Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
27. dec 2009

Joj ja by si aj uliala ale eštwe mi čas nedovolil.Najprv som bola tehu s Vivien potom som kojila ked som prestala zas som tehu bola a teraz zas kojím.Ale ked boch dá,že konečne prestanem rodiť a kojiť tak si vybehnem a tiež budem jak z reťaze utrhnutá. 😀 😀 😀

sipcek
27. dec 2009

gajana dobru noc 😀

sipcek
27. dec 2009

vinka a kedy?ze sa pridam 😀 potom ale budem musiet prespat u teba 😀

sipcek
27. dec 2009

tak pozamykajte,idem ja,papa

stresmenka
27. dec 2009

sipček ja som to tak nemyslela ja som len akože sú taký ako z reťaze keď majú voľno hoc ja to fakt nepoznám, lebo my aj keď niekam ideme Jaro vie že nesmie veľa a vie aj prečo 🙂 a to som rada 🙂 idem ja do hajan zajtra som tu znova do 11teho máááááám voľno konečne, ale neviem čo s rukami tak si idem nakúpiť materiál na tvorenie a zas niečo robiť 🙂 dostala som knihy na inšpiráciu tak hajde sa do niečoho pustiť 🙂

stresmenka
27. dec 2009

gabika, šipček dobrú nocku idem aj ja do hajan možno sa ukľudním 😀

stresmenka
27. dec 2009

tak asi po dlhom čase zamykám keď tu nik nie je dobrúúúúúúúú noc 😉

danciacik
28. dec 2009

Dobré ránko odomykám. 😉

juliet221
28. dec 2009

dobre ranko . ako nam pekne svieti slniecko 😀

miavin
28. dec 2009

dobré ránko prajem...ako sa máte?

juliet221
28. dec 2009

celkom to ujde. mam tolko roboty ale nic sa mi nechce.viete si predstavit ako to tu vyzera po 2.5 tyzdnoch co som nebola doma.taze dneska prat,pratat,varit, zehlit no proste to tu dat do kopy 😀

vinka
28. dec 2009

Ahojte.Juliet ked ste neboli 2.5 týždna doma tak musíte mať poriadok. 😉 Lebo ked tam neste tak ani bordel nenarobíte. 😉 No môj muž išiel dnes do SNV ku dedovi a poobede budeme spolu tak sa teším. 😀

juliet221
28. dec 2009

no ja som nebola doma manzel bol 😀

vinka
28. dec 2009

Aha.Tak teraz to chápem.To by som aj ja potrebovala uopratovať.Ak nie ešte aj malovať. 😀 😀 😀

danciacik
28. dec 2009

Maji ako ti fajne, ja už mám mužíka druhý deň v práci ☹

juliet221
28. dec 2009

no neni to take strasne.ked tak pozeram tak vyzera na bezne sobotnajsie pratanie.ale ani stromcek nepostavil ze jemu netreba.tak to u nas ani nevyzera ze su vianoce. a teraz uz stavat stromcek nebudem.vytiahla som vianocny svietnik a hotovo 😀

vinka
28. dec 2009

jaké chytré. 😀

danciacik
28. dec 2009

no tu je nejak mŕtvo.

danciacik
28. dec 2009

halo, halooooo

vichrica
28. dec 2009

Hlásim sa od babky. Budem sa tu dnes učiť 😉
miavin - ďakujem
petikd - dík. Už som sa naučila 1 otázku. Ide to pomaly 🤐
danciacik - drž sa.
vinka - dík. No, myslím, že aj ja som bola takto na plavárni poslednýkrát 😒
dancat - prajeme pekný výlet v Žiline
stresmenka - aj MM je elektrikár (okrem iného) 😉

sipcek
28. dec 2009

ahojte,v prvom rade sa chcem ospravedlnit mojmu manzelovi,ak som nieco zle napisala v tomto fore o tebe ma mrzi a velmi ta lubim 😉
mate sa?mne je nejak smutno cely den.
pa,ozvem sa neskor

danciacik
28. dec 2009

Kati tak študuj, študuj 😉
Dani čo sa deje, depka?

sipcek
28. dec 2009

ahoj dani,ale hej,je mi nejak cely den do revu a ani neviem preco.Asi som uz dlho doma,potrebovala by som medzi ludi.
Anicka vcera som nestihla prist,malu som nemohla dostat vonku a potom som ju sla kupat.ale dojdeme radsej ked budes zdrava,dobre?vies aka je Sasula chytlava.
som sa vam zabudla pochvalit,ze Saska sa mi uz aj vykakala do nocnika.joj sikovna je.ale dnes jej neslo,som chcela,nech sa vykaka,ze chcem vidiet aku ma šulinku v nocniku. 😀 teraz ju Borko uspava,a ja kolotoc,pratat,a tak

vinka
28. dec 2009

Sipcek isto ti to mužík odpustí ked si toto vyznanie prečíta. 😀 😀 😀 Jááj mali by si chlapi nájsť alebo založiť vlastné forum a nechodiť k nám ženám na špehy. 😀 😀 😀 Oni tiež dokážu ohovárať a ešte lepšie ako my.Viem to mám chlapa doma.Isto mu tú mužskú stránku potom ukážem. 😀 😀

sipcek
28. dec 2009

vinka no to dufam,ze sa dlho hnevat nebude 😀 oni nemaju asi cas otvarat si fora,ved maju farmy,musia makat 😀

sipcek
28. dec 2009

tak vecer,pa 😉

vinka
28. dec 2009

No to aj môj farmárči o 106. 😀 😀

vinka
28. dec 2009

Baby ta kde ste?Tu prázdno jak na púšti. 😀 😀

danciacik
28. dec 2009

ja som tu bola som len v Maxe 😉

danciacik
28. dec 2009

Baby hrozne vás chcem poprosiť ak niektorá máte minulotýždňové Podtatranské noviny - súrne odtiaľ potrebujem jednu informáciu - ozvite sa ak ich máte.