Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
16. jan 2010

danciacik - tak to som aj ja zvedavá, ako odnaučím Lauru od nočného jedenia 😒
vinka - a myslíš, že stačí len 1 noc? Hm, u nás nebudú spať ani susedia. Máme tenké steny 😝 Ja som to už párkrát skúšala, ale Laura sa budila každé 2 hodiny a ryčala ako pavián 😠 . Asi to ešte nechám zatiaľ tak. Keď sa to nezmení samé od seba, tak keď bude mať 1,5 roka pôjdem na to tvrdo.

vinka
16. jan 2010

Vichrica u nás stačila jedna noc lebo na druhý den nespal na obed a ti poviem je hyper ale padal do únavy a viac si flašu v noci nezapýtal.Ale ked raz nedáš už viac nesmieš popustiť lebo už potom neporadíš tak skoro.deti velmi dobre vedia čo dovolíš a čo ne.

mammy81
16. jan 2010

Ahojte baby-jagy,
konecne vam pisem ale mali sme tazky tyzden 😝 😝 .
V pondelok bola S.s manzelom na detskej klinike na odber krvi robia jej imunitny test tak uvidime ako dopadneme 😔,dufame ze vsetko bude ok.
no a vo stvrtok sme mali OP zubov v narkoze,takze mna uz matalo od pondelka ze co a ako bude.tak ale prezili sme to len zubok jej vytrhli lebo bol zapaleny a dali jej tam take cosi ako mostik aby sa jej zachovala dierka pre dalsi zub.je strasne vidiet svoje dieta lezat tak nehybne "na stole". ☹
nezavidim maminkam ktore sa na to musia divat denne.

Maroskovi prajeme aj my vsetucko naj.... 😵

Vinka ty si sikovnica 🙂

Peti pana na odbery az do Blavy ale ked clovek chce vediet co tomu decku vlastne je,no nie??drzim palce aby ste dobre dopadli 😉

Juliet uz sa ti to krati panecku kazdym dnom blizsie k malemu. 🙂

pozrela som aj fotecky deti krasne su vsetky 😵musim aj ja nejake pridat konecne 😕

danciacik
16. jan 2010

Ahojte, no my sme sa s Paťkom vrátili s trojhodinovej prechádzky - fú už nevládzem ale idem ďalej makať.
Mammy no nezávidím ti, nás to možno čaká tiež ale kvôli tej nosnej mandli.
No babulky ja tu čítam že deti sa vám budia každé 3 hodiny, každé dve ale u nás je to každú hodku takže nemám šancu ani poriadne zaspať ☹

juliet221
16. jan 2010

caute tak ja som dnes ani nemala cas . doobeda lietala kolo sporaka potom sme sa boli s manzelikom prejst a teraz konecne veget.
mammy no hej krati sa to uz sa nevieme dockat nasho drobce a ja hlavne ze sa zbavim toho brusiska a konecne si budem moct aj lahnut na brucho abo aspon nejak noramlne

danciacik
16. jan 2010

Juliet inak tú knižku čo chceš pre drobčeka mali jedným časom v Knihkupectve v Limbe na západe

juliet221
16. jan 2010

dik za info budem muset zajst . ved to nemusi bit ta ista len proste nieco take by som chcela. mne nasi tiez taku kupili a mam ju doteraz a ked mi ju pri odchode z domu dali bol to prijemny pocit 😀 😀 😀

danciacik
16. jan 2010

No ja mám presne takú ako si dala do albumu pre Paťka, ružovú pre Larku a ešte viem že je žltá. Tá pani tam je veľmi ochotná určite ti pomôže, u nej som aj ja kupovala

miavin
16. jan 2010

ahojte
tak sa hlásim po skoro celodennom výlete....
anička - maroškovi prajeme všetučko všetko naj k 2 rôčkom krásnym, veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky, veľa hračiek a kamarátov.....
katka - no zlomila sa jak sme šli po koľajničkách tam kde je nit - ako sa začína skladať kočiar
vinka - hej ideme ho reklamovať, len dnes sme ho zabudli, tak inokedy
ale kúpili sme mu športiak z jeho našetrených peniažkov.....

sipcek
16. jan 2010

ahojte,tak sme dooslavovali,deti sa usaleli do mokra,Saska este doma pytala valok na cesto aby s nim este pobehala,tak sa nahanali u Maroska 😀
No s tym spankom mame aj my,pijeme mlieko 2x za noc,ale nedavam jej len ked sa uz celkom prebudi.ale vypije a spi pokojne dalej,zeny verte,ze ich to raz prejde,no hadam kym pojdu do skoly budu spat nerusene celu noc bez mlieka 😀
Anicka tak aj sa pripajam k ostatnym.Maroskovi vsetko len to najlepsie prajem,vela vela zdravia a coraz viac novych slov 😀 a hej,vobec nepil moj muzicek 😀

anickamaros
autor
16. jan 2010

ahojte maminy
dakujeme za gratulacie 🙂
uz mame vsetko skoncene a upratane.marosko okupany este ja sa dat dokopy ale uz akosi nevladzem som ko.
oslava dopadla super az nad moje ocakavania dobre.
dani dakujem za tortu bola velmi chvalena sikovne ruky 😉
a k tomu papaniu aj marosko papa raz v noci a to vecer o 23.00 este nieco chaluje 😀
tak idem lahnut no neviem ci zaspim

zdenocka
16. jan 2010

Anicka, Maroskovi prajeme vsetko naj naj naj k druhemu rocku, vela zdravicka, stasticka, lasky, a hlavne nech sa mu splnia jeho detske priania 😵 . Posielame pusinku Zdenka a Janicko 🙂 .

anickamaros
autor
16. jan 2010

jej teta zdenocka dakujeme 😀

anickamaros
autor
16. jan 2010

joj maminy zajtra sa pokusim hodit foto uvidim ako stihnem

anickamaros
autor
16. jan 2010

sipcek ta ty si ma nechala v stichu som tu sama jak kol v plote

danciacik
17. jan 2010

Dobré ránko. Tak noc lepšia iba o jednu flašku a horšia o veľa plaču.
Anička som veľmi rada, že sa vám páčila 😉

juliet221
17. jan 2010

ahojte tak ja dneska zasa len tak na kus.ale tu nikoho tak idem dalej pratat a varit obed 😀 😀 😀

petikd
17. jan 2010

Ahojte.
nicka to je super,že oslava dobre dopadla. 😉
Mna trošku bolí hlava tak sa chystám na obed trošku pospať

sipcek
17. jan 2010

ahojte,peti detto,ide mi dekel vyrazit,ani som nepila vela vcera ale od nervov.a myslim si,ze tie sminky co mam z oriflame mi nerobia dobre,oci ma palia este teraz.tak idem pratat,muzik vonku s malou 😵

vinka
17. jan 2010

Ahojte baby.No aj ja som dnes musela upratovať lebo včera som nemala čas. 😒 Tak som zmyla všetky podlahy a už ideme obedovať. 😉

vinka
17. jan 2010

Anička super,že vám oslava dopadla dobre. 😉 Joj dnes máme fritateli mnam ja to mám tak strááášne rada. 🙂

vinka
17. jan 2010

Jáj baby ta kde ste?No ja som taká nešikovná.Som si pol dlane oparila vriacou omáčkou.kriste ale to bolelo. ☹ ☹ No už ide sa Damián hrať tak ho pustím.Prídem potom prečítať čo ste popísali. 😉

sipcek
17. jan 2010

no vinka teda nezavidim tu bolest,brr.
vela tu popisane teda nie je,som sa napapkala pekne,mam do vecera dost,som si dala kuriatko so zeleninkou,taka fajnotka,Saska mi vyjedala mrkvu,som ju nechala,nech sa napapa,ked ma zachvat hladu len lepsie pre mna,nestava sa jej to casto 😀 aj zemiackov pojedla s maskom a kompotikom,trochu stavicky z polievky 😵
kto sa nudi cakam ho u nas so zehlickou a doskou,mam toho pozehnane 😀
zatial pa

vinka
17. jan 2010

No baby ja mám v albume celý kalendár.Tak ak chcete tak kukuk. 😉

juliet221
17. jan 2010

krasny album.si talent 😀 😀 😀

juliet221
17. jan 2010

ups.teda kalendar 😀 😀 😀

vinka
17. jan 2010

Juliet aký talent.To len ukladáš obrázky podla vlastnej fantázie.A bud striháš z fotky alebo dáš fotku do rámčeku.To ked sa naučíš už potom nieje ťažké. 😉

vinka
17. jan 2010

Ja som aj kaufland obehla a tu nikoho? 😕 Ja odpadnem. 😝

anickamaros
autor
17. jan 2010

ahojte babule ako sa mate?
ja som akurat bola odviest mm na vlacik a uz sme samotari s maroskom 😒
zajtra pojdeme niekam na vylet

juliet221
17. jan 2010

ahojte. vinka aj ja som bola v kauflande. v com robis ten kalendar.mozno si uz pisala ale mne dajak v poslednej dobe nesluzi pamat.zajtra zasa do poradne a trocha obehnut mesto. mam cas kedze mam este navarene z dneska 😀 😀 😀