Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
11. mar 2010

Dík Juliet 😉

petikd
11. mar 2010

Ahojte
Maji ešte ťa aj ja pochválim,perfektná je tá torta 😵
Aj dnes tu mám aj Tami,tak máme veselo 🙂
Jooj Juliet ja som bola naposledy na lyžiach pred 6 rokmi 😀 teraz by som aj šla ale to by som musela ísť na večerné a niekam,kde ma nepoznajú,lebo keby som spadla tak hanbaaaaaa 😀 😀 😀 a nechcem z Damča spraviť polosirotu 😀
No hej,aj my sme sa tešili,na jar a tak fajne sa sneh roztopil,že nikde záplavy ani člabravina a zase sype a že ešte bude 😒

juliet221
11. mar 2010

ja som za posledne roky tiez moc nelyzovala ale strasne rada lyzujem a od svojich 2 rokov cca. vsetci sa smeju ze som kor zacala lyzovat ako chodit. no pocas vysokej bud som mala skusy akurat abo u nas vychode nebol sneh. ale ta co uz. o rok zacne a donutim nejak manzela . a drobec uz bude mat rok tak uvidime co a ako

juliet221
11. mar 2010

tak ja som prave dopekla pernik a este jeden kolac asi jablkovy este uvidim. vcera som stihla upiect slane tycinky. to by mohol mat muzicek do roboty dost. co poviete? 😀 😀 😀
teraz som nakrmila tomiho a teraz daco narychlo skuchtit sebe . len neviem co tak raz dva 😀 😀 😀 😀

miavin
11. mar 2010

juliet - fíha no ty si nejaká moooc šikovná keď toľko stíhaš, Tomik Ti bubká cez deň?

juliet221
11. mar 2010

ako kedy vecsinou ne.krstna mu kupila paradnu hracku tak sa hra a neskutocne sa rehoce
idem pridat nanjovsie foto rohatajuceho sa tomaska
😀 😀 😀 😀

vinka
11. mar 2010

Peťka ti pekne dakujem.To jaké šťastie ešte mi ju nezmazali?Asi ju nenašLI. 😀 😀 😀 Ideme si zaplávať s deťmi.No deti plávať mi ich len doprevádzame. 😀 😀 😀

sipcek
11. mar 2010

ahojte,vinka kupim aj v aqua plienku na plavanie?alebo uz plavky jej dat?

vinka
11. mar 2010

Ved ked nenosí plienku cez den tak načo plienku do vody.ved cikať sa vypýta tak pôjdete na záchod.Kludne plavky.Ale plienku kúpiš aj v aqua 😉 No poprad na druhej strane.Aktívne ste? 😕

sipcek
11. mar 2010

no teda ale co to?
Vinka kupili sme plienky,lebo sme plavky nemohli v tescu najst a Borka nepresvedcim na nakupy po meste hladat plavky pre malu.uz len to.ze siel so mnou do toho tesca som predychavala,ci mi nevynada.
tak zamykam babenky,dnes tu bolo nejako pusto ☹
dobru nocku prajem

miavin
12. mar 2010

dobré ránko -po dlhšej dobe - odomykám,
ako ste sa vyspali? my celkom fajn, len malý skôr vstal, ale čo už nemôžu byť každý deň vianoce - aj keď vonku to tak vyzerá 😠 ja mám rada sneh a zimu ale toto ma už nasralo.....a keď som dnes ráno pozrela z okna - ma skoro porazilo....

juliet221
12. mar 2010

ahojte. no to pocasie neskutocne stve aj mna . my spali celkom dobre.jak kazdy den zaciname fungovat tak kolo 5.zobudime tatu do roboty a fungujeme. 😀 😀 😀

danciacik
12. mar 2010

Ahojte maminky. Dúfam, že sa máte dobre.
Ja vám len chcem povedať, že teraz t dlhšie nebudem - včera mi zomrel starý otec.
Tak sa držte.

juliet221
12. mar 2010

tak to je mi luto danciacik. ja si na toho mojho ani nepamatam. zomrel ked som mala 6 ☹

miavin
12. mar 2010

dani - úprimnú sústrasť, držte sa ☹

vinka
12. mar 2010

Ahojte baby.
Juliet som sa pýtala,že kedy krstíte si mi neodpovedala. 😉
Dani úprimnú sústrasť ☹

juliet221
12. mar 2010

vinka myslim ze som pisala ale netvrdim. krstime na velkonocnu nedelu 😀

petikd
12. mar 2010

Ahojte
Dani úprimnú sustrasť ☹
Baba Damián sa mi vysipal.Tak sme boli u dokyho,máme dithiaden,diétu a že keby mu vyrážky pribúdali,tak vysadiť ATB,a keby to bolo fest zlé,tak na pohotovosť 😒 ja už neviem,z čoho je taký chorý ☹ 3 týždne,bez škôlky,vyzerá to na že ani ten další nebude ☹

vinka
12. mar 2010

Joj Peti ta čo to je. 😒 Tak prajem nech mu to ustúpi. 😉
Juliet tak si to vôbec nepamätám.Bud som to prehliadla alebo si nenapísala. 😀
Joj nech mi príde pc lebo som chcela urobiť pohladnicu velkonočnú.Vladovej rodine do BA poslať lebo oni ešte tie dve nevideli.boli tu síce v auguste ale to boli SNV na pohrebe takže sa tu nezastavili a nevideli. 😉 Tak by som im poslala pohladnicu. 🙂

juliet221
12. mar 2010

no vinka aj jedno aj druhe je mozne. tak co porabate? moj anjelik hej? a ja som stihla upiec 2 kolace,1 tortu tu uz len dozdobit a aj obed. joj ale som sikovna manzel sa potesi ked dojde z roboty 😀 😀 😀

vinka
12. mar 2010

Jasné,že si šikovná. 🙂 Dala som Chiaru spať ale dáko protestuje z postielky.Aj ja by som si lahla na hodku keby hned teraz zaspala.Lenže bojuje. 😒

juliet221
12. mar 2010

dala som foto na poly hotovej torty 😀 😀 😀 este ze mam takeho pomocnika

miavin
12. mar 2010

ahojte
peti - fúha ta to čo??? tak skoré uzdravenie prajem
vinka - hej písala juliet že na veľkonočnú nedeľu - že na druhý deň nemusia ísť ľudia do práce - lebo je veľká noc 😀

vinka
12. mar 2010

Miavin tak fajn ja som to prehliadla.Ved som to dala ako jednu z možností. 😀 😀
Juliet to jaký zázrak.Toto som ešte nevidela.Juj ale je to dobrá vec. 🙂

andrejka10
12. mar 2010

Joj, danciacik, to mi je ľúto. Úprimnú sústrasť.
Maminky, konečne dnes piatoček. 🙂 Pôjdeme do mesta s Andrejkou na "ženské nákupy" a Lukáška so Sárou necháme doma. Potrebujem ísť na prior a nemám potuchy, kde tam je výťah. Tak preto ostáva Sárina s Lukym. Len to auto zase ometať. Už naozaj je toho snehu dosť. 😠

vinka
12. mar 2010

Andrejka a mohla si zavolať mna na prior a ja by som ti ukázala kde tam je výťah. 😀 Ked vojdeš dnu tak po tvojej pravej ruke sú schody.Pár asi 4-5.vyjdeš nimi hore a zas do prava za roh.A huráááááááááá si pred výťahom. 😀 😀

juliet221
12. mar 2010

no hej vinka je to parada to mi moja mamka kupila . je to na rozne velkosti od 15 do 30 sa to da natiahnut 😀 😀

vinka
12. mar 2010

A tortu pečieš mužovi do roboty či len tak ku káve.lebo pečieš mu niečo do roboty však. 😉

vinka
12. mar 2010

Hmm... ta tu sa diskutuje o 106 😀 😀

petikd
12. mar 2010

Jooj Maji ja by som diskutovala,ale som bola starkú umývať,pratala som a tak,muž mi prišiel z týždnovky tak sa vytešujeme,hlavne damušo 😉
Tak idem pozrieť telku 😉