Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
18. nov 2009

Mirka a ja som ti tiež zablahoželala na predošlej strane.len si to asi prehliadla. 😝 😀 😀

gajana1
18. nov 2009

Ahojte
Miavin vetko naj naj najlepšie
Baby ja teraz zhaňam posteľ pre Tomaška ale našla som taku len v ikea tak dnes idem do PP popozerať po obchodoch jak to nemam rada

dancat
18. nov 2009

jeee Mirka tak všetko všetúčko NAJ NAJ k narodeninkam a nech Ťa Tvoji chlapci počúvaju.......
Ja stale obdivujem ludi čo si pamataju datumi kto kedy co a kde....ja mam všetky narodeniny zapisane v kalendari a kazdy rok to prepisujem,lebo raz som zabudla aj na mangelove narodky 🤐

dancat
18. nov 2009

...a raz na babkine........fuuuj hanba mi ........

juliet221
18. nov 2009

aj ja sa pripajam vsetko naj naj naj 😀

vinka
18. nov 2009

Dancat nerob si z toho nič.Ja zabúdam aj sama na seba. 😀

vinka
18. nov 2009

No tak fajn.Som tu sama tak idem ja niečo porobiť. 😉

danciacik
18. nov 2009

Ahojte. Ja píšem dnes oneskorene. Ráno som bola odniesť Larku do škôlky tak rozmýšľam čo ten môj bobák malý tam asi robí. No snáď bude ok.
Bola u nás Zuzka na kávičku, akurát som Larke napálila CD - čko čo sa v škôlke učia pesničky. Išli sme s Paťkom na nákup, obedík už uvarený tak sa chcem pustiť do pratania.
Mirka všetko len to najlepšie k narodeninkám ti prajem. A drobček nech je rýchlo zdravučký. 😉
Vinka druhú Zuzku myslím Vienesu 🙂

petikd
18. nov 2009

Dani a aké pesničky,daj inšpiráciu 😉

miavin
18. nov 2009

babenky - ĎAAAAKUJEM VÁM KRÁSNE všetkým za blahoželania.
vinka - všimla som si až teraz, boli sme s malým
tak mu brali výter z nosíka, dostali sme ešte nejakú medecínku a zajtra mám volať o výsledok, zapaľuje sa mu uško, tak mu tam niečo dali....ale snáď to čoskoro prejde,
ďakujem ešte raz vám všetkým za gratulácie 😀

danciacik
18. nov 2009

Peti zabudlasom dokelu ako sa volá myslím že Do školy, ale je také že jednu pesničku odspievajú a druhá pesnička je tá istá ale len hudobný podklad a oni sa ich ževraj učia v škôlke - tak mi Zuzka povedala.
No tak my budeme mať poobede návštevu - teším sa príde Zuzka s Alexom.
Mirka dúfam, že výter budete mať v poriadku 😉

gajana1
18. nov 2009

Baby neviete kde v PP maju dobry vyber detských posteli

miavin
18. nov 2009

Dani - no snáď áno - kašle síce jak tuberák, ale odsávame, papakáme kvapky a kadečo, tak snáď to bude dobre....

vinka
18. nov 2009

Gajana no mi sme kúpili vivinke v jysku a má ešte vyťahovacie lôžko.Majú aj v asku postele.Ja by som u teba riešila bud poschodovú už alebo sa pozrela po troj poschodovej.vieš dve a tretia sa vytiahne lôžko.No neviem ale asi by som takú kúpila ja. 😉

petikd
18. nov 2009

Gajana no tak ako ti píše Vinka,my máme tiež takú ale z tesca.No len teraz by som už kúpila takú pevnejšiu,lebo neter má tiež takú a sa zlomila jej,tak dúfam,že moje decko nezlomí,má zakázané skákať 😀

vichrica
18. nov 2009

Prišli mi puzzle, čo som si objednala, ale som sklamaná. Sú o polovicu tenšie, ako tie, čo mám doma a aj iný materiál 😢. A za 34 Eur 😢. Čo už. Hm, ale aspoň splnia svoju funkciu a budú izolovať chlad. 😖
miavin - dúfam, že výsledok bude dobrý a Alexík bude skoro fit

vichrica
18. nov 2009

Vlastne 23 Eur 🤐

juliet221
18. nov 2009

no tak my mame dneska v robote kapustnicu . 😝 mnam mnam mnam

vinka
18. nov 2009

Juliet ten smailik nevyzerá na to,že by to bolo mnam,mna pre teba. 😀 😀
Petka a nezlomila len rošta?Postel zlomila? 😕 Pretože čo má Vivien postel je masív.

juliet221
18. nov 2009

http://www.zakruta.cz/autoskola/hra.php
no vyskusajme svoje soferske znalosti 😀

juliet221
18. nov 2009

to sa oblyzuje. teda aspon mi to tak pripada 😀 ale fajna
taze dneska z roboty bars nic. nas sef najvyssi mal vcera narodky tak kazdy rok takto mavame kapustnicu 😀

vinka
18. nov 2009

😀 😀 😀 Aha.Tak mne to príde,že vyplazuje jazyk ked sa mu niečo nepáši. 😀 😀 😀

miavin
18. nov 2009

vichrica - fúha, tak to jak možné??? to aj dosť drahé, odkiaľ si objednávala?
no zajtra dám info ako alexík dopadol

vinka
18. nov 2009

Mirka krásny je ten chlop malý.Joj to pokom sa tak krásne smeje?Asi po tatovi však. 😀

juliet221
18. nov 2009

no uz po kapustnici. zachvylu idem na anglinu.taaaaaaaaak sa mi nece ☹

miavin
18. nov 2009

Maji - no neviem po kom sa tak rehoce - teraz sme ho fotili s macíkom - normálne pozoval - bohovský je 😀

petikd
18. nov 2009

Juli hrala som to,nooo celkom mi to šlo,ale ked tam dali značky,tak som vaôčšinou búrala,ale kedže nemám vodíčák,tak je to v poho 😀

juliet221
18. nov 2009

to nic ja mam vodicak a aj tak som burala 😀

vichrica
18. nov 2009

miavin - cez babybazar. Nedalo sa to zistiť podľa obrázku a mne ani nenapadlo, že by mohli byť iné. 😖
petikd, juliet - kde ste to hrali?

juliet221
18. nov 2009

vyssie mas odkay na stranku 😀