Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
7. feb 2010

vinka - no verím tomu, a keď to je v pekárniku také jednoduché, že len hodím suroviny a vymieša sa to - tak to stačí začať, a možno keď dojde mm domov, tak niečo vyskúšame, daj recept, čo dávaš na buchty - kysnuté cesto do pekárnika, nechce sa mi hľadať ten návod a recepty...... 😀
zdenočka - jéj, tak mamine prajeme všetko naj naj naj. A užite si výletik, možno taký fajný tatranský vzduch Ti pomôže a prelieči ťa - daj si hore varené vínko a budeš fit 😀 . Tak nech vám výlet dobre dopadne a potom napíš.
sipcek - až teraz som kukla že čo Saška vyviedla - no fíha taký drobisk a už ukazuje??? 😀 😀 😀 musel to byť bohovský pohľad na tých dvoch....

vinka
7. feb 2010

http://ekucharka.net/ceske-kynute-buchty
Tak tie to robím ja.Tu máš aj s vidoem.Sú fakt supééééééééééééér. 😉

vinka
7. feb 2010

Jáj zabudla som.ved si ich už chutnala u mna. 🙂

sipcek
7. feb 2010

ahojte,ja zasa len na chvilku,cakame navstevu este jednu.
mna od vcera boli hlava,Borko mi dnes velmi pomaha,vie co to je bolest hlavy,aj jeho zvykne boliet.cez noc som zozrala 2 brufeny,rano ibalgin a prednedavnom uz ten maxalt co na migreny mam predpisane,tak polavuje.
tak pa vecer popisem ako bolo.pa

petikd
7. feb 2010

Jooj sipcek a čo si hned nevezmeš na migrénu,ved to je najlepšie,ked vezmeš hned ked ťa začína bolieť, 😉 tak sa zbytočne trápiš
Zdeni juuj to sú ľudia,dáš im prácu a oni sa ti za dobro takto odplatia 😒 Prajeme krásny výlet,užite si 🙂

gajana1
7. feb 2010
vinka
7. feb 2010

No mi sme už doma.Juj ale bolo super. 😀 No dnes sa už aj Vivien sánkovala.Ale iba so mnou.Sama a ani s Damiánom nechcela.Ale Damián by aj tak sa s nou nesánkoval lebo mal chlapcov a sa šalel s nimi. 😀 No snád sa im bude dobre spať. 😉

vinka
7. feb 2010

Ta to čo to. 😕 🤐 🤐

vinka
7. feb 2010

To fakt nikto? 😕

adrina
7. feb 2010

no vinka..ty by si mala dostať metál,lebo kebyže ty neprispievaš,tak nám aj tému zavrú 🙂 🙂 🙂
Damík už chvalabohu spí,lebo on je ako tornádo 😀 😀 😀 😀

vinka
7. feb 2010

Adrina ale ved ja som to už dávno napísala.Len nikto nemal k tomu odozvu len ty. 😀

adrina
7. feb 2010

nomusím ti začať vypomahať 😀 😀 😀 ,lebo temu premenujú na VINKA 😀 😀 😀
díky za to video...celé poobedie som pozerala...páánačku..ja sa tomusím naučiť 😵 😵 😵

adrina
7. feb 2010

hellou vinka..si sa sťažovala,že keď si tu,tak ani duše...a ty tu nie si 😉 😉 😉

adrina
7. feb 2010

popísmenkujem asi sama... 😠 😠 😠 😠

vinka
7. feb 2010

No som sa sprchovala cica. 😉

vinka
7. feb 2010

Tak Adrina nedaj sa. 😀 😀 Trénuj a budeš piecť raz supéééééééééééééér torty. 🙂 😵 😵 A ja budem tvoja zákaznička 🙂

vinka
7. feb 2010

No idem ja sa pritúliť a možno aj lev zareve. 😀 😀 😀 😀

sipcek
7. feb 2010

ahojte,tak som konecne tu aj ja.Mala bola taka zlata dnes,este sme si teraz vecer hadzali loptu.

Peti,ja mam maxalt,mozem len polovicu tabletky,lebo su silne ale to nesmiem casto brat.Som z tejhlavy zufala uz,vsetky vysledky v poriadku a mna hlava boli skoro kazdy den.ma to fakt nebavi.

Zdeni keby si vedela ako sa moja sestra trapi kvoli robote,tak by chcela pracovat a nemoze si najst stalu pracu v KK,ma problemy co jej vobec nezavidim,som si aj poplakala za nu, a nejaky pako si nevazi ze ho zamestnaju a este aj kradne,no hnus.A neboli ste aj na Strbskom?

My sme mali dnes navstevu so psom,bala som sa ako to bude,ale ustriehli sme ich,ten pes ju raz pohryzol.Tak hadam buduci vikend uz bude volnejsi,ze mozme aj my niekoho navstivit a nie len doma sediet a obcakavat.

petikd
7. feb 2010

Sipcek no poznám to,mna posledný rok tiež skoro každý den hlava bolele 😒 ale ked som brala tie kvapky na prekrvenie,tak mi je lepšie 😉 možno aj kvôli tým mandliam.bolí ma raz-dva krát za 2 týždne klopeeeem 😉

sipcek
7. feb 2010

a ako sa volaju tie kvapky?ja som tiez nejake brala ale neviem ako sa volali.

sipcek
7. feb 2010

tak pa musim of. ☹

sipcek
7. feb 2010

zamykam

petikd
8. feb 2010

Dobré ráno.odomykám 😉
Sipcek,secatoxin sa to volá 🙂

gajana1
8. feb 2010

Dobré ránko 😉
Baby neviete kde v PP by som kupila nočne košele na kojenie? 😉

vinka
8. feb 2010

Ahojte baby.Gajana v meste bol obchod mamička tak isto tam by si kúpila. 😉

gajana1
8. feb 2010

Diky vinka

vinka
8. feb 2010

Nemáš za čo.
Dancat čo je,že ráno si nenapísala. 😕 😀

juliet221
8. feb 2010

no caute baby tak dlho som tu nebola. co je tu nove ? tak uz mam konecne anjelika doma vcera vecer nas pustili konecne po 2 tyzdnoch domo. postahujem foto a pridam 😀 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

zdravim maminy.... 😝 tak uz sme spat... tak sa vam zacinam venovat... 😝 😝 😝 ako sa mate??co noveho? 😝 😀

juliet221
8. feb 2010

gajana ja som si kupila obycjne nocne kosele v cinaku su na rozopinanie nic extra ale boli ok 😀