prácce...a nikto nikde ☹ ☹ ☹ ☹

petikd
5. mar 2010

AhojteZachvíľu bude Damušo vstávať,juj aj by som šla von,ale zimaaaaa je 😖 V pondelok už nastupuje do škôlky tak sa teší 😀

vinka
5. mar 2010

A ja,že ty Peťka sa tešíš. 😀 😀 😀 No a mám prázdny byt.Vlado išiel do snv s Vivien damián zo psom von a ja som ostala s chiarou 😀 😀

petikd
5. mar 2010

Hej Maji aj ja sa teším 😀 😀 ale dobre nám bolo doma spolu 😉