Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
24. mar 2010

Neboj aj tebe príde oébdobie ked budeš vládať. 😀 😀 😀 V takom obdobý som bola aj ja a dva krát v lete.CFez tie najväčšie horúčavy.Som myslela,že zomriem. 😝 😝

vinka
24. mar 2010

Pána ta vy sa všetke slníte?My sme boli vonku od poobedia až do teraz. 😀

vinka
24. mar 2010

Tak zamykám. 🙂

majuska1988
25. mar 2010

AHOJ VINKA NO MY SME BOLI U TEJ PANI VO SVITE ALE DAMINKO NESPOLUPRACOVAL TAK Z TOHO NIC NEBOLO. SOM SI VSIMLA ZE NA TOHOTO NOVEHO KONIKA TU NEJAKO CHODITE MAMINKY NEJAKO MENEJ.

petikd
25. mar 2010

Majuska pod do súkromných tém a tam je téma Stálice z Popradu,tam píšeme a máš tam aj ty prístup 😉
Samozrejme ak tu bude chodiť nejaká maminka z PP,tak ju pozveme aj tam 😉

vinka
25. mar 2010

Petka ale to by musela nejaka mamina napísať. 😀 😀 A ja ju tam musím zapísať do súkromnej témy. 😉
Majuska ale ved ste mali ísť ešte raz ta čo neboli ste? 😕

majuska1988
25. mar 2010

nie vinka mali sme si ist po take tabletky ale este stale nad tym rozmyslam ci ich mam kupit su dost drahe.

andreaber
25. mar 2010

Ahojte,

ja nejak nestíham, lebo sa snažím trochu upratovať, chodíme plávať, a keď sa tak pekne oteplilo chodíme sa hrať vonku.

Veľa nového ani nemám. Ľubke vyšla aj druhá spodná jednička, ale ostatné zuby budú ešte dlho schované, lebo ďasienka má také nenaliate. Danielka je teraz taká papuľnatá. Som zvedavá, čo ma potom čaká o pár rokov v poberte. Teraz ju ešte môžem aspoň poslať do kúpeľne, nech tam porozmýšľa. 🙂

Želám všetkým pekný deň.

tami_tami
25. mar 2010

Ahojte, ako sa máte? ja sa vytešujem, že je už tak pekne vonku, no keď počúvam, ako sa to má pokaziť, tak ma tá radosť prechádza... ☹ keď je tak pekne sa mi ani z prechádzky domov nechce ísť... a vždy keď idem okolo ihriska za kauflandom tak rozmýšľam, či tam niektorá z vás nie je... ale asi by som ani nespoznala niekoho 😅

vinka
25. mar 2010

Tami no chodia tam baby. 😉 Dokonca minulý rok som tam s Vivinou aj ja chodievala z mesta. 😀

nufanek
26. mar 2010

Ahojte. mam na vas jednu otazku, kde kupujete dietkom topanocku tu v PP? Ja som kupila prve papucky u Cypriana (Protetika). Tak isto som v lekarnach zhanala aj jarne topanocky, ale zohnat vhodnu 18 sa mi nedari. Tak mi poradte. Vdaka.

vinka
26. mar 2010

No my sme kúpili v zdravmate topánočky.Myslím sandálky.Aj tento rok jej tam kúpim alebo v Aduse v lekárni.

nufanek
26. mar 2010

V aduse som bola, nieco nam aj sedelo, dokonca este vacsie cislo, ako som si myslela, ale mali taku cudnu podrazku, ze mala pri skuske o nu zakopavala 😒 Tak skusim ten zdravmat.

vinka
26. mar 2010

No v zdravmate boli fakt super.Mala ich vynosila. 🙂

danciacik
26. mar 2010

Ahojte.
Tami, ja tam chodím s deťmi teraz takmer každý deň idem cez ihrisko domov zo škôlky a budúci týždeň tam už asi budeme tráviť celé poobedia. Tak isto tam chodí Zuzanka s Paťkom a malým Miškom oni sú tam myslím každý deň už teraz. Takže neboj keď sa stretneme tak my dve sa určite spoznáme 😉

vinka
26. mar 2010

Dani cez víkend by som sa k vám pridala aj ja niekedy ked budete vonku. 🙂

danciacik
26. mar 2010

Maji tento víkend? či všeobecne myslíš? lebo tento víkend neviem mojko či tam budem lebo ešte mám 3 daňové takže makačka riadna normálne už nevládzem. Ale potom už snáď hej.
Ale chcem vás pochváliť za novú tému zíde sa.

vinka
26. mar 2010

Dani no ako sa nás zíde viac.Vieš ja mám napr.túto sobotu muža doma.Tak mne by sobota sadla jak riť na budár.Ale ked sa nikto nenájde tak nebudem sama jak chudera niekde sedieť v bare.Chápeš. 😀 Kedy budeme viac volné.Preto som napísala ktorej a kedy by to vyhovovalo najviac. 😀

vinka
26. mar 2010

Bože Dani ja som si poplietla témy.Myslela som,že sa pýtaš na dámsku jazdu. 😀 😀 😀 Nie všeobecne.Ak budem vedieť,že ktorý víkend tam budete a muža budem mať v robote tak prídem s deťmi. 😉

tami_tami
26. mar 2010

Dani, no veru fajn by bolo tak sa stretnut 🙂

tami_tami
26. mar 2010

inac nechodite sa niektora korculovat? prave som si objednala nove korcule... tak ci nahodou... 😉

kafulienka
27. mar 2010

ahojte,

prepacte, ze sa vam tu takto vtieram 😉
- mam na predaj vibracne lehatko (kolisku) fisher price a hrazdicku chicco, obe v super stave (vid moj bazar) obe pre najmensie deticky - ak by niekto mal zaujem, osobne dodam v PP a okoli. pekny den 😉

vinka
27. mar 2010

Tami chodia niektoré baby.Aj ja len ja som v meste.A kým by som zakorčulovala na leopoldov tak už by som dalej s vami nekorčulovala lebo by som bola K.O 😀 😀

tami_tami
27. mar 2010

vinka 😀 mozno niekde na seba narazime raz 🙂 uz sa neviem dockat pondelka snad sa niekde nevytrepem hned som dlho nekorculovala ... este chcem kupit chranice lebo nejak som bola taka happy z toho ze som ich zabudla rovno objednat 😀

vinka
30. mar 2010

Tami povedz kedy a kde a isto na seba narazíme. 😀 😀

vinka
2. apr 2010

Všetkým Popradčankám želám veselú velkú noc. 😀

vinka
4. apr 2010

Tu nič ticho? 😕

vinka
5. apr 2010

Tak ako popradčanky okúPANé VYšíBANé PORIADNE?

miavin
6. apr 2010

ahojte, ako ste strávili sviatky?????????

vinka
6. apr 2010

Miavin super len mi dáko po tom všetkom v noci čistilo peristaltiku. 😀 😀 😀 Som ani spať nemohla.Ale hned sa cítim o 3 kilá lahšia. 😀 😀