Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

mafia102
25. máj 2010

Caute baby, ja chodim ku Vojtaššakovi a pre jeho pacientky stoji ten ultrazvuk asi 30 eur, aj tak je to dost drahe :(

stamion
25. máj 2010

Miavin ďakujem, zlákala ma k vám vinka 😉 Preto som sa ťa pýtala danciacik, lebo ja som tiež k nej chodila a nemala som s ňou dobré skúsenosti. Tak som prešla k Adamkovičovi,zlatý doktor 😵
Norikk aj mne lekár povedal pohlavie až po 20týždni, ale neboj sa ešte ti určite povie do pôrodu. Oni si chcú byť istý preto radšej keď nie sú si istý nepovedia nič.
Mafia presne tak ako píšeš,aj jeho pacientky si dosť za ultrazvuk zacvakajú 😒

vinka
25. máj 2010

Stamion neboj neolutuješ,že som ťa tu vtiahla.Ja som ináč neodbitná. 😀 😀 Tak by som otravovala kým nenapíšeš 😀 😀 😀

petikd
25. máj 2010

Stamion vitaj medzi nami 😉

vinka
25. máj 2010

Stamion a prečo sinemala dobrú skúsenosť s dr.Ak sa dá napísať 😉 Ja som tam chodila tiež a prešla somn len kôli sestričke a kôli pracovnej dobe.Lebo teraz môžem ísť už aj o 6 ku dr.a je tam 😀

stamion
25. máj 2010

Petikd ďakujem 🙂
Vinka, mala som bolesti v podbrušku. Ale také ukrutné že som nevládala prísť z práce domov. Tak som zašla za Chmelovou. Pozrela ma zo spodu,povedala že všetko je v poriadku, a záver bol takýto: kúpte si brufen od bolesti 😠 Žiaden ultrazvuk,žiaden výter,nič. Tak kámoška mi vybavila lekára v Levoči, a tam mi urobili kompletné vyšetrenia. Dali mi antibiotiká, a bolo mi dobre. A to nebolo prvý krát u Chmelovej,že mi nezobrala výter, lebo mala som často mykózu. Proste ona nieje žiadna odborníčka 😒

danciacik
25. máj 2010

Stamion baby tu už vedia, čo sa mi stalo u Chmelovej ale napíšem to aj tebe, keď som čakala Larku tak ma už vo vysokom štádiu tehotenstva vyšetrila zospodu tak že som začala krvácať, bolo to asi v 32 týždni a ja som jej z domu volala že stále krvácam a ona mi surovo povedala, že ak to do dvoch hodín neprejde tak na príjem. Revala som vtedy teda riadne.

vinka
25. máj 2010

No mna tak naštvala jej sestrička.Lebo predtým každý tam chodil na krv a rovno na vyšetrenie.Ja tehotná o hlade do 11 som čakala lebo mne zoberie krv ked mi urobí poradnu.Až jedna pani urobila bordél.A od vtedy iba na krv brala a von čakali na vyšetrenie.A ked som zistila,že čakám Chiaru tak som tam presedela celé doobedie a o 11:15 som ju pýtala či ma nemôže uprednostniť lebo musím ísť po syna a som tu cele doobedie.Povedala,že nie,že mám prísť zajtra.tak som zaklopala vedla povedala,že jak sa veci majú a hned ma aj vzal a už som Kelemenová.Ale pacientka 😀 😀 😀

stamion
26. máj 2010

No inakšie Vinka nie si prvá čo sa sťažuje na jej sestričku,takú pyskatú doru 😠
Danciacik tak to ti verím čo si prežívala, ja som to zažila keď som prvé potratila ☹ A keď som otehotnela prvý krát,tak som išla k Chmelovej. Ona ma pozrela a povedala mi že nie som tehotná,ja jej hovorím že som si robila 3 testy, a všetky mi potvrdili graviditu. No tak pre istotu vám vezmeme krv, a krv potvrdila moju tehotnosť,škoda som sa s ňou mohla staviť o šampus 😉

vinka
26. máj 2010

Ahojte baby.Konečne som tu.Ta to jak mohla nezistiť a to už mala aj ultrazvuk?Si niesi vezmem krv a nebudem sa hádať s pacientkou 😕 To som v šoku z toho 😒

vinka
27. máj 2010

Baby ta čoto kde ste zas všetke?to sama budem písať všade či čo 😠 😀 😀 No a ide sa zdobiť tortičky. 🙂

stamion
27. máj 2010

No Vinka,už viem prečo si ma tu chcela, aby si si so mnou písala 😉 Nakoniec si budeme písať len my dve 😀 No aké torty si zase napiekla? Mal niekto sviatok?

miavin
27. máj 2010

ahojte, tak čo nového?

vinka
27. máj 2010

No to hej moja máš pravdu.Zväčša si píšem sama. 😀 😀 No syn mi ide na prijímanie v sobotu tak jemu pečiem a potom mi jedna pani volala,že by chcela dcérke na rok.Tak sa už hrajem zdobím.
Miavin nič čakáme kedy sa ozveš 😀 😀

vinka
27. máj 2010

Danciacik tiež pečie takže asi preto taká absencia 😀 😀

stamion
27. máj 2010

Hej pozerala som jej do albumu a má tam tiež torty, samé šikovné maminy 😉
Takže máš fofry Vinka,keď má syn príjmanie čo? Budete mať veľa ľudí na oslave?

vinka
27. máj 2010

No ja som hotová.Bola som hotová skôr ale deti potrebovali mna tak som nemohla písať.No idem pridať fotečky 😉

vinka
27. máj 2010

Tak tu nikoho?No pekný večer želám. 😉

danciacik
28. máj 2010

už som tu a doháňamabsenciu 😀

vinka
28. máj 2010

No som zvedavá či ju dobehneš 😀 😀 😀

vinka
28. máj 2010

Ta čoto kde si sa zas zabudla? 😕 😀

stamion
28. máj 2010

vinka,krásnu tortu si upiekla na to príjmanie 😵 Prajem vám krásne príjmanie,aby si to všetko v pohode zvládla 😉

vinka
28. máj 2010

Dík moja nech neprší a bude v pohode.Ja si ťažkú hlavu z toho nerobím. 😀

danciacik
29. máj 2010

Ahojte, no zabudla som sa. 😀 Do večera som vybaľovala veci, potom si deti zmysleli, že chcú na večeru ryžu v mlieku, potom ich ešte okúpať a spať. A večer mi ešte zle bolo tak super. 😝
Joooj snáď dnes bude pekne.

stamion
29. máj 2010

Danciacik máme to ale ťažké že? Nemáš čas na nič,kým človek všetko urobí okolo detí,okolo manžela, tak sa ani nenazdáš a je polnoc 😒 Ja mám aspoň pomocníčku,ale ty máš malinké detičky, viem si predstaviť ako veľmi ťa potrebujú aby si sa im venovala, a ty ako správna mamina ideš naplno 😵 S tým počasím je to strašné,keby aspoň nepršalo 😒

danciacik
29. máj 2010

Stamion veru, veru, aj keď ja manžela mám nonstop v práci celé dni, takže jeho si až tak neuvedomujem, ale deti to hej a k tomu ešte robím papiere, občas torty a pracujem ešte pre jednu realitku ako maklérka, takže večer by som aj odpadla do postele len problém, že kvôli krížom nemôžem spať 😀
Ja sa už teším keď budem mať takú sleču ako ty že mi pomôže

vinka
30. máj 2010

Dani máš toho dosť.Počuj a finančnú poradkinu už nerobíš?Robila si však 😕 pre ofb neviem ako sa to píše 😀 😀

danciacik
30. máj 2010

Moja robila som, no robila, začala som ale nedokončila som registráciu, lebo som v tom nebola vo svojom živle.

vinka
30. máj 2010

A to ako robíš tu maklérku z domu? 😕 ale to máš plat od predaja však

danciacik
30. máj 2010

áno z domu ale v prípade potreby máme aj kanceláriu takže ako treba. A áno plat závisí od predaja, ako sa darí.