Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vierapp
15. dec 2009

Maji, konečne som sa dopracovala k tomu ako zmenšiť foto ..... som happy... 🙂

petikd
15. dec 2009

Ahojte
Dani neboj sa jedna mandla hore dolu,hlavne,že bude Larke lepšie a ešte ked tam má hnis.Mna niektorý ľudia prehovárali,že nemám ísť vybrať mandle moje a nakoniec som tam mala bacila.A je mi lepšie.Tak nech to Larke pomôže 😉

danciacik
15. dec 2009

Peti a ona dorastá alebo nie?
NO dúfam aj ja že to pomôže, len nech dovtedy ešte nejak vydrží.

vinka
15. dec 2009

Vichrica ktorú Adu? 😉

vinka
15. dec 2009

Jáj baby ta kde ste? 😕 No ja mám už dopečené 😉

petikd
15. dec 2009

No nosné vraj dorastajú,ako som čítala na nete,že ked v celkovej,.tak lekár lepšie vidí a vyberie všetko a nedorastie.Mne nosné dorástli,bola som v lokálnej.No a krčné vraj nedorastajú,teda dúfam,ked som toľko kvôli nim podstúpila 😀 😀
Maji ty si si mala dať nick že akčná maja 😀 😉

vinka
15. dec 2009

😀 😀 😀 No vidíš to si mi mala predtým povedať. 😀 Alebo ako mi Anička povedasla,že duracelka. 😀 😀 😀

vierapp
15. dec 2009

maji, koláčiky sa podarili... 🙂 ................ dnes je vás tu pomenej..... 🙂

vinka
15. dec 2009

Hej vydarili moja.No ich je tu stále menej.To zväčša len mna tu nájdeš. 😀 😀 😀

vierapp
15. dec 2009

tak to som si všimla,,,,,,,,,dnes som tu od rána a nič moc, inokedy sa neviem dočítať... 🙂

vinka
15. dec 2009

Jak inokedy ked si tu dva dni aj s cestou? 😕 😀

vierapp
15. dec 2009

už pomaly týždeň, len nemám vždy možnosť byť celý deň na nete ako dnes....

stresmenka
15. dec 2009

Ahojte babule 🙂
čo tu nové? Poradte čo robiť dado ma nadchu a spolubývajúci strašne dudre že s ním chcem ísť von keď je nachladený, lebo ja som za to, že keď mu nič iné nie je prečo by nemohol ☹ napíšte mi ako to riešite vy, my sme neboli von od piatku. ja s ním môžem ísť, len okolo štvrtej lebo mama mi odmieta s ním chodiť. ja viem, že je už chladnejšie,ale ........ 😉

miavin
15. dec 2009

ahojte
stresmenka - no ja Ti moc neporadím, ale myslím si, že ak nekašle a nemá teploty, tak mu možno čerstvý vzduch prospeje..... nie dlho ale chvíľku - ja by som šla....
náš drobec dnes vraj drichmal 2 hodky von - mamka vravela, že už bola zmrznutá.....tak sa smejem - že aká obeta.....babka s dedkom kvôli alexíkovi vymrzli parádne - len spal..... 😀

vienesa
15. dec 2009

ahojte zienky...je tu niekto? 😉

vierapp
15. dec 2009

miavin....viem čo je to vymrznúť...keď bola neter malinká v zime väčšinou vyhnali mňa....juuuj, ale pomáhať treba.. 🙂

miavin
15. dec 2009

vienesa - čaves cicuš - ja som tu
vierka- no veď - naše krsňatá tiež keď boli malé a sme boli pri braškovi - tak len s mm sme stále kočíkovali - či zima, ži hic.... 😀 ale nejako nám to neodplácajú....sú leniví asi 😀

petikd
15. dec 2009

Maji keby som ťa nepoznala,tak ti neverím,že pri 3 deťoch stíhaš toľko toho a ešte aj na konovi tu väčšinou píšeš 😀 Ja by som písala,ale mi máme takú zimu v tejto izbe,že mám ruky zmrznuté.Ten radiátor jak na povel,raz je teplo raz zima 😀
Bianca,mne doktor povedal,že kým nemá teplotu,tak máme chodiť vonku,lebo čerstvý vzduch pomúže soplíkom ☹
Vierka ja som sa vždy sama ponúkla kočíkovať deti,hlavne,že som nemusela robiť 😀

gajana1
15. dec 2009

Ahojte kočky dnes ma pustili domou a už som u našich. Nechavam tu Tomika a ja sa zajtra vraciam domou aby som ešte ležala.

vinka
15. dec 2009

Juj miavin aký ste fotogenický.No synák pekný po tatovi a fotogenický po mame.joj bolí ma hlava.No urobila som ešte gulky z punčoviny. 😉

miavin
15. dec 2009

ahoj gajana - fíha, ty si bola v nemocke? no chvílu to tu nečítam a takéto veci??? a čože sa deje? ste v poriadku?
vinka - no ďakujem pekne.....si ma potešila....

vinka
15. dec 2009

Joj idem ja už do postele.Ide mi hlavu roztrhnúť a deti ešte ziapu v posteli nech ma skôr porazí.No tak potom zamknite papa.

miavin
15. dec 2009

vinka - ejha, to až tak ťa gebuľka bolí??? no tak nech Ti to raz - dva prejde...... oddýchni si......

vienesa
15. dec 2009

no ahojte este raz...dnes mi nejde vobec internet,ma ide porazit...som zvedava zase kedy ma vyhodi...ako sa mate zeny?

vienesa
15. dec 2009

ta vinka ty uz spat?daj si tabletku alebo sa buchni do nohy a hlava ta prestane boliet 😀 😀 😀

miavin
15. dec 2009

vinesa - no a ako sa máš ty? ty si tu tiež už nejak zriedka.... 😀

danciacik
15. dec 2009

Ahojte aj ja som tu. Boli sme v meste ale s deťmi nakupovať hrôza tak sme ich odniesli domov, babka strážila a my sme šli do Tesca.
Bianka moja imunoalergologička mi vždy hovorila, že keď si chorá ale nemáš teploty tak máš za každého počasia ísť vonku.
Mirka zlatú fotku máte 🙂

danciacik
15. dec 2009

Zuzi čo nie si na skype? 😕

miavin
15. dec 2009

Dani - ďakujeme - konečne aj ja mám jednu foto s mojím synátorom 🙂

bartakovah
15. dec 2009

Ahoj vinka, ďakujem za odpovedˇaj za radu, som rada, že sa môžem pridať, pretože si nemám s kým doma pokecať manžel je stále v práci, starší syn má 21 je tiež celý deň v práci, dcéra má 17 chodí na cirkevné gymnázium v Poprade a najmladší 8,5 mesačný syn s ním saešte nedá, viem, že ťa bolela hlava a už spíš ale dúfam, že zajtra si prečítaš čo ti píšem, chcela by som nájsť viacej spriaznených duší, mám toho veľa na srdci o čom by som chela pokecať,tie uzliny na hlave najmladšieho syna mi robia veľké starosti pretože ja som pred 8 rokmi prekonala rakovinu lymfatických uzlín a je vôbec zázrak, že som otehotnela, už sme boli aj v alergologickej ambulancii na krv ale ešte nie sú výsledky, už som sa veľa rozpísala dúfam, že nikoho tým neotravujem ale skôr sa k internetu nedostanem pozdravujem všetky žienky na pokeci.