Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
3. dec 2009

Dnes bolo v Bambine dosť veľa ľudí 😖, ale Laura sa dobre vyšalila. Dúfam, že bude spať ako drevo 😝
danciacik - hnevala si ju? 😀
stresmenka - veľmi pekne ďakujem za info 😵 Takže by mal mať aj taxikár sedačku a nemôže nás prepravovať bez nej. A kto by platil pokutu? Dúfam, že on a nie ja 😠
adrina - detičkám prajeme skoré uzdravenie

miavin
3. dec 2009

ááááhojte, ako sa máte?
vidím že sa bavíte o sedačkách...hm ešte som sa s tým nestretla ale vraj aj taxikári sú povinný mať jedno - dve autá ktoré majú autosedačky
ja by som určite nešla bez autosedačky - nejde o pokutu ale o bezpečnosť dieťatka - to asi preto na to tak dupem, lebo môj brat je automechanik a kolo áut robí - videla som toho príliš veľa na to aby som čo len ku kauflandu šla bez toho aby som malého nezapútala - hrozné niečo, čo dokáže náraz v 40 km rýchlosti.... ☹

danciacik
3. dec 2009

Ahojte, ja som prišla len na skok. S tými autosedačkami - no ja by som tiež neriskovala, aj keď sa už raz stalo, ale to sme utekali na pohotovosť a nemali sme sedačku v aute.
Kati - jooooj hnevala slabé slovo ja a ešte pár spolužiakov sme ju kvalitne vytáčali. Fuj hanba mi. 🤐
Adi skoro sa vyliečte.
No nás ráno čaká to vyšetrenie tak nám držte palce, nech to máme rýchlo za sebou. Dnes mi malá hnačkovala tak som mala perno ale rozprávala som sa s ostatnými mamičkami a im tiež nebolo najlepšie a tipujeme to na včerajší guláš 😠 . NO popýtala som sestričku Smectu tak dúfam, že zaberie.
Zajtra sa ozvem ale až po vizite asi okolo obeda, tak na nás myslite nech to dobre dopadne.

danciacik
3. dec 2009

Mirka super fotky 😉 Tak dobrú noc vám prajem.

miavin
3. dec 2009

Dani - ďakujem, ako ste sa mali dnes? ako sa má Larka? a čo ty ? ako sa cítiš?

danciacik
3. dec 2009

Baby nepozerali ste na tú podložku Aqua draw - maľovanie vodou. Sa mi to nejak páči.
Mirka ja mám doslova kŕče od strachu. Larke som sľúbila že ak to zajtra vydrží tak jej kúpim v bufete taký vianočný stromček plný cukríkov tak dúfam, že sa dá ukecať. Ráno ešte musíme zvládnuť aj rehabilitáciu tak dúfam, že to pôjde rýchlo. Trápi ma že Larku preháňa no ani mne nie je najlepšie 😖 . Ktovie z ktorého jedla 😖
Larka odkedy ju pustili do herne tak je živšia čo ma teší. 😉

danciacik
3. dec 2009

Len doma sa nám aj Paťko trápi lebo odmieta papať. Dúfam, že to nejak zvládne, lebo dnes celý deň ževraj preplakal ☹

vinka
3. dec 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAAhojte tak ja vás len pozdravím a letím dalej piecť.Pečiem na sviatky už lebo ja pred sviatkami nebudem doma a to sa dá aj skôr.Len dúfam,že mi to nevyžerú lebo ich tu povešam rad radom a nebudem musieť si zdobiť stromček. 😀 😀 Asi som vám ani nechýbala však.No dobre tak píšte,píšte a ja idem piecť. 😉

vinka
3. dec 2009

Jáj Mirka super fotky. 😉

stresmenka
3. dec 2009

Majka a čo pečieš? daj tip lebo ja toho roku budem za LG ako môj kolega vraví 😀 😀 😀 😀 😀

miavin
3. dec 2009

vinka - ďakujem - nejak pomenej fotíme, musím sa viac posnažiť tých mojich pupkáčikov fotiť 😀
stresmenka - moja a ty čo si sa dnes na mňa vyprdla? ja som ťa celý deň čakala

stresmenka
3. dec 2009

mirka ani mi nevrav šak ten dilino prišiel o 14,15 skoro ma urvalo potom som šla na nákup a pomaly mi ruky odmrzli tak som pádila domov uvarila som na zajtra popálila paprčku a teraz si ju pekne fúkam, lebo nemôžem špendliť guľky ☹ dorobila som anjelika pre kolegynku na mikolaja takého ako som dala tebe a asi idem do vane a spať☹

miavin
3. dec 2009

joooj moja to ma mrzí, nevadí, snáď inokedy, uvidíme ako zajtra....
tak prajem všetkým dobrú nocku 😉

vinka
3. dec 2009

No ja som už dnes dopiekla.Snád stači sa piplať pol dna.Stresmenka nič ťažké plnené kokosky,linecké pečivo a zajtra idem urobiť metrový koláč ak nájdem zas recept. 😉 🙂 A žltkové rezy alebo parížske rožky ešte sa neviem rozhodnúť. 😉

vinka
3. dec 2009

No vy ste už asi všetke v posteli tak zamykám a dobrú noc. 😉

sipcek
3. dec 2009

ahojte,tak len domknem 😉
Dani budeme drzat palce,nech to mate rychlo za sebou.
Moje decko sa mi vymyka spod kontroly,zasa sa nemohla spratat do koze,ona taaaak skusa pokial moze,ze mam pocit akoby som po nej len cely den vrieskala,joj uz ma to nebavi,komander jeden 😠
tak zajtra,papa 😉

vinka
3. dec 2009

No kludne zamkni ja už idem spať.Napiekla som kopec tak si idem odýchnuť lebo zajtra idem zas.Joj som robila dnes na obed jahodové gule ale bol spokojný môj syn. 😀 😀

dancat
4. dec 2009

ahojte,žeby som odomkla? 😕 vidno ze julietka uz vyspava 🙂 môje dieta chcelo dnes akoze plakat,ze nejde do škôlky,ale oni su ta "zberna" trieda a akurat odchadzali starsie deturence a spievali "ahoj kikuš" tak misko sa pridal a už plač hadam prešiel.....dnes sa tešime na mikulaša
Ja už mam tiež napečene,včera sme boli u sesterky cukrarky objednat 2kg suchych kolačov 😀 a s mamkou ešte napečieme medovníčky,griláž a nejaky este kolačik.......
Larke dnes držime palce nech ma len a len dobre vysledky 😉
No ta idem šak piatok tak sa ani nepretrhnem hadam hehehhe

juliet221
4. dec 2009

dobre ranko uz som tu.to vyspavanie nebude dlho 😀 ked to vsetko dospim zasa budem o 7 vstavat.
dneska idem dat danove priznanie z nehnutelnosti,tie svine chcu zo vsetkeho dane 😠 ako keby nestacilo ze aj ked beres hypoteku tak kopu penazi das na urokoch

vichrica
4. dec 2009

Ahojte. Dnes idem robit mikulášske nákupy, lebo sa chcem vyhnúť tlačenici. No a poobede ideme do mesta na Mikuláša 🙂
danciacik - myslím, že žiakov baví vytáčať učiteľov. Aj my sme sa na tom bavili ako žiaci. Hm, ale už menej ako učiteľ 😝 Držíme palce na vyšetrenie.
vinka - tak nech sa Ti pečenie vydarí 😉

danciacik
4. dec 2009

Ahojte, ja sa len na rýchlo ozývam, máme po vyšetreniach ale Larku veľmi uťahali - bolo to pre nás obidve veľmi náročné na nervy. 😔 O 10.00 máme vizitu s primárkou tak sa dozviem výsledky.

vinka
4. dec 2009

Ahojte.Dancat aj mi ideme na mikuláša.Tak sa ozvi,že kedy idete. 😀 Nech mám s kým kecať kým príde.No ma prekvapil švagor.Myslela som,že zas tento rok budú chodiť ako mikuláš a čert a on,že nie lebo je hokej. 😒 No čo narobím ked dajú hokej na mikuláša. 😠 😀 😀 No varím obedík rizoto a vajíčkovú polievku a potom hajde do pečenia. 😀
Vichrica dakujem. 😉

vinka
4. dec 2009

Dani tak vela šťastia. 😉

dancat
4. dec 2009

vinka my ideme skor,lebo ideme aj miskovi ciapku pozriet do mesta,ale zavolam ti.No k nam pride domov dnes Mikuláš,lebo zajtra pracuje 😀 😀 😀

vinka
4. dec 2009

Jéj jak vám fajne. 😀 No ved mikuláš má teraz vela práce čo si myslíš. 😀 😀

juliet221
4. dec 2009

tak uz som tu mesku som nestihla tak som obehala vsetko peso. a kukam ze mi to trvalo 2 hodinky a s takym brusiskom tak to som dobra 😀

danciacik
4. dec 2009

No reflux nepotvrdili takže je všetko ok, no neviem či sa mám tešiť alebo nie, na jednej strane sa teším na druhej ma mrzí že na nič neprišli. Dozvieme sa v pondelok či ideme v pondelok domov alebo nie. Larka už s nikým nechce spolupracovať ani so mnou. 😒

zdenocka
4. dec 2009

Ahojte,
prisla som Vam pozdravit 🙂 ,
Juliet, citam, ze si si uz zacala uzivat matersku, super 😉 .
Dancat, uz mas aspon recept na to, keby chcel Misko plackat, zaspievas mu 😅 . Ja som vcera zhanala ciapocku pre Janicka, lebo ta co som mu kupila mu uz bola mala 😖 , a v nic som v meste nenasla, tak som isla do Tesca a tam este ake take chlapcenske ciapocky maju 😉 .
Sipcek, a co take robi Saska? To aby som sa vedela pripravit na to obdobie 😅 .
Vcera som strela aj Mimimi aj Anicku 🙂 .
Danciacik, super, ze vsetky testy dopadli dobre. Mozno Larka tazsie znasa prechod doma - skolka, predsa je tam vela deticiek a tie sa od seba nakazia 😖 .
Adrina, skore uzdravenie chlapcom prajem.
Vichrica, teraz bude asi v Bambine vela ludi, kedze je to na juhu.
Miavin, ako sa Ti dari v praci?
Idem ja trosku vegetit, kym Janicko zaspi a bude bubat.
Pekny dnik.

juliet221
4. dec 2009

no zacnem az teraz ,v robote vsetko vybavene, danove priznanie z nehnutelnosti podane tak uz mi zostava si nakupit nejake veci do porodnice a pre male ale uz nic take .mozem vegetit

danciacik
4. dec 2009

Zdeni, možné to je, neviem, ešte pôjdeme na kožné testy ale to až keď bud eúplne zdravá. Len teraz prežiť víkend lebo fakt čo deň to je Larke ťažšie tu byť. 😖